• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
bré ranko:slight_smile:

Evís je tu:grinning: na po jsem zapomněla hodit omluvenku(byli jsme u dědy) a na úterek jsem jí házela minulý týden :wink: -dopo jsem uklízela, pže odpo si tchýně vzala Venouše ven, tak jsem gruntovala :grinning: navíc Venda mi teď přes den nespí :sweat_smile:

vladůůůů, jsem ráda, že ses ukázala a že ten audit dopadl ok :wink: kérka pěkná :dizzy_face:
baru, jak je ondráškovi?
miško, škoda, že kmbinéza i bunda by Vendovi byla teď, ale za měsíc už asi ne :sweat_smile:
Zuzíí, to je mi líto s tou babičkou :cry:

na videa kouknu později:slight_smile:
23. zář 2009 v 08:08  • Odpověz
Ahojky,

Evi vítej zpět, jsem si říkala, kde lítáš :grinning:

Ondrovi už je líp, sice průjem stále máme,ale už né tak intenzivně. Doktorce jsem volala a jelikož dělám vše jak mám tak tam nemusim. Asi to je virové. Prdelku už má lepší, ta vodička fakt asi zabrala. Takže snad bude jen líp :wink:
23. zář 2009 v 11:22  • Odpověz
kuk,

holky já mám nějakej dojeb... počítač, vir tam není, ale je pomalej a seká se...

Baru super, že už je to lepší.

Vladu maminka je teda drsná.... to mě minule taťka řekl, že nemusím mít depku ze svého velkého zadku, že bráchova přítelkyně má větší...no nevěděla jsem, co na to říct...jestli být ráda nebo ne :sweat_smile:
23. zář 2009 v 11:35  • Odpověz
jé OLí to je dobrý, ty chlapi..mě jindra zase řekl když se koupali s kačí ve vaně že má kačka skoro větší prsa než já, co na to říct? :angry: :grinning:

holky tak včera jsme mohly letět zase na pohotovost, kačí přelezla postýlku nevím teda jak, uspávala jsem jí v poledne šla pryč ona si tam hrála, přes půl hodiny, nespala najednou rána a ona přepadla naštěstí do peřiny, přišla jsem tam, kačí v postýlce nebyla na zemi, jsem jí neviděla, byla zabalená v peřinách, brečela chvíli asi jak se lekla, ale se mnou to málem švihlo, nevím jak to mohla přelízt, kdyby fakt spadla ta by si namlela to je fakt na budku..

odpo jdu za kamarádkou se podívat do porodky v po se jí narodil chlapeček :dizzy_face:
23. zář 2009 ve 12:38  • Odpověz
Jani oni jsou šikulky, já právě Jajdu chci dát do velké postele, dám mu vedle matračku, než se naučí nepadat... bude to bezpečnější, než kdyby přelézal ty šprušle...

Jani taky dobrá hláška...
23. zář 2009 ve 12:47  • Odpověz
Ahojky

Vladu, tak to je dobře, že je to s pepčou ok :dizzy_face: No mamka má teda hustý dotazy :rolling_eyes: tak já pamatuju, jak jsi vždy psala, že jak k vám dorazila, že hned začala peskovat, že nemáš uklizeno apod. :rolling_eyes: že jo???Tak hlavně, že nebydlíte společně!!! :wink: :wink:

Olí, no tatítek je taky šprýmař :grinning: tak ale lichotka to byla, když ty matka po porodu, máš menší zadek než mladá holka, co ještě těhu nebyla :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning:

Jani, no Kačí je malej Tarzan, ne :confounded: já tohle naštěstí vůbec neznám, přisuzuju to naší váze, pže je jak pytel s kamením a gravitace je sviňa :grinning: Takže mě nikde po výškách neleze!!!ještě, že ta Kačulína spadla do peřin!!!!!!!!!!

Baru, tak fajn, že zadeček je lepší po vodičce :wink: hlavně, aby ta hnačka už zmizla :unamused:

Evi, už jsem Tě postrádala, kdyby ses neukázala, už bych Ti psala sms, co se děje, omluvenku na úterek jsem min.týden nějak přehlídla :pensive:

Já byla dopo ve Scontu, kouknout, zda teda mají nějakou postel na skladě, když nám to Asko vybouchlo..a měli, masiv borovice, Petr ještě z práce jede do jednoho nábytku, tam se nám jedna taky moc páčí a když nebude ta na skladě, tak berem tu ze Sconta.A ještě jsem koupila mě a Petrovi nové povlečení a prostěradlo a vše za 550,- to jde, že :wink:
23. zář 2009 ve 13:28  • Odpověz
autor
však jsem vám už v lednu říkala, že Venda chtěl vylézt z cestovní postýlky :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: Venda je šplhal obecný :grinning: :grinning: :grinning: , ale z postýlky už se dostat nesnaží :wink: , ale zato má nápady, že si různě přistavuje nábytek(to je ta lepší verze, horší je, že si přistaví třeba to odrážedlo :sweat_smile: )a šplhá do vejšek (např. na kuchyňskou linku, stůl,....)

