• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
hojky,
tak jsem tu ted nebyla pár dní, kačí mělal první úraz, byly jsme v út v nemocnici chudinka si rozbila rtík, zakopla o schod v ložnici, takže krve děs, já myslela že to nic není,ještě že byl doma jindra, bylo to před 8 a on od 8m chodí do školy, tak jsem jí dala do vany, krev přestala téct, ale rána byla hluboká, tak jsme hned jeli, tam nás poslali na krční- to jsem se divila, prý všechno souvisí se vším, tak jsme čekali, kačí naříkala, já to v jednu chvíli taky nevydržela, hafo lidí, pak jindra našel známou dr, tak tam bYla s námi a uděl00ali jí to pod anestezií byla oblblá mě jí bylo tak líto, normálně jí to chtěli šít bez umrtvení to si neumím představit ani u sebe, měly jsme tam psát, ale že máme tu dr známou, tak nás pustila, máme 2stehy oba si už vytáhla ale je to zhojený, tak prý dobrý, no doufám, že se tam ted nedostneme, bylo mi z toho zle, hrůza!!!

a večer jdu po 10 letech cvičit, tak na mě myslete, at nejsem úplný kopyto..
10. zář 2009 v 16:34  • Odpověz
Ahojky

Mia je nějaká hotová :unamused: večer jsem to dostala a od rána jsem jak po flámu, bolí mě hlava, po O jsem spala s Danem a ani neměla náladu na koně....navíc Dan je jaksi rozdivočený, od tý doby, co jsme se vrátili z té Vysočiny je jak ze řetězu utržený :angry: vzteká se, mává rukama, ječí, když není po jeho, absolutně neposloichá venku, dělá přesný opak, než se po něm chce :angry: fakt na bednu

Evi, na FB juknu asi večer, fakt nemám náladu, promiň :pensive:

Janinko, to je teda hrůza, jsi statečná, že jsi se z toho nezbláznila :sweat_smile: tohle je nepěkný úraz :pensive: ještě, že jí to nedělali za živa, to by byly jatka teda :angry: hlavně aby byla kačí brzo v pořádku a ještě, že si nevylomila zoubek!!!!!
Na cvíču se drž a počítej, že se zítra nehneš :grinning: :grinning:
10. zář 2009 v 17:15  • Odpověz
Ahoj holky,

tak u nás nic nového, stále jsem to nedostala, takže v pondělí hurááá na UTZ :grinning:

Teď jsem začla koukat na vánoční dárky pro Ondru, ale vůbec nevim co kupovat. Nemáte nějaké tipy? Včera jsem teda byla u kámošky a 3 dárky bych měla vymyšlené hned, ale pořád nevim. Jen jsem mu zatím objednala svítícího medvídka :sunglasses:
11. zář 2009 v 10:11  • Odpověz
autor
ahojky,

Mišíí, jak je?Co to Daníka popadlo? :confused:
jani, chudinka Kačka...co cvíčo? :grinning:
baru, v po dej vědít:wink: nápady na Vánoce moc nemám, chcem koupit Duplo(část dostane k svátku), přemýšlela jsem nad bobama(ale asi uvidím dle počasí:grinning:), nějaký pohádky (DVD a knížky)
11. zář 2009 v 10:39  • Odpověz
Evi cvíčo dobrý bavilo mě to, akorát mám problém s hlídáním je to od 7 a jjindra do 7 maká a pochybuju že mi bude hlídat každý týden mamina, když dělá příští zrovna do 6..ale ráda bych chodila, vypnula jsem a dobrý :wink:

