• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Eví, Ty máš tak málo kg??? :grinning: To není možný..jako jsi hubeňour, ale 56 se mi zdá fakt málo :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: já se svýma 74kg ....:fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful:

Olí, no to asi fakt bude kus zoubku, nedělej s tím nic, ty stoličky přeci mají takové ty ostrůvky vytrčené, nebo jak to popsat, však ona za chvíli vyjukne celá!!!!!!Daníkovi to taky u jedné koukalo takhle prazvláštně!!!!

Tak jsem přidal fotos na MS, sice jsem koukala, že Olí a Eví už jukaly na FB :wink: díky za pochvaly, jsem vážně konečně po několika letech spokojená :sunglasses: ještě časem tu fasádu, plot a pergolu a bude klid...i když to, co jsem tu vyjmenovala je u nás zase alespoň na dalších 5 let, ale zase nebude uvnitř baráku vječnej bordel, jak tomu bylo doposud :sunglasses:
http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=3340444#navigator
29. zář 2009 v 17:04  • Odpověz
Miško Eví provokuje s kilama co. No co naděláme...

No zatím to vypadá podivně, fakt jak když tam plandá kus dásničky :frowning2:

Jo Miško a Daník má postýlku u vás v ložnici ju? Jsem myslela, že půjde do svého pokojíčku.?
29. zář 2009 v 17:10  • Odpověz
jo už to čtu na Facebooku, no tak to je jasný, kdybys za ním měla běhat do podkroví...to by tě jeblo...
29. zář 2009 v 17:14  • Odpověz
Olí, teď jsem Ti akorát na to odpověděla na FB :grinning: :grinning: :grinning: musí být s náma, nemůže být sám nahoře!!!!Tam může být, až bude umět sám sejít schody dolů, jsou pěkně hnusné, strmé :angry: :angry: , Evís může potvrdit.A dole máme pouze tu ložnici a kuchyň s obývákem, je to takovej pidi baráček no :grinning: starý baráky jsou prostě na hovno :sweat_smile: :sweat_smile: musíš se všemu podřizovat!!!!
29. zář 2009 v 17:16  • Odpověz
Hm, mě teď trklo do očí....VJečnej bordel :sweat_smile: :sweat_smile: dobrá čestina :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
29. zář 2009 v 17:17  • Odpověz
takže na hoře pak bude jen dětskej pokoj jo?

Nojo, ale lepší starej baráček než jen byt. :wink:
29. zář 2009 v 17:24  • Odpověz
Olísku, víš, co bych dala za byt???všechno!!!!!Hezkej novej byteček tak 4kk :sweat_smile: a nějakou chatičku za Phou a bylo by to super!!!!

Jo nahoře bude děcák, zatím je to ale obr místnost, ani by to nebylo hezký tak veliký, bylo by to neútulné.Jestli budou děti dvě, tak se to pak musí zase přestavět :sweat_smile: :sweat_smile: a udělat příčka, aby měli každý svoji místnost.Teď je to tu asi 60m2, což je hodně, jak je tu prázdno, je to šíleně veliký a fakt nehezký.navíc se musí strhat obklady v bývalé kuchyni a Petr furt řeší tu podlahu, je tu na hov.. všechno se klepe, duní to, vše je dole slyšet, takže jsem zvědavá, co vymyslí..a to už plánoval, že by chtěl ještě dostavovat nad chodbou, aby se to podkroví zvetšilo a nebo udělat terasu, no jsem ho už poslal kamsi, pže takhle bychom fakt stavěli do důchodu a pak rovnou zemřeli :grinning: já už chci mít klid a trochu žít, někam se jet podívat a ne furt na stavbě :angry: navíc, když jsme celé moje dětsví dělali chalupu a teď tady barák a vážně jsem z toho znechucená a stavění z duše nenávidím :angry: :angry: :angry:
29. zář 2009 v 17:35  • Odpověz
Miško jako 4kk by mi taky nebyl proti srsti a k tomu ta chatička....no ale nejsou money,tak musím být ráda za náš micro byt, ale aspoň, že máme tu zahradu.
S tím stavěním se nedivím :sweat_smile:
29. zář 2009 v 17:40  • Odpověz
A nebo bungalov, vše dole!!!Žádný lítání nahoru, však znáš od vás :unamused:

jj ta zahrada je super, to znám z těch Letů, hned za dvěřma bytečku zahrádka a hned se to v létě hodí a zvětší i jakoby ten byt :wink: mě by se tam i líbilo, je to kraj kolem Berounky, krásná krajina, ne jako tady rovina a rovina..ale to je zase jen garsonka, takže pro rodinu nee.
29. zář 2009 v 17:47  • Odpověz
no mě právě točí, že zahrada je až za garážema :frowning2: , vyjdu z bytovky na dvůr, pak jsou garáže a pak tak 100 m a teprv naše zahrada. Ale zas lepší než 5.patro v paneláku no.
29. zář 2009 v 17:50  • Odpověz
autor
Miško, nádhera :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Olííí, 5.patro ještě jde :grinning: :grinning: :grinning:my máme pohled do mraků :grinning: :grinning: :grinning:
T. tuhle přišel s tím, že jejich firma kupuje nějakej byt :grinning: a že by se náš pronajmul firmě a my bydleli v tom firemním :grinning: :grinning: :grinning: pěkná utopie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: on má občas nápady :grinning: :grinning: :grinning:
jen tak mimochodem ten byt má 67m2!!!obývák+kuchyň(náš byt má 54m2 :grinning: :grinning: :grinning: )
29. zář 2009 v 18:28  • Odpověz
autor
jo a s těma kilama, tak sorry, ale já si jako hubeňour nepřijdu :pensive: :pensive: Miško, když Ty jsi o hlavu větší :grinning: :grinning: :grinning: (74kg jsem neměla ani před porodem :grinning: :grinning: :grinning: )
a já už mlčím :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
29. zář 2009 v 18:30  • Odpověz
Eví mi ti to nezazlíváme, my jen závidíme :wink: my ti to přejeme. Asi máme s Miškou těžké kosti bo co :grinning:
29. zář 2009 v 18:37  • Odpověz
autor
néééé, já mám sádlo light :grinning: :grinning: :grinning: je ho hodně, ale je lehké :grinning:
29. zář 2009 v 18:39  • Odpověz
autor
jo a na zítřek házím omluvenku, jedem s Vašíkem na návštěvu ke Kolínu :grinning: :grinning: :grinning: teda pokud se do rána někdo nerozstoná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. zář 2009 v 19:12  • Odpověz
Teda holky neštvěte mě tady s kilama, nadváhu já řeším pořád a když tady slyšim 56kg atd tak je mi zle :grinning:

Míšo moooc hezké fotečky!!!! Hezky se vám to rýsuje :wink:
29. zář 2009 v 19:22  • Odpověz
Jinak Olí s tou dásničkou to máme taky, to je jak se jim ten zoubek asi tlačí ven :unamused: Taky jsem zkoumala co mu to tam čouhá a chtěla to odstranit :grinning:
29. zář 2009 v 19:38  • Odpověz
Holky, ještě ani těm pinďourům ty zuby nevyrostly a vy byste jim je odstraňovaly :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Mě to u Daníka vůbec nepřekvapilo, pže jsem měla zkušenost od sebe, když mi před 3 rokama začala lézt má jediná osmička.Bylo to úplně stejný, jakou dobu odchlíplá(dost bolavá) dáseň, kterou nadzvedávala ta špička od stoličky!!!!

Eví, ty si pako...sádlo light :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to by se líbilo Zuzce, tohle přirovnání :grinning: :grinning:
Tak já před porodem měla neuvěřitelných 92 :sweat_smile: :confused: :sweat_smile: :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :confused: no s bytem by jste si teda pomohli o 13m2 víc :grinning: :grinning: :grinning: náhodou ten výhled do mraků je takový zajímavý, lepší než na protější balkon nějaký mega tlustý báby, která se ráda v létě opaluje :grinning: :grinning: na tom balkoně samozřejmě :grinning: :grinning:

Baru, jdeš zítra na tu gyndu???

Já zítra taky nebudu, jedu ke kámošce, tak až večír

dobroooou a děkujeme za pochvaly :pensive: :pensive: :wink: :wink:
29. zář 2009 ve 21:40  • Odpověz
holky tak to je mi pak jasný, proč Jajda tak vyváděl, asi ho to bolelo ještě víc než normálně, když se mu odchlipovala ta dáseň navíc.

Jo a dnes ve třičtvrtě na osm si řekl papa a od osmi spí. Juchuuuu, že by zázrak a staré dobré časy...

Eví, Miško užijte si návštěvy. My s rýmou musíme sedět na vsi, mezi děti nemůžem :frowning2:
29. zář 2009 ve 21:42  • Odpověz
my taky musíme sedět na vsi, máme rýmu a kašel, chodíme ven, jinak taky nikam nemůžeme :angry: chudák Kačí strašně se bojí odsávačky, úplně se jí klepe srdíčko, víte, jak mi je, když jí odsávám, ted jdu zrovna na to..mě bylo taky špatně o víikoši, ale je to lepší už naštěstí :wink:

Míšo a Evi supr fotky :dizzy_face:

holky zítra jdu k novýmu zubaři, tak na mě myslete, je to ten známej mladej kluk, mají 2 malý děti, je hodnej, ale asi i jak ho znám, tak je mi to trapný, bojím se,on to ví, ale..hned budu chtít injekci, a až uvidím že mám ubu plnou plomb, prostě se bojím, mám to už asi vsugerovaný, kéž by mi ten strach odstranil :sweat_smile:
30. zář 2009 v 08:40  • Odpověz
Ahojky,

