• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Eví tak co chrupe s klkem? :grinning: Já doufám, že se to zlepší, nebo se zblázníme
25. zář 2009 v 10:52  • Odpověz
ahojky:slight_smile:

Mišuláčku to zvládnete,držim palečky,ať jste co nejdřív přestěhovaný a máš brzy Danečka u sebe,ať nejsi smutná.Neboj to bude dobré:dizzy_face:pak už spolu budete jako rodinka bydlet ve svym vysněným domečku a budete si užívat už jen spolu ty chvíle rodinného štěstí a pohody:dizzy_face:
Oloušku tééda,chudáščku,snad se to co nejdřív upraví,musí to bejt peklo.Hele a co mu zkusit posunout spaní?Já se včera podivovala,že ho dáváte spát ještě navečer,to je jasný,že pak bude čumendovat do půlnoci,my dáváme spát tak,že Péťula při poslednim spaní vstává max ve 3,on má bejt mezi předposledním a posledním spaním 5 hodin,né vždycky samo,ale jasný,že za 3 hoďky se mu chtít znova nebude.Dávám ho spát buď před oběděm ve 12 nebo těsně po obědě o půl 2,podle toho v kolik ráno vstává

Evičko večer měl 38,5 a dnes ráno jak včera ráno nad 37,ale je mrtě teplej,tak si myslim,že se to zas odpo rozjede:frowning2: jinak on mi nejí jen to mlíko a jogurty,jinak jí všechno a má to od té horečky z min. týdne po očko,tak to zoubky asi nebudou,nevim:frowning2:
bobi jak pudink?Normálně z mlíka a úplně stejně ho mám uvařit jak nám?
Jinak,když bude mít Péťula takhle zvýšenou teplotu,tak s ním odpo pojedu taky,abych babičku taky navštívila a mohla ti vybrat ty kalhotky,jsme domluvený s babčou,že příjde k nám a budou doma,ale,když mu teplota zas vylítne,tak pojede Péťa sám :unamused:
25. zář 2009 v 10:56  • Odpověz
autor
Olí, chrupe:grinning:
Zuzíí, jasný že odpo zas teplota vyleze:frowning2: tak to prostě je...s teplákama si nedělej starost, jooo? chci aby byl peťulka ok:wink:
pudink dělám normoš z mlíka, jako nám:slight_smile: někdy mu tam dám pár piškůtků a ovoce :slight_smile: a hrozně mu to šmakuje :slight_smile:
25. zář 2009 v 11:00  • Odpověz
Zuzí mi ho nedáváme, ale on usnul odpo jen na 40 minut a vstával v půl jedné, tak to prostě do večera nevydržel a Jájovi usnul, já ho zkoušela dát ve čtyři, že by na chvíli usnul, ale nechtěl. :frowning2:
Normálně chodí spát v jedenáct, půl dvanácté a vstává v půl druhé ve dvě... a večer jde v pohodě v osm
25. zář 2009 v 11:01  • Odpověz
Zuzí myslíme na vás, ať teplotka moc neleze. my máme zas pro změnu rýmu
25. zář 2009 v 11:02  • Odpověz
tyjo to mě nenapadlo,pudink,tak já mu ho taky udělám,akorát ho nebude mít každé ráno teploučké místo mlíčka,ale to nevadí,že ho bude mít během dne ne?A děláš každej den čerstvý nebo vydrží i do druhého dne?

uvidíme jak to odpoledne dopadne.Třeba se zadaří a vybera i taťka nějaký pěkný :dizzy_face:
25. zář 2009 v 11:03  • Odpověz
jo a Evičko příchutě je jedno?Dáváš mu jakékoliv nebo jen vanilku?

