• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
baf,
tak jsme doma,je mi hrozně, bojím se, špatně mi je, už ať je zejtra.
Jinak Jarýs chyt od dědy rýmu, tak jsem nasr... pr jsem mu říkala, jestli nechce zůstat doma, ne, že jede s náma, asi jak jsme byli v autě v uzavřeném prostoru....tak už se J. neubránil. Takže celou noc kucal, jak mu to teklo do krku a ráno jsem měla překvápko v totálně zesr.... posteli, bylo to i na zdi..ponožky, pyžamo, vlasy....no no comment. Rostou mu ještě zubany k tomu. Nahoře už mu kouká kousek čtyřky asi.
1. zář 2009 v 09:05  • Odpověz
ahojky,

tak Šikl. Mlýn super, užili jsme si to asi tam příští rok pojedeme zase sami, asi už s bříškem( kéž by), bylo to hezký ale nemáme náš pc a tady mi nejdou ztáhnout fotky, takže musíte počkat, ale doporučuju!!
kačí taky pořád rostou zubani a kde nic tu nic, u babí byla hodná, tak jsme všici spokojení :dizzy_face:

jdeme vařit, ráno jsme byly venku, po ránu je zima, tak jsem nás nabalila a zpátkÿ jsem myslela že zdechnu, počasí už asi lepší nebude, ráno jsou zimy už holt :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. zář 2009 v 10:14  • Odpověz
jinak chodíte na nočníček, potřebujeme radu, kačí asi chápe, že se tam dělá ee, ale ne úplně, ráno tam sedí, vstane a dneska i včera se vykaká na zemi a volá když je po až, a nemůžu jí vysvětlit že se ee dělá právě do nočníčku, tak neívm jak na ní teda
1. zář 2009 v 10:15  • Odpověz
Jani to je super, že to Kačí zvládla a že jste si to užili.
S nočníkem neporadím, Jajda mi ho přinese, sedne si, odejde a vyčurá se za rohem a ani mi to nehlásí a děsně se tomu směje. Takže tak.

Jinak je dnes extrémně protivnej, pořád chce tulit a nechce být ani s babi ani s dědou, tak snad to spolu zítra zvládnou. Rýmička a zoubky jsou na něj moc :frowning2:
1. zář 2009 v 11:51  • Odpověz
chudinka,tu rýmku ale může mít i od zoubků to taky někdy míváme, a vy jedete někam nebo co že ho budou hlídat, nebo děláš zkoušky asi že?
1. zář 2009 ve 12:13  • Odpověz
Jani dělám zítra obhajobu bakalářky a závěrečné státnice :cry:
1. zář 2009 ve 12:29  • Odpověz
aha, tak pevný nervy, budeme na tebe myslet, ale ty jsi naše šikulka, v kolik na to jdeš?
1. zář 2009 ve 12:41  • Odpověz
v 8.5O, ale asi od 8.30 budu mít přípravu.
1. zář 2009 ve 13:14  • Odpověz
Ahojky, zase nakukuju.

Oli: Zítra budu držet palce, ať ty státnice a obhajobu zvládneš. Jaký vlastně budeš mít titul, až to uděláš? Každopádně máš mé obdivy, že studuješ při děcku. Já bych nedala s Ondrou ani blbý výběrový předmět, natož státnice.

Jani: To je super, že se Vám Šiklův mlýn líbil. Už se těším na fotečky.

Jinak u nás nic moc nového. V neděli a včera jsme byli v Praze u našich. Dali jsme Ondru na hlídání našim a vyrazili do CČM na nákupy. Ondrovi jsem tam pořídila skoro celou podzimní a zimní výbavu oblečení. Sice jsme tam nechali dost peněz, ale mám to z krku a Ondra má zase co na sebe. O víkendu u nás bude posvícení, tak jsem dneska myla okna a prala záclony a v neděli se chystám péct svojí první kachnu v životě. Už teď se toho bojím, ale mám nastudovaný recepty, tak to snad zvládnu. Chceme vzít Ondru poprvé v životě na kolotoče, tak jsem zvědavá, jestli tam bude něco přiměřené jeho věku. Zítra nám zase po prázdninách začíná plavčo, tak se oba těšíme. Přes léto jsme pilně trénovali v rybnících a v bazénech a Ondra vodu opravdu miluje, tak doufám, že budeme jeho vodní dovednosti dál rozvíjet.

