• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
já jsem neřekla, že jsem tlustá:slight_smile: jen jsem řekla, že mám míň kilo než Ty, ale Ty vypadáš mnohem líp:slight_smile: jako vyžlátko :wink:
když bude teplota stoupat, tak střídej nurofen(brufen) s paralenem(panadolem)....když by teď nestoupala, tak bych dala něco proti teplotě až před spaním :wink: kolem půl8 už pomalu můžeš dát ten paralen zas :wink:
24. zář 2009 v 15:06  • Odpověz
autor
a děkuju ti za lichotku :dizzy_face: , ale do modelky mám vskutku daleko :grinning:
24. zář 2009 v 15:07  • Odpověz
kuk,
Zuzí jéje to mě mrzí, že Peťulka má teplotku. Posíláme pusinku, ať je brzo líp.

Holky z váhou mě neštvěte, mě se ta mrcha ještě nepohla, ale dnes jdu do Slender Clubu masírovat problémové partie, od příštího týdne začínám jídelníček na hubnutí a pokračuji ve cvičení. Snad to váha vzdá a půjde dolů.
24. zář 2009 v 15:12  • Odpověz
děkuju berušky

Evi dík,tak snad na to střídání nedojde a bude mu už jenom líp,hrozně mě štve ta nevědomost,že nevim z čeho jí má najednou tak vysokou :unamused:

Oloušku neboj to pujde dolů,dyť víš jak já,začla sem schazovat až po roce a musela jsem proto mrtě udělat jinak bych se taky nehla :unamused:

Evičko každopádně se sebou nejsi spokojená a přitom nemáš důvod.Jsi hubenější a tudíž musíš i líp vypadat a věř mi,že vypadáš!je to jen vsugesce v našich hlavinkách
24. zář 2009 v 15:27  • Odpověz
jinak když jsme doma,tak já tu dnes asi průběžně budu,Péťa chce teda na FB hraje mafii,tak se budeme střídat,ale občas snad mě nechá něco napsat :fearful: :slight_smile: :grinning: :dizzy_face:
24. zář 2009 v 15:28  • Odpověz
Miško převedeno:slight_smile:moooc se těšíííííím na čepičky:dizzy_face: a děkuju za super cenu:dizzy_face::dizzy_face::dizzy_face:

Evičko zapsala jsem si info a jestli i zítra bude mít malej horečku,tak za babičkou pojede Péťa sám a staví se ti v té Hypernově on sám.Bohužel výběr bude na něm:sweat_smile: ale instrukce bude mít podrobné,tak snad něco vybere:slight_smile:

jinak jak si psala velikost 86 nebo 92 tak chceš od každý velikost jedny?A jako jedny normal a jedny vyteplený jak 86 tak 92?Jako,že čtvery?Nebo třeba jedny normal 86 a jedny vyteplený 92?

Chcete ještě někdo tam vzít tepláčky nebo něco jinýho?
24. zář 2009 v 15:42  • Odpověz
tak já pustim Péťu na FB
24. zář 2009 v 15:42  • Odpověz
autor
KUK :grinning:
zuzííí, dvoje stačej :wink: já těm velikostem moc nevěřím(máme pár věcí vel 92, který mu jsou malý, ale i pár 74, který mu jsou akorát :grinning: jedny tepláčky má dokonce 68 :grinning: -ty jsou poněkud natahovací a furt mu seděj :grinning: :grinning: :grinning: )...takže zkusím přeměřit nějaký tepláky, abych Ti mohla dát vědět jak maj bejt asi ty nový dlouhý, jo? :grinning: a nebude se Péťa zlobit?
24. zář 2009 v 16:41  • Odpověz
né nebude,už je poučen a v pohodě,jen,aby ti něco vybral:slight_smile:

jinak pro upřesnění...dvoje jako jedny normal z velikosti 86 a jedny vyteplený z velikosti 92?
24. zář 2009 v 16:43  • Odpověz
autor
1 normální a 1 vyteplený:slight_smile: dýlka nohavice minimálně 42 a pas 21cm :grinning:
24. zář 2009 v 16:49  • Odpověz
autor
tak jsem se koukla ma mmb a ty rozměry odpovídají 86 :wink:
24. zář 2009 v 16:51  • Odpověz
a v každý velikosti nebo mám vzít třeba jen 86 normal i vyteplený?

