• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Ahojky pipičky :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :dizzy_face: pipenky no :sweat_smile: :grinning: :grinning:

my jdeme dneska na svatbu,jen počkejte až se mamka vyfotí a pak dá fotky sebe na FB,to budu kooča :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: tyvole se zabiju v těch půlmetrových podpatcích :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: hovno fotky :sweat_smile: budu zlitá až pod obraz a rozmazaná po celé fotce :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:nééé já su slušná,já pít nebudu :sweat_smile: :grinning:

jinak kdo si chce vykouzli úsměv na rtech a má dlouhou chvíli,ze včerejška mám na fb video:slight_smile:zvuk prosím:grinning:
19. zář 2009 ve 13:39  • Odpověz
kuk, zuzi, jdu kouknout
19. zář 2009 ve 13:41  • Odpověz
Zuzí nechceš to dát na Youtube? mě to nejde spustit :frowning2:
19. zář 2009 ve 13:44  • Odpověz
Ahoj holky

Oli, dík

Zuzo, ty se máš, že jdeš pařit :sunglasses: mě se taky dnes vdává kámoška..hele a jaktože už nejsi na svatbě, to mají až odpoledne :confused:
moc si to užij na těch podpadcích :grinning: :grinning: na fb nemůžu se zvukem, Daník chrní
19. zář 2009 ve 13:59  • Odpověz
tak jsem to nevydržela a potichu jsem to pustila :grinning: Zuzi, Petík je fakt super kluk, ještě jsem to nikomu neřekla, pže jsem to tak ani necítila a vždy byl pro mě Daník ten nejúžasnější, ale Peťula je fakt ještě úžasnější :dizzy_face: :dizzy_face: fakt miláček už jen na pohled :dizzy_face: :dizzy_face:
A s mluvou jsou na tom kluci stejně a to je dan o 4 měs.starší!!!! :pensive:
19. zář 2009 ve 14:08  • Odpověz
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jéééééééé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: až mě ukápla slza Mišuláčku dojetím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: moc ti děkuju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mám Tě ráda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Mišulko oni mají obřad až někde v řiti v nějakým městě a pak to ostatní mají v sousedním městě,tak jsme pozvaný až na hostinu víš :slight_smile: tak jdeme v 6:slight_smile:

Oloušku já to zkusim:slight_smile:
19. zář 2009 ve 14:19  • Odpověz
No nemáš zač děkovat, tak to prostě cítím :wink: Vždyť víš, že jsem na tebe vysazená, jsi prostě vyjímečný človíček a Petík je asi teda po Tobě :grinning: :grinning: :grinning: :wink: ...no a Ty prostě pořád budeš milovat víc tu Evču :angry: jen kvůli tomu, že je ve stejný den narozená jako Ty :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vždyť já jsem taky skoro stejně, čísla máme v datu stejný, přeci 123, že jo??!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tak už konečně řekni, že jsem jednička pro Tebe já :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tak jsem se namalovala a za hodku a kus pádím, Daník je velice nepříjemný :unamused:nevím, co se děje, ale je už hodku a půl s tchýní, tak asi dobrý, když ještě nedorazili..tak jsem ráda, že to nebudu muset poslouchat do večera, to jeho bulení :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
19. zář 2009 v 16:41  • Odpověz
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Mišulísku :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: já,ale už dlouho cítím,že můj cit k Evičce je úplně stejný jako k Tobě :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
tak už se neboj :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: miluju Tě úplně stejně jako Evičku už dlouho a obě jste pro mě JEDNIČKY bez rozdílu :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Evičku jsi v klidu dohnala a mezi Vámi rozdíly necítím :sweat_smile: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

takže já to teda řeknu :sweat_smile:

JSI PRO MĚ JEDNIČKA :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:

:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: moc Ti děkuju za krásná slova :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: stoupla si u mě ještě výš :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: si prostě moje Mišelínka boží nejhodnější nejlepší a vždycky budeš :dizzy_face:

:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: prej sem ráda,že to nebudu muset poslouchat do večera to jeho bulení :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: to je prdel :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: mám dost :sweat_smile: sem si tu uchcala a jdu se sebou taky něco udělat,ať tam nejdu chlupatá jak mrož a vošklivá jak prdel :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

tak si to hezky a pořádně užij :dizzy_face:
19. zář 2009 v 16:49  • Odpověz
autor
ahojky,

no člověk Vás na dva dny opustí a vy se mu sčuchnete za zádama :sweat_smile: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Zuzinka se objevuje kdykoli nejsem :sweat_smile: a pak se mi tu mucká s miškou :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
nikdo mně nemá láááááád :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
19. zář 2009 v 17:32  • Odpověz
Eví a co mám říkat já, mě nikdo nemá láááád, a to jsem vaše skoro trojčátko :frowning2:
19. zář 2009 v 19:34  • Odpověz
Jinak my dnes odpo byli v Olmíku v Zoo, dokud je ještě hezky. Malej umí nové slovo - opise (opice) :grinning:
Uf a já jsem řádně uchozená, Jajda chtěl pořád chodit a v Zoo jsme byli 2,5 hodiny, takže jsme ho pořád někde honili, občas poponesli, z kočáru totiž neustále vystupoval :angry:
19. zář 2009 ve 20:22  • Odpověz
A sakra Evča je tu :grinning: :grinning:

Ahoooj

Evísku, to jsem Ti Zuzuláka odloudila, co????!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: Pže se nesnažíš, neříkáš jí jak je úžasná a skvělá, kyš, kyš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Zuzu, já Ti mnohokrát děkuji za takové vyznání :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to je krása to číst hned po ránu :dizzy_face: Hned se jdu z toho udělat :zipper_mouth: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: Moc, moc tě myluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Olísku, trojčátko odstrčené :grinning: ale my Tě máme lááádi :slight_smile: co to říkáš, že nee!!!!!Jen to prostě není ta spalující vášeň, jako se Zuzankou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tak sraz super, jsem trochu grogy, nalejvali mě střikem, měla jsem dva a bolí, bolí hlava :cry: ale nálada super, lidi taky, jela jsem domu v půl jedny, spát jsme s mamkou šly až v půl2 a v půl 8 budíček :sweat_smile: měla jsem dojem, že spím sotva 4 hodky!!!!A dnes po O jedem s Petrem zase na objížďky kvůli stěhování, takže žádný leháro s Daníkem :pensive: :pensive: :cry: :cry: :cry:
20. zář 2009 v 11:16  • Odpověz
no Míšo 2 střiky jo, když jdeš po dlouhý době ven? a jinak dobrý?

a co já mě taky nikdo nemá láád, my se budeme mít rádi asi s Olí, vid? :grinning:

jindra je poprvé s kačí na bazenu tak snad se jim tam líbí každou chvíli je čekám..

Zuzi- to video na FB je boží, Pétulka hezky mluví a je to už taky velkej kluk teda :dizzy_face: :dizzy_face:
20. zář 2009 v 11:19  • Odpověz
Mišo ty jo, tak to abych si řekla o vášeň mužovi :grinning:

Jani jojo, jdeme do dvojky spolu, když trojka hoří vášní :grinning: :grinning: :grinning:

Dítě dnes na roztržení, nejí, vzteklé, chce kokotky (rozuměj piškotky). Doufám,že až se vyspí už bude roztomilejší. Chceme jet někam na kola a se vzteklinou teda nejedu.

Dnes si vyžádal manža bramboráčky, jsem si dala jeden a je mi blbě, jsem nepoučitelná.
20. zář 2009 ve 12:29  • Odpověz
to je hezký kokotky :dizzy_face: taky mě napadly bramboráky, to víš, už nejsi žádná mladice abys je mohla jíst :grinning: ne to byl vtip, je ti zle od žlučníku, počkej, až budeme starý je to děs, co? já mám taky někdy rozharašenej žaludek..

my jsme ted měli vášen s tátou, kačí se vzbudila a táta zalomil :grinning: musíme jet k babí dát dort, měl narozky,tak at z toho babča taky něco má chudák :sweat_smile:
20. zář 2009 ve 13:58  • Odpověz
My jsme taky dnes měli vášeň, když babí dopo vypadla s Daníkem :grinning: to bylo po několika desítkách měsíců takhle za bílého dne :grinning: :grinning: :grinning:

Jani, no já normálně ale nepiju!!!vždy jsem si na akci dávala travku, takže jsem nekombinovala s alkoholem..no na travku už nesáhnu, po tom, co jsem málem tenhle prosinec zkolabovala v Lucerně na osmdesátkách :grinning: no a sedět tam na suchu, bych byla jak odnaučený alkoholik :grinning: tak jsem se musela obětovat :grinning: :grinning:

Tak jsme zase o několik litránků chudší :frowning2: :frowning2: , ty prachy lítaj jak divý :frowning2: :frowning2: :frowning2: ale máme dost věcí, pro všechny nové matrace, komínovou digestoř, lustr nad jídelák, dvě ty papírové koule - lustr do obýváku a žárovky...

