• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Ahoj,zdravim z mrazaku Vysociny,to je teda pocasi,ani s sebou nemam tak teple veci,jake bychom tu uzili!Danas mel dnes triko s dl.r.na to s kratkym.Mikinu a vestu,cepici ani nemam,tak aspon piratku!Jinak by to bylo fajn,je nas tu 5 rodin,vsichni superka!Je tu Beny,ma uz pekny pupicek,slusi ji to!Zitra po O jedem domu.Uteklo to rychle,snad to ale neomarodime,me, se priznam,boli u krku:frowning2:tak pa holky,mejte se v nedeli vecer napisu.papa
5. zář 2009 ve 14:15  • Odpověz
autor
ahojky, hlásím, že jsme od cca 3 hodin zpět :grinning: :grinning: :grinning: kláda je tu jako prase :sweat_smile: :grinning: včera dopo 32ve stínu a v noci jsme vystupoali z auta do 8stupňů :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zběžně jsem dočetla, ale jsem utahaná, tak reaguju jen na nejůležitější :wink:

Baru, tak co? držím palce, aby to dopadlo, jak chceš!!!
Olííí, gratulace!!!!jsi šikulka!!!!
Zuzííí, lásko moje :dizzy_face: neboj, Peťulka vše zvládne!!!!!!!!!!lepší je kýlu odoperovat, aby nedělala problém(hrozí uskřinutí) a malý prďolky to zvládaj dobře!!!!
Mišííí, kdy se dozvíš, jestli Ti tu prac. dobu schválili?

tak a já jdu zas do pelechu :grinning: snad se mi podaří zahnat i raubíře :grinning:
6. zář 2009 ve 12:34  • Odpověz
Jej Miško, tak snad to neodmarodíte.

Eví, ahoooj, tak jak jste si to užili? doufám, že vybalíte z kufrů nějaké to teplíčko, bo tu hnus a vítr :angry:
6. zář 2009 ve 12:37  • Odpověz
jé Evi to uiž jste doma, jo? to byla rychlost teda..

my máme jít poprvé cvičït s kačí měly jsme domluvený holky a všichni na to prdí, nechce se mi samotný, no asi to zkusíme, ale..bojím se aby tam kačí nemlátila děti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. zář 2009 v 08:16  • Odpověz
Ahoj holky,

tak první hlášení.... menzes stále nic a druhý test opět negativní!! :grinning: Tak snad to bude ok. Těhu opravdu být nechci!!!

druhý hlášení... odlitek super, trochu se to nepovedlo, protože se Ondra mrskal a došlápl nám ve formě až na dno. Takže spodek nožičky nemáme a je rovný. Ale jinak nožička super a prstíčky se taky povedly. Aspoň máme odlitou tu malou nožičku. Ale chceme ještě hmotu přiobjednat a zkusit to ještě jednou :grinning:

Evi vítej zpátky!!! Určitě jste si to krááásně užili!!!
7. zář 2009 v 10:27  • Odpověz
tak cvičení super, moc se nám tam líbilo jie to něco jinýho než hudebka, kačí se vyřádí, takže si myslím, že tohle bude pro nás to pravý

a musíme se pochlubit, máme 2 nový zubany, malinký, ale jsou tam, takže máme 12 a dneska poprvé kačí udělala ee do nočníčku za měsíc a půl se poprvé vyčůrala, byl to jen asi omyl, ale tleskali jsme jí, chválili, super, mám radost, tak jsem zvědavá kdy se nám to zase podaří :grinning:

Baru- tobě at to dopadne jak si přeješ :wink: ale lepší kdyby to šlo ted, kdyby to pak nešlo, nechci malovat čerta na zed, ale..
7. zář 2009 v 11:13  • Odpověz
kuk,
Miško super fotečky.
Jajda vzal dnes spaní hopem a od jedné je vzhůru, no alespoň půjde večer dřív - snad.
Jo měl včera jít na hodinku do školičky poprvé, ale má rýmu, tak až příští týden.
7. zář 2009 ve 13:39  • Odpověz
blbnu, ne včera, ale zítra :grinning:
7. zář 2009 ve 13:39  • Odpověz
Ahojky holky

tak vypadá, že víkend neomarodíme :dizzy_face: mě už krk nebolí a malej taky ok..ještě, že je to otužilec :wink:

Vložila jsem pár fotek, fotily hlavně ostatní holky!!!!