to je otázek viď?:sweat_smile: když já nevim pořád jak to chceš :sweat_smile:
24. zář 2009 v 16:52  • Odpověz
autor
lásko, jen 86 :wink: 1xvyteplený a 1x normální :dizzy_face:
miluju Tě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. zář 2009 v 16:58  • Odpověz
autor
jo a dumám nad tím, co si na sebe vezmu v so na to focení :sweat_smile:
24. zář 2009 v 17:01  • Odpověz
:dizzy_face: děkuju,super,už konečně vim :dizzy_face: velikost 92 škrtám:slight_smile:
24. zář 2009 v 17:01  • Odpověz
autor
no já už jsem se totiž konečně jasně vyjádřila :grinning: :grinning: :grinning:
24. zář 2009 v 17:02  • Odpověz
to je můj věčněj problém,nikdy nevim co si vzít a nakonec jdu v tom nejhorším modelu:grinning:

jdu nakoupit,ale jen za barák,když budou kluci doma
24. zář 2009 v 17:03  • Odpověz
autor
no jako džíny jsou jasný :grinning: , ale musím vymyslet nějakej slušnej vršek, kterej bude dobře vypadat na fotkách a ve kterým nebude vidět špekoun :zipper_mouth: :grinning:
hmmmm nákup:slight_smile: kup mi něco sladkýho, jooo? :grinning: :grinning: :grinning:
24. zář 2009 v 17:06  • Odpověz
koupila jsem zeleninu,kojeneckou vodu,banány,pečivo a toaleťák,chceš něco? :slight_smile:
24. zář 2009 v 17:36  • Odpověz
autor
nééééééé, nic z toho:slight_smile:

to by mně zajímalo, co budem dělat v zimě:grinning: chtěla jsem Vendovi vyzkoušet punčocháče :grinning: jsou mu, ale hystericky řve, tahá za ně a očividně je nechce :sweat_smile:
24. zář 2009 v 17:45  • Odpověz
Péťulka zas nechce jíst....dvakrát kousne do banánu,jogurty nejí vůbec od doby co měl z minulýho týdne horečky mi přesstal pít mlíko a jíst jogurty,takže mlíko nemám ani jak nahradit:frowning2: chleba kousne dvakrát,ach jo

to Péťula punčocháčky rád:slight_smile:
24. zář 2009 v 17:55  • Odpověz
Zuzi to je mi líto, chudák mrnous, dej mu pusinku za nás, nenut ho papat, až bude chtít, vezme si, kačí chce vždy jen jogurt nebo něco takovýho nebo přesnídávku, snad mu bude dobře po nurofenu a čípkách a nerostou zoubky?

holky to moje cvičení je dílo, byla jsem jednou, a dost, dlouho mi trvalo, než jsem si to vydupala, a ted, já jsem tak hotová, vůbec nevím z čeho, asi počasím nejspíš, ale mě bolí nohy, nemám absolutně energii chodit od 7 cvičit a mrzí mě to těšila jsem se.
24. zář 2009 v 18:03  • Odpověz
kuk,
jsem tu ze cvičení.
Zuzi mě Jajda taky zlobí s jídlem, většinou když mu rostou zuby, tak nechce jíst.
Jo a Jajda tatínkovi usnul v půl sedmé a teď se vzbudil na duduška, takže noc vidím černě, podle mě se v deset vzbudí totálně a bude chtít vstávat.
Jinak cvičení super, budu chodit každý čtvrtek, tak snad výsledky budou brzo vidět. Od příštího týdne zkusím i ten jídelníček od kamarádky.
Jani já chodím od pěti, později už je na mě pozdě.
24. zář 2009 v 19:20  • Odpověz
tak nejsem divná že jsem v 7 hotová, vid? od 5 nemůžu nemám hlídání a jak chodíš když není doma velkej Jára, enbo je doma pokaždý v 5 z práce už? jen když jede někam mimo tak nee??