Už budu končit. Mám za chvíli sraz s kamarádkou a jdeme s našima klukama na prochajdu a na hřiště, tak se mějte hezky a papa.
1. zář 2009 ve 13:30  • Odpověz
Čauky čauky jdu zas kuknout.Koukám že vás tu je už více :grinning:

Zuzí těhu je tak nějak ok ale je to už dlouhý a nebaví mě to.Mám bolesti a tak nějak jsem i bez nálady,nebo spíš mám dosti proměnlivé nálady.Hold to není jako první těhu.Ted je to větší záhul,když u toho se musím starat o velice akční a divoké dítě :grinning:

Okoukla jsem vám fotečky a musím vám ty mrňousky pochválit jsou nádherní :dizzy_face:
1. zář 2009 v 18:26  • Odpověz
Beny ani nevím zda jsem ti pogratulovala k těhu, ještě vydrž prťka vydrž :wink:

LEn- máš se na okna vyprdnout na posvícení..ale já je taky myla my měli ted já vím..já znám :grinning: na zimu oblečení už taky nakupuju jsme prdlý vid? :grinning: ale taky pak budeme mít pokoj! :wink:
1. zář 2009 v 18:32  • Odpověz
Jani já myslím že jo že jsi mi už gratulovala. :slight_smile: Snažím se vydržet ale je to dlouhý a navíc mám hormony na pochodu a nezvládám to. :unamused: Ted tu bulím jako malá holka a to jen kvůli blbečkovi z práce co mi volal a seřval mě.Jindy bych s nim zametla a ted tady bulím.Hnusný hormony :confounded: :cry:
1. zář 2009 v 18:54  • Odpověz
Ahojky prdelinky moje:slight_smile:
Tak my jsme byli v té nemocnici,aby se mu chirururg podíval na tu pupeční kýlu a Pé´tulka musí na operaci.Jak mi je nemusím ani popisovat,pač je to čtvrt roku co jsme se z nemocnice vrátily.Jako by si toho vytrpěl málo.Prý to má dost velký,že už by mu nikdy zpátky nezalezl a není na co čekat.Budou mu to dělat v HK,prý jsou tam na to specializovaný.Jediný co je problém u tak malýho mimi je narkoza,ale prý to bude určitě dobré.Prý se ještě nesetkal s komplikacemi po operaci,byť u tak malýho dítěte.Máme si co nejdřív zajet do Hradce na chíru,aby nám dali termín.Holky moje malý "miminko" bude pod narkozou a budou ho řezat.Asi si pujdu hodit lano na švestku :sweat_smile: bo už nevim.Chudáček si zopakuje to o co jsme prosily boha,aby si už nemusel zažít.Nemocnice,operace,kapačky a následné uzdravování.Pak doma to bude zas jak malinký miminečko na 3 týdny,který bude úplně v háji a bude se všeho bát :cry: tak nám pošlete sílu,budeme jí celá rodina potřebovat.Děkuje Vaše Zuzanka

Oloušku moc na tebe budu myslet a drž see,máš to levou zadní:slight_smile:

Péti jen si poplakej,lidi jsou kokotiska zlý bohužel,uleví se ti a nemysli na to,ať jste oba v pořádku!
1. zář 2009 ve 20:08  • Odpověz
Zuzi děkuju moc a já Tobě na oplátku posílám hodně síly aby jste to s Peťulkou zvládli a zas bylo dobře.Je to kluk šikovná uvidíč že zas bude dobře a už ho nic nebude trápit.Myslím na vás a pak mrknu jak jste na tom.Drž se holka a malýmu pusu :dizzy_face: :dizzy_face:
1. zář 2009 ve 21:59  • Odpověz
beny: Taky gratuluju k těhu. Vůbec jsem nevěděla, že jsi těhu a ty už skoro za dva měsíce rodíš. Tak ať ty poslední týdny zvládneš, co nejlépe a bez komplikací. :wink:

My asi za měsíc taky půjdeme do druhého děcka, i když stále váhám. Ondra pořád neleze a o chůzi nemůže být ani řeč. Tak nevím, jak bych druhé těhu zvládala. Ale touha po druhém mimískovi je taky hodně silná.
2. zář 2009 v 09:12  • Odpověz
Ahojky holky

Olí psala, že to udělala, holka jedna :dizzy_face: :dizzy_face:

Zuzínku, miláčku, šmudlo moje krásná :frowning2: tak to mě teda moc mrzí a mám z toho úplně slzy na krajíčku :cry: :cry: to jste byli teda chvilku bez nemocnice :angry: ale co se dá dělat, určitě vědí, co dělají a kdyby to oddalovali, bude to třeba mnohem horší!!!Musíš to brát tak, že mu to pomůže a je to prostě potřeba :pensive: však Petík je zlatý děťátko a zase bude rychle v pohodě!!!třeba ten průběh nebude takový, jako v tom roce, už je starší a už mu všelicos vysvětlíš!!!!!!No je to ale nemilé, to věřím :pensive: :pensive: :pensive:

Tak mě dnes volal šéf, že dal na schválení tu mou docházku do práce, tak prosím držte ploutvičky :grinning: Nabídl mi velice zajímavý peníz :wink: :wink: :wink:

Ahoj Leni, co to čtu??????Snaženíčko, jo??Ty jsi sebevrah :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2009 v 10:56  • Odpověz
Zuzi, to mě mrzí chudínek malej, ale Míša má pravdu doktoři určitě vědí co dělají a nenechají to zajít daleko, aby to bylo ještě horší, pomůže mu to a bude mít po starostech pak a hlavně ty!!taky si myslím, že je starší, že to potom nebude mít třeba takovej průběh jako minulej rok, když byl mimi :frowning2: drž se!!!

Míšo- a jak že bys do tý práce chodila ? malýho byste si vystřídali s Petrem teda, nemusel by do jesliček? penízky bodnou, to věřím, já pořád sháním domácí práci a tady nic není, taky by mi bodli, pořád se prosit někoho je na mašli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. zář 2009 ve 12:19  • Odpověz
Jani, žádný jesličky, to bych raději žrala :sweat_smile: jen suchej chleba :grinning: vystřídáme se u něj s Petrem.Petr má směny, na odpolední odjíždí v půl 2, takže já bych šla od půl 7-12, v půl 1 už bych byla doma.při noční taktéž... Petr spát nechodí, když ráno přijede.Nechodila bych při jeho ranní, no vychází to v průměru na 13 dní v měsíci.I s rodičákem bych měla přesně stejný prachy, co jsem měla, než jsem byla těhu, takže fakt paráda :dizzy_face: :dizzy_face:
2. zář 2009 ve 12:43  • Odpověz
tak to jo..

holky jak je to s mateřskou u druhýho dítěte nevíte? když bych neodrodila do doby, než kačí budou 3, a v práci mi dali výpověd, tak asi musím na pracák se přihlásit a platila by mi sociálka do věku 6 měsíců mimča, ne a pak normálně mateřská? ted o tom tak přemýšlím, ale abych neměla od sociálky 3000,- a nazdar, nevíte z čeho se to počítá pak?
2. zář 2009 ve 13:02  • Odpověz
Jani, tak tohle teda fakt nevím, neporadím...
2. zář 2009 ve 13:05  • Odpověz
kuk,

tak jsem doma. Dítko je s dědou venku, tak načuhuju.
Zuzi to mě mrzí s kýlou. Švagrové řekli, že s malou půjde na operaci, když se jí to nezlepší do pěti let :confused:

Miško gratulace k práci :wink:
2. zář 2009 ve 14:38  • Odpověz
Jani kdybys stihla jít na neschopenku, tak na pracák nemusíš. A na pracáku myslím jen nějaké životní minimum ti daj, těhu švagrové dokonce řekli, ať se tam ani nehlasí a soc a zdrav si zaplatí sama, ale maj povinnost tě zaregistrovat. Já chci být těhu než budou Jájovi tři a porodit, až bude mít tak 3,5 a chci jako nastoupit do práce a hned jít na neschopenku. Pak máš nárok na mateřskou i rodičák a můžeš si zvolit variantu.
2. zář 2009 ve 14:44  • Odpověz
Nástup na mateřskou dovolenou z rodičovské
Pokud nastupujete na mateřskou dovolenou z rodičovské dovolené - tj. čekáte druhé (třetí) dítě - platí, že na peněžitou podporu v mateřství máte nárok, pokud na ni nastupujete do 3 let věku prvního (předcházejícího) dítěte. Pokud na mateřskou nastupujete po uplynutí delšího období a v mezičase jste nepracovala (neplatila 270 dnů nemocenské pojištění), nárok na proplácení mateřské nemáte a pobíráte rovnou rodičovský příspěvek.

jak to chápete, já tak, že když do 3 let neporodím tak už nemám nárok od práce na peníze( což já stejně teda nemám),a rovnou by mi dávali těch 7600,- nebo to chápu blbě :astonished:

no a Olí jak to dopadlo ve škole?
2. zář 2009 v 16:10  • Odpověz
Jani dostala bys rovnou 7600, ale až od porodu ne dřív.
2. zář 2009 v 16:44  • Odpověz
Janí dobře, 1 a 1 minus :grinning:
2. zář 2009 v 16:45  • Odpověz
šprtka to říkám :grinning: moc moc gratuluju jsi šikulka jak to děláš prosímtě s mimčem to nechápu manža na služebkách, klobouk dolů a ted už konec školy? co vůbec budeš?

jo takže když porodím dýl než jak budou kačce v březnu 3, tak od porodu budu mít 7600,-a když to stihnu než jí budou 3, tak budu brát pořád to co na kačku a pak až se mimi narodí tak na kačku nic a??musím jít na tu sociálku, když nemám práci nebo budu taky dostávat tohle? já jsem na tohle fakt hotentot :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. zář 2009 v 16:50  • Odpověz
Jani když neporodíš do Kačenčiných třech let, tak musíš buď nasotupit do své práce, pokud ji nemáš, tak se zaregistrovat na UP. Z čeho budou počítat podporu nevím.
Až se mimi narodí, tak budeš brát rodičák na mimi a na Kačenku nic.
2. zář 2009 v 16:52  • Odpověz
Jo jinak jsem bakalář ekonomie - obof Finanční řízení podniku
2. zář 2009 v 16:52  • Odpověz
sama nevím, jak jsem to zvládla - ale pomáhali všichni, babičky, dědové s hlídáním, bez nich bych to nedala. Zatím si dávám na neurčito pauzu. Ing. mě láká, ale Jaroušek víc :grinning:
2. zář 2009 v 16:53  • Odpověz
aha, takže porodit do března, jinak budu na almužně asi co? na UP se zaregistrovat, ale stejně nechápu proč, když bych byla těhu, akorát bych ještě neporodila, což doufám, že budu :wink: a pak sociálka by dávala peníze takže tohle je lepší do kaččiných 3 let porodit, co?

tak balakář ekonomie, jo? to budou oslavy v Prostějově, co? :grinning: tak třeba z toho bude sestřička hned :grinning: dej pokoj s inženýrkou bud ráda, že budeš chvíli v klidu :wink: a užívej si titulu!! :sweat_smile:
2. zář 2009 v 17:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.