• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
ale ditýýý:grinning:

tak zkus co nejvíc spinkat a odpočívat:dizzy_face:ať ti je dobře papa a dobroučkou chuť :dizzy_face:
21. zář 2009 ve 13:39  • Odpověz
Zuzul. ty to umíš vždycky tak krásně napsat :dizzy_face: :dizzy_face: to Ti tak závidím tohle, že vše, co cítíš dokážeš ventilovat a ještě v psané formě, já se zmůžu sotva na dvě věty a ty hned celý román, krása :dizzy_face: :dizzy_face:

tak vkládám inzerátky :wink:
http://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?vEntryID=382660&vReferer=%2Fbazar%2Fmyentries.php

http://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?vEntryID=382666&vReferer=%2Fbazar%2Fmyentries.php

http://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?vEntryID=382667&vReferer=%2Fbazar%2Fmyentries.php

http://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?vEntryID=382672&vReferer=%2Fbazar%2Fmyentries.php

upozorňuju na zelenou bundu, to je jako vážně vychytávka toto!!!!!Skvělá na vzhled, teplá, na fotce to není vidět, ale má v rukávech náplety s kusem šusťáku, takže se to dá ještě nastavit na víc ty rukávy.No a na tu blbě focenou kombinézu, tu šusťákovou, nevypdá zrovna nejlíp, ale ta byla tak úžasná, jen jsem po prochajdě otřela vlhkým hadrem a za dvě hodky to uschlo a špína pryč, u látkových, jak se ušpiní musíte prostě vyprat a čekat den než uschne, tuhle jsem v pračce prala asi po 14 dnech, pže jsem to prostě z nejhoršího dostala hadrem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
21. zář 2009 ve 14:00  • Odpověz
Jsem ještě koukala, jak byl Dan veliký v tom roce..měl 80cm a necelých 13 kg, tu bundu měl ještě v roce a čtvrt, takže mohl mít tak 82cm a 13,5 kg....
21. zář 2009 ve 14:16  • Odpověz
kuk,
ty jo u nás je dnes krize. Dítko odmítlo spát po o, usnul až v půl druhé a to ještě pod nátlakem, bo jsem ho uvozila v kočáře. Nicméně ve dvě byl vzhůru. Takže dnes žádnej veget u kafíčka :frowning2: Teďka obědvá, tak toho musím ještě využít a dočíst vás.
21. zář 2009 ve 14:25  • Odpověz
Zuzí já to chápu s tím přátelstvím atd. :wink: Já jen tak rejpu víš :wink: Já vás mám ráda všechny moc moc.
21. zář 2009 ve 14:26  • Odpověz
Miško kukám na to první kombinézu, nemáš lepší foto please?
21. zář 2009 ve 14:29  • Odpověz
:slight_smile: ahojky holky..
21. zář 2009 ve 14:47  • Odpověz
jé ahoj Vladu, jakpak se máte s Klárinkou?
21. zář 2009 ve 14:47  • Odpověz
no docela to jde.Málem jsem byla bez práce a tak jsem rozesílala životopisy,ale práce mi nakonec zůstala..Tak uvidíme jestli se mi ozvou z Prahy,kam můj životopis taky putoval :sweat_smile:
21. zář 2009 v 18:27  • Odpověz
Ahoooooj Vladůů, tak držíme palce ať práce vydrží a nebo vyjde lepší :wink: A co jinak Klárka? A co chlapi?? Mě ti moji teda pěkně zlobí :grinning:

Ondrášek stále kadí jak blázen, nechala jsem ho už běhat bez plínky, aby mu ta prdelka větrala. Má jí v jednom ohni.Takže jsem za ní lítala a utírala čůrání i kakání.. ještě že máme plovoucí podlahu a né koberce :grinning: Stačí že si prdne a už to lítá. Teď má zase teplotu 38. Takže zítra to raději vidim k doktorce, ať máme jistotu :frowning2: Snad to jsou jen zoubky. Nic celý den nejedl a když aspoň něco kousal, tak začal z ničeho nic brečet. Já jsem z toho už fakt hotová :pensive: Snad bude noc klidnější.

Každopádně v lékárně mi dali nějaký roztok, takový čirý..teď nevim název, že to prý určitě pomůže na tu červenou prdelku, tak snad to fakt zabere :confounded:
21. zář 2009 v 18:51  • Odpověz
holkýýý :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: jsme zjistily,že taťka natočil mamku na svatbě jak zpívá:sweat_smile: tak,aby jste už konečně věděli jak,tak tady máte kousek :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale fakt jen kousek,to tele mi nahrálo tu nejtěžší písničku co se dá zpívat:sweat_smile:

http://www.youtube.com/watch?v=CEY3RkmrbHo

to je jen pro vás,nikde to radši jinde ukazovat nebudu:sweat_smile:
21. zář 2009 v 19:51  • Odpověz
21. zář 2009 v 19:59  • Odpověz
Zuzííí, hezký :dizzy_face: ale tam zpívá ještě jedna holčina s Tebou, že???Tak stejně nevím, který ten hlas patří Tobě, zda ten hlasitější, vyšší nebo ten hlubší?? :grinning: :grinning: :grinning:
21. zář 2009 ve 20:03  • Odpověz
jooo tak to taky nevím :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
já sem si tam s ní střihla jen od cechomoru,to sem chtěla no a pak mě tam zatáhli na dalších dest:grinning: ale zpěvačku tam měli ji :grinning:
21. zář 2009 ve 20:11  • Odpověz
Zuzí Peťulka je božan, je to stejnej šáša jak Jaroušek, taky vymýšlí a koukám, že jeho nejoblíbenější je taky kuk, Jajda se tím dokáže děsně bavit. A hezky opakuje. Šikulka je to. :wink:
21. zář 2009 ve 20:28  • Odpověz
http://www.youtube.com/watch?v=0b9BNYuJbfk&feature=channel_page
tady můžete kuknout na nejnovější video našeho šášulky. P.s. na bordel nekoukejte, byl to zrovna ten víkend, co jsme malovali a vegetili v jednom pokoji proto :sweat_smile:
21. zář 2009 ve 20:30  • Odpověz
Peťulka má boží ty vlásky, ho berete strojkem teďka že? má to nádherňoučký
21. zář 2009 ve 20:33  • Odpověz
Oloušku tobě to video jde pustit s Péťulkou?mě tam skáče,že to video je jak zpívám,né,že tam je Péťulka :confused: :sweat_smile: to je divné toto,že sem sem zkopírovala dvě stejná videa a přitom tobě to jde pustit:grinning:

Jájoušek je úúúúžasnej tanečník:sweat_smile::dizzy_face::dizzy_face: fakt krásně trsá a ty vlásky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: no k pomuchlání:dizzy_face:

my jsme teď Péťulku vzali v létě jednou tím strojkem,teď už to má zas dlouhý,tak uvidíme jak pujde příště:grinning: moc děkujeme za pochvaly :dizzy_face:
21. zář 2009 ve 20:51  • Odpověz
ZUzáčku, já jsem si to našla podle přezdívky :wink: házelo mi to taky to zpívání
21. zář 2009 ve 20:52  • Odpověz
jééé tos měla říct,já bych to znova zkopčila:slight_smile:to si šikulka:slight_smile:
21. zář 2009 ve 20:57  • Odpověz
No já byla zvědavá na Peťulku, tak jsem hledala...Je fakt sladkej.
21. zář 2009 ve 21:01  • Odpověz
děkuju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. zář 2009 ve 21:38  • Odpověz
Dobré ránečko:dizzy_face:

Mišuláčku:dizzy_face:

hele mě se moc líběj ty čepičky,ale nevim jestli jsou na mylýho.....jsou na mylýho?:sweat_smile:

a ta kombinézka je taky dobrá,ale potřebuju tak velikost 92 a víc,byla by mu?:sweat_smile:

bundičky máme a botičky jsou malé :slight_smile:
22. zář 2009 v 07:28  • Odpověz
kuk,
dnes nebudem. J. jde do školičky a pak jedem na sraz maminek a miminek PV. Hezký den
22. zář 2009 v 08:13  • Odpověz
Ahojky

dnes nějak nestíhám, teď jsem usnula při uspávání Daníka :sweat_smile:

Oli, vyfotím večer

Zuzo, 92 nemám nic zimního

Kde je Evís????????????????????????????????? :confused: :confused: :fearful: :fearful:
22. zář 2009 ve 13:50  • Odpověz
holky já jsem taková kráva!!!!!!!!!!!!! :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:

dozvěděli jsme se právě všichni u tchýně na zahradě jak je na tom Péťova babička špatně,nemůžu se tu rozepsat,pač Káťa ještě nic neví,tak,aby se to nedozvěděla odsud :pensive: ale tchýně(Dáša) z toho byla dost špatná já taky,ale už se pak bavili o něčem jiném a já se k tomu furt vracela,tak mě odpověděla a zase se bavili o něčemé jiném a já zas a takhle snad hodinu,všichni už odešli a mě přišlo,že kvůli mě,jak v tom furt ryju a pak i Dáša odešla něco zařídit a přišla a řekla,že jde ke kámošce na zahradu,to nikdy neodešla,když jsme tam byli a já mám teďka strašný výčitky,že to bylo kvůli mě,že sem taková kráva a nevim kdy mám držet hubu,že jsou situace kdy mám prostě bejt zticha a né já furt o té smutné věci mlela.Já bych si tak dala na držku :cry: teďkom,abych se zahrabala pod zem a tak měsíc se neukazovala :cry: :cry: :cry:
22. zář 2009 v 16:21  • Odpověz
Zuzu IP
22. zář 2009 v 17:51  • Odpověz
ahoj holky..
22. zář 2009 v 17:53  • Odpověz
Ahoj Vladůůůů, jsem tě minule ani nepozdravila :pensive: Tak coooo, jak se vede, jsi pořád s Pepčou?? :dizzy_face:
22. zář 2009 v 18:02  • Odpověz
Miško ahojky..jsem pořád s Pepčou..a snad je to víc intenzivnější jak na začátku..ale ne,vážně jsem spokojená když je se mnou..teda vidíme se jednou za 14dní,ale i tak mě vždy rozzáří..Už jen dořešit jeho minulost a snad to bude ok..
No já ted měla šílenosti v práci a absolutně nevycházím s mutr,pořád mě něčím buzeruje..Jako dnes,když mi zavolala a zeptala se kolik vážím a kolik jsem od lonska nabrala..To mě šokovalo :astonished:
Jooo a na nožičce mám kérku...kuk do alba :grinning:
Zuzanko nebuď smutná ano..
22. zář 2009 v 18:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.