• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Tady to nějak vymřelo, co jeeee???

Zuzu a Olu, ještě jsem stihla odeslat balíčky, v případě Olí, balík :grinning: to jsem skvělá, co :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Oli, doufám, že jsem v tom zmatku zabalila vše, kdyby ne, tak dopošlu :sweat_smile:
Zuzu, oranž čepička je teda řádně označkovaná, Daník s ní včera hrál fočus :grinning: a nosil jí v tlamě :grinning: :grinning: takže přání splněno :wink: doufám, že Petíkovi budou!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tak my stále montujeme kuchyň, teď P.řezal desky, nesnáším ty řezný nástroje - mafl, cirkulárka :confounded: vždy trnu, co si ufikne :confounded: :confounded:
Odpo jsem vymlacovala ze starých kuchyň.obkladů ty obrázkové :grinning: v rámci ušetření :grinning: , no byla to fuška, drželo to fest, až jsem je vyrvala až se sádrokartonem, že je vidět na profil :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale prý v pohodě, že se ta zeď zasádruje :slight_smile:
Vůbec nevím, kdy dnes půjdeme spát, ještě chceme udělat horní skříňky :pensive: :pensive:
25. zář 2009 v 18:56  • Odpověz
berušky moje,já se tu asi nějaký čas neukážu,ani dnes už jsem nechtěla,nemám vůbec náladu,celý odpo jsem prořvala,ale,kdybych nenapsala dlouho,tak by jste si mysleli,že na Vás kašlu a to nechci,tak se jdu omluvit na nějakou dobu dopředu,protože asi nějakej čas nebudu.Úplně mě dostala návštěva babičky na onkolgii.Babička zrovna spala,sestra Nás prosila ať jí nebudíme,že se dusila,tak jí dali léky a před chvílí usla,že se na ní můžeme jít podívat,ale nebudit ji.Tak jsme tam stáli s Péťou,babička byla nepřikrytá,měla pokrčený nohy a v nose hadičky na dýchání a těžce dýchala,koukali jsme na ní a tekly nám slzy.Je to beznaděj, jak tam ležela, v pondělí jsme se dozvěděli výsledky a teď je na tom tak špatně.Jde to strašně rychle od té biopsie jater.Je to týden a den ode dne horší.Je to strašný.Jediný čím žije jsou návštěvy,kdy za ní příjdeme a ona ani neví,že jsme tam byli.Měla by takovou radost holky.Má strašný bolesti,dávvají jí morfium.Já pořád řvu,já tohle prostě nezvládám holky moje.Proč?Jakto?Já nechci vidět a zažívat umírat lidi,který miluju,já na tohle nemám,to nejde takhle prostě.Minulý rok umřel děda a rok na to babička?Chudák Péťa,chudák Zdenda-Péťův taťka,během roku příjde o oba rodiče.Dyť tohle se nedá zvládnout přeci.Já tohle nezvládám,co potom oni?Jedeme tam zase v pondělí,snad bude vzhůru,aby měla radost,že tam jsme.Co víc říct,já takový situace prostě nezvládám,hrozně mě to položí.Vždycky,když se někdo narodí,tak někdo jiný v rodině umře.To je nespravedlivý :cry: já se nemůžu koukat na to jak lidi,který miluju mi odchází,já nechci,nezvládám to :cry: dny mi všechny příjdou od rána do večera takový šedý plný smutku a všechno je jiný,bez radosti od tý doby co je babička na tom takhle špatně

nezlobte se nedočítám

Mišulko předem moc děkuju za čepičky,snad se brzy sestěhujete

Evičko i s tepláčkama jsem měla smůlu,ale aspoň nějaký mám,víc ti napíšu v balíčku.Prosím tě jen o adresu,zase jsem někde ztratila deník :cry:

tak se tu mějte hezky,ať máte zdravý miminka,mám vás ráda
25. zář 2009 ve 21:20  • Odpověz
Zuzínku můj, nejdřív jsem se lekla, že je něco vážného s Petíkem, tak jsem si oddychla....s babičkou je to opravdu velmi smutné a je mi to moc, moc líto :frowning2: :cry: :cry: :cry:
Vím, že je lehký říct, aby sis to tak moc nepřipouštěla a byla veselá kvůli malýmu, vím, že to moc nejde, ale to je prostě život...blbej, nespravedlivej život :frowning2: :frowning2:
Moc se všichni držte, choďte za babí co nejvíc, pro ni to musí být úplně nejtěžší :pensive: :pensive: moc na vás myslím!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!papa :cry: :cry: :cry: :cry:
25. zář 2009 ve 22:31  • Odpověz
Ahoj holky,

teda vy to flákáte...

