• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
jo aha, to mi nedošlo, tak to se nedivím,ž e do otho nejdeš
1. říj 2009 ve 12:00  • Odpověz
holky taky jsem doma, jen se na mě kouknul, a už mám 3 návštěvy, jdu na rentgen za prvé, pže jak mám všude plomby, tak vidí kulový, což jsem u mý zubařky předtím nezažila, nikdy jsem na RTG nebyla, bude mi předělávat zuby..dál jsem objednaná k dentistce, ta tam chodí, nezeptala jsem se teda co to stojí, ale sestřenice byla v Pze a platila asi 500,- tak počítám tak nějak a pak jdu k dr na konzultaci, prý mi všechno vysvětlí, to je jiný kafe, je fakt hodnej, jo a hned na úvod mi řekl, že mi musí vytrhnout zub, že mi dá injekci že to nebude vůbec bolet atd..tak mám radost, ale povídal si se mnou co a jak, to vůbec neznám..strach mám teda stejně, ale je to teda fakt o něčem jiným..

Míšo ted mi kamarádka doporučila Kineziiologii že tam by asi šlo mě zbavit toho strachu, jaký z toho máš ty pocit, myslíš že jo, a byli jste tam ještě? u nás jsem koukala to dělají v jednom centru a za 2h. 500,- to je hezký ne?jinak postýlka Daník je moc hezká, ani se mu nedivím, že tam chce spinkat..

a když jsme u toho, tka musím pochválit kačí dneska krásně spinkala, a k sobě jsem si jí brala v půl7 a to už teda vstávala ale jinak supr, takhle kdyby to šlo..
1. říj 2009 ve 12:39  • Odpověz
Eví :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: tak to jsem fakt nepochopila, tak to je boží bejvák :sunglasses: ber toooooo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Oli, tak super, že Jajda je lepší, nesmíme to zakřiknout, ale najeli jste spolu na to, jak to bylo u nás :slight_smile: po mlíku ke mě a chrněl taky do půl