Míšo na gyndu nejdu, mám prý počkat do další menstruace a když to nedostanu tak teprve potom mám přijít a dostanu asi injekci :wink:

Holky se picnu, jsem slavila, že máme tuhej bobek a teď se mi od rána zdá nějak divnej a protivnej a on má 39teplotu. Tak fakt nevim co to zase je. Začlo mu teda trochu téct z nosu, ale jen málo. Tak snad to bude ok, jinak už fakt nevim :angry: Chudinka moje malá .
30. zář 2009 v 11:18  • Odpověz
Baru to mě mrzí, ti naši broučci mají pořád nějaké trápení.
U nás spaní po dlouhé době ok, ale zas je od rána umručenej, ted už teda chrupe, tak snad se z toho vyspí. Odpo půjdem ven, tak doufám, že se mi v tom mokru nehodlá někde vyválet..

Jani fuj zubař, se nedivím, že se bojíš, já tam jdu dycky až když je to opravdu nezbytné :sweat_smile:
30. zář 2009 v 11:52  • Odpověz
Zdravím partičku :grinning:
Jak se daří Vám a prckům?Musím si udělat čas a aspoň něco dočíst.Já jsem po noční,Klárka pláchla ven a tak jsem přidala nějaké fotky do alba..
Tak mrkněte :slight_smile:
30. zář 2009 v 15:05  • Odpověz
Vladu hezký fotečky sluší vám to, klárka teda vypadá na víc než jí je, ne?
30. zář 2009 v 17:04  • Odpověz
no říkají,že by ji tipovaly více :slight_smile:
30. zář 2009 v 17:36  • Odpověz
kuk
Vladu hezké tetováníčko, s Klárkou jste obě kočenky. Sluší vám to :wink:
30. zář 2009 v 17:59  • Odpověz
Ahojky

Vladu, jste kočandy, Klárka Ti začíná být dost podobná!!!!!!A starší teda vypadá!!!!Je to už velká holka, je to s ní pohoda, viď????
Hezká kérka :sunglasses:

Mě včera nešel odpo ani večer net, tak jsem byla jak bez těla :grinning: :grinning: A dnes ráno se nám na prosinci narodilo miminko :dizzy_face: Vládíček..ale od Beny to není, nebojte :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Holky, existuje u dvou letých něco jako růstový spurt???? :confused: :confused: Daník se asi rozhodl, že mě sežere :sweat_smile: :sweat_smile: jí fakt neskutečně moc, takhle se niky necpal a přijde mi, že mu jsou těsné boty, co nosí týden a byly mu před tím týdnem veliké :astonished: :astonished: :astonished: :confused: :confused:

Jinak musím Daníka pochválit, co se týká spaní!!!!!!V nové postýlce se mu tak líbí, že ke mě ani ráno přelézt nechce!!!!Večer jsem s ním seděla ca 5min. a pak jsem mu řekla, že jdu čučet na telku a nechám pootevřené dveře, kdyby něco..tak, že teda jo...šla jsem, za chvilku tam něco zavolal, pak kýchnul a pak ticho, za chvíli jsem tam šla a spinkal :dizzy_face: :dizzy_face: snad mu to vydrží, to je už pohoda.Ráno se budí na mlíko kolem páté a pak spí do sedmi, to taky jde!!!!!!
1. říj 2009 v 11:04  • Odpověz
autor
ahojky,

vladů, jste kočky:slight_smile:Klárinka se tedy pěkně změnila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jani, držím palce u zubaře :slight_smile:
Mišulko, to jsme si nerozumněly:grinning: je to 4+kk a jen kuchyň s obývákem mají 67m2 :grinning: :grinning: :grinning: na celkovou výměru bytu jsem se ani nekoukala, pže mně toto odrovnalo :grinning: :grinning: :grinning:
jinak sprutík klíďo může mít:grinning: u nás byl duben/květen, to mi vyrostl ze všeho takřka přes noc :grinning: obávám se, že další budeme mít teď, pže se ten můj rarášek celý den jen něčím láduje :sweat_smile: :grinning:
1. říj 2009 v 11:51  • Odpověz
Jé Eví tak to ber ten byt, to je boží :grinning:

Miško supr, že tak pěkně spinká ve velké posteli, já doufám, že u nás to taky bude mít kladný efekt. I když teda Jajdu taky chválím, pr včera usnul taky hezky před osmou, v půl šesté si dal mlíko a spal se mnou ve velké posteli do půl deváté :grinning:
1. říj 2009 v 11:53  • Odpověz
autor
Olíí, to je tak utopistická vidina, že mně to nechává chladnou:grinning: víš, co by bydlelo kolem nás? samý snobáci :sweat_smile:
1. říj 2009 v 11:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.