jsem posel špatných zpráv :cry: :cry: :cry: mluvila jsem se Zuzkou a babička zemřela :cry: :cry: :pensive: :pensive: :pensive: omlouvá se, ale nějaký čas sem chodit nebude.....myslím na celou rodinu ať vše rychle přebolí :pensive: :pensive: :pensive:
26. zář 2009 v 11:41  • Odpověz
ježíši to je hrozný, chudák babička!! to bylo nějaký rychlý :frowning2: :frowning2: ach jo, je to hrozný ale zase než aby měla bolesti tak to pro ni bylo svým způsobem vysvobození! Zuzi, držte se, je nám to líto!!!! :frowning2: :frowning2:

Míšo a co vy bez Daníka, jak to zvládáte, nebo spíš asi ty vid?

kačí má chudinka od včera rýmu, teče jí z nosu, špatně spala, pořád se budila, my máme tatku pryč, tak jsem si šla sednout se švagrovou, mamina hlídala a volala at jdu kačí odsát, máme na vysavač odsávačku a neumí s tím, tak chudinka tak plakala dneska znova, teplotka zatím 37, doufám, že se nezvedne, chtěly jsme jet zítra na výlet, ale asi to ruším, nevím jeslti mám vůbec jít ven, když by neměla teplotku, tak můžu na chvíli at se provětrá, ne?
26. zář 2009 ve 12:07  • Odpověz
Ahoooooooj holky,

tak jsem nakoukla a koukám jaké tu jsou smutné zprávy. Zuzanko moc mě to mrzí s babičkou, hlavně buďte silní :unamused: Je to opravdu hrozný co nám život občas nachystá a je to nepravedlivý. Taky jsem si to párkrát prožila :frowning2:

Každopádně jsem ráda, že jste všichni i s dětičkama ok :wink:

Nás teda průjem stále zlobí, je to už týden. Ale sestřička od doktorky mi radila, že to je v pohodě, že to týden může trvat.Prý se ty střeva musí uklidnit. Naštěstí už kadí tak 3x denně a hodně pije, tak to je fajn a nemusíme se snad bát. :wink:

No a já jsem stále vyřízená, neboť teď mám opět pauzu mezi antikoncepcí a podruhé se mrcha nedostavila :angry: Takže to nechápu, zkoušela jsem další test a těhu nejsem. Potvrdil mi to vlastně i ten UTZ. Takže se fakt bojim co se se mnou děje, abych neměla nějaký větší problém. Musim v úterý volat na gyndu :angry: :angry:
27. zář 2009 ve 20:43  • Odpověz
kuk, vše nejlepší Vašíkovi k svátku, dočtu později. Pa
28. zář 2009 v 15:57  • Odpověz
Ahooooj,

taky přejeme s Ondráškem všem nejjjjjjjjjjjj Vašíkovi k svátku a posíláme pusinu :slight_smile:
28. zář 2009 v 18:55  • Odpověz
Ahoj holky

tak hotovóóó!!teda řeknu vám, že to byla celkem fuška, byla jsem každý večer tak unavená, že jsem ani usnout nemohla, jak jsem byla přetažená a ještě jsem nad vším dumala :grinning:
Ale stihli jsme všechno, co jsme měli naplánovaný a už máme prďolu doma.ten to zvládnul úplně v pohodě, po příjezdu domů, vlítl dovnitř a normálně čučel jak puk :confused: a jen říkal jé, jé takovým tichým, překvapeným hláskem :grinning: :grinning: no krása, teď spinká ve své nové postýlce, usnul krásně, jsem zvedavá na noc :pensive:
Fotky dám zítra, myslím, že se to povedlo, až na pár drobností, spíš kosmetického rázu a ta myčka, že mi do tý kuchyně nevyšla :frowning2: :frowning2: ale jinak paráda :dizzy_face: :dizzy_face:

Barčo, to je trápení s tou mrchou jednou :frowning2: určo to nebude nic vážnýho, jen nějaký rozhašený hormonky!!!!!Budu držet v út palce!!!!