Olušku tak ať je brzy po rýmičce,to je na prd pro mimča mít rýmu:frowning2:

holky tak Péťulka se mě dneska vyčůral do nočníčku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak jsem celá šťastná jela s močí k dr. jak jí po mě chtěla,měla jsem tam být už minulý týden,jenže se nám nedařilo se vyčůrat a já přijedu a dr. dneska zrovna dovču,tak my ho tu naháníme 14 dní a ona zrovna dovču,tak sem šla za tou co zastupuje,jestli mi to nepošle na rozbor a ona,že to musí být do půl 8...no tak to příjdeme za rok asi :sweat_smile: :unamused:
25. zář 2009 v 11:06  • Odpověz
pudink taky zkusím, s jídlem zlobí, tak třeba by ho snídal mrška mrškovatá, jogurt mi ted nechce.
25. zář 2009 v 11:06  • Odpověz
autor
já mu ho dávám k sváče :wink: a když je s ovocem a piškůtkama tak ho dostane na véču:slight_smile: do druhého dne vydrží:wink: třeba mu mlíčko zas zachutná:wink:
Péťovi věřím, že vybere:slight_smile:
25. zář 2009 v 11:07  • Odpověz
Zuzí to je pech
25. zář 2009 v 11:07  • Odpověz
autor
už měl vaniku, banán, jahodu:slight_smile: chutnaly mu všecjky:slight_smile:
Zuzíčku, s tou močí je to vtipný :grinning: , i když Ti do smíchu moc není :pensive: však on se zas brzo vyčůrá :wink:
Olí, zkus:slight_smile:
25. zář 2009 v 11:09  • Odpověz
nafoukla jsem Jajdovi balonek, tak tu s ním řádí a říká hopla - hračka za 1,50 a jak si vyhraje :grinning:
25. zář 2009 v 11:12  • Odpověz
ty jo holky četly jste to, že zakázali prodej kočárku Quinny Speedy a Maxi Cosi Mura - a to by člověk řekl, že je to značka....
25. zář 2009 v 11:14  • Odpověz
autor
fááákt? kde to píšou? :astonished:
25. zář 2009 v 11:15  • Odpověz
no ono to právě docela vtipný je:grinning: bohužel:grinning: to je fakt naschvál:slight_smile: no ráno do půl osmý budu chytat moč fakt rok

Olí já se balonku bojim jak sviň,my totiž taky Péťulovi občas nafoukli a víš co s ním dělal?:sweat_smile: zmáčkl ho v pulce tak,že by křápnul jak sviň,tak mu je nedávám,on je na ně drsnej:sweat_smile:

Evičko děkuju za info o pudinku,juchůůůůů bude mít konečně náhradu za mlíčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. zář 2009 v 11:16  • Odpověz
autor
Zizííí, no u nás se v půl 8 ještě často spí, takže bych asi chytala ve spaní:grinning::grinning::grinning:
u nás je to s balonkem dost podobný :sweat_smile:
25. zář 2009 v 11:17  • Odpověz
http://aktualne.centrum.cz/finance/rodina/clanek.phtml?id=648466 Eví tady

Zuzí já se taky bála, ale on si s ním hází a hraje hezky - kupodivu :grinning:
25. zář 2009 v 11:21  • Odpověz
autor
už jsem to našla....zvláštní je, že mluvěj jen o jedný barvě, ale rukojeť maj všechny barvy stejný :sweat_smile:
25. zář 2009 v 11:23  • Odpověz
no to jo, zkus kouknout přímo na čoi co tam píšou
25. zář 2009 v 11:24  • Odpověz
autor
píšou úplně to samý:slight_smile:
jinak maxi cosi a quinny je jedna a ta samá firma :wink:
25. zář 2009 v 11:26  • Odpověz
autor
http://quinny.libfin.cz/vyjadreni.php tam už se aspoň něco dozvíš:slight_smile:
25. zář 2009 v 11:28  • Odpověz
no a pak čemu věřit...
25. zář 2009 v 11:36  • Odpověz
i když já si myslím, že by asi na každém kočárku něco našli...
25. zář 2009 v 11:37  • Odpověz
autor
no to víš, že našli :sweat_smile:
25. zář 2009 v 11:40  • Odpověz
tak jsem Jarouše zkusila dát spát co nejpozději, tak ted usíná, tak běda jak nepůjde večer normálně
25. zář 2009 ve 12:00  • Odpověz
autor
Olí, držím palce:slight_smile:
brrr nechtěla bych bvýt v kůži těch, co ty kočárky maj....rozhodovat se, jestli ho vrátit a vybrat jinej nebo si ho nechat :sweat_smile:
25. zář 2009 ve 12:09  • Odpověz
Eví tak tak
25. zář 2009 ve 12:15  • Odpověz
autor
u nás už se vstalo a jsme po obědě :grinning:
dneska dostal na spaní plínku, pže jsem nevěděla, jestli fakt jde spát:grinning: a byla krásně suchá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mám z něj radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. zář 2009 ve 12:42  • Odpověz
ahojky,
tak my chodíme spinkat taky na 12, ale vydrží max. do půl2 a pak po 7 večer jde do hajánek, udělali jsme barikádu, postel šouply přímo k postýlce takže nemá kam vypadnout, akorát z čela a pod něj jsem dala noční stolek, tak když by padala nožičkama, tak si na něj sedne..