Evííí, vítej zpět, to věřím, že jste měli šok z té teploty, my na vysočině taky, alespoň, že ode dneška je líp, je venku fakt parádně :dizzy_face: Těším se, až povyprávíš, jak jste si užívali a na fotky :dizzy_face:
7. zář 2009 ve 13:45  • Odpověz
autor
kuk:slight_smile:

nějak nestíhám :sweat_smile: furt jen peru, veším, sundavám a peru, věšim sundavám:grinning: prádlo nemá konce :sweat_smile: :grinning:
dneska líp? mně je pořád docela chladno :sweat_smile: , i když podle teploměru bych normálně oblíkla 3/4gatě, ale dneska si vezmu normoš dlouhý :sweat_smile: a Venda je na tom podobně, dopo jsem mu přes tričko oblíkla tenkou mikču :sweat_smile: a hned měl teplejší ruce :grinning:
fotky a zážitky dodám později :grinning: :grinning: :grinning:
jdu zas věšet :grinning: :grinning: :grinning: , ale už dnes naposled :grinning: zbytek musí počkat do zítra, došlo místo na sušáku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. zář 2009 ve 14:14  • Odpověz
holky u nás je dnes sauna na kraťasy :confused: :slight_smile:
7. zář 2009 v 15:10  • Odpověz
Eví ty se upereš.... ještěže došlo místo na sušáku
Těšíme se na fota a zážitky. Holky tak Jajda se naučil "Boka boka" a znamená to,ž e chce pustit Bořka :angry: musím koupit nějaké nové díly, těhle 6 už znám pozpátku.
7. zář 2009 v 15:16  • Odpověz
autor
Olí, tady je 26(na sluníčku), ale mně je chladno:grinning: jsme si zvykla na těch 32 už od rána:grinning:
jedu za mamkou, má moje klíče(zalívala kytky a krmila Micku), tak si je musím vyzvednout:slight_smile: zatim pa:slight_smile:
7. zář 2009 v 15:21  • Odpověz
A jo vlastně Eví, vy jste byli zvyklí na větší teplíčko
7. zář 2009 v 15:28  • Odpověz
autor
ahojky:slight_smile:

včera jsem se přemohla :grinning: a oblíkla se letně:grinning: v autě mi bylo docela vedro, takže jsem si pustila klimošku :grinning: :grinning: :grinning: termoregulace už začíná být v normálu :grinning: už se netřepu jako ratlík:grinning:
v bytě už to taky začíná vypadat jako u lidí :grinning: konečně mám vybaleno :grinning: no ale čeká mně žehlení :stuck_out_tongue_closed_eyes: a doprat asi 3 pračky(jsem si ještě vymyslela, že převlíknu postele :grinning: )

no a slíbené zážitky :grinning: :grinning: :grinning:
cesta tam nám trvala cca 19 hodin :stuck_out_tongue_closed_eyes: bylo dost kolon(např. ve 2hodiny ráno u Mnichova :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a přes den jsme dost stavěli, ale Venda je statečnej cestovatel :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: byl úplně zlatej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: v hotelu byl hned jako doma, pokoj jsme měli s výhledem do ulice, takže Venda jen ráno vstal, tak šel pozorovat auta :dizzy_face: jen mi nebylo jasný, kam bychom dali cestovní postýlku :confused: vůbec tam nebylo místo, kde by se dala rozložit...no hlavně, že jsem se na to ptala :sweat_smile: no stejnak jsme jí nebrali :grinning: :grinning: :grinning:
počasí bylo super :dizzy_face: ten první den, teda bylo jako v sauně- vlhkej horkej vzduch :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale pak už byl jen horkej :grinning: :grinning: :grinning: párkrát pršelo v noci, jinak bylo jasno :dizzy_face:
první den se Venda bál moře(taky byli pěkný vlny) a písku se štítil :grinning: :grinning: :grinning: , ale pak zjistil, že písek je všude, tak se s tím smířil :grinning: :grinning: :grinning: moře vzal Tom s tchánem vědecky :grinning: prostě ho během půl hodiny postupně dostali do vody, ze který jsme ho pak nemohli dostat :grinning: :grinning: :grinning:
Venda si zvyknul být bez pleny a teď v ní nechce být, ale zatím stoprocentně nehlásí, takže mám furt dost prádla :grinning: :grinning: :grinning:
no napsala jsem román, který lenory stejnak asi číst nebudou :sweat_smile:
8. zář 2009 v 10:13  • Odpověz
Ahoj Evi, teda cesta maso, to by mě jeblo. To je dobrý s tím pískem :grinning:
S plínou je šikula, Jajda má zas fázi, kdy na nočníku sedí a čurá tam, nicméně nehlásí, no ale časem mu to snad dojde.
8. zář 2009 v 10:17  • Odpověz
autor
Olí, Venda si občas dojde sám, ale spíš se musím furt ptát :wink:
no a písek- on se ho štítil i před tím :grinning: on si na pískovišti hraje tak, že stojí před pískovištěm :grinning:
8. zář 2009 v 10:23  • Odpověz
No ale je dobrej, že když se ho zeptáš, tak že řekne...
Aspoň není jako čuně, já vysypávám Jájovi písek i z plíny :confused:
8. zář 2009 v 10:26  • Odpověz
autor
no myslím, že teď už čuně je :grinning: :grinning: :grinning: na pláži mu nejvíc chutnala broskev, kterou si obalil v písku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :grinning:
8. zář 2009 v 10:34  • Odpověz
autor
chjo, ctěla jsem hodit pár fotek, ale nemám kabel :sweat_smile: jsem ho před chvílí držela v ruce a někam uklidila :sweat_smile: :angry: fakt je ze mně pako :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. zář 2009 v 10:35  • Odpověz
:grinning: to znám, a nejlepší je, když se zeptám manži, jesti to někam nedal... tak si pak vyslechnu, jak můžu bejt takovej bordelář, přitom vím, že jsem to dala na nějaké místo, aby se to neztratilo... :grinning:
8. zář 2009 v 10:36  • Odpověz
Ahojky,