A ve čt vezeme Daníka mamce za Phu a bude tam do pondělka :confused: :confused: :sweat_smile: jsem zvědav jak to zvládnou a my budeme těhovat vše dolůůů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. zář 2009 v 16:58  • Odpověz
Ahoooj holky,

tak vás zdravíme po návratu z Děčína. Bylo to super, Petr měl dovču a my naplno využili hlídání a Ondrášek si tak užil babičky. Jeden den jsme vyrazili do Německa na modelovou železnici a bylo to super. Petr miluje vláčky, tak byl nadšený a já kupodivu taky :grinning: Další den jsme vyrazili do Liberce do Babylonu a pak jsme přespali v jednom hotýlku...takže romantika :grinning: Bylo to poprvé přes noc bez Ondry a zvládnul to on i my :grinning: :grinning:

Včera jsme se vrátili a už jsme zpět v domácí realitě. Ondra má děsný průjem, začal mu včera a dnes to je teda totálka. Jen si prdne a už přebaluju. :unamused: Řekla bych, že to má k zoubkům, protože mu jich leze asi 6 a i stoličky. Některé koukají víc a některé míň. Tak snad to je k tomu.Každopádně prdelku má totálně rudou a osypanou. A to ho fakt v té plíně vůbec nenechám :confounded: :confounded: :angry: Tak mažu imazolem, mezi tím bepanthenem a potírám odvarem z řepíku. Nasadila jsem i smektu a probiotika. Tak snad to zabere. Nemáte kdyžtak jinou radu???

Jinak tady asi nic nového.... moc jsem toho nepostřehla, dočítala jsem tak na jedno očko :grinning:

Jo a každopádně menzes stále nic, dnes jsem vzala poslední prášek z platíčka, takže snad v této pauze mrcha přijde!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :unamused: :grinning:
20. zář 2009 v 19:00  • Odpověz
kuk,

jé Miško, už stěhování, tak to je paráda. Se těšíš viď.

Baru to jste si to parádně užili, to je dobře.

My jeli odpo na kola a cestou zpět manža vymyslel nějakou "zkratku", nicméně polní cesta náhle končila...kus jsme jeli po poli, pak bylo pole zorané, tak jsme kola vedli....no příště radši pojedu do toho krpálu k nám po silnici :grinning:
20. zář 2009 v 19:39  • Odpověz
Baru nám pomáhá na opruzeniny Sudocrem, a bohužel teda jakmile Jajdovi rostou zuby, tak se oprudí nad piňdou a na půlkách.... :frowning2: a je úplně jedno jestli je nahej, v papírovce nebo v látkovce :frowning2:
20. zář 2009 v 19:42  • Odpověz
Oli to je přesně teď Ondra, má celou rudou prdelku i půlky a i pod pinďou a na tříslech...no prostě všude :angry: Je mi ho fakt líto. Po koupání jsem udělala náročnou procedůru a po chvilce byl zase pokaděný :frowning2:
20. zář 2009 v 19:45  • Odpověz
kuk,
kde jste kdo. U nás dnes budíček v pět a hodlal vstávat, naštěstí v šest padl na koberec a usnul. Tak jsme nakonec spali do osmi.

Stoličky má nateklý jak blázen, to zas bude...
21. zář 2009 v 10:24  • Odpověz
Ahojky

Olí, no to byla zvláštní vstávačka :grinning: tak ještě, že to zalomil :grinning:

Holky, to kluky lituju :frowning2: Daník nebyl opruzený NIKDY, ťuk, ťuk..ale on má fakt super kůži, já ho ani nemusím mazat po koupání, jen asi do 6 nedělí, když byl mimino, ale to jsem byla nezkušená :grinning: a podle rad mazala a mazala, ale pak jsem usoudila, že to fakt není potřeba...no a když má průjem k zubům, tak se fakt neoprudí, mažu Bepanthenem...tak ať to má Ondrulka brzo vyléčené!!!!!!!

Jinak holky na prosinci dávají Smektu proti tomu průjmu, zabírá to dětičkám, akorát to do nich dostat je celkem zajímavé :sweat_smile:

Tak jsem se hned po ránu naprdla, přišel dopis z Aska, že se omlouvanjí, ale že nebude postel pro Daníka :angry: že přišlo špatné zboží, které nemohou prodat a vrátili to výrobci a že se musí vyrobit znova...no tak to je teda gól!!!!Petr tam sjede pro zálohu a snad někde seženeme postýlku, kterou mají hned na skladu!!!
21. zář 2009 v 10:53  • Odpověz
Miško to je pech s tou postýlkou teda. My tento týden asi jedem ke tchýni a dovezem tu palandu, teda jen spodní část zatím. Jája se bouchá furt do těch šprušlí to je děs. Navíc už vyleze na naší postel, která je celkem vysoká, tak se obávám, že za chvíli ty šprušle přeleze.