VAŠÍKOVI, našemu super kámošovi, přejeme vše nej k dnešnímu svátečku, hodně zdravíčka!!!!!!!!!!!A pusinku od tety :slight_smile:

Tak dobrou holky
28. zář 2009 ve 21:58  • Odpověz
autor
ahojky,

tak nový počítač už funguje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: je krásně tichounkej :dizzy_face:
děkujeme za přání k svátku:slight_smile:

Zuzííí, to mně mrzí s tou babí...možná je to tak lepší, že to dostalo rychlý spád :pensive: aspoň se netrápila ...upřímnou soustrast....
a víc v sms:wink:

Mišinko, koho jsi tu o víkoši hledala? :sweat_smile: :grinning: já a Olí jsme házely omluvenku :grinning: :grinning: :grinning: to jsem ráda, že jste všechno zvládli :dizzy_face: co Daníkova první noc v novém?

Baru, to mně mrzí, snad to nic nebude :slight_smile: a jsem ráda, že je Ondráškovi líp, to kakání se fakt upraví až za nějakou dobu...
29. zář 2009 v 10:19  • Odpověz
autor
jo a fotky ze soboty jsou zde:slight_smile: http://mvfotostudio.rajce.idnes.cz/Vasik/
už jméno: Vašík, heslo je 26092009
29. zář 2009 v 10:30  • Odpověz
Zuzáčku s babičkou je mi to moc líto, posílám hodně síly a Jaroušek pusinku. Upřímnou soustrast.

Miško super, že stěhování je za váma, těšíme se na fotečky. Jsem zvědavá jak Daník spinkal teda... My si dovezli postel od tchýně, vzali jsme tu horní část palandy, takže tam má i zábranu, ještě koupíme matraci a taky pošupe do velké. Doufám, že se tam to spaní zlepší.
Jo a moc děkuji za věcičky, balík dnes dorazil, jsi rychlík, penízky pošlu, hned jak dorazí mateřská. Moc kuji.

Eví jdu na ty fotečky.

Holky u nás večerní usínání katastrofa, usíná v půl desáté, deset a to ještě s řevem... a to vstává odpoledne ve dvě...nechápu to. No aspoň, že v noci pak spí dobře.

Baru ať je Ondráškovi brzo lépe, nějak ty průjmy zase řáděj :frowning2: My máme pořád rýmu :frowning2:
29. zář 2009 v 11:01  • Odpověz
Evi fotečky jsou nádherný, taky bych něco takového chtěla...ale manža odmítá, že nebude nikde šaškovat :frowning2:
29. zář 2009 v 11:44  • Odpověz
autor
Olííí, však mně to taky stálo přesvědčovacího usilí:grinning::grinning::grinning: nakonec byl spokojenej:slight_smile:
a děkuju za pochvalu, já bych tam vymázla akorát toho oranžovýho vorvaně :sweat_smile: :zipper_mouth:
29. zář 2009 v 11:48  • Odpověz
hele vorvaňi nerozčiluj - já mít 59 kg tak si pískám :wink:
29. zář 2009 ve 12:03  • Odpověz
Kuk

Evísku, fotky jsou naprosto dokonalý!!!!!!Mě se nejvíc líbí ta černobílá, jak sedíte na lavičce, vy s Tomíkem zády a Vašík čumáčkem dopředu :dizzy_face: a pak 27.asi na skluzavce, je tam vidět Tvá hlava, jak kouká na Vendu a taky černobílá :dizzy_face: tyhle dvě mají takové zvláštní kouzlo!!!!!!Kde jste si to nechali dělat, jak dlouho jste to dopředu objednávali a kolik to stálo???to je otázek, co :grinning:

Tak já omluvenku od Olí nějak zase neviděla :sweat_smile: :sweat_smile: od Evči jo, ale Oli ne...no a Janina tu nebyla, ta se nkde toulá

