• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
Jani, no hlavně, že se našel:slight_smile: no snad počítač brzo opraví:slight_smile:

Olí, známého nemám:grinning: naštěstí:grinning: :grinning: :grinning: pro mou peněženku
24. zář 2009 v 10:03  • Odpověz
u nás budou stejně hlavní dárek golfky, doufiám, že se kačce budou líbit jako mě teda :dizzy_face: koupím jí skákacího oslíka, xylofon a nějaký drobnosti něco na oblečení, pyžamko už mám, nějaký tričko a chtěla jsem soupravu teplákovou, asi nějakou knížku a myslím, že to stačí :wink:
24. zář 2009 v 10:06  • Odpověz
Hojda, hoj

vyvařuju, malej je venku s tchýní..vařím něco i mamce, aby nemusela s drakem ještě vařit!!!!

Oli, fotky na mailu :wink:

Tak nám se dnes teda spalo nějak dobře :sweat_smile: Ráno mě budil Dáňa :grinning: a bylo 9 hodin :confused: :confused: :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Ta letím pá, až bude Daník spát - nevím kdy, když jsme spali tak dlouho :cry: tak juknu
24. zář 2009 v 10:47  • Odpověz
Miško odepsáno, Jajda uložen, pr se tu zas hystericky válel, tak doufám, že usne a já půjdu taky, nebo mě dnes odvezou. Má novej styl řvaní, kvílí jak ...jak nevím co. :frowning2:
24. zář 2009 v 10:58  • Odpověz
Olí, Ty si užíváš :frowning2: :frowning2: snad bude brzo líp!!!!!
Oli, Ty jdeš po vel.86, že???Já Ti to nafotím, tepláky možná nějaké mám, ale Ty Ti dám zadara, jsou jetý..jdu to vyhrabat
24. zář 2009 v 11:44  • Odpověz
Tak to máš na mejlu, jsou to vesměs mikiny a trika, pyžamka nepoužíváme, spí v bodýčku, tepláky máme jedny - pošleme.
24. zář 2009 ve 12:07  • Odpověz
autor
u nás se spinká :dizzy_face: tento týden je to první denní spaní :sweat_smile:
Olí, Venda zas objevil pištění:grinning: piští kvůli všemu(radost i naštvání :grinning: ) já na to nereaguju, ale uši mi to rve slušně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mišííí, a co vyvařuješ? už mi opravdu docházej nápady :grinning:
24. zář 2009 ve 12:14  • Odpověz
holky kdy se tak pouští draci v půli října, asi koupíme, a mohly bysme jít pouštět třeba na vodárnu co vy na to?přemýšlím čím kačí zaujmu, až bude hnusně, koukala jsem že mají opravdu velký výběr modelín, tak co zkusit tu, nebo něco takovýho asi vodovky, čtvrtky a budeme obtiskávat lístečky, co ještě tak, aby se nenudila, chci něco vymýšlet a zkusit tvořit s ní, to bude vypadat asi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
24. zář 2009 ve 12:39  • Odpověz
Evi, u nás se taky piští :angry: já na to teda reaguju, protože tohle teda nevydýchávám, ještě, když je to z radosti tak jo, ale že se vzteká, tak to mu teda zakazuju :grinning: :grinning: :grinning:

Já dělala zapečný těstoviny a bramborový knedlíky plněný masíčkem.

U nás se ještě nespí, zelehneme tak v 1:15, snad usne :sweat_smile: :pensive:
24. zář 2009 ve 12:40  • Odpověz
tak mi kačí ukázala jak leze z postýlky, vyhodí nožičku, já myslela že to byl předtím omyl, a kdybych jí nezachytla tak spadne na zem, víte, co by se jí všechno mohlo stát,to abych se ted bála teda, ještě tohle :frowning2:
24. zář 2009 ve 12:56  • Odpověz
se zblázním, spala jsem půl hodiny, Jája 40 minut, mě dnes fakt odvezou. Jsem k.o. A to jdu večer cvičit. :frowning2:
24. zář 2009 ve 12:56  • Odpověz
oni mu snad vůbec nechyběj ty tři hodiny z noci :frowning2:

Jani velkej Jára mi nevěří, že Jája za chvíli tu postýlku přeleze, mu říkám, že ho dáme do velké, než si fakt namele... pr ona je to celkem vejška že jo. Jeslti nechcete úplně velkou postel, tak kupte tu dětskou z Ikey, je i nízko od země, takže když by Kačí spadla, tak by se jí nic nestalo snad. Jo a je i se zábranou.
24. zář 2009 ve 13:00  • Odpověz
já se fkat začínám bát, kačí spí se mnou, ale usíná u sebe v postýlce z tý velký mi bude utíkat a ani neusne právě..
24. zář 2009 ve 13:06  • Odpověz
jo a mě neusnula vůbec právě chtěla ven, nechtěla spát, tak vymýšlí kraviny, jinak to nedělá že by se o něco takovýho pokoušela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. zář 2009 ve 13:07  • Odpověz
no já počítám, že usne tak kolem páté, a pak tu bude večer strašit. No ale radši ať jde spát v devět večer a spí do rána, než aby se opakoval dnešek. Jdu si udělat kafe, na tom cvičení večer fakt padnu :sweat_smile:
24. zář 2009 ve 13:47  • Odpověz
Olí, teda dnešek máte fakt divokej :frowning2:

Mě teď Daník nechtěl usnout, ale nakonec mu nic jinýho nezbylo :grinning:

To je síla s těma spánkama co???My teda už máme noci vychytaný, ale já fakt tuším, že po těch dvou letech nebude spát po O :sweat_smile:
24. zář 2009 ve 13:52  • Odpověz
Miško dnešek je fakt maso, já nevím co ho to teď chytá, už spával v noci celkem fajn, když ho neboleli zuby, a dřív i když ho boleli, tak nevstával na tři hoďky v kuse.
24. zář 2009 ve 14:01  • Odpověz
máš dobrý, že když si s ním lehneš, že usne. Jája prostě, když nechce ležet, tak mě tahá za ruku a tlačí ven z postele a chce do obýváku
24. zář 2009 ve 14:07  • Odpověz
Oli, taky netuším, co to je :confused: Ale matně si pamatuju, že Danda se taky takhle budil po pár hodinách, ale stačilo dát napít čaje a zase spal, ale fakt netuším ve kterém měsíci to dělal, člověk rychle na to špatné zapomene...ale od toho roka a půl spal už fajn...no teď si tak uvědomuju, že vlastně jsem ho kvůli tomu buzení začala brát spát k sobě, to bylo nějak po tom roce a pak už jsem ho ani nedávala na usnutí do jeho a prostě začal spát jen ve velké se mnou a to mohlo být takhle nějak v tom roce a čtvrt!!!!!!!Takže možná, že mi taky zlobil stejně jako teď Jája, jako ve stejném životním období :grinning:

Samozřejmě, že se budil i u mne, ale alespoň jsem nemusela vstávat a jen jsem v polospánku dala napít nebo dudu a spali jsme dál...postupem času se to fakt krásně upravilo a teď fakt spí celou noc, probere se v 5 na mlíko a pak chrníme dál...a myslím, že teď sám ve své veiké bude spát taky dobře, to vám povím už brzo :grinning: :grinning:
24. zář 2009 ve 14:12  • Odpověz
No tak on taky dělá scény, že spát nebude, ale já na něj prostě houknu, že se bude spát a hotovo a tak leží a čučí do stropu, kontroluje mě, jestli už spím :grinning: a pak prostě taky usne, teď to trvalo půl hodky :unamused:
24. zář 2009 ve 14:14  • Odpověz
No já můžu houkat jak chci...a nic....dřív taky stačilo vzít si ho do postele a spal dál. Snad tohle období brzo přejde a nebo se to zlepší tou velkou postelí...
V půl druhé měl oběd a ted chtěl jogurt, ráno jsem ho do něj š´touchala půl hodiny a teď ho chce hned po o, já to nechápu :grinning: :sweat_smile:
24. zář 2009 ve 14:16  • Odpověz
jj Janči, ta postel z Ikei je super nízká!!!!!Já jí původně chtěla taky, ale jak u ní daník stál, tak bylo vidět, že by jí měl tak na rok s jeho postavou :grinning: je to celkem levný, myslí, že 1100,- postel a 500,- ta nejlevnější matrace a máš na výběr z bílé, červené a přírodní a má zábranu :wink: neriskuj ty pády :unamused: aby se jí něco nestalo!!!!!
24. zář 2009 ve 14:17  • Odpověz
Jo Oli tyhle výmysli už mě nemohou rozházet, to je tady normoš...něco nechce, vzteká se a za 5 min.zase že jo :sweat_smile: fakt je to teď zase o nervy s ním!!!!Já se fakt těším, až bude větší a bude klid!!!!Vůbec si nedokážu představit být teď těhule, by to mimčo mělo už v břiše tiky :grinning: jak bych se furt nervovala s malým :angry: opravdu se ujišťuju v tom, že větší věkový rozdíl bude v našem případě to nej, hlavně co se týká mého psychického zdraví :grinning: :grinning: :grinning:
24. zář 2009 ve 14:21  • Odpověz
Miško přesně tak, zrovna nedávno jsme se bavili s Járou, že mít to jako kámoška co má děti od sebe po roce, tak visíme na prvním stromě, pr ten náš anděl je fakt živel....
24. zář 2009 ve 14:22  • Odpověz
sranda je, že teď velmi dobře chápe výraz nenene a velmi často ho používá a ještě u toho výrazně kroutí makovičkou, prča. Někdy. Někdy na .....
24. zář 2009 ve 14:22  • Odpověz
Jo a když mu řeknu, že něco nesmí, tak se naštve, udělá z pusy oblouček dolu a začne bulet, jakože jsme mu hrozně ublížili.Herec.
24. zář 2009 ve 14:23  • Odpověz
Dan je taky divadlo a taky používá grymasy, co má okoukané :sweat_smile: tak přijel Petr a malej má půlnoc, jsem tu balila a šustila a on nic :sweat_smile: to je v řiti, potřebujeme vyjet co nejdřív, aby nebyla zácpa na Baranďáku :angry:
24. zář 2009 ve 14:34  • Odpověz
Čauky prdelky:slight_smile:

jsme v řiti:frowning2: Péťulka se teď probudil a úúúplně mrtě vařící,změřím a 39,5,z ničeho nic.Rýmu kašel nemá,ráno se mě zdál taky o mnohem teplejší(na teplotu) ale ještě žádnou neměl.Týjo co s tim zas.To mě přestane zas jíst pít:frowning2: kdyby aspoň měl kašel,rýmu cokoli,jako,že je nemocnej,když už má horečku,ale tyhle jenom horečky bez ničeho mě děsej :unamused:

Oloušku o je jen období,vydrž,do týdne je zase dobře,vim,že je to náročný,ale přejde to

Evičko sem věděla,že přeháníš,člověk s tvoji váhou prostě nemůže bejt tlustej ani kdyby chtěl,seš úplně normální a rozhodně jsi ještě hubenější než já:slight_smile:

jinak ohledně spaní,my spinkáme pořád od 8 do půl 7 někdy do 7 bez jedinýho probuzení,má to tak pořád co ho mám,jen,když byl menší,tak ráno spal ještě dýl o několik hodin:grinning:

ale taky jsme si prošli tím obdobím kolem roku jak mi přestal spinkat,ale jak to přišlo,tak to za chvili odešlo
24. zář 2009 ve 14:38  • Odpověz
autor
jsem chtěla napsat, že ať si Jani zvyká, že má doma kaskadéra :sweat_smile: , ale mlčím Venouš teď stál na okně :sweat_smile:
domlouvala jsem si podrobnosti ohledně sobotního focení, takže jsem si ho nevšímala a venku byli popeláři :sweat_smile: , tak se šel kouknout sám :angry:

Zuzííí, fakt Ti přijde, že přeháním? není to jen milosrdná lež? :grinning: vždyť to je úúúúplně hrozný, to co jsem Ti poslala....
to mně je líto, že má Peťulka horečku....no uvidíš, co se z toho vyklube :frowning2:

jo a herce mám doma taky :grinning: stačí říct, že je táta v práci a on krabatí čelíčko a pusinku jakože pláče :grinning: :grinning: :grinning:
24. zář 2009 ve 14:48  • Odpověz
dala jsem mu panadol čípek a můžu mu dát až o půl osmí před spaním další?nebo to musim střídat s Nurofenem po těch 4 hodinách?A mám dávat léky jako permanentně po 4 hodinách nebo počkat až mu zas vyleze teplotka jestli mu klesne po čípku?A v noci ho mám budit na léky nebo nechat spinkat?Chjo mě trefí,brouček

Evičko jj přeháníš,nožky a prdelku máš jak modelka a bříško nikde nevidím,pač si mi zas poslala bezbříškovatý fotky:grinning: ale když si domyslim,jaký tam asi je bříško,tak bych řekla,že v pohodě.Kliiid,pač jestli ty máš depky,že jsi tlustá,tak já opravdu jsem
24. zář 2009 ve 14:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.