• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Zuzo Ty kráva nejsi, to spíš ta kámoška :zipper_mouth: :zipper_mouth: já bych teda rozhodně D.k jinému dítěti nebrala, i k´dybych si myslela, že je to k zubu :angry: :angry: tohle je fakt nefér!!!!!!

Tak dnešní plavčo OK, byl zase táta...D je holt s ním něja´k víc v pohodě no :sweat_smile: hodím foto :wink:
4. lis 2008 ve 14:40  • Odpověz
to jo teda :angry:
tak jsem odpo spinkaly s maminkou v postýlce, jinak neusnula, no jo, jenže to se vzbudila ve čtvrt na 2 a od té doby je vzhůru, je mrzutá spinkala by, jenže nechce ode mě chovat, v kočárku neusnula, a sama neusne taky, když si jí dám na klín, tak brečí a sedá si, takže neusne, tak asi budeme brzy koupat a zkusíme to spinkat dřív. já nevím, že takhle nespí, ani u mě, že se nechce chovat, to je děs, pořád pobrekává, tak se jdu najíst a jdeme koupat a papat kašičku, tak zatím papa
4. lis 2008 v 17:29  • Odpověz
Zuzí, ale prd pitomá. Myslela jsi na broučka, že má rýmičku, to pro tebe bylo nejdůležitější, aby mu bylo lépe. Tak jsi ostatní vypustila. Já nemít tyhle věci napsané v kalendáři, tak jsem v háji. My jdem na ledvinky příští týden.
4. lis 2008 ve 20:04  • Odpověz
autor
Zuzko nejsi pitomá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mišíí, pěkný fotky:slight_smile:
koukala jsem,, že Barča dala nový fotky:slight_smile:, to, že je to fešák vím z reálu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
dneska uklízím, odpo přijde mamka a bude hlídat:slight_smile: jdem s T. na koncert a na véču, když má narozky :dizzy_face: se hroooozně těším, ale mám strach :zipper_mouth: , jak Venda usne, když se mlíkárna bude bavit venku :grinning:
5. lis 2008 v 11:56  • Odpověz
autor
jo a taky jsem koukala, že Veru má fotku nového Kubíkova bytečku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: týwoe, takovej domek neměl Venda ani před porodem :zipper_mouth:
5. lis 2008 ve 12:02  • Odpověz
holky moje jste zlatý,nemám moc času,ale držte mi palce!
Eví já dnes byla vyhnaná na chíru s tou boulí na julče,pač se to Péťovi nezdá a ono to fakt mění tvar a tam mi řekli,že to od holení není,že je to zvětšená mizní uzlina,ale...
jdu teď na gyndu,aby se vyloučilo to nejhorší a když tam nic nenajdou,tak mi to prý musej vyříznout,tam dole chápeš to? :angry: :angry: aby se to poslalo na histologii,že to tam nemá co dělat.Mění to tvary,bolí to a je tvrdá jak šutr :unamused:
tak držte ploutve,snad mi daj ATB a bude to dobrý
5. lis 2008 ve 12:26  • Odpověz
autor
zuzííí :astonished: tý joooo, držim palce na všech ploutvích!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
5. lis 2008 ve 12:27  • Odpověz
já mám potom porodu úplně to tělo rozházený,v prdeli :unamused: to mám za to jaký sem měla překrásný těhu a užívala si ho
tak papa pusu :cry:
5. lis 2008 ve 12:28  • Odpověz
autor
papa a písni mi plííís! já tady už odpo nebudu :wink:
5. lis 2008 ve 12:34  • Odpověz
Zuzanko, držím palce, je to na pikaču, pořád nějaké trápení :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: Koukám, že Ty už se asi taky do druhýho nepoženeš, co :pensive:
Dej vědět, jak jsi dopadla, myslím na Tebe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Verči domek, resp.Kubíka domek je fakt super :grinning: krásně tvarovaný :dizzy_face: :dizzy_face:
5. lis 2008 v 15:43  • Odpověz
Ahojky všem,

tak jsem na žádost Evíka taky na chvíli nakoukla. Už jsem nějak mimo mísu, nevim co se tady děje, jak chodím jen občas. Nějak mě ten počítač poslední dobou nebaví a není na to už tolik času :cry: :cry:

Verunko domeček Kubíčka je fakt super!!! Máš krásný bříško a pěkně ti to letí teda. Za chvíli už bude Kubík taky. Je super, že vám vyšel vysněný chlapeček :wink:

Zuzi taky držim palce, ale určo to bude ok. Přesně tohle měla sestřenka,taky jí to odstranili a bylo to ok. Bylo to tukového rázu, takže se to asi fakt dělá a nejsi jediná! Tak nebooooj :wink: :wink: :wink:

U nás vše ok,Ondrovi bude za pár dnů 7 měsíců, je to kus chlapa. Je teď pěkně protivnej, klubou se mu asi zuby.Teď jsem mu přes internet pořídila nový kočárek od Casualplay, všem se líbí...jenom mě ne.Teda kočár je naprosto supeeer, ale barva ne. Na internetu vypadala daleko líp. :angry: :angry:

Jo a bojíme se Vašíka, jde po nás na plavču jak blázen :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. lis 2008 v 17:02  • Odpověz
A to ještě dodávám, že Vašík je sice starší, ale my jsme o dost větší :grinning: :grinning: :grinning: Jenže ten můj ňouma se neumí ještě bránit a přeprat ho...začne bulet jako ženská :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. lis 2008 v 17:03  • Odpověz
brambůrky moje díky moc,že jste na mě tak hodné :dizzy_face: :fearful:
Tak prý to vypadá na zánět mizní uzliny,čím je,ale vyvolaný se neví,takže jsem dostala dvoje ATB.Nikdy je nesmim jíst na lačno,nesmim mléčné vůbec a musela jsem si koupit probiotický drinky,aby mě to prej úplně nerozhasilo střeva,pěknej driák sem dostala a až doberu ty ATB tak mám přijít a uvidí se co dál :pensive:
ale aspoň už mě na něco léčej :fearful:
Barunko jenže já to mám vedle jako julči(otvoru) to asi není jen tak to odříznout :confused: :sweat_smile: a tukový to není,je to mizní uzlina,tak snad ATB zaberou :pensive: prosím prosím a ať už pak jsme všichni zdraví prosím prosím :pensive: :pensive: :pensive:
nebo na mě už dnes to zas tak padlo,že mi pořád od porodu něco je :cry: holky to je strašnej pocit :cry: :cry: :cry: ať už jsem zdravá :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: já už nechci,to se nedá psychicky prostě zvládnout ten pocit,že ti furt něco je,že na tebe kouká okolí jako na hypouše,že si furt na něco stěžuješ,to je prostě pro mě jako pro ženskou strašný :cry: :cry: :cry: :pensive:
Mišuláčku i přesto,že díky mému nejkrásnějšímu těhu na planetě to vypadá,že teď si to asi pěkně slíznu až po zbytek života :confused: teda doufám,že né :pensive: tak i přesto se na druhý chystám a moc těším :dizzy_face: snad nám to vše výjde podle plánu :slight_smile:
5. lis 2008 v 17:34  • Odpověz
týýýjo Verůůů to je krásnej bejváček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. lis 2008 v 17:38  • Odpověz
Zuzanko, tak uvidíme!!Snad to ATB rozeženou..tý jo, and tě nebudou řezat, to bys jí měla jak vjezd do hasičárny :confused: :confused: né noboj, vědí, co dělaj!!!!Jsou to stejně pořád nějaké starosti :angry: Tak to Tě obdivuju, že i přes to, do toho půjdeš znova, to je dobře :dizzy_face: a hodíš ještě třetí za mě, ju :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning:

Baru, ahojky, téda už 7.měsíc :confused: a Vašík po vás jde, jo?? :grinning: :grinning: :grinning: No my jsme se s Evčou nějak na návštěvě nedohodli a nevím, nevím, jestli dohodneme, když Véna takhle laškuje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. lis 2008 v 19:38  • Odpověz
Mišuláčku pusinku :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. lis 2008 v 19:59  • Odpověz
Zuzo díky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: také posílám :slight_smile:
Veru s náma asi nemluví :confounded: :confounded: :cry:
5. lis 2008 ve 20:41  • Odpověz
Dobré ránečko prdelky moje :slight_smile:
Tak jsem se z toho vyspinkala a je mi zase dobře :slight_smile:
Mišul taky jsem si všimla,že Verča na netu funguje,ale k nám nejde
6. lis 2008 v 08:53  • Odpověz
Ahojky,

Zuzi tak to jo, tak snad to bude ok, neboj :wink:

Míšo jojo Vašík po nás jde jak blázen, ale včas je vždy stihneme odtrhnout :grinning:

Holky dneska jak tady hoří v Písnici ta vietnamská tržnice, tak je to fakt síla. Smrad a všude hasiči. Doporučují nechodit ani ven. My máme dnes plavčo, tak asi jen rychle doběhnu tam. :wink:
6. lis 2008 v 10:24  • Odpověz
Zuzi- to je dobře, že máš dobrou náladu, já měla po porodu taky zdravotní potíže, ale u tebe trvají dlouho, to je pravda, ale neboj, už to snad bude u konce, ne? :astonished:
já jsem opět nevyspalá, ta naše murina nechce spát od 7, v noci byla asi 7x vzhůru a dneska jsem fakt nevyspalá teda, je to děs, včera večer jsem jí hodinu uspávala, až už ¨jsem byla zase vzteklá, dokdy to bude trvat???teď si tady hraje a pohodička, udělala jsem jí na gauči roztaženým barikády, tak zkusím jít vytírat, jeslti mi to dovolí :sweat_smile:
6. lis 2008 v 10:34  • Odpověz
autor
Zuzííí, neboj to bude dobrý a pak už bude vše ok!!!!!
Baru, no že se ukážeš:grinning: mně se ten kočár líbí:grinning: i ta barva :grinning: :grinning: :grinning: jo a Vašek nejde po Ondráškovi, ale po jeho vlasech:grinning: chce aby to byl plešoun:grinning: taky na plavču je nedostatek holek(teda konečně v kurzu nějakou máme:grinning:) navíc Ondrula se nebrání:grinning: tak co:grinning: s plavčem dneska nevím, pokusím se tam dojet, ale nevím, která je ta zavřená ulice :zipper_mouth: tak snad tam nějak dojedu, ale rovnou hlásím, že jedu autem a kočár si neberu :grinning: :grinning: :grinning:
Mišííí, já to tento týden nestíhám, ale příští už by byl ok:grinning: teda pokud se nebojíš, že by David přepral goliáše :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Verůůůů, pojď k nám!!!!já už si z Tebe nebudu utahovat, slibuju
6. lis 2008 v 10:57  • Odpověz
No Evi já taky zvažovala, že pojedu autem, ale asi to bleskově přeběhnu :grinning:
6. lis 2008 v 11:17  • Odpověz
autor
Mám Tě vyzvednout?:grinning:
6. lis 2008 v 11:19  • Odpověz
To je ok, zařadim největší rychlost na kočárek a poletim :grinning:
6. lis 2008 v 11:22  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: máš u toho tryskový motory? :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2008 v 11:24  • Odpověz
Má u pr.... vrtuli,když chci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2008 v 11:31  • Odpověz
autor
takže až pojedu a uvidím modrou čmouhu, tak to není zrakový klam, ale Barča s Ondrášem a vrtulkou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2008 v 11:39  • Odpověz
No Evi mám sestřenku v rádiu a ti mají nejčerstvější info. Prý se to znova rozhořelo a jak je mlha, tak se ty hnusné výpary drží při zemi. Vůbec se nemá větrat a vycházet ven. Hlavně s dětma. Tak pořád nevim co s tím plavčem, ale docela se bojim i když je to kousek. :frowning2:
6. lis 2008 ve 12:05  • Odpověz
autor
poslala jsem Ti sms:slight_smile: mluvila jsem s Růžičkovou:slight_smile:
6. lis 2008 ve 12:10  • Odpověz
Evi ok, já jí četla. Ale já těm náhradám moc pořád nerozumim. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. lis 2008 ve 12:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.