Zuzi- at je Pétulkovi líp, když bude mít teplůtku, budte radši doma chudinka malej, tak třeba je to ještě z očkování ne?

Olí- kačí včera taky plakala v noci, natahovala ručičky že chce ke mě do postele, takže od půl 11 jsme spolu spinkaly v postýlce..ale tohle ponocování v noci je děsný, to dělala občas, když byla malá, ted už naštěstí ne, ale budí se stejně v noci..

Míšo- já vím, že se ti bude stýskat, ale budete mít zase hezký hnízdečko lásky a i s tatkou se trochu užijete, to nám jede do po na šumavu, mají tam rodinnou slezinu, já nejedu, bude tam už zima, kor v chalupě, tak jsem si pozvala mamku a jdeme večer se švagrovou posedět, ta taky nejede, tak toho využijeme že jsme sami :grinning:

holky přemýšlím co dělat až bude podzim, našla jsem si dobrý stránky, asi objednám ty prstový barvy, holky si je chválí, vodovky a nějaký blbosti a budeme s kačí vyrábět, tak jsem na to zvědavá :grinning:
http://www.obchudekudavidka.cz/katalog.php?kategorie=26734
25. zář 2009 ve 12:50  • Odpověz
Ahooj kočky

Zuzu. myslím na petíčka, je mi líto, že to pokračuje :frowning2: :frowning2: pudinek mu udělej, určitě mu bude chutnat!! :dizzy_face:

Tak jsme hned ráno přestěhovali kuchyň a lednici, stihli jsme se hned pohádat, pže jsem jasně řekla, že jako první odmrazim mrazák a on se mi tam prdelil a začal rozebírat kuchyň :angry: a hlavně mi začal odpojovat varnou desku, kde jsem si hřála vodu, aby mi ten mrazák povolil rychleji :grinning:
No a nastaly už první obtíže :frowning2: jak stěhujeme tu kuchyň dolů a před 2 lety jsme dokupovali skříňky a ještě jsme tu kuchyň tenkrát plánovali jinam, tak nám to nějak nesedí :frowning2: takže není místo na myčku!!!takže jsem zase bez myčky, tak snad za několik let, do nové kuchyně.Druhý problém je se zídkou v kuchyni, Petr jí dělal, aby byli skříňky schované, avšak vnitřní rozměr té zdi měl být 60cm a on jaksi měřil 60cm venkovní rozměr, takže máme tu skříň předsazenou před zdí a vykukuje :sweat_smile: ale to je detail.Teď jsme dávali skříňku ke zdi a P.zavadil o kohoutky od vody a voda stříkala až na strop :sweat_smile: :sweat_smile: Já si hned ráno opařila ruku horkou vodou, jak jsem jí v kastrolu dávala do mrazáku a před chvílí jsme byli v Horbachu a koupili špatný hadice, takže musíme znova :sweat_smile: takže jestliže to bude nadále v tomto tempu, tak nevím, zda to stihneme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Daník je ok, psala mi už 3x máma, večer usnul krásně, je se na mě zeptal a ráno v půl 6 při mlíku se zase ptal, ale jinak ok :dizzy_face: Tak jsem klidná

Olísku, vydrž kočičko :cry: vím, že je to na budník, ale on zase Jája bude hodný, je to prostě zase nějaké vývoj.etapa posraná :angry:
25. zář 2009 ve 14:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.