• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
to jsou pálky, co????

Tak ještě pochopím, když nevemou dítě do školky, jako že se to tu prý děje :angry: včera jsem mluvila s jednou maminou, které se to týkalo, tak aby nepřišla o flek v práci, tak tam dítě dá i za cenu, že půl platu jde na školku!!!Ale mamina, co je na mateřský..to fakt nechápu, to že si odpočině je fajn, ale za ty prachy???To si s ním raději zdřímnu po O, abych si odpočinula :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. zář 2009 ve 13:51  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no jestli si zdřímneš jako já dneska, tak to si fakt neodpočneš :sweat_smile: :grinning:
15. zář 2009 ve 13:58  • Odpověz
čáááu

já bych Mišul napsala manželům Veselým :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:

jakej měla Katka porod to nikdo nevíme,nemáme vůbec žádné informace jaksi,nemáme je odkud čerpat,ale asi parádní,když v sms 5 minut po porodu bylo,že si to maminka dá prý ještě jednou :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
15. zář 2009 ve 14:01  • Odpověz
autor
čáááááuuu lááááskoooooooo
15. zář 2009 ve 14:05  • Odpověz
Evííí :grinning: :grinning: :grinning:

Zuzo, no ale na obálku se nepíše novomanželům, ale novomanželé ne??? :sweat_smile: Hele stejnak už mám Veselí :grinning: :grinning: taky nemůžou mít lepší příjmení :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jé, tak to asi bylo fajn...jakotže nemáte info??Od tchýně ne???!!! :fearful: :fearful: :fearful:
15. zář 2009 ve 14:06  • Odpověz
čau lááááááááááááááááááááskoooooooooooooooooo

ty jedniná nejsladší nejlepčí naschledanooooooouuuuuuuuu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
15. zář 2009 ve 14:06  • Odpověz
autor
to už se se mnou loučíš? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale napadla mně stejná písnička :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. zář 2009 ve 14:08  • Odpověz
Evi, 1.-4.10. je v letňanech veletrh hraček :wink:
15. zář 2009 ve 14:11  • Odpověz
autor
já vím, už mám volnou vstupenku:wink:
asi Toma zas ukecám na pátek po poledni(aby si vzal volno) a nebo půjdem až v neděli odpo :wink:
15. zář 2009 ve 14:14  • Odpověz
hele my jdeme v sobotu taky na svatbu a došlo mi díky tobě,takže my píšeme manželé Soumarovi?:grinning:

hele a dáme jim místo dárku penízky,pač vše maj,kolik myslíte,že do obálky máme dát?Zpětně co se nám skládali na dárek,tak dával každej kdo byl na svatbě,myslím jak celej pár a ty co nebyli párováný,tak dohromady dávali 500 na společněj dárek.......kolik my?

jinak co se týče info od tchýně,tak jakej měla porod........joo dobrý......od kdy měla první kontra?Jsme se nebavily........a jak dlouho jí trval porod od první bolesti.....jsme se nebavily:sweat_smile: takže nic,navíc tam byli jen den potom co se malej narodil,pač už pak nechtěli aby za nimi přijeli,že až domů,tak se těšej,že jak Kaatku pustěj,tak hned dojedou se pomazlikovat domů :dizzy_face: dle mých výpočtů by ji mohli pustit dnes,tak zítra tam asi pojedou,no jinak babička volala a nedovolala se,nám nic nenapsali,takže informace prostě nemáme :wink: kdy tam budeme moc jet na návštěvu my taky nevíme,asi si bude chtít odpočnout a mít chvilku klidu,tak snad po zítřku nějaké budou.No hlavně,že jsou zdraví
15. zář 2009 ve 14:14  • Odpověz
však to je ta písnička nééééé :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: jako v mí verzi asi,pač nevim slova :grinning:
15. zář 2009 ve 14:15  • Odpověz
kuk,

Miško to je maso. U nás je soukr školka za 2500 měsíčně na celej den, nebo za 1500 na dopoledne a nebo na hodinu za 100. Na dvě hodiny za 160 atd... snižuje se ta stovka čím víc hodin, tím levnější. Tak tam Jajda bude jednou týdně na dvě hoďky. Plus 100 Kč pro mě cvičení. To mě manža asi zabije...Ale zas, celkem i s cvíčem to vychází litr za měsíc. To přežijem.
15. zář 2009 v 16:26  • Odpověz
Oli, to jde, na to, že je to soukr.!!!!!Tyhle ceny jsou fakt trochu jinde :sweat_smile: Litr za měsíc je pohoda!!!To stojí normální obecní školka u nás :wink:

Zuzo, no tak to jsou fakt dobrý informace :grinning: Tak snad je dnes pustěj a taky se dozvíte víc!!!!
Zuzo taky bych řekla, že když dáte dohr.s Petrem 500,- tak to je tak akorát :wink:

Evíí, kde se dají sehnat volné vstupenky????????Jako 300,- za oba se mi moc dávat nechce, to by moc levně hračky nevyšly :grinning: :grinning: :grinning:
15. zář 2009 v 16:31  • Odpověz
No ještě plus jídlo myslím 115 Kč na celej den. U vás se platí i státní školka?