Evíí já jsem si to celé přečetla, dovča musela být super!! Hlavně že si Vašík na písek zvyknul a nakonec i na vodu :grinning:

Jinak holky, volala jsem na gyndu, pokud bych byla v začátku těhu tak by testy nemusely nic ukázat. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže si tam odpol jedu pro žádanku na UTZ (ten tam bohužel nemají) a musim se na ten UTZ asi objednat. Kéž bych tam jela ještě dnes. Jsem fakt nervnííííííííííí, že bych mohla být těhu :grinning: :grinning:
8. zář 2009 v 10:37  • Odpověz
autor
Olí, tak to je přesný popis situace :grinning: :grinning: :grinning: jsem si ho někam položila, že stáhnu fotky, tak abych ho měl a po ruce.... :grinning:
Baru, držím palce :slight_smile: nechceš chodit s Ondrou cvičit? odpo se jdu zkusit zapsat k nám do DDM(ale vidím to černě, pže zápisy jsou od minulýho týdne :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), ale když nebudou mít volno, tak chci zkusit bodypoint :wink:
8. zář 2009 v 10:42  • Odpověz
Baru a jaký sis dělala test - značku?

Dítko tady protivačilo, tak jsem ho dala spát :slight_smile:
8. zář 2009 v 10:44  • Odpověz
Evi já uvidim jak dopadnu :grinning: Ale jinak o cvičení jsem uvažovala, ale tady u nás v Bodypointu. Zrovna jsem včera dostala letáček. Ale nechala jsem ho u Lukáška v kočárku, kterého jsme včera hlídali. Cvičí se tam myslim pátky od rána...to nejsem moc funkční :grinning: Ale uvidim, teď řešim jiné věci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. zář 2009 v 10:44  • Odpověz
autor
Baru, to je jasný :wink: leták nepotřebuješ :wink: http://www.bodypoint.cz/cviceni/rodice-s-detmi-18-mesicu-2-roky/
já bych preferovala to cvíčo tady, ale tam už se stejnak asi nedostanem, takže bych jezdila k vám:wink: Veru o cvíču taky uvažuje :wink:
8. zář 2009 v 10:46  • Odpověz
Blbý je, že to je brzo ráno, my kolikrát vstáváme až kolem 8hod. A nevim nevim zda bych Ondru udržela cvičit a aby si nedělal co chtěl :grinning: Myslíš že ty by jsi Vášu udržela?? Na plavču ho to to taky moc nebralo :grinning:
8. zář 2009 v 11:09  • Odpověz
Ahojky holky

Eví, jakejpak román :grinning: to bylo kraťoučký...no měli jste se krásně, jsem ráda, že to počásko takhle krásně vyšlo :dizzy_face: Venda je zlatej, že to vše tak krásně zvládnul a šikula bez plíny :dizzy_face: u nás je to katastrofa s ní :angry: on hlásí čůrání i bobek, ale plínu si nenechá sundat :cry: :cry: :cry:

Baru, to je teda v řiti s tím menzesem :confused: to jsem teda zvědavá, jak tohle teda dopadne!!!! :confused: Co na to Petr????Hroutí se z případného dalšího mimíska??? :sweat_smile: :sweat_smile:

Evi, co ta zuzka, byli už s Petíkem na té operaci?????
8. zář 2009 ve 13:07  • Odpověz
autor
baru, právě proto bych pro sebe preferovala DDM :wink: kvůli ranní době :stuck_out_tongue_closed_eyes: Venda je teď ochotnější spolupracovat :wink: a i kdyby ne, tak se tam vyřádí :wink:
Mišíí, román, páč pro některé je těžká si přečíst 4 řádky :sweat_smile: :grinning:
nevím, ¨co Peťulka :sweat_smile:
8. zář 2009 ve 13:16  • Odpověz
Eví, na koho narážíš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jatože nic nevíš dvojčátko :confounded: ale Zuza tu dlouho nebyla, tak jestli už nejsou v nemocnici....

Nebyla jsi Evi s prckem v aquaparku v Čestlicích???????My se tam chystáme zítra
8. zář 2009 ve 13:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.