• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
jo my taky vejskáme a to je snad normální né?! Ať si trhnou!!!:slight_smile:
Mišul noo ty seš největší feťák na světě :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
hele a navíc to je ta sousedka co má toho psa,kterýho asi brzo hodim z vokna :zipper_mouth: on buďto štěká celou noc nebo celej den už 14 dní!Normálně mě napadá jak si jdu někam stěžovat jenže to je o to horší,že já se s tou Ivou normálně bavim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. lis 2008 v 16:37  • Odpověz
autor
Zdarec Olouši :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Zuzíí, sousedka je taky poklad :sweat_smile:
3. lis 2008 v 16:38  • Odpověz
no já myslela,že mě fakt mrdne :confused: to je pinda,tak já tady ohleduplně držim hubu kvůli psovi,abych nedělala zle mezi sousedama a ona klepe hnusnou deku od psa na věci pro miminko?! :unamused: :angry:
3. lis 2008 v 16:39  • Odpověz
autor
Zuzíí, to je ten pudl, co furt se*e? :grinning:
Co to je za bestii, že tak štěká a ona není doma, že ho neokřikne??? :angry: někdy fakt nechápu :confused:
jj fe%ták..teď jsem si dala perník :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: švestkovej :sweat_smile: :sweat_smile:
jo to je von!!!!!!!! :angry: :angry: :angry: :sweat_smile:
no oni sou věčně v prdeli,že jo!Ona chodí na 12ky do práce :angry: :rolling_eyes:
3. lis 2008 v 16:40  • Odpověz
ty fetko jedna :sweat_smile:
3. lis 2008 v 16:40  • Odpověz
No tak to je pak jasný, psovi je smutno, ale normoš bych jí to řekla, že čokl v noci řve!!!!!!!!!!Ale stejnak tím asi ničeho nedosáhneš
3. lis 2008 v 16:41  • Odpověz
autor
Zuzíí, moje řeč :sweat_smile: já ještě vyběhla na chodbu a ona mně nahlas zdraví :sweat_smile: a fakanovi nic neřekne(asi je normoš dveře otevřít naplno a pak je zavřít tím, že do nich bouchne :sweat_smile: )no nekleplo by vás? měla jsem chuť jim tam protivnýho Vénu strčit....
3. lis 2008 v 16:41  • Odpověz
no to víš,že jo,to oni takhle normálně jsou sousedi asi na budku,taky taky věčně flákaj dveřma :angry:
no jo nejhorší je,že s tím ona nic nemůže udělat,že jo,tak si,ale nepořizuju domů psa,když s ním nemůžu bejt :zipper_mouth: :pensive:
3. lis 2008 v 16:43  • Odpověz
holky ač jsme se tu krásně sešly,musim Vás opustit ač nerada :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
jedeme se ještě podívat ven :sweat_smile: :grinning: :grinning:
tak papáááááá :dizzy_face:
3. lis 2008 v 16:44  • Odpověz
to víš,že jo Mišul,víš jak ten pes pak trpí,když ho nechávaj sami? :unamused:
3. lis 2008 v 16:45  • Odpověz
u nás zase sousedů kočičky spinkají zásadně na naší rohožce před dveřma, vyhřívají se před naší garáží a pejsánci se... u naší garáže :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
3. lis 2008 v 16:46  • Odpověz
Já se taky loučím, rychlost netu je jaksi jinde, jako ve středověku, tak snad večer...poslední dobou se to kolem té 17.h strašně zpomalí.
3. lis 2008 v 16:46  • Odpověz
Zuzoušku, Evísku co vy si myslíte o těch příkrmech?
3. lis 2008 v 16:47  • Odpověz
autor
Olíí, my začali v 5,5měsících....
ten net je hrozně pomalej a dítě mi odchází do kuchyně asi :sweat_smile: taky pomalu mizím
3. lis 2008 v 16:49  • Odpověz
Eví a ty jsi taky jen kojila předtím?
3. lis 2008 v 16:50  • Odpověz
autor
jj, jen kojila :wink:
3. lis 2008 v 16:54  • Odpověz
:slight_smile: , tak snad dělám dobře. Díky moc za info.
