• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
holky myslíte, že využiju na Jajdu v zimě fusak?
14. zář 2009 ve 13:03  • Odpověz
autor
Olíí, nevím:grinning: obávám se, že já ne:grinning: myslím, že světle modrej flís se nebude dobře snášet s Vendovejma zabahněnejma botama :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
no stejnak s kočárem moc nejezdíme :grinning:

přesně na to duplo mám zálusk :grinning: :grinning: :grinning: , ale čekám až jim přijde, momentálně mají v regálu prázdno :angry:
14. zář 2009 ve 13:05  • Odpověz
autor
u nás se stále spí :confused: šel spát už v půl 10, pže vstával v 6 :confused:
14. zář 2009 ve 13:07  • Odpověz
ty jo, to trháte rekordy, Jajda už je vzhůru, ale ještě se povaluje
14. zář 2009 ve 13:09  • Odpověz
jé Olí to se máš já slyším kačí jak si vypráví v postýlce..toho LEga tam je víc druhů mě se líbí to obyčejný kostičky a nějaký figurky a pak se k tomu asi přikupuje, ne?

fusak asi v zimě bude potřeba ne? myslíš že by mu stačila bunda jenom?
14. zář 2009 ve 13:12  • Odpověz
autor
tak u nás už se taky jen povalovalo:grinning::grinning::grinning:
14. zář 2009 ve 13:15  • Odpověz
Oli, fusak už nevyužiješ :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: já ještě min.rok jo, ale to ještě pořádně nechodil a v březnu už chodil a fusak jsem vyndala!!!!Takže kup oteplený kalhoty, ty jsme měli a tlustou bundu a když bude na kočáru, tak deku přes něj, ve fusaku by Ti dle mě už ani nevydržel a vzpouzel by se!!!!

Oslíka nemáme, ale řádil na něm, když mu bylo asi 13 měsíců, teď nevím, zda by ho to bavilo...

Evi a zítra má být 21/25!!!To jsou skoky!!!!
14. zář 2009 ve 13:15  • Odpověz
No já si zas říkám, že moc chodit nebude v zimě ne? ale zas si ho nedokážu představit jak sedí v kočáře furt...

jdeme papat a jedem za dětma, budu večer (manža je na cvičení do pátku :frowning2: )
14. zář 2009 ve 13:28  • Odpověz
No Oli, v roce a půl Ti fakt nebude sedět hodinu v kočáru :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a proč by neměl v zimě chodit???? :confused:
14. zář 2009 ve 13:37  • Odpověz
autor
Olí, věř, že za těch pár měsíců už kočár nebude moc k kurzu :wink:
Mišííí už aby těch 25 zas bylo:grinning: tady je dnes 14 :sweat_smile:
14. zář 2009 ve 13:51  • Odpověz
Tak my byli hodku venku a zase chtěl jít MU :angry: domu...to je hrůza s ním, furt by chodil domů a za chvíli ven, kdybychom byli dole, tak mi to ani tak nevadí, ale furt ho tahat nahoru a dolů :unamused:

Jsem tak venku uvažovala jak tu furt dokola řešíme takový ty dětský věci a co budeme řešit až jim bude 4-5 let????
Nejdřív to bylo pasení, překulení se z břicha na záda, lezení, stoupání, chození, první slůvka, teď nočníky, do toho pořád papání :grinning: no a až všechno hudou umět tak co pak???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Daník mi podezřele dnes kýchá, tuším že dorazí rýma :cry: :cry: :cry: :cry:
14. zář 2009 v 16:20  • Odpověz
autor
tak honba za botkama byla úspěšná :grinning: :grinning: :grinning: koupili jsme úplně stejný jako měl,ale o 2!!!čísla větší. měli je ve slevě :dizzy_face:
Miško, nezávidím Ti to:slight_smile: já zas musím Vendu tahat násilím domu :sweat_smile: :grinning:
kolem 3.roku budem řešit školku, pak školu, pak první lásky, pubertu.... :grinning: :grinning: :grinning:
14. zář 2009 v 16:27  • Odpověz
autor
jo a u nás pidi rýma též, máme to všichni 3 :stuck_out_tongue_closed_eyes: ráno ucpaný nosany, přes den ok a večer zas ucpaný....u nás je to celkem jasný z čeho :sunglasses: klíma v autě+ změny teplot
14. zář 2009 v 16:29  • Odpověz
Ahoooojky,