My dávali známejm taky pětset jako sv.dar.
15. zář 2009 v 16:48  • Odpověz
No jasně, to je snad všude ne???500 školkovný 500 jídlo, zatím paltí všechny kámošky, co mají děti ve školkách takhle nějak!!!Možná, že je to jen v Pze, nevím :fearful:

Jooo a Baru jsem ráda, že to včera dopadlo dobře!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jsem úplně zapomněla reagovat!!!
15. zář 2009 v 16:51  • Odpověz
jo tak to jo, já myslela 1000 jen školkovný.
15. zář 2009 v 16:55  • Odpověz
autor
Miško, zde http://www.mamaja.cz/veletrh/vstupenka-veletrh-hracek
Zuzíí, taky bych řekla 500, že stačí:wink: info o katčině porodu je vyčerpávající:grinning:
Olí, u nás se taky platí i státní školka- to je myslím normál:wink:
15. zář 2009 v 16:58  • Odpověz
jojo to já chápu, jen mi přišlo, že tisíc za státní školku je dost
15. zář 2009 v 17:02  • Odpověz
Evi dík, taky jsi mi mohla dát echo dřív :wink: :grinning: :grinning: snad ještě budou mít nějaké volné!!!Fakt Ti to poslali zadara, aniž bys u nich nic nekoupila???
15. zář 2009 v 17:05  • Odpověz
No jo Oli, dnes není nic zadara :frowning2: mě se litr zdá ok, snad se to nebude zvyšovat
15. zář 2009 v 17:06  • Odpověz
autor
tentokrát jsem nakupovala, ale na minulej veletrh mi to přišlo fakt zadara:slight_smile: ještě určo mají! :wink: zkus to:slight_smile: minule jsem je objednávala asi 3 dny ¨před(no to jsem měla staženou prdku, aby stihly dorazit:grinning:)
15. zář 2009 v 17:06  • Odpověz
Už jsem je objednala :wink: Tak uvidíme, jestli nepřijdou, tak tam prostě nepůjdeme a je to :grinning: :grinning:
15. zář 2009 v 17:08  • Odpověz
autor
no a kdybychom nešli(pro toma je motivace model hobby :grinning: ), tak Ti je dám:wink:
15. zář 2009 v 17:09  • Odpověz
autor
hi, hi:grinning: nic není zadarmo :grinning: :grinning: :grinning:
15. zář 2009 v 17:10  • Odpověz
díííky a nakonec tam stejně nepůjdeme :grinning: :grinning: Teď psala Hanka na prosinci, že tam minule byli a nic moc tam nebylo :unamused: my byli tenkrát v těhu na veletrhu PRO dítě nebo tak nějak se to jmenovalo a taky tam bylo velký hnědý...nic :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. zář 2009 v 17:12  • Odpověz
Nojo to je fakt, tak v tom případě ta soukromá teda není vůbec drahá. :slight_smile:
15. zář 2009 v 17:12  • Odpověz
Oli, to vůbec není drahá!!!To je parádní cena :dizzy_face:

Ty jo, už mám vyžranej krk :angry: stříkám ten Bioparox a už dnes po druhé to nějak zlobí, stříknu 2x na jednu stranu a když jdu stříknout na druhou, ten stroek udělá jeden oooobr střík :grinning: a mě to úplně žere mandli :grinning: :grinning: fakt žůžo tenhle lék, fakt dobrota :grinning: :grinning: :grinning:
15. zář 2009 v 17:16  • Odpověz
Teda, nějakej error ne..ale jinak je Bioparox dobrej...
autor
Olí není:slight_smile:

já budu mít příští út celý odpo pro sebe :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tchýně si vezme Vašíka a půjdou ven :grinning:

Mišíí, my tam většinou dobře pořídili :wink:
autor
Miško :grinning: :grinning: :grinning:
15. zář 2009 v 17:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.