kačí usnula taky po půl7, ale nespala přes den, tak snad bude spát, už byla 1x vzhůru :stuck_out_tongue_closed_eyes: popstýlkku jsem dala těsně k mý, ale nesmí padat na druhou stranu, tam je plovoučka a nic na ní, nemám navíc matraci atd..neívm co tam dát :pensive:
24. zář 2009 ve 20:00  • Odpověz
Jani dnes jsem byla poprvé, Jára normálně chodí ve čtyři, dkyž bude na cvičení nebo budou seskoky, tak budu mít smolíka, ale snad to nebude moc často.

Jajda už je vyspanej, doufám, že v deset půjde s náma a bude chrupat, bo jinak to nedám už.
24. zář 2009 ve 20:56  • Odpověz
Kuk

Evi, na focení jdi v plavkách :grinning: :grinning: :grinning: blbá sranda, sorry :grinning: :grinning:

holky, tak stěhování vypuklo, už jsme na to vlítli teď :sweat_smile: je tu totál mrdník :grinning: Daník je ok, odešli s mamkou na prochajdu a my mezitím odjeli :pensive: přišli domů a máma mu řekla, že jsme pryč a dojedeme za pár dní a prý pokrčil ramenama a co jako :sweat_smile: ale já byla celou cestu špatná :cry: chtělo se mi bulet a taková tíha na prsou, teď už je to dobrý :dizzy_face: asi když vím, že nebulel!!!!

Zuzí, na Petíka budu myslet :frowning2: :frowning2: co mu je bobkovi :frowning2:
24. zář 2009 ve 21:00  • Odpověz
Miško Daník to zvládne, jen ty maminky to dycky řešej...a chyběj jim broučkové.
Držím palečky ať stěhování je rychlé a bez problémů a těšíme se pak na fotečky :wink:
24. zář 2009 ve 21:03  • Odpověz
Oli díky :slight_smile:
Holky mám na prodej krásný kožený botky 24, Daník je dnes neoblékl a to je neměl ještě na sobě :frowning2: :frowning2: jsou na suchý zip, tzn.pro Vašíka nee :grinning: zítra vyfotím :dizzy_face:
24. zář 2009 ve 21:12  • Odpověz
dobré ránko,
holky tak včera zas bylo veselo. Jak se po té 20 hod vzbudil vyspanej, tak usnul až ve 23.15 a zase scény, že v postýlce nebude, v posteli nebude, v ložnici nebude....v obýváku bude ale se mnou, ne s tatínkem....hotovo. Jára mu řekl, že s takovou bratříčka mít nebude - už má taky dost a ještě mu hodlal přidat,a by měl proč řvát (to už je co říct u něj...). Takže fakt nevím, proč se nám zbláznilo dítě. Doufám, že u tchýně to bude ok, dycky tam spával líp než doma. Chtěli jsme jít do kina, ale s takovou půjdem tak akorát do ....
25. zář 2009 v 09:24  • Odpověz
autor
dobré ranko,

mladý pán se odklidil ochotně do pelíšku, tak jsem zvědavá, jestli bude spát :grinning: má totiž převlečenou postýlku, sám si vybral povlečení s Klka :grinning: (Krtka, tj. povlečení s krtkem:grinning:) a hrozně se do tý postele těšil :grinning: :grinning: :grinning:

Zuzíí, co Peťuláček a jeho teplůtka? a nemůžou ho trápit nějaký zubany, když nechce papat? zkusila jsi pudink?
Olííí, no snad se to u tchýně zase zlepší :slight_smile: budu držet palce :slight_smile:
Mišííí, no to by byly mooooc krásný fotky :grinning: :grinning: :grinning: už takhle to bude chtít spoustu retuše :sweat_smile: taky se těším na fotky :wink: a třeba i na kolaudaci :wink: :grinning:
25. zář 2009 v 10:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.