3. lis 2008 v 17:03  • Odpověz
holky kde jste :confused:
doufám, že máte lepší ráno než my..teda spíš já, Kačka byla asi tak7x v noci vzhůru, pak nás ještě vzbudil tatínek, kterej se v noci probudil hlady a štrachal v lednici, jsem myslela že ho zabiju :angry: tak jsem byla ráno vzteklá, nic moc teda..chce se mi spát :unamused: a musím jít vytírat, se mi chce teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. lis 2008 v 09:21  • Odpověz
Čau božky moje :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
Oloušku my začali někde v polovině pátého měsíce dávat příkrmy,ale my napůl s kojením dokrmovali,takže my jsme spadali do kategorie ukončený 4 měsíc,takže jak u Vás nevim :fearful: ale mám kamarádku,který jsou myslim mladší nebo stejně starý jak vy a ty už dávaj dobu příkrmy a jenom kojej,takže asi bych do toho šla,hlavně,když nepřibírá,ale fakt nevim.S kaší zkušenost nemám :slight_smile: tak určitě to děláš dobře :slight_smile:

Holky v neděli jsme tu měli roční holčičku s kámoškou,ale bylo mi řečeno,že se v noci rozkašlala a měla horečky 39 už nějakej den,tak jsem říkala,že radši návštěvu odsunem,jenže ta kámoška mi řekla,že si je jistá,že to má od zubů.Že má dycky rýmu a kašel a pak najde zub,tak jsem nakonec řekli,že jo,když je to od zubu.No a samozřejmě hovno :cry: Péťulka se v noci vzbudil s pláčem a měl rýmičku chudínek a dneska ráno o půl 9 pláč,ještě měl zavřený očička a pořád plakal a nešlo mu přestat,no rýma jak blázen :cry: tak sem ho hned vzala a začli jsme odsávat,teď jsem mu dala ten Mucosalvan,pač i kašlal a vytřela mu nosánek Stérimarem.Ach jo,samo,že to bylo infekční,žádný zuby,že jo a to jsme se z toho už dostali,už byl úplně v pohodě a ještě jsem si říkala,že je dobře,že do toho HK máme jet až tenhle pátek kdy nám řeknou co a jak,pač měl předtím tu laringitídu,tak že jí do té doby vyléčíme a bude na tu operaci moc jít,no a hovno,on to dostal znovu a my máme jet v pátek do HK,takže nic zas :cry: tak sem psala tý kámošce,že to co má Viky je infekční,to,aby věděla a aby jsme věděli pro příště a ona mi napsala,že jí to je líto,že včera byli u dr,že má šílenej kašel :cry: takže hovno zuby :cry:
4. lis 2008 v 09:53  • Odpověz
autor
Zuzííí, to je mi líto, že je Peťulínek zas marodnej :cry: snad bude do pátku ok(i když bych na to moc nesázela)
Jani, pěkná noc:frowning2:
Olíí, myslím, že to vůbec neva!!!důležitý je, že je Jájouš spokojenej :wink: není účelem kojit až do puberty(jen proto, že výzkum ukázal, že je to tak lepší:grinning:), ale nasytit dítko :wink: :wink: :wink: Nééé, teď vážně- výhradní kojení se má provozovat, pokud to dítku stačí( tj. je spokojený a dostatečně přibírá) Naše mamky nás cpaly už od 2 měsíců ovocem :wink:
4. lis 2008 v 10:17  • Odpověz
autor
jo Oloušku, zjednodušeně:grinning: řiď je svým mateřským instinktem!!!
4. lis 2008 v 10:18  • Odpověz
:frowning2: no je to na ho :frowning2:
už byl fakt zdravoučkej a teď tohle :frowning2: ještě sem,ale říkala,my musíme být zdravý kvůli operaci a ona,že to je fakt od těch zubů :unamused: tak mě to sere dvojnásob
4. lis 2008 v 10:21  • Odpověz
jo Olí Evička to píše přesně :dizzy_face:
jdu uspat
4. lis 2008 v 10:21  • Odpověz
autor
Zuzíí, to chápu:slight_smile:
no ona rýma od zubů je taky rýma- pravá a nefalšovaná :sweat_smile: dítě je prý v době, kdy roste zub náchylnější k infekcím :sweat_smile:

jo a ještě jsem vám chtěla říct, že já brzo budu mít taky zub :grinning: :grinning: :grinning: budu moudrá na druhou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. lis 2008 v 10:32  • Odpověz
hmm skvělý :unamused: my mysleli,že to je jako k zubům,takže se to netýká jako by nějaký nemoci,že to není infekční :unamused:
já sem tak pitomááá :rolling_eyes: :pensive: :pensive: normální kráva :pensive:
miláčku tak to gratuluju k zubu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: taky bolí viď :grinning:
malej je uspanej,tak vypínám pc,ať má klídeček,tak zanedlouho naviděnou :dizzy_face:
4. lis 2008 v 10:36  • Odpověz
autor
Zuzííí, nejsi kráva ani pitomá!!!!!
ještě negratuluj, ještě se nevyklubal :sweat_smile: bolí to jako sviňa :sweat_smile: no na to, že mám zrentgenovanou celou tlamku a tvrdili mi, že žádnou osmičku mít nebudu :grinning: a už se mi klube druhá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Peťulkovi sladké sny :dizzy_face:
4. lis 2008 v 10:43  • Odpověz
Tak teďka mi volala známá z nemocnice,že jí potkala sestřička a říkala jí,že jsme se nedostavily na ty ledvinky!!!!No mě to úplně vypadlo!!!!Tak se koukni jak sem fakt úplně pitomáááááá :cry: :cry: :cry: :sweat_smile: no to snad není možný,my jsme byli na dnešek na čtvrt na 12 objednaný a já na to úplně zapomenu!!!! :angry: :angry: :angry:
4. lis 2008 ve 12:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.