• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
juj Evi, tak ještě že to byla jen taková chvilka a rychle jste ho našli.

Já vybírám účes a mám depku, pr nevím :frowning2:
17. zář 2009 ve 12:44  • Odpověz
http://www.svetucesu.com/Photogallery/Hairstyle.aspx?id=0&number=270 co říkáte na tenhle?

http://www.svetucesu.com/Photogallery/Hairstyle.aspx?id=0&number=158 nebo tenhle, ale vepředu bez těch dlouhýh pramínků

ach jo, já vůbec nevím
17. zář 2009 ve 12:45  • Odpověz
Jani kočárek se taky chystám vyprat, ale on jde komplet celej sundat ten potah i střecha atd, ale pak se tam musí zpátky nasouvat takový dráty, tak se mi do toho pořád nechce, pr to pak určitě nedám dohromady :sweat_smile: No ale pozitivní je, že kámoška má stejnej kočár a už ho prala a volala s.o.s., kde máj jakej drát, tak přinejhorším též budu volat :grinning:
17. zář 2009 ve 12:46  • Odpověz
Olí ten první účes je hezkej, ten by se mi taky líbil :dizzy_face: kočárek stáhla tchýně, já prala ale bez boudy, to nevadí, tak se na boudu vyprdrni, hlavně at je to čistý vevnitř kde je prcek :wink: a uschnul rychle tak mám radost ráno byl suchej :wink:

Míšo- ten tchán teda to je péro a švagr se smál, to je jeden jako druhej, ne?
17. zář 2009 ve 12:59  • Odpověz
Jani taky se mi ten první hodně líbí, akorát ty vlasy mám na to kratší o kousek, ale to by nevadilo myslím
17. zář 2009 ve 13:00  • Odpověz
já myslím že taky ne, tak se zeptej kadeřnice ta ti poradí :sweat_smile:
17. zář 2009 ve 13:04  • Odpověz
Ahojky

Eví :confused: tak to byl fakt nemilý zážitek, úplně se mi ztáhlo srdce, jak jsem si to představila, byla bych úplně mimo a začala bych asi dost panikařit :confounded: Vím, jak jsem v byla v řiti, když se mi zaběhl pes, natož dítko :pensive: ještě, že to dobře dopadlo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tchánovi je dobře no, hulí zas jak fabrika, hlavně, že když mu nebylo dobře, nadával, že máma s mladým doma hulej a strašně mu to smrdí.....teď hulí pod nos malýmu :angry:

Olí, líbí se mi oba účesy, víc ten první :dizzy_face:

Já si jdu holky lehnout, opět je mi divně, celou noc mě bolel krk, už ani Bioparox nepomáhá, mám vzádu tu stěnu v krku posetou takovýma puchýřkama :confounded: a pálí mě to jakoby vzádu u těch dírek do nosu
17. zář 2009 ve 13:05  • Odpověz
jej Miško, mrcha choroba se tě nějak drží :frowning2:
17. zář 2009 ve 13:18  • Odpověz
autor
účesy dobrý, ale docela náročný na údržbu ne? já bych vlasy přes oči asi nevydejchala, takže bych je narvala stejně za uši :sweat_smile: a vypadala bych jak blb :sweat_smile:

Mišííí, však já jsem taky měla stažený srdce( no i zadek) fakt jsem měla strach....k panice jsem daleko neměla :sweat_smile: já nevím, jak dlouho jsme ho hledaly, čas se hrozně táhnul.....
hele a nepůjdeš k dr? popis tvýho krku se mi nezdá
17. zář 2009 ve 13:24  • Odpověz
no já si myslím, že ten první bude v pohodě, ráno to pocuchám tužidlem nebo pěnou. Teďka je to o mnoho horší něco normální vytvořit - věčně mám vraženou sponku a nebo čelenku na hlavě - blbeček hadr.
No Miško taky hlasuju pro dr...
17. zář 2009 ve 13:26  • Odpověz
autor
no já vypadám jako blbeček i bez sponek a čelenek :sweat_smile:
17. zář 2009 ve 13:29  • Odpověz
kecko
17. zář 2009 ve 13:51  • Odpověz
autor
nejsem kecka :sweat_smile:
17. zář 2009 ve 13:57  • Odpověz
héééč, Jájoušek má novou plínku Itti Bitti - je úžasná :slight_smile:
17. zář 2009 ve 13:58  • Odpověz
autor
se mááááá:grinning:
17. zář 2009 ve 14:03  • Odpověz
iti biti :grinning: :grinning: moc hezký název :grinning:

no o dr jsem už dnes ráno uvažovala!!!Zítra ráno jedem k mamce, tak se tam asi cestou stavím, přijde mi to jako zánět nosohltanu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Oli, jj jednička účes vypadá bezvadně!!!

tak jsem hodku spala daník spí už dvě :grinning: to je normální, vždy, když zalehnu s ním :slight_smile:
17. zář 2009 ve 14:33  • Odpověz
autor
Miško, tak pak dej vědět:slight_smile:
já asi zítra nebudu- mám tu kupu žehlení a jedem na chalupu, takže musím upéct a navařit:grinning:a zabalit
17. zář 2009 v 17:11  • Odpověz
chjo, dítko spalo od jedenácti do jedné a v půl páté chtěl hají. No ale v pět jsem ho vzbudila, nerada bych aby mi tu pak strašil do destíti.

No jsem zvědavá jak se účes podaří :sweat_smile: Zítra dopo na mě myslete.
Eví žehlení teda nezávidím.
17. zář 2009 v 18:33  • Odpověz
Já zítra přes den taky nebudu, jedem k mamce...nevím, zda k Dr půjdu, krk zase nebolí :fearful: a spouští se mi rýma, uvidím zítra..

Tak jsem dokoukala ordinci a jdu taky žehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: dobrou
17. zář 2009 ve 21:23  • Odpověz
autor
ahojky,
tak buchta upečena, oběd uvařen, horda prádla zdolána :grinning: :grinning: :grinning: teď si chvilku odpočinu a půjdu poklidit a sbalit :grinning: :grinning: :grinning:
18. zář 2009 ve 12:07  • Odpověz
Ahojky

tak jsme doma, u Dr jsem nebyla, dnes mi vůbec nic není, tak já už nevím, podězřívám ty změny počasí!!!!!Asi mě to položí s nástupem zimy :unamused:

Eví, hezké chajdování, má být hezky :dizzy_face: :dizzy_face:
18. zář 2009 v 17:50  • Odpověz
báááf,

já už jsem krásná.
Miško super, že je líp. :wink:
18. zář 2009 v 17:51  • Odpověz
Miško poslala jsem Ti mejlíka
18. zář 2009 v 17:52  • Odpověz
Olí, supééééér :dizzy_face: je to dobrý!!jsi taky spokojená?????
18. zář 2009 v 17:56  • Odpověz
Jojo, jak to bude dorůstat, tak tu jednu stranu nechám kousek delší, ale jen pár pramínků. Jinak je to super. Prostě delší vlasy nejsou pro mě. I manža je nadšenej, tak jsem moc ráda a cítím se hlavně super. Už mě to štvalo....
18. zář 2009 v 17:58  • Odpověz
Tak to je hlavní, že Ti to vyhovuje a že se to i Jadrovi líbí!!!!!No pro ten kulatější obličej se prostě moc dlouhé vlasy nehodí, no :sweat_smile: něco o tom taky vím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. zář 2009 v 18:06  • Odpověz
jojo, holt už to vím :slight_smile:
18. zář 2009 v 18:12  • Odpověz
holt okolo ksichtíku to chce kratší sestřih :grinning:
18. zář 2009 v 18:16  • Odpověz
Ahojky

já mám dnes sraz ze střední, v květnu jsme měli 10 let po matuře, tak se těším :dizzy_face: odjíždím v 6, spím u mamky a zítra přijedu ráno s ní, tak budu mít zase po dlouhé době klid od maminkování :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. zář 2009 ve 13:32  • Odpověz
jé Miško, tak si to užij, já na sraze ze střední ještě nebyla, byla jsem na intru v Táboře a z PV je to kapku z ruky :frowning2:
19. zář 2009 ve 13:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.