No noc byla parádní, vůbec jsem nepostřehla změnu.Usnul asi za půl hodky, pak se mlel v jednu, ve tři mlíko, to jsem vlezla k němu a když usnul, tak jsem šla k sobě do pelechu a v 7:15 vstával takže přechod do velké postele úplně na jedničku!!!! A teď už chtěl jít spát ve 12, v postýlce se mu líbí :grinning: Tak jsem zvěavá, jak dlouho bude chrnět....on je i v té ložnici jiný vzduch, než tu nahoře a chladno, takže se spí příjemně, teda když vedle vás není chrápající manžel :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Olísku, u vás stále masakr, to mě mrzí :frowning2: :frowning2: :frowning2:
29. zář 2009 ve 12:53  • Odpověz
Evííí ty fotky jsou super!!!!!! Já pořád taky nějaké takové chci nafotit, ale nevim kde a hlavně to je docela drahé. Kde jste to nechávali vy? Koukám, že šel někdo s vámi ven :wink:

Jinak jsem volala na gyndu a nemusim plašit. Prý beru hodně slabé prášky-Mercilon a tak se může stát, že ani nezačnu krvácet. Takže mám ještě počkat do příště a pak bych šla jen na injekci. Tak uvidíme :grinning:
29. zář 2009 ve 12:57  • Odpověz
autor
Olí, já mám 56 :zipper_mouth: :grinning: :grinning: :grinning:
Mišííí, dík:slight_smile: taky se mi líbí fotka, kde jsem zezadu :grinning: :grinning: :grinning: mně se moc líbí skoro všechny :grinning:
nechávali jsme si je dělat odsud http://www.mvfotostudio.freepage.cz/uvod/ ,je to jedna únorovka :wink: domlouvaly jsme se asi týden dopředu....
Baru, no myslela jsem si, že je to práškama...tak uvidíme, co příští měsíc :wink: snad injekce nebude třeba:slight_smile:
29. zář 2009 ve 13:05  • Odpověz
Eví no to si děláš prd... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: závidím
29. zář 2009 ve 13:06  • Odpověz
Eví a to jste byli až v Humpolci?? :confused:
Jinak cena není zas tak vysoká :wink:
29. zář 2009 ve 13:07  • Odpověz
Eví fotky fakt super, juknu na to a brala bych to taky :sunglasses: Někde v ateliéru totiž pochybuju, že by pózoval :grinning: A těch 56 kg ti teda fááákt závidim :grinning:

A doufám, že mě ta injekce mine.Ale uvidíme :wink:
29. zář 2009 ve 13:07  • Odpověz
Ceny jsou těch fotek fakt super :slight_smile:
29. zář 2009 ve 13:09  • Odpověz
autor
v Humpolci jsem nebyla, bylo nás povícero, takže přijela do Phy...
no jinak i kdybychom jeli až tam, tak je cena super:wink:
29. zář 2009 ve 13:19  • Odpověz
autor
jo a atelier by u nás asi taky neklapl :grinning: :grinning: :grinning: navíc to nechtěl Tom :slight_smile:
29. zář 2009 ve 13:20  • Odpověz
tak jsem udělala mužovi úkol do školy, doufám, že to ocení. Poslední dobou je nějaký morousovitý....Jajda ho moří...
29. zář 2009 ve 13:39  • Odpověz
autor
Olí, nezáviď:slight_smile: však jsem taky o pěknej kus menší jak Ty:wink:

já teď dodělala kalendáře...vánoční dárky:slight_smile: tak snad je večer T. schválí a další bod z vánočního seznamu můžu odškrtnout:grinning:
29. zář 2009 ve 14:09  • Odpověz
no neřekla bych, kolik měříš?
29. zář 2009 ve 14:12  • Odpověz
autor
jako zuzka, necelejch 160 :sweat_smile:
29. zář 2009 ve 14:13  • Odpověz
no já mám 163 :sweat_smile: takže jen o kousek víc
29. zář 2009 ve 14:34  • Odpověz
holky poraďte, je to normální? teď jsem koukla Jájovi do pusy a rostou mu nahoře ty stoličky, z té jedné stoličky kouká takovej kousek, asi kůžičky z dásně nebo čeho, pr to nejde kartáčkem oddělat :confused: :confused: :confused: co s tím..?
29. zář 2009 v 15:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.