tak hláááááááááááásííííím, že dle dnešního UTZ nejsem těhotná :grinning: :grinning: :grinning: Musela být v ordinaci slyšet rána jak mi spadnul kámen ze srdce :grinning: Fakt mimčo ještě nechci, chci si užívat Ondráška a o mimču uvažovat tak příští rok :grinning: Tak jsem zvědavá, zda menzes teda dostanu v další pauze mezi antikoncepcí :grinning:

Jinak zítra jedeme na pár dnů k mamce, tak házim omluvenku!¨

Evi dnes jsme taky udělali útok na obuv, jeli jsme na Zbraslav a koupili kecky, podzimni boticky a backurky. Nechala jsem tam 1200 a jeli jsme domu :grinning: Boticky jsme vzali vetsi, takze mu snad chvilku vydrzi. Prece jen ty pozimni bude nosit az za par dnu, tak aby vydrzeli :grinning:
14. zář 2009 v 17:48  • Odpověz
kuk,

Miško já myslela, jako kdyby bylo nějak hodně sněhu, že by se mu v tom blbě chodilo :sweat_smile:

Jo a nevím teda jestli budu chodit na tu Zumbu, pr dnes jsem se byla podívat na ten hlídací koutek a hlídá to obsluha té kavárny, což podle mě nemůže stíhat. Dopo tam maj i prý deset až patnáct děcek...na pohodu, že stíhaj, že si děti sami hrajou....ale moc se mi to teda nezdá. Uvidím, ještě popřemýšlím, jestli to zkusím nebo ne.

Baru gratulace k dobré zprávě.
14. zář 2009 v 17:51  • Odpověz
autor
baru, jsem ráda, že Ti utz dopadl tak, jak is představovala :dizzy_face: :dizzy_face:
zbraslav jsem si nechalavzáloze- potřebovala jsem jěště něco vyřídit ve strašnicích, tak jsem se stavila v hostivaři v renu(prodávaj tam essi) s tím,že když nepořídím vezmu to na zbraslav :grinning: :grinning: :grinning: no ani jsem tam teda nedojela :grinning: :grinning: :grinning:
užij si to u mamky :slight_smile:
14. zář 2009 v 17:54  • Odpověz
autor
Olíí, když bude hodně sněhu, tak se Ti blbě povleče kočár:grinning: to jsou lepší sáňky/boby :wink: :grinning:
14. zář 2009 v 17:55  • Odpověz
Eví to je fakt, no sáňky ale nemáme, budeme muset pořídit

Já dnes koupila za 150 pláťěné botky na jaro a za 300 podzimní botky, pr ty od Mišky jsou mu moc velké, ty mu budou tak na zimu až.
14. zář 2009 v 17:59  • Odpověz
ještě musím koupit zateplené kalhoty a čepici.
14. zář 2009 v 18:00  • Odpověz
autor
Olíí, ty si troufneš koupit botky na jaro? :confused: já si ještě netroufnu koupit zimní :sweat_smile:
my taky sáňky nemáme, ale asi je dostane k vánocům/narozkám podle toho jaká se bude jevit zima :grinning:
14. zář 2009 v 18:01  • Odpověz
autor
Venda ještě potřebuje bundu(jednu má, ale když bude špinavá, tak bude dlouho schnout :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), čepici, rukavice, šálu...váhám jestli oteplováky nebo kombinézu :sweat_smile:
14. zář 2009 v 18:03  • Odpověz
Eví jsou to takové tenisky a vzala jsem 24 a teď má 20ku, tak si myslím, že max mu budou velké a bude je mít na léto.
Já mám bundy taky dvě. Kombinézu nechci, než bych ho tam nasoukala...
14. zář 2009 v 18:05  • Odpověz
autor
Olííí, to nic, to měl být obdiv:grinning:
já se nedokážu ani rozhodnout, jestli vzít bundu 86 nebo 92 :grinning: spořivá část mého mozku by koupila 92, ale estetická je pro 86 :grinning: :grinning: :grinning: je fakt že má podzimní nextovku z loňska 74 :grinning: a docela mu ještě je :grinning: :grinning: :grinning:
14. zář 2009 v 18:07  • Odpověz
autor
jsem si teď pošmákla :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: z itálie jsem si přivezla tekutou čoko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. zář 2009 v 18:08  • Odpověz
No obdiv schovej, aby na jaře neměl 25ky :grinning:

Já mám bundu 86 myslím.
14. zář 2009 v 18:09  • Odpověz
Ahojky brambůrky moje milovaný:slight_smile:

Tak krevní obraz máme v pořádku,jsme snad úúplně zdraví:dizzy_face:tak Nám ho dneska naočkovali 4 hexou,už je teploučkej,tak teplůtky asi budou,ale prý za dva dny bude dobře:slight_smile:

Baru super,že utz dopadl dle představ........holky,ale já bych už tady nějaké to další miminko docela brala:sweat_smile: chtěla:sweat_smile: škoda,že my budeme možná až ty poslední,kteří ho budou mít:sweat_smile: jestli do toho teda nepraštíme příští rok:slight_smile:uvidíme no,ale,kdyby jsme se k vám připojily příští rok,tak to by byla zase lavina coo:sweat_smile: :dizzy_face:

jinak se Nám narodil v pátek před půlnoců bratránek Honzik 3,7kg míry neznáme:slight_smile: tak má Péťulka bratránka malinkýho:grinning:

hele,ale dneska mi přišla od kamarádky smska o malinkým miminečku :sweat_smile: prej jmenuju se Lukášek,vážim 4,65 kg a měřím 55 cm :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: chudák,téééda takovej obřík :sweat_smile: :dizzy_face:

jinak řešíte věci na zimu,my museli koupit komplet celou výbavu podzim jaro,od bot přes kalhoty bundy boty mikyny apod. a už máme super teploučkou bundu,tu koupila teda babička do mrazu,ale náádhernou:dizzy_face: ještě koupila fleesovou mikču pod bundu na podzim/zimu a my jsme koupily úúúplně úúžasný vyteplený kalhotky na celý podzim zimu,pač velikostně výjdou fakt na obě období,hnědý z venku takovej ten materiál jak na oteplováčkách a vevnitř vyteplený krásný a jen za 150Kč holky!!!:dizzy_face: v dětskym butiku:slight_smile: a ještě bundičku na podzim proti větru a dešti a za 250Kč hollky!!!A pak botičky na podzim za 299 holky!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: to jsou super ceny že:dizzy_face: a to všechno v tom dětským:dizzy_face: maj tam překrásný věci:dizzy_face: tak už jen kombinézku,oteplováčky,ještě nějakou mikču a je to :dizzy_face:

a co vy,máte se dobře?jste všichni zdraví? :dizzy_face:
14. zář 2009 v 18:09  • Odpověz
Zuzáčku super, že výsledky jsou ok. Tak ať teplutky jsou brzo pryč po očkování.
My se máme fajn.
Ty jo super ceny a co to je za obchod?
14. zář 2009 v 18:10  • Odpověz
Oloušku děkuju:dizzy_face:

udělali ho v Hypernově,né jako ve vnitř,ale jak jsou obchůdky kolem,když výjdeš,to je:slight_smile:no a teď udělali místo obuvy,dětský:dizzy_face:sem si říkala,tam ani nepujdu,to bude přepálený,ale ty ceny fakt super,třeba kdyby Péťulka už neměl bundu do mrazu,tak mi paní ukazovala komplet krásnou teplou bundičku s vyteplenýma manžestráčkama jako komplet za 300!!!:sweat_smile:
14. zář 2009 v 18:14  • Odpověz
jéé vidím,jak sem ro blbě napsala za těma mírama,že chudák,takovej obřík,ale jsem myslela jako chudák maminka::sweat_smile: ta musí bejt natržená až až auvíííííííííí
14. zář 2009 v 18:16  • Odpověz
Zuzi a to je od Katwind Honzík?
Ty ceny jsou fakt parádní.
14. zář 2009 v 18:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.