• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
dneska jsem se nasmála, Jája něco chtěl a já jsem mu to nechtěla dát, tak říkal nenenene a vztekal se, pak se plácl přes břicho a řekl bác a uklidnil se - asi mi chtěl nařezat bo co :grinning:
15. zář 2009 v 17:17  • Odpověz
No dobrej na účinek, ale na chuť nééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:

jdu ven, jsou už nějak podezřele dlouho s babi venku :wink:
15. zář 2009 v 17:18  • Odpověz
autor
Olíí :grinning: :grinning: :grinning:
no to je jasný, že na účinek :slight_smile:
Eví no je to srandista. Dneska chodil po zoraném poli a měl z toho vánoce, na zahradě si natrhal maliny, pak zuřil, že už tam žádný nejsou...příště si dojde do skleníku pro rajčata....
15. zář 2009 v 17:20  • Odpověz
jo a fotila jsem zeď a je to prostě nevyfotitelný, ale večer hodím fotku, jak moje dítě způsobně papá
15. zář 2009 v 17:24  • Odpověz
autor
už se těším:slight_smile:
15. zář 2009 v 17:30  • Odpověz
tak v albu fotka prasátka Jarouška a zelené v ložnici (ale stejně to není ta ona)
15. zář 2009 v 18:19  • Odpověz
joooooo sem taky zapoměla napsat,že to je teda masakr Mišooooooooooooo týýýýýýýývole ta školka je fakt levná jako praase :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :confused: :angry:

jinak jsem ráda,že jste se pobavili u tak vyčerpávajícího info o porodu :sweat_smile:

tak myslíte,že máme dát 500?Že to je ok?Není to málo teda?
15. zář 2009 v 18:41  • Odpověz
brý den, jsem mrtev, Jajda od jedné do čtyř nespal, má nateklé stoličky a teplotu. Je protivnej...ach jo, to bude den
16. zář 2009 v 09:34  • Odpověz
autor
bré ranko:slight_smile:

Zuzííí, nejni to málo:slight_smile:
Olí, už ať ty zubany vylezou, viď?:slight_smile: já s hrůzou čekám na ty poslední 4:grinning:
vždyť není Jája na fotce zamatlanej:grinning:to máš vidět Vendu, když tuhle jedl "guláš":grinning: a tahle zelená už je úplně jiná než ta jedovka:grinning:
16. zář 2009 v 10:30  • Odpověz
Eví no zapatlanej není, ale je to na zemi a leží u toho :angry:

Jajda dospává noc, ale je dost teplej. :frowning2:
No nejhorší je, že mu ještě úplně nevylezly ty minulé čtyři - tj. horní čtyřky a dolní trojky a do toho má ty stoličky. Brouček můj malej.
16. zář 2009 v 10:38  • Odpověz
autor
chudínek...
ještě jsem si uvědomila, že má na fotce stejný tepláky jako má Venda(ty co si tuhle polil :grinning: a jsou mu skoro do půlky lejtek:grinning:)
16. zář 2009 v 10:44  • Odpověz
No Jajdovi se zas zařezávaj do plíny, budu je muset vyřadit. :cry:
16. zář 2009 v 10:50  • Odpověz
tak jsem udělala obídek, ale počítám, že stejně jíst nebude
16. zář 2009 v 10:52  • Odpověz
autor
co budete mít dobrýho?:slight_smile:
16. zář 2009 v 10:53  • Odpověz
těstovinky a cuketu :grinning: a kuřecí masenko, takovou směs no
16. zář 2009 v 10:54  • Odpověz
autor
no jo cuketa. ta nesmí chybět:grinning::grinning::grinning:
16. zář 2009 v 10:56  • Odpověz
nojo no, já ji mám ráda :slight_smile:
16. zář 2009 v 10:56  • Odpověz
Dneska jsem Jájovi nenacpala nohu do dvacítek botek co máme po Daníkovi. Tak se začínám obávat, že ty 21 podzimní jsem měla vzít větší. Pr zatím je hezké počásko, tak by mu v nich bylo teplo. Kruciš, já je snad půjdu vyměnit
16. zář 2009 v 10:58  • Odpověz
autor
vždyť chutná jak přezrálá okurka :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
16. zář 2009 v 10:59  • Odpověz
si ji musíš dochutit :wink:
Jdu si lehnout dokud chrupe. Ty tři hodiny z noci mi dost chybí. Nakouknu později. Papa
16. zář 2009 v 11:01  • Odpověz
autor
no mně spíš vadí, že je taková rozkydlá a bahnivá :sweat_smile: :grinning:
pááá
já odpo nebudu, jedem do centra a pak máme spicha s jednou únorovkou:slight_smile:
16. zář 2009 v 11:03  • Odpověz
holky ted jsem udělala bezva kšeft kamarádka má kamarádku a její ségra tady měla obchod s dětským oblečeníma zkrachoval, tak mám čepičku na zimu za 50,- kalhoty oteplený a roláček fleesovej místo svetříku, měla kombinézu ale ta nám byla malá, tak už jsme docela zazimovaný, ještě potřebujeme rukavičky, šálu a nějaký svetry a máme všechno..

k obědu jsem dělala zapíkanou brokolici s kaší, to byla mnamka, kačí bude mít i na zítra fakt jsem si teda pošmákla :dizzy_face:

Olí jak děláš ty těstoviny, to by mohlo být taky dobrý :dizzy_face:
16. zář 2009 ve 12:19  • Odpověz
Ahojky

