• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
ale houby jak velryba,ty s touhle váhou musíš vypadat jak podvyživená housenka:sweat_smile: se máš,já při kojení tloustla a pak ještě víc:sweat_smile:

sem se teď kochala těma fotečkama z dneška,on je tak náááádehrnej :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :dizzy_face:
23. zář 2009 ve 20:19  • Odpověz
heleee já mám chuť na vajíčka na měkko:sweat_smile: tak já jdu ohřát vodu v hrnci:sweat_smile: jen dneska joo:grinning: už asi desátej večer:sweat_smile: takhle fakt dopadnu špatně :stuck_out_tongue_closed_eyes: já to vim:frowning2:ale je to silnější než já:grinning:
23. zář 2009 ve 20:21  • Odpověz
autor
nene, však se na ty fotky koukni pořádně....fakt velryba obtloustlá :sweat_smile:
no já měla mlsnou, tak mám otevřený Bake rols :sweat_smile: :grinning: takže si vajíčko dej :grinning: :grinning: :grinning:
no Peťulka je kouzelnej :dizzy_face: všechna zlatíčka se nám povedla :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. zář 2009 ve 20:23  • Odpověz
už se mi vaří vodička:grinning: nejhorší je,že já tam neeumím dát jen vajíčko,já tam umim dát jen vajíčka:sweat_smile:

no néé nejsi!!!!!!!!!Ale ty na fotkách nejsi moc vidět,tak mě nějakou pošli na mail kde jsi nahulatá v plavkách celá,já to zhodnotim ty moje velrybo :grinning: :wink:
23. zář 2009 ve 20:26  • Odpověz
autor
já jsem tam schválně dala takový, kde jsem napůl ve vodě,.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pošlu zítra, teď tady nemůžu harašit z foťákem :wink:
1 vajíčko děláš stejně jako 2 vajíčka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2009 ve 20:28  • Odpověz
no jo,ale,kdybych dala jedno vajíčko=žádný výčitky,ale dvě tři vajíčka=výčitky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
tak nezapomeň,budu čekat :grinning:
23. zář 2009 ve 20:30  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

pošlu, pošlu :grinning: ale slib mi, že se mi nebudeš smát :wink: fakt vorvaň na souši :sweat_smile:
23. zář 2009 ve 20:32  • Odpověz
nebuduuuuu!!!!To je jasné né?Mě jde o to,že vim,že sebe vidš jinak než jaká je skutečnost:grinning:

sem si namazala toustíčky a už jdu papaaaat:grinning:

tak zatim papaaaa hami hami :grinning: :grinning: :sweat_smile:
23. zář 2009 ve 20:37  • Odpověz
autor
kde jsiiiiiiii?????
cpeš si zobáček :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2009 ve 20:38  • Odpověz
tak ještě můžu minutku než mi holky vychladnou:grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2009 ve 20:39  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: neutíkej mi nebo budu vyhoštěna od kompu :slight_smile:
autor
:grinning: :grinning: :grinning: hihi
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: bych si zpálila papulku víš :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
23. zář 2009 ve 20:40  • Odpověz
autor
já se směju tomu, jak si píšem:grinning: a nevíme,že ta druhá už odpověděla :grinning:
23. zář 2009 ve 20:41  • Odpověz
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: taky mě to napadlo a teď sem tu několikrát přemýšlela jestli si to přečteš,když píšu další:grinning:

sem se zas koukala na ty fotečky a vzpoměla jsem si,že sem nenapsala předtím co sem chtěla na ty naše krásný všechny miminečka!!!Vidíš tu sklerozu strašnou!!! :angry: :angry: :sweat_smile:

sem jen chtěla říct,že se nám všem mooooooooc povedliiiii!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. zář 2009 ve 20:43  • Odpověz
myslíš,že už mě pipinky vystydly? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
23. zář 2009 ve 20:44  • Odpověz
autor
jj, čtu i ty předchozí :grinning: :grinning: :grinning:
to je jak za starejch časů :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jj, robátka jsou podařený :dizzy_face:
23. zář 2009 ve 20:45  • Odpověz
autor
nevystydlyyyyyyyyyy :grinning: nejlepší jsou úplně ledový :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2009 ve 20:46  • Odpověz
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: aby nebyli,ale zase moc studený a nebyla jim zima :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