Baru, jsem ráda, že už je Ondráškovi líp :dizzy_face: než bude mít tuhý hovínko, tak to ještě pár dní potrvá....ono to prckům trvá dýl :sweat_smile:
Miší, tak s postýlkou dobře pořiďte :slight_smile:

jo a rovnou házím omluvenku na víkend:grinning: tentokrát to není kvůli tomu, že bych se dělala hodnou ženou:grinning: ani nikam nejedem :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale tom bude instalovat nový komp :grinning: , tak doufám, že v út už budu online :grinning: :grinning: :grinning:
jo a v so jdeme na profi focení-exterierový :dizzy_face: , tak doufám, že nebude hnusně
23. zář 2009 ve 14:00  • Odpověz
autor
jo a mam první dárek k vánocům :grinning: :grinning: :grinning:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22871683&tab=2 , ale s mašinkou tomášem a za jinou cenu;.)
23. zář 2009 ve 14:09  • Odpověz
Ahojky sluníčka:slight_smile:

pro dlouhou chvíli:slight_smile:
http://www.facebook.com/album.php?aid=26304&id=1612357842&saved#/album.php?aid=26304&id=1612357842

Vladunko Mišulko Evičko moc děkuju za podporu.Jste hodňoučký

Vladunko vítej zpátky a ukaž se častěji,jsem ráda,že je dobře:slight_smile:

Evičko vítej zpátky,já se bála jestli nejsi smutná,že sem se tu vyznala Mišce:sweat_smile: ale četla si jak jsem psala o tom našem potu joo?:dizzy_face:Takhle to je a nikdy to nic nezmění:grinning:

Mišuláčku právě jdu zadat příkaz:dizzy_face: moc ti děkuju za naše budoucí kulíšky:dizzy_face:a po danečkovi,jůů to bude jako by jsme ho měli doma:dizzy_face: né,abys je prala,ještě mě do nich danečka pořádně požmoulej,ať nám přijede nějaká vzpomínka z Prahy:dizzy_face:
23. zář 2009 v 15:43  • Odpověz
autor
Zuzííí , o jakým potu? :confused:
no trochu smutňoučká jsem byla, ale spíš kvůli tomu, že se vždycky objevíš, když tu nejsem :sweat_smile:
23. zář 2009 v 15:54  • Odpověz
poutu tam má být...poutu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

miláčku,ale přece si nemyslíš,že sem vždycky nejdřív nakouknu,řeknu si Evča tady není,tak jdu chvíli za holkama pokecat? :fearful: :sweat_smile: :slight_smile:
prostě blbá náhoda,období,že zrovna se mineme,nic jinýho,že zrovna když už příjdu,tak tu nejsi no :fearful:
23. zář 2009 v 15:56  • Odpověz
autor
o poutu jsem četla :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:

no mně to tak prostě přišlo :sweat_smile: :pensive: :pensive: :pensive: jseš na koníku, když já jsem pryč a ještě se mi tam muckáš s mišulí :grinning:

jukneš mi po těch tepláčkách, prosím?
23. zář 2009 v 15:59  • Odpověz
přeji hezké odpoledne holky..
úkoly máme napsané,na housle už Klárka taky hrála a tak zmizela ven a já jdu juknout za vámi..
Dnešek docela šel,v práci teda nuda..ale jinak jsem přežila.
23. zář 2009 v 16:07  • Odpověz
beru to nemyslíš váně tohle?!!! :fearful: :confused: :angry: :angry: koukej na to hodně rychke zapomenout nebo si mě nepřej,jako k muckání s Mišelínkou se přiznávám,tak,ale musim taky vomuckat (buď ráda,že sem neřekla vojet):sweat_smile: občas někoho dalšího,že jo:sweat_smile: a na to ostatní zapomeň,prostě náhoda,nemůžu za to,že výdycky,když sem příjdu si trajdáš bůůhví kde a ským :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

no a vidíš to,zase máme smůlu,Péťula mě vyhazuje,že su prej musí nastavit fotbal bo co :angry:

do TU jedeme asi v pátek do nemocnice,tak já se ti tam stavim a kouknu a asi když budou vyhovující tak ti rovnou nějaký vezmu né?Pač kdo ví kdy by jsme zas do Tu jeli ju?Jen mi napiš velikost a do kolika korunek,aby byli,aby nestáli víc než bys chtěla,když budou stát víc než napíšeš,tak je nevezmu ju?A jaký mají mít kritéria?Prostě jen tepláčky?Nebo mají být vyteplený apod?
23. zář 2009 v 16:07  • Odpověz
autor
no ale mně prostě muckáš málo:grinning: já už od Tebe dloooouho žádný vyznání neslyšela :pensive: :grinning:

tepláčky se hoděj oboje:slight_smile: nejlíp bez kšand(ty hrozně zdržujou při cestě na nočník :grinning: ), ¨pas nějakej užší nebo nastavitelnej :wink: cenu nechám na Tobě, pže já vůbec netuším, kolik můžou tepláky stát :sweat_smile: a velikost? no Venda má +-83cm, takže budˇdelší 86 nebo kratší 92 :grinning:
´Péťovi vyřiď, že tě nepustím:grinning::grinning::grinning:

ahoj vladu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. zář 2009 v 16:14  • Odpověz
holky kdyby jste věděli o někom,kdo by chtěl koupit autosedačku,kočárek,proutěný koš..tak mi dejte vědět..ju?
23. zář 2009 v 16:17  • Odpověz
autor
áááá Zuzínek už mi utekla :cry: :cry: :cry:
vladu, o nikom nevím :sweat_smile:
23. zář 2009 v 16:20  • Odpověz
no tak třeba by se to mohlo hodit někdy tobě :grinning: :grinning:
23. zář 2009 v 16:21  • Odpověz
autor
proutěnej koš by se hodil, ale to uteče ještě hodně vody :wink: :grinning:
23. zář 2009 v 16:24  • Odpověz
no tak si na mě potom vzpomeň,bude zatím u mě :grinning: :grinning:
no ikdyž moje dr mě chce příští rok poslat opět na laparo a potom hned na umělé..jenže zapomíná na jedno a to je chlap :sweat_smile:
23. zář 2009 v 16:28  • Odpověz
autor
ok, vzpomenu:grinning:
ona neví, že ses rozvedla? a proč znova na laparo?
23. zář 2009 v 16:33  • Odpověz
ví to..nedávno jsem si chtěla nechat napsat prášky,protože jsem měla bordel v cyklu..a tak jsme se o tom pobavili..
po dvou měsících jsem tam šla s velkým zpožděním..už to vypadalo nadějně,ale stejnak nic..a tak začala mluvit,že by jsme laparoskopii opět vyrušily ty srůsty a umělé by šlo lépe..
no tak nevím..
23. zář 2009 v 16:40  • Odpověz
autor
aháááá, a ty mimčo chceš?s Pepou?
a jak to vypadá s tou prací v Pze? kdyby vyšla, tak bys jí vzala?
23. zář 2009 v 16:42  • Odpověz
jen reaguju,musim zas letět od compu,pač si tatínek hraje :sweat_smile:

Evičko ne ne,i,kdybys plácla cenu si řekni,já za ty zateplený dala 150 tak si řekni jestli zateplený za ty penízky chceš a kolik bys dala za normální.Díky:slight_smile:
23. zář 2009 v 16:47  • Odpověz
jo čau Vladu:sweat_smile::dizzy_face:
23. zář 2009 v 16:48  • Odpověz
Evi asi kdyby to přišlo,byla bych ráda..Ale nemá dořešenou minulost,takže ještě čekáme co bude dál..
A práce v Praze?Asi ano,kdyby sehnal bydlení,jdu do toho..I když teď se mi v práci daří..ale chci být s ním a on sem nikdy nepůjde..
23. zář 2009 v 16:49  • Odpověz
kuk, teda vy jste toho nakecali, nám přijel domů brzo taťka, tak jsme byli všichni venku a já teď ještě šůrovala společné prostory bytovky.

Vladu to je dobře, že s Pepou to klape, minulost si snad vyřeší a budete si už jen užívat a pak bude i to mímo, koš si schovej :wink:
23. zář 2009 v 17:04  • Odpověz
Mišul nefotila jsi tu kombinézu?
23. zář 2009 v 17:05  • Odpověz
ahoj Oli..
holky já koukám na ty vaše děcánka..jsou už táááák velký :dizzy_face:
23. zář 2009 v 17:07  • Odpověz
Vladu jojo letí to jak blázen
23. zář 2009 v 17:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.