• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
no já chtěla pověřit včera Toma, aby se po něm podíval, ale nějak nebyl čas :grinning: :grinning: :grinning:
hurááá, psala mi kámoška z plavča, že bude chodit s náma na cvíčo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. zář 2009 v 11:36  • Odpověz
Ahojky,

tak jsem byla na gyndě a jen jsem dostala žádanku na UTZ a tam jdu v pondělí.Prý šance na těhu je malá, ale je tam, takže raději pro jistotu UTZ. Mimčo nechciiiiiiiiiiiiiii :grinning:

Evi tak kam budete chodit? Jaký je to cvíčo v DDM? Tady je to fakt hooodně brzo ráno, to máme ještě zalepený oči :grinning:

Jinak my jsme už s Ondrou v aqua parku byli a bylo to super! Krásně si to užil a je to paráda.Ideální s dětma, je tam toho pro ně hodně. Ondra vodu miluje, takže si to užil. Šatny se dají zavřít, takže zdrhnout nemůže :grinning:
9. zář 2009 v 11:44  • Odpověz
autor
baru, nakonec budem s Veru chodit do KC12 na náměstí....snad bude dobrý :wink: budem chodit už od 9(ale jsem tam během 10min, tak snad to zvládnem :grinning: i já mám v 9 zalepený oko :grinning: :grinning: :grinning: , ale vzhledem k tomu, že mi Venda chodí po 10 spát, tak to musíme zvládnout :grinning: :grinning: :grinning: odpo se necvičí nikde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
až v pondělí? no třeba tam ani nebudeš muset jít :wink:
9. zář 2009 v 11:47  • Odpověz
Aha tak to je taky brzo pro nás přespolní :grinning: My chodíme spát kolem 12hod :wink:

Jojo v pondělí a prý když beru další plato antikoncepce, tak to asi nedostanu. Leda až v další pauze :angry:
9. zář 2009 v 11:52  • Odpověz
autor
tak v příští pauze, no to by se mi líbilo :grinning: :grinning: :grinning:
byly jste minulý týden na tom písku?nebo kde byl ten spich s Lukýnem?
9. zář 2009 v 11:54  • Odpověz
Sraz s Lukýnem byl u nich na chatě a jela tam jen Verča :wink: Jinak my jsme teď s Lukym skoro denně, jsou zpět z chaty, tak chodíme na písek atd. Můžeme se někdy domluvit zase hromadně :wink:
9. zář 2009 ve 12:06  • Odpověz
autor
jj,někdy se domluvíme:slight_smile: Verča teď přebrala štafetu u moře:grinning:
9. zář 2009 ve 12:17  • Odpověz
Ahojky miláčci sluníčkovatý :dizzy_face:

Mišulko jj byl s tím u dr a byli jsme s tím v HK jak tam byl malej,tak sem ho rovnou dotlačila tam k dr. závěry jenom spekulace a teorie,takže nic,ale aspoň máme zase širší rozhled v možnostech a teoriích,aspoň něco.Akorát,že Péťa trpí bolestí dál a co mu je mu nikdo nedokáže říct.Tak hlavně,aby to nebylo nic vážnýho a drželo se to "jen" v úrovni bolesti,aby se mi zase nezačal kácet

Jinak jsme byli v Hk a operaci Péťulkovi odložily,respektive tady nám řekli není na co čekat a v Hk nám řekli,ale takove malinkatej a už takový trápení?My tu,ale tyhle operace minimálně ve 3 letech dítěte.Že prý pak má mít 3 týdny klidovej režim a teď by si potrhal stehy,3 letý dítě,ale už chápe,že má být v klidu.Takže za třičtvrtě roku kontrola a rovnou už se naplánuje operanda na ten 3 rok.Tak si aspoň teďkom můžeme na chvíli oddychnout:slight_smile:

jinak jsme dnes byli s malym na odběru jak už má měsíc zvýšenou tu teplotu,tak jestli to opravdu nesouvisí s tou nemocnicí v květnu a zvýšenejma bílejma krvinkama v těle.Tak držte palečky,zítra odpo budou výsledky.Kdyby dopadli dobře,tak nám ho tedy příští týden naočkujou i přes tu teplotku neustále zvýšenou.Akorát jsem si přišla jak pako,pač mu jí ráno změřila a neměl,ale on ji po ránu nemá a rozjede se mu přes den,dyť víte a ona na mě tak divně zas koukala...asi si myslela svoje:frowning2: jenže já mám fakt strach a jistota je jistota,aspoň si budu moc oddychnout že mu opravdu nic není

Evičko vim vim :slight_smile:

Oloušku,Mišulko drží se nás to no,už dva roky skoro,všechny,akorát,že se střídáme,já teda až od porodu a už 3 měsíce zdravoučká,ale zas kluci:frowning2: ale o tom jak to s námi je se zdravim snad už nemá smysl ani mluvit:frowning2: je to nekonečné a neřešitelné,dyť víte,já fakt nevim co s tim,holt to tak je:frowning2:

jinak Vám všem moc děkuju.Dočetla jsem,ale zapoměla,joo Evička měla radost ze cvíča:dizzy_face:nic víc už nevim:sweat_smile: tak se nezlobte,ale až bude po starostech,tak se mi stav obnoví zas aspoň jen do částečné sklerozy a né úplně :sweat_smile:
9. zář 2009 v 16:33  • Odpověz
autor
lásko, palce držet budem!!!z pohledu dr. si nic nedělej!!!!!!je to Tvoje robátko, tak je jasný, že máš strach :wink: dej určo zítra vědět :dizzy_face:
9. zář 2009 v 18:02  • Odpověz
Ahojky

tak v aqua celkem dobrý :grinning: tak jasně, že úplně bez řevu jsme to nezvládli, bál se proplouvat pod můstkama a plavat s petrem takovou úzkou uličkou, ale po druhý uýž..no nejvíc se mu líbilo v dětském brouzdališti s hračkama, byli jsme na 2 hodky a stačilo to, já jsem unavená jak kotě, už se vidím v pelechu :grinning:

Zuzo, tak to je dobře, že to odložili, čím bude starší, tím to bude lepší na vysvětlení a že teda bude víc v klidu...velkýmu Petrovi posílám kousek našeho zdravíčka, ať je v pořádku, tohle je fakt na bednu :pensive: :pensive: :pensive:

Baru, tak v Po na Tebe budu myslet a hned se ozvi!!!!!
9. zář 2009 v 18:13  • Odpověz
kuk,
Zuzí mě to přišlo brzo s tou kýlou, to je dobře, že to zatím odložili. Tak ještě aby velkýmu bylo líp a zítra ty výsledky Peťulkovo taky. Je jasný, že ráno většinou teplota není, to by snad dr. měla vědět,že přes den to většinou vyleze.
My jeli dnes busem a vláčkem poprvé, Jajda oči navrch hlavy :grinning: :grinning: :grinning: pak jsme seděli na zahrádce u takové hospůdky, jmenuje se to Bělecký Mlýn a maj tam supr prolízky a tak pro děti, takže Jajda byl zaprasenej úplně všude, pak nás tam taťka vyzvedl a jeli jsme domů autíkem a dítko je od sedmi tuhé.
9. zář 2009 v 19:24  • Odpověz
Olí, hezké fotečky, ta "jsem svalovec po tatínkovi" tam Jája vypadá jak zápasník sumo :grinning: :grinning: :dizzy_face: hezkej klučina je to!!!!!
9. zář 2009 ve 22:27  • Odpověz
dobré ránko,
Miško je tam super viď :grinning:
10. zář 2009 v 08:04  • Odpověz
autor
ahojky:slight_smile:

slib splněn:grinning: fotky jsou na FB :wink:

Mišíí, tak to je fajn, že jste si to užili :dizzy_face:
Zuzííí, držím palce :dizzy_face:
10. zář 2009 v 11:08  • Odpověz
kuk,
Eví fotečky hezunký, závidím moříčko.
10. zář 2009 v 11:58  • Odpověz
autor
já si ho taky závidím:-d jela bych ještěěěě :grinning:
10. zář 2009 ve 12:04  • Odpověz
to se nedivím, hned bych taky jela. No uvidíme, jestli pojedem příští rok.
10. zář 2009 ve 12:19  • Odpověz
autor
no my asi nepojedem :unamused: , ale uvidíme:slight_smile: třeba ještě nebudem čekat mimi a pojedem :wink: :grinning:
10. zář 2009 ve 12:28  • Odpověz
autor
zvíře ještě spí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: asi před hodinou chtěl čůrat a pak se uvelebil v mým pelechu a spí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. zář 2009 ve 12:59  • Odpověz
téda, andílek. U nás se taky chrupe, ráno jsme byli na kole. Já se zasekla u knížky.
10. zář 2009 ve 13:44  • Odpověz
autor
hmmm, to máš teda u mně, že si místo plkání se mnou :grinning: čteš :angry:
10. zář 2009 ve 13:55  • Odpověz
no víš jaký je to pro mě svátek, číst si něco jiného než skripta... Se polepším :wink:
10. zář 2009 ve 13:59  • Odpověz
autor
no to je teď platný, že se polepšíš :grinning: :grinning: :grinning: už tady mám pánskou společnost :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
kde je Mia? :confused: :confused: :confused: omluvenku neházela.... a Janina? :confused:
10. zář 2009 ve 14:02  • Odpověz
no mě se drak taky za chvíli vzbudí. No neívm, kde se flákaj bedrunky naše.
10. zář 2009 ve 14:03  • Odpověz
autor
Venda vypadal dooost rozladěně, když se vzbudil , ale už je sluníčko :grinning: :grinning: :grinning:asi měl hlad :grinning:
10. zář 2009 ve 14:06  • Odpověz
chudák
10. zář 2009 ve 14:07  • Odpověz
autor
no tak měl svačit :grinning: :grinning: :grinning: dneska snídal s tatínkem, tak zbašit skoro 2 rohlíky+mlíko, pak si dal se mnou jogurt(sněd mi půlku) a na to sněd 3/4 hroznu vína :sweat_smile:
jogurt před spaním samo nechtěl :grinning: :grinning: :grinning:
10. zář 2009 ve 14:15  • Odpověz
ty jo, teda ten má apetit
10. zář 2009 ve 14:16  • Odpověz
autor
má no :grinning: :grinning: :grinning:
10. zář 2009 ve 14:48  • Odpověz
tak u nás je po obídku a dítko se mě žádá, tak zatím páááááá
10. zář 2009 v 15:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.