jinak vánoce řeším taky, knížek máme hodně ale taky asi něco koupím a DVD možná taky, a oblečení, a chci koupit piánko nebo xylofon, nemáte nějakej tip vy kde mají hezký? jo a šetřím na ty golfky to bude hlavní dárek :dizzy_face: akorát nevím v zimě jestli praktickej..vy máte všichni už golfky?
11. zář 2009 v 10:45  • Odpověz
autor
já mám obojí:grinning: ale při sněhu a náledí:grinning: hodlám používat sporťák -přecejen 3 velký kola jedou ve sněhu líp než 8 prťavejch :grinning: , ale je fakt, že kočár používám minimálně :sweat_smile:
11. zář 2009 v 10:49  • Odpověz
no právě proto jsem se rozhodla, že už ho taky koupím, nejvyšší čas, a chci aby ho taky užila, abysme ho neměly půl roku a šmitec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. zář 2009 v 10:52  • Odpověz
autor
tomu nerozumím :sweat_smile:
sporťák- sportovní verze hlubokého kočáru- 3velký kola
golfky- taková ta skládací věc, co vozím v kufru äuta:grinning: má to 8pidi koleček
11. zář 2009 v 10:56  • Odpověz
Já jsem viděla u kámošky dvě krásný knížky, tak ty seženu. A o legu taky uvažuju, ale možná to nechám na narozky. Jinak chci taky xylofonek a jedno takové dřevěné puzzle s úchytkama, kde jsou domácí zvířátka a vydávají zvuky. Aby se taky lenoch učil co jaké zvíře dělá :grinning:

V pondělí určo písnu :slight_smile:
11. zář 2009 ve 12:03  • Odpověz
autor
no vidíš narozky :grinning: letos musím začít nakupovat před vánocema, páč v lednu je v hračkářství vybrakováno :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jaký puzzle?
11. zář 2009 ve 12:20  • Odpověz
kuk,
byli jsme na bruslích a nákupech, musím vařit, ale budu načuhovat.
Jo a v Tescu maj slevy - mikina pro Jajdu za 115, tepláky za 70, triko na příští rok s krátkým rukávem za 30
11. zář 2009 ve 13:16  • Odpověz
Jéje Jani, tak hlavně že to dopadlo dobře a jen dva stehy a už jste zase doma.

My máme taky golfky, ale v zimě chci používat sporťák.

Vánoční dárky - Duplo farmu, a pak asi nějaké oblečení, knížku - ještě jsem koukala na koleje s vláčkem, ale na to je možná asi malej.
11. zář 2009 ve 13:18  • Odpověz
Miško copak to Daníka chytlo? no snad zas bude brzy hodnej Daník.
Já si teďka nemůžu stěžovat, Jajda je teďka zlatej, jako občas ho to chytne, ale je to o 100 % lepší, asi cítí, že maminka je v pohodě, hodně sportujem, jezdíme za dětma, tak je spokojenej.
11. zář 2009 ve 13:19  • Odpověz
Ahojky

tak mě je dnes dobře a včera to bylo sto pro ze změny počasí :wink: lehce cítím krk, ale to rozchodím :grinning:
Daník nevím co blbne, asi zase nějaký vývojový skok..a dnes už 3x kadil zase ty smradíky kyselý...takže zubýýý :confounded: :confounded:

Dárky nevím..určitě kombajn :grinning: ale víc mě nenapadá!!!!

Tak jdu juknout na ten FB na moříčko :sunglasses:
11. zář 2009 ve 13:36  • Odpověz
Eví, pěkné, úplně jsem to teplíčko z fotek cítila :dizzy_face: :dizzy_face:
11. zář 2009 ve 13:48  • Odpověz
autor
Olí, taky jsem chtěla mašinky, ale bojím se, že je ještě malej....

Mišííí, chudinka Daník!!!teda i Ty:grinning: snad už se zubany prořežou a bude klíííd :wink:
11. zář 2009 ve 13:50  • Odpověz
Nám prosvítaj horní 4ky a dolní trojky, tak nás taky ještě čeká pár divokých nocí...