co když mi nastydnou a já pak budu nemocná? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

jj dětičky tu máme všichni úúúúúúžasnýý,nejkrásnější,nejšikovnější :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a taky my všichni maminky jsme úúúúúžasný,že už to tu spolujedeme 3 roky v kuse a nikdy se nestalo,že by za celý den nenapsal někdo aspoň příspěvek :dizzy_face: to se o jiných diskuzích říct nedá:dizzy_face: např. v dubnu to jede o rok míň a už tam skoro nikdo nechodí.Takže jsme prostě úúžasný a je vidět jak je nám spolu dobře,že držíme prostě při sobě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. zář 2009 ve 20:50  • Odpověz
ahoooooooooooooooj no holky fakt jste úžasný...moje žabičky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. zář 2009 ve 20:51  • Odpověz
autor
ledový by byly jako vajíčková zmrzlinka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to dřív chytneš salmonelu z nich než by pipinky nastydly :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ahoooj Peťule, čučím na ty Tvoje týdny :astonished: jak se cítíš? co Patriček? a malý?
23. zář 2009 ve 20:56  • Odpověz
jééééé ahoj Péti:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile: moc děkujemeeeeeeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: že ty taky dycky příjdeš poslední dobou,když mám v úmyslu odejít :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: vidíš Evičko,taky by si to mohla Péťa vyložit,že odejdu dycky,když příjde :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: to je blbost viď?! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :dizzy_face:

hele já už se vážně o ty moje pipinky studený začínám bát :fearful: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: že už budou úplně zmrzlý :sweat_smile: pořád na ně myslim :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: já už je fakt musim sníst :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: tak já je jdu zpapat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

tak zatím paaaaa ham hami :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. zář 2009 ve 20:57  • Odpověz
fuuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjjjjjj to je nechutnýýýýýýýýýý :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: vajíčková zmrzlinka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

omlouvám se,musim je jít sníst :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2009 ve 20:58  • Odpověz
autor
když odejdeš budu odehnána :frowning2: doufám, že tu Peťula bude, jinak si tu budu muset psát sama :cry:
23. zář 2009 ve 20:58  • Odpověz
autor
nechutná by byla sardinková zmrzlina :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2009 ve 20:59  • Odpověz
Ahoj Evi njn týdny letí ale pořád jich dost zbývá a já už nemůžu :sweat_smile: cítím se jak tank,nespím,vše mě bolí..no prostě klasika před koncem těhu :sweat_smile: Patriček už hajá a snad do rána bude..doufám,jinak hrozně zlobí a zkouší co vydržím :angry: a malý doufám že se už přetočilo protože bylo zadečkem dolů a taky zlobí a hlavně v noci :sweat_smile: jinak tak nějak pohoda.Až na nějaký prudérní lidi to jde. :wink:

A co ty a Vašík?Už je z něj taky velkej kluk a taky asi uličník nebo ne? :sweat_smile:
23. zář 2009 ve 20:59  • Odpověz
jen jsem odběhla od pipinky,abych nahlásila,že jsou ještě teploučkýýýýý :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :dizzy_face: to mám radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :sweat_smile: tak honem na ně :dizzy_face:

Evičko třeba nebudeš :fearful: :fearful: :fearful: a jestli jo,tak zítra se uvidíme ju? :dizzy_face: ale ty tu určitě budeš :grinning:
ale přeci jen,kdyby náhodou ne,tak dobroučkou noc a pusinek milion na dobroučkou noc :dizzy_face:
23. zář 2009 ve 21:00  • Odpověz
Zuzí neboj já si to ten tvůj odchod neberu zas tak osobně :grinning:

já měla dnes malinovo vanilkovou zmrzku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
23. zář 2009 ve 21:00  • Odpověz
autor
Vašík kdyby nelezl do vejšek, tak by byl neskutečně hodnej :grinning: :grinning: :grinning: takovej malej uličníček to je :wink:
ještě se přetočit může :wink: myslíš, že se přetočilo?cítíš prcka jinde?
23. zář 2009 ve 21:03  • Odpověz
jééé a já vás taky budu muset opustit.Volá mě wc a pak taky musím něco hamat.Tak zatím pá ale třeba na vás ještě kuknu :wink:
23. zář 2009 ve 21:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.