• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
jé tak já myslela,že tu všichni jste jak sem koukala,že to tu dnes jelo a asi sem přišla pozdě:grinning: tak já jdu změřit a asi už uložit brambůrku,je takovej unaveňoučkej :fearful:
14. zář 2009 v 18:19  • Odpověz
jj Oli:slight_smile:
14. zář 2009 v 18:20  • Odpověz
autor
zuzííí, gratuluju ke zdravíčku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: bratránkovi novýmu i obříčkovi :grinning: :dizzy_face: (já pochopila hned, že mluvíš o chudince mamince :grinning: )

mo a teď jsem zjistila, že musím ještě nakoupit nějaký tepláky :sweat_smile: Venda jak má dneska nočníkově smolnej den, tak jsem vytáhla ze skříně asi tak předposlední a on je má do půlky lejtek :sweat_smile: :grinning: chjo
tak zuzinko, za kolik maj telpláčky v tom skvělým obchůdku? :grinning:
14. zář 2009 v 18:23  • Odpověz
Já naštěstí teďka vyfásla pytel tepláku po kámošovi Jájouškovým, tak mi vytrhla trn z paty kámoška
14. zář 2009 v 18:24  • Odpověz
autor
já ho zakousnu, rozkoušu, rozčtvrtim :zipper_mouth: :angry: :angry: :angry: on si ty tepláky polil čajem :angry: :angry: :angry: je mokrej durchum durch :angry: :angry: :angry:
14. zář 2009 v 18:26  • Odpověz
Eví dej mu pyžamo
14. zář 2009 v 18:28  • Odpověz
Zuzi gratulace k testům..

tak lego dostane kačí od tety, tak je z krku, tak my koupíme skákacího koníka a xylofon a ty golfky :wink:

pro maminu jsem koupila dneska tu zapíkací mísu s levandulí, mě by se teda taky líbila :dizzy_face:

a ty kalhoty zateplený taky potřebujeme,máme bundu kombinézu jedny kalhoty tak ještě asi jedny a je to a čepici a šálu potřebuju a rukavice.
14. zář 2009 v 18:30  • Odpověz
miláčku na tepláčky jsem se nekoukala:grinning: ale jestli chceš,tak ti příště kouknu a kdybys mě napsala v jaký velikosti tepláčky chceš,tak já bych ti nějaký vybrala a koupila :dizzy_face:
14. zář 2009 v 18:59  • Odpověz
já bych zase potřebovala teplákovku, tu tam neměli? jinak se musíme pochlubit, kačí se zase vyčůrala mám radost!! :dizzy_face:
14. zář 2009 v 19:00  • Odpověz
jinak děkuju za gratuůace:dizzy_face:

Evičko nic si z toho nedělej,já jsem dneska čekala ráno 4 hodiny na to,až dostanu potřebné množství moči z Péťulky do zkumavky k dr. a když už jsem to měla a přelejvala o té zkumavky,tak sem celou tou močí polila ze zhora polila celýho právě oblíčeného Péťulku k dr. od vlasů,trička,kalhoty,vše prostě:sweat_smile:
14. zář 2009 v 19:04  • Odpověz
autor
Dobré ranko:slight_smile:

kde je to slibovaný krásný počasí? :confused: :confounded:

Miláčku, tak tam jukni:grinning: Venda má kolem 83cm(u měření se kroutí jako žížalka:D, takže nevím přesně), ale má úzkej pas:grinning: takže bych s velikostí spolíhala na Tebe :grinning:
no včera už jsem tpho převlíkání měla dost :pensive: :pensive: :pensive: dneska to snad bude lepší :wink: zatím to tak vypadá :zipper_mouth: :slight_smile:
dneska až půjde spát, tak jdu asi taky :sweat_smile: hrozně mně třeští hlava :unamused:
15. zář 2009 v 08:55  • Odpověz
TO JE TO DEBILNÍ POČASÍ JE HNUS ZASE, TO MĚLO BÝT HEZKY, NE? MY JDEME VAŘIT A PŘIJDOU DĚTI..ZASE ZKUSÍME NOČNÍKOVAT AT NEJSME OSTUDY :stuck_out_tongue_closed_eyes:

EVI TAK SI VEZMI PRÁŠEK..
15. zář 2009 v 09:10  • Odpověz
ahojky,

tak u nás noc nic moc, zubany.... furt brečel ze spaní...
Dnes byl na hoďku ve školičce a moc se mu tam líbilo, maminku vůbec nehledal, tak ho tam asi budu na dvě hoďky týdně dávat a budu chodit cvičit.
15. zář 2009 v 11:03  • Odpověz
My navíc v noci museli ještě přebalovat posranou prdku a chudák ji má celou červenou, jak v tom asi chvíli spal :frowning2:
15. zář 2009 v 11:03  • Odpověz
já se taky chystám s Jájou chrupat, bo jsem k.o. po té noci
15. zář 2009 v 11:04  • Odpověz
autor
tak pán se rozhodl, že dnes spá nebude :sweat_smile: (si asi včera vybral spaní na týden dopředu :angry: :grinning: )
sice je v pelechu, povaluje se a nic po mně nechce, ale já si nemůžu jít lehnout :unamused:
15. zář 2009 v 11:19  • Odpověz
Eví u nás se taky nespí :angry:
15. zář 2009 v 11:27  • Odpověz
ho ve školičce málo unavili :confused:
15. zář 2009 v 11:27  • Odpověz
autor
má moc zážitků :wink:
15. zář 2009 v 11:30  • Odpověz
asi, no ale už usnul a já mu šla stříhat ty nehty a probudila jsem si ho - blbec, tak doufám, že usne znova
15. zář 2009 v 11:45  • Odpověz
autor
Olí :grinning: :grinning: :grinning:
jdu dodělat obídek:slight_smile:
15. zář 2009 v 11:50  • Odpověz
no horší je, že má ostříhaný ruky, ale ještě potřebuju nohy..to snad buud muset nechat na zítra...
15. zář 2009 ve 12:04  • Odpověz
Ahojky

Zuzuláčku, jsem moc ráda, že testy dopadly dobře :dizzy_face: Veliká gratulace k Honzíkovi, jaký měla Katka porod?????

Holky moje chytré, potřebuju radu...vdává se mi kámoška a budu jim posílat přání, avšak mají takové divné příjmení na skloňování, jak to mám napsat????Manželé Veselí nebo Veselých nebo Renata a Lukáš Veselí/ých???Díky vůbec si s tím nevím rady :sweat_smile: :sweat_smile:

Tak Eví, teplíčko už je :wink: ráno nic moc, ale teď jsem byla venku v tričku a bylo mi krásně :wink:
15. zář 2009 ve 13:22  • Odpověz
Miško jsou obě možnosti - my jsme to taky řešili jestli Čeřovští nebo Čeřovských a oboje je správně. Víc se mi líbí Veselí :wink:
15. zář 2009 ve 13:28  • Odpověz
Oli díky :slight_smile: u vás by se mi víc líbilo Čeřovských, vy teda máte to příjmení ještě složitější, než Veselí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Díky, jdu hned nadepsat obálku :wink:
15. zář 2009 ve 13:30  • Odpověz
Miško mi povídej, já jsem taky pro Čeřovských, ale jednou jsem ustoupila a na zvonku máme Čeřovští :unamused:
15. zář 2009 ve 13:32  • Odpověz
autor
naštěstí už möje rada není třeba:grinning: stejně jsem nevěděla, jak to má být :zipper_mouth: :grinning:
my to máme jednoduchý:grinning: na zvonku je T. příjmení a moje za svobodna :grinning:
15. zář 2009 ve 13:37  • Odpověz
Vždyť je to fuk, ale nezní to moc česky, viď?? :grinning:

Teď jsem jukala na stránky Panda klubu, to je tady u nás soukr.školička v jednom z nových baráků, mají to fakt krásně udělané, jak uvnitř, tak venku a tady ty maminky z nových baráků tam děti dávají, třeba na jeden den v týdnu a vždy se mě ptají, kdy už Daníka taky dám...tak jsem na to jukla, jako líbilo by se mi to, pže by se tam vyřádil, ale poslouchejte...ceny jsou teda za měsíc...docházení 1x týdně od 7:30 - 12:30 2100,- :confused: :confused: :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: celodenně 3600,-:confused: týdenní docházka jen dopo 8000,- :sweat_smile: :sweat_smile:a celodenně 12000,- tak tam bohužel Daník nepůjde nikdy :grinning: to je trochu drahá sranda, nechápu, kde na to ty lidi berou?????
15. zář 2009 ve 13:43  • Odpověz
a to je bez oběda, jen pití a ovoce....tak ještě ty dva litry za měsíc by šly, ale co mi to pomůže, když bude např.každý pondělí jen na dopo ve školičce, to je fakt pro zazobance a mladá paní si mezitím může dojet na solárko, či nehty :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. zář 2009 ve 13:44  • Odpověz
autor
Mišíí, takovou školku tu máme taky :grinning: :grinning: :grinning: taky tomu nerozumím :sweat_smile:
15. zář 2009 ve 13:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.