Eví právě, jsem chtěla ty dřevěné koleje a vláčky, ale obávám se, že by ty gumová kolečka orval. No možná kupíme ještě nějaké kosty, má jich celkem málo, tak ať z toho pak může stavět pořádné garáže :grinning:
11. zář 2009 ve 14:00  • Odpověz
Jé vy už jste fuč? u nás se ještě chrupe, pr usnul až v půl jedné v autě.
11. zář 2009 ve 14:42  • Odpověz
Ahojky,

Evi je to dřevěné puzzle s úchytkama, třeba domácí zvířátka a podle tvaru je vkládáš na takovou desku. A prodávají i se zvukem, že když to někam dá dobře, tak to vydá zvuk toho zvířátka. Ale teď se Ondra u kamarádky zamiloval do mluvícího pejska od Fisher Price :grinning: .... ale to má asi smůlu, ten je drahej :grinning:

My jsme dnes zase sami, taťka brigádně maká :frowning2:
12. zář 2009 v 11:08  • Odpověz
Baru my máme ty dřevěné puzzle s úchytkama, ale bez zvuku a moc ho to teda nebere.
12. zář 2009 v 11:14  • Odpověz
Ale ten zvuk bude určo motivovat.
12. zář 2009 v 11:14  • Odpověz
No bych spíš chtěla, aby se konečně učil jak dělají zvířátka..on je fakt lenoch :grinning:
12. zář 2009 v 11:19  • Odpověz
Ahojky,
Baru nám se osvědčilo učit zvířátka podle živých. To ho bralo víc než obrázky.

Dnes jsme byli na pouti a Jája byl poprvé na kolotoči.
13. zář 2009 ve 12:45  • Odpověz
jé ten se měl, my na pouti koupili kačí ten balonek jak je jakoby alobal barevnej a kačí ho měla asi 5 minut a zdemolovala ho..

tak jsem vymyslela další dárek k vánocům, koupím mamině zapékací mísu, ale myslela jsem s nějakým motivem, nebo jak je okolo proutí nebo stojánek železnej, nevíte kde je něco takovýho pěknýho, už jsem projela net, ale to je na dlouho je toho tolik :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. zář 2009 v 15:36  • Odpověz
Ahojky kočky

nějak vás poslední dobou zanedbávám :pensive: ale vy tu stejnak nejste...já, když mám čas jsem dole a buď uklízím nebo pomáhám Petrovi, dnes jsem myla špajz, drhla dveře, co vedou do zahrady a vytírala smontovaný skříně, večer jsme ještě montovali světla, co jsme koupili a dnes Petr obkládá zídku u kuchyň.koutu, cihličkama, vypadá to pěkně :dizzy_face:

No jinak Daník stále uječený a prosazuje se jako blázen :unamused: ale jinak je hodnej!!!!Dnes teda zase kadil do plíny, to včera bylo nějakým omylem asi :grinning:
13. zář 2009 v 16:50  • Odpověz
ahojky,
Jani já chtěla ten alobalovej Jajdovi koupit, ale pak dávali ty obyč zadarmo, nějaká realitka...tak jsme si vzali tam a stačilo.

Miško téda, už se to blíží viď :wink:
My včera a dnes ještě makali na té ložnici, a jsem ráda, že je to hotové, protože dva dni bydlení jen v obýváku byl teda masakr...

Jajda celkem čurá do nočníků, ale musím ho dávat, neřekne si ani omylem...
13. zář 2009 v 17:41  • Odpověz
Olí, tak vyfotit :slight_smile:

Já jsem taky udělala aktuální fota http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vImageID=3273776&vReferer=
13. zář 2009 v 18:09  • Odpověz
Miško jojo vyfotím zítra. Ještě řešíme tu tapetu na skříň, já chtěla bílou a na to pejsky, Jára zas říká, že se to nebude hodit k těm pěnovým barevným zvířátkům, a chce něco barevného i na tu skříń. To mi zas přijde moc divoké. Tak přemýšlím, jestli tam nefrknem jen zelenou tapetu...

Fotky paráda, co je to za odstín u těch kamínek? to je dost dobrý
13. zář 2009 v 18:15  • Odpověz
jo a ty pejsci jsou tohle: http://shopiq.cz/dekorace-pejskove/ každý jde nalepit zvlášť
a ty pěnový zvířátka má tu žirafu, želvu, slona atd...jeslti si pamatujete...
13. zář 2009 v 18:22  • Odpověz
Díky Oli, co myslíš za odstín, přímo ty kamna????

Ty pejsci jsou pěkný :dizzy_face: bohužel neporadím, když nevím, jak to vypadá, ale přikláním se k barvám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. zář 2009 v 18:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.