• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
první pipinka to má za sebou!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: du na další :sweat_smile:
23. zář 2009 ve 21:04  • Odpověz
autor
Peti, s tím odchodem to Zuzka myslela jinak, to patřilo mně, abych nebyla vztahvačná :wink: malinová zní super, vanilkovou nejim :sweat_smile:

Zuzííí snad nebudeš jíst hodinu :wink:
23. zář 2009 ve 21:05  • Odpověz
tak jsem byla na wc a jsem zas tady.Nevíte holky jestli je tady na koni někde nějaká diskuze o tom jak dlouho před porodem se začne tvořit nebo týct mlezivo? :confused:
23. zář 2009 ve 21:09  • Odpověz
autor
Peti, diskuze nevím, ale mně se začalo tvořit až po porodu...předtím nic neteklo, jen když jsem hooodně zmáčka, tak se objevila kapička
23. zář 2009 ve 21:12  • Odpověz
tak to jsem teda blázen páč vím že u Patrička to bylo něco málo před porodem a ted jsem zjistila že mi jako samo něco teče po prsu a ono ejhle :confounded: jako jestli už ted si budu muset dávat prsní vložky do podprdy tak to bude teda echt úžasný :unamused: ještě 8týdnů a já budu chodit asi v mikině :sweat_smile: :confused:
23. zář 2009 ve 21:15  • Odpověz
autor
myslím, že Míše taky teklo brzo :wink:
23. zář 2009 ve 21:19  • Odpověz
tak už je po pipinkách :dizzy_face:

ale já už budu končit jsem zjistila,pač mě bolej záda jak sem tu zkroucená :frowning2:
23. zář 2009 ve 21:19  • Odpověz
autor
tak lásko, to jsme si nedomluvily:frowning2:já tu na Tebe čekám a Ty chceš jít pryč joooo????
23. zář 2009 ve 21:20  • Odpověz
Péti mimi se ještě otočí,to je jasný :dizzy_face: tak přeju krásný a pohodový zbytek těhulkování:dizzy_face:

bobišci já tu fakt už po předhozí hodině nemůžu sedět:sweat_smile: bolí bolííí :frowning2:

tak hezký zbyteček večera,já už pujdu udělat hajinký,ať něco naspim,když je možnost:slight_smile:pusinky papaaaaa :dizzy_face:
23. zář 2009 ve 21:21  • Odpověz
autor
vždyť já jdu takýýýýý :grinning: :grinning: :grinning: posílám miliony pusinek :dizzy_face:
23. zář 2009 ve 21:22  • Odpověz
no joo,promiiiiiiiiiiiiiiiiiň :cry: :cry: :cry: ale tu se nedá fakt sedět dýl jak hodinu nebo nevim,jak tu sedět :cry: nezlob se,zase příště juu :dizzy_face: pusinek teda miliardu,aby si nebyla smutná :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
no tak to jsem zvědavá jak to dopadne každopádně min.ještě 5týdnů musí prcek počkat nedá se nic dělat.Potřebuju aby byl dopečenej a taky aby jsme ještě stihli něco zařídit. :unamused: Tak a já se taky loučím a snad už definitivně páč mám hlad.Tak pa pa a dobrou a klidnou noc a pusinku drobečkům :dizzy_face:
ještě nakukuju před spaním a koukám,že píšeš,že už taky deš :dizzy_face: tak to je dobře,aspoň můžu jít v klidu spinkat :grinning: :dizzy_face: tak papa všem :dizzy_face:
23. zář 2009 ve 21:26  • Odpověz
Evísku, miláčku, ty máš paměť jako slon :dizzy_face: ano, ano mlezivo teklo brzo, brzičko :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi ten měsíc a kus před porodem, nevím přesně kdy

Pindruše, nemnožíme se ani nestěhujeme, ale opět dnes byl zmatek, my odpo 2 hodky na hřišti, pak domů napapat, hned v brance na nás Petr, jestli chceme jet na výlet do Hornbachu :grinning: takže jsme jeli vyzvednout vnitřní dveře a teda zaplatit do Sconta tu D.postel, tu vyzvedneme zítra.Máme toho nějak moc a jsme nervní a Petr už utahaný, je toho prostě nahonem moc :pensive:
Takže zítra ve 3 vezem malýho mamce, v Letech musíme vymontovat jednu kuch.skříňku(je tam stejná kuchyň jako mám tady) při dokupu skříněk dolů jsme se totiž nějak překoukli a vzali jinou a nemáme 60kové šuplíky na příbory, které v Letech jsou a mamka je nepotřebuje, takže bude výměna za skříň s dveřma, kterou zase my nechcem :sweat_smile: :sweat_smile: zmatek no :sweat_smile: :pensive:

Olís, kombinézu svatosvatě slibuju nafotím zítra dopo, čepky zabalím a pošlu, vyprané jsou, ale nasmrdíme, dle přání Zuzulíny :dizzy_face: :grinning:

dobrou
23. zář 2009 ve 22:57  • Odpověz
Miško to zas tak nespěchá, jen abys mi ji kdyžtak neprodala víš. Klíďo stačí až po víkendu, když teďka máte to stěhování ju :wink:

Holky u nás dnes v noci maso, ve 23 hod se vzbudil a hledal dudlíka, ale prostě nikde nebyl.....druhej už se ztratil před pár dni, takže průser. Než jsme ho našli, pod prostředkem postele pod šuplíkem (jak se tam dostal nechápu), tak byl totál probuzenej a řval v postýlce, řval v posteli, chtěl do obýváku - nicméně už měl asi ráno, takže spát se mi ho podařilo dát až ve 3 hodiny, vstával v 8, takže jsem hotová, polomrtvá a nemůžu se dočkat,a ž půjde spát a já s ním. A to mám balit věci na víkend, no budu muset za pochodu s ním.
24. zář 2009 v 09:01  • Odpověz
autor
dobré ranko,

Miško, já mám paměť na "hovadiny", věci, který vůbec nepotřebuju si zapamatuju lehce... :sweat_smile:
držím palce, aby akce kulový blesk proběhl bez dalších zmatků :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Olíí, chudinko....

Zuzínku, velrybu máš na mailu :pensive:

na fb je pár nových fotek :wink:
24. zář 2009 v 09:10  • Odpověz
ahoj Eví, já nevím co ho to teď chytá. Přes den je zlatej, ale ty noci, občas si z nich dělá den :frowning2:
24. zář 2009 v 09:17  • Odpověz
autor
Olí, snad to brzo přejde.....
24. zář 2009 v 09:19  • Odpověz
jéé fotky super, nejlepší je tak jak spinká :grinning:

holky teď jsem někde četla, že když někdo okomentuje mojí fotku, tak ji pak mohou vidět i přátelé přítele, který ji okomentoval. To mě docela štve, pr sice mám nastavení jen pro přátele, ale pro moje...tak je asi nejspíš smažu... protože to by je za chvíli viděli všichni :frowning2:
24. zář 2009 v 09:20  • Odpověz
Eví doufám, je to na palici.
24. zář 2009 v 09:23  • Odpověz
autor
to mně nenapadlo...já sice vidím i fotky kámošek od ségry, ale ty maj profily veřejný....

takhle spinká skoro furt :grinning: a to si ještě většinou zahrabe hlavu pod deku :sweat_smile:
24. zář 2009 v 09:24  • Odpověz
autor
máš asi pravdu, teď jsem se koukla a Zuzka komentovala fotky nějaký svojí kamarádky a já se na ně můžu podívat.....
na druhou stranu, když je máš tady, tak Ti je okoukne úúúúplně kdokoli...
24. zář 2009 v 09:28  • Odpověz
Nojo to je fakt, zas je fakt, že tam nemám nic , za co bych se styděla...
24. zář 2009 v 09:37  • Odpověz
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3925921 se musím pochválit, dnes mi to přišlo a je to super, ty kalhoty jsou úplně nezničený a trička sice nošený, ale v poho
24. zář 2009 v 09:38  • Odpověz
holky tak my spinkaly krásně, večer mě bolela palice tak jsem šla po dlouhý době spát asi v půl9, kačí jsem si ve 3 brala k sobě a vstávaly jsme v 8 to se asi taky stal zázrak, ale jsem krásně vyspalá jako dlouho ne :dizzy_face: takhle kdyby to bylo pořád tak si vejskám :sweat_smile:
24. zář 2009 v 09:38  • Odpověz
jo Evi to plátno malovací je super, ale ta cena, napiš mi odkza jestli mají někde levnější, díky!! :dizzy_face:
24. zář 2009 v 09:39  • Odpověz
Jani to je dobře, že Kačí spala hezky.
Mě taky bolela včera hlava, ale kvůli mužovi, pr on furt zavírá okna a pak se tu nedá dýchat :angry:
24. zář 2009 v 09:39  • Odpověz
jo Evi vidíš, to jsem se chtěla zeptat, ty máš někde někoho známého ne přes ty hračky?
24. zář 2009 v 09:41  • Odpověz
autor
Jani, vyhrála jsem ho na MMA(málo používaný a je fakt bez chyb, cena byla poloviční)
to je fajn, že ses vyspala :dizzy_face: snad to Kačce vydrží?nehodíš nám nějaký nový fotky, už jsem Kačku dlouho neviděla :wink:
Olííí, tak to byla super výhra :wink:
24. zář 2009 v 09:43  • Odpověz
tý jo Evi ted jsi mi dala, hledám foták a nikde nic, tak jsem volala jindrovi a on si ho vzal ale já se lekla že jsme ho nechali minulý týden na véče, zkusím sem něco pak hodit, ale máme půjčenej comp a je to všechno v angličtině, tak když to nepůjde, tak až budmee mít náš ale to nevím kdy bude páč ho máme ais 2 měsíce v opravně už..
24. zář 2009 v 09:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.