Jája jako mimino na opruzeniny vůbec netrpěl a to jsem skoro nemazala, ale teď prostě jak rostou zuby, tak se oprudí, jak je chvíli od nich pokoj, tak dobrý...děs no.
21. zář 2009 v 10:57  • Odpověz
Ahojky,

tak noc děsnáá :angry: Před půlnocí se probudil opět pokaděnej, takže jsem ho přebalila. Chytla ho zimnice a měl teplotu. No a do 4hod do rána nespinkal, fňukal v postýlce a chtěl držet za ruku. Už kaká míň,ale evidentně mu ještě není ok. Smektu jsem mu dala taky, ale ráno mi jí celou vyzvracel, tak jsem dala Hylakt, toho se dává míň a udržel ho v sobě. Tak snad to bude lepší během dne. Jinak zítra asi pomažeme k doktorce :confounded:

Míšo to je naprd s postýlkou teda :angry: To bych zuřila!
21. zář 2009 ve 12:51  • Odpověz
Baru, to je chuďátko :cry: raději jdi, ať mu udělá výtěr, co to chudák má, od zoubků se mi to nezdá, že by měl až zimnici :pensive: :cry:

Oli, jé tak Jája půjde taky do velké???Vždyť Daník taky od těch15.měs.spí se mnou, pže šprušle byly jeho nej nepřítel :grinning:

Mám pár super kousků na zimu, za chvíli hodím fotos, kdybyste měly zájem :wink:
21. zář 2009 ve 13:27  • Odpověz
holky moje vy jste prďolinky moje :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :dizzy_face:

Dyť já Vás všechny miluju úplně stejně,akorát,že s Evičkou jsme dvojčata,co k tomu dodat,mezi Námi je prostě zvláštní nenahraditelné pouto už navěky no:sweat_smile: a Mišuláček je zas taková ta moje srdeční záležitost,jako,že se s ní prostě natlemim,mám u ní takovou jistotu zvláštní,jako,že,když mi nebude dobře,napíšu jí s Evičkou,chápete né?Ale jinak Vás miluju úplně všechny stejně a ve finále Vás mám hozený do "jednoho pytle" i s Mišulkou a Evičkou,bez rozdílů.Dyť jsme tu jak rodina holky už tolik roků,se tu téměř denodenně Nás 5 scházíme a mluvíme o všech osobních věcech(ostatní nezmiňuju,pač ty nemají pravidelnou účast) :wink: pro mě sjte fakt jak rodina všichni,nedovedu si představit,že by tu najdenou Oloušek nebo Jaňul nebyla!Opravdu,i,když se musím u Jaňulína občas chytat za hlavu co to zase mele:sweat_smile: ale je prostě naše,stejně tak jako Olíšek,prostě patříte ke mě(k nám) a život bez Vás si neumi představit!!!!Bylo by to tu smutný.Já nechci jenom Evičku s Mišulkou,já chci i Olouška a Jaňul a přes to vlak nejede........chápete?!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
V životě je to přeci úplně přirozený proces,že máte kamarádku jednu dvě za kterými se chodíte vykecat,o kterých víte,že to jsou oni za kterými by jste se vším šli,takovej ten pocit jistoty a pak máte dalších takových pár kamarádek,který taky milujete a jste s nima ráda,ale protože už tu pozici těch prvních obsadili ty dvě,tak už není potřeba takové pouto a tak se milujete,jste spolu rádi,jdete spolu na kávičku apod a sem řadim vás dvě:slight_smile: a pak jsou jako kámošky jen tak příležitostně že se občas uvidíte a jdete zakočárkovat a pak jsou známí a ty který nevyhledáváte:slight_smile:

je to takovej ten přirozenej proces,ale jinak citově jste na tom úplně stejně jako ty před Vámi:slight_smile:chňápete ne?:sweat_smile: :dizzy_face: prostě Vás miluju,akorát si pro rady a vyplakat se chodim k holkám:slight_smile:

takže nebujte,já si to tu bez Vás neumim předtavit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

mrzí mě,že mají kloučci trápeníčko,takový bolístky,au au,tak ať se brzy vyléčí:frowning2:

pusinky všem,jo na FB jsou fotky ze svatby kdo chcete:slight_smile:
21. zář 2009 ve 13:27  • Odpověz
kukýýýýýýýýýýý děvčata :grinning:
21. zář 2009 ve 13:28  • Odpověz
tak jen nakouknu a už všichni prchli :frowning2: njn tak já zase jdu.Stejně musím na nákup a koupit si zákuseček :grinning:
21. zář 2009 ve 13:32  • Odpověz
Mišul dělej,kupuju všechno:sweat_smile: hlavně boty do sněhu apod:sweat_smile:

Péti čáááu:slight_smile:tývole tobě to nějak jede ty týdny né?:sweat_smile: :confused: :sweat_smile:
21. zář 2009 ve 13:33  • Odpověz
Zuzíííí zdáááááááár jj jedou ale ještě jich mám hodně před sebou :sweat_smile: a nějak to nezvládám.Jsem chodící tank a velryba k tobu a nějak už se zadýchávám.Potřebovala bych tak jen už odpočívat a spát :grinning:

no nic tak jedu na ten zákusek :grinning:
21. zář 2009 ve 13:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.