Olís, ta zelená je krásná :dizzy_face: úplně jiná, než ta minulá fotka, je to něco podobného, jako máme my v tom obýváku ve skutečnosti, na fotce je to taky trochu jiné...
Chudák Jájidlo :cry: u nás se taky derou další dvě trojky, teplotu nemá(tu měl jen při horních dvojkách) ale je zase upištěnej a uvztekanej :angry:

No jo cuketka :grinning: já jí taky nemusím, jen v bramboráku půl na půl, jinak mi taky přijde jako bahno :zipper_mouth: :sweat_smile:

Zuzo, pětikilo je ok :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Jani, bezva kup :wink: já taky potřebuju nějakou šálku a rukavice..i když mě napadá, že mám jednu krabici a tam mám nějaký věci, co koupila tchýně min.rok a bylo to veliké, musím do toho juknout...zimní bundy už mám dvě, krásnou z té drhnuté kůže a vevnitř beránek, to jsem sehnala v sekáči na chalupě, nabrala jsem celý pytel, myslím že to bylo 10kg a celé to stálo 250,- sice jsou tam věci i dost veliké tak na 5 let :sweat_smile: ale za ty prachy, to bych dala jen za tu bundu...a druhou fakt teplou, tu mi přivezla o vík.mamka z CA

My tu měli chlapi z Vekry, montovali žaluzky, tak zase jsme o krok v předu :wink: Přijeli v jednu, akorát jsem uspávala Daníka, takže paráda a Petr to i stihl odjet včas na odpolední :dizzy_face: To mám radost pže měli přijet mezi 1-2 a přijeli přesně v jednu, to se málokdy stane v dnešní době, aby dorazil někdo včas :dizzy_face:
16. zář 2009 ve 13:37  • Odpověz
Jo a dnes jsem vyjela na tchána :angry: byli vzadu na písku, Daník seděl na kraji pískoviště u něj Petr a přišel dědek s cígem a měl ruku opřenou hned u Daníka s tím cígem, starej seděl na bobku ...já věšela prádlo za rohem a Petr starýmu říká, ať si dá to cígo na stranu a nečoudí mu to do nosu a slyším starýho jak říká Petrovi nahlas " ty vole, polib mi prdel, aby ses neposral, se toho ještě načuchá" :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: no tak to bylo něco pro mě, že :grinning: jsem tam naběhla a hulákám na něj "laskavě tady zklidněte ty výrazy, už jsem vám několikrát říkala, že se před malým nebude mluvit sprostě, jsem zvědavá, až někoho potkáme a on mu řekne polib si..., jak to budu komu vysvětlovat" :grinning: :grinning: :grinning: neřekl nic a za chvíli odešel, byl u toho ještě švagr, ten se žulil a když starej odešel, říkal, že má fakt IQ foukajícího větru :grinning: :grinning: :grinning: nebo tak nějak :grinning:

Já už fakt nevím, to je furt samá sračka, vole, hovno, no mluva jak v kanále, neříkám, že jsem slušňák, to ani náhodou, ale neříkám to před dítětem :unamused:
16. zář 2009 ve 14:04  • Odpověz
Ahoj Miško,

ty jo, to je maso. Tchán je teda drsnej.
Jajda byl po vyspinkání v poho, ale už je zas protiva. Děsně se oprudil, zubany pitomý fakt. Chtěla jsem ho venku uvozit v kočáru ale nenechal se, tak ho za chvíli zkusím dát ještě do postýlky, ať mi pak nespí navečer.
16. zář 2009 ve 14:30  • Odpověz
tak Jajda chrupe. A já se objednala ke kadeřnici, už na to fakt nemám, čekat, až to bude vypadat nějak normálně. :sweat_smile:
16. zář 2009 v 15:57  • Odpověz
tak my máme další dva zoubky, takže už 14, je jich 20 že?

už jsem pokoupila něco na zimu tak jsem přerovnávala skřínky, ještě potřebuju svetříček a rukavičky se šálkou a tak nějak to už všechno mám, tak ted šetřím na vánoce..

Olí- ke kadeřnici jsem se taky objednala na trvalou na velký natáčky na objem, už jsem to měla a dobrý, akorát jsem zvědavá na cenu předítm jsem byla jinde..

prala jsem kočárek, tka jdu pucovat madlo atd, a mám to z krku a až kačí usne, jdu číst a natáhnout si kopyta dneska si to zasloužím :dizzy_face:
16. zář 2009 v 18:57  • Odpověz
autor
ahojky,

tak včera to bylo fajn, dorazili jsme domu až po 19hodině :grinning: byli jsme na hřišti, kde jsem prožila hororovejch cca 5min(možná to bylo míň, ale ne o moc) Venda se mi totiž na tom hřišti ztratil :pensive: furt si hrál u mně a najednou během vteřiny zmizel :sweat_smile: hřiště bylo veliký, se spoustou dětí i rodičů....no s únorovkou jsme ho hledaly a nakonec našly-v klidu si seděl na jedný prolejzačce :sweat_smile: no málem mně kleplo...už jsem přemýšlela, že zmizel někam do ulic(zrovna někdo otevřel branku) nebo ho někdo unesl :pensive:
příště dostane vodítko:grinning: :grinning: :grinning:

Miško, tchán je fakt máčus....no vzhledem k cigárku, tak už je mu asi hej, viď? no a hláška od švagra :grinning: :grinning: :grinning:
17. zář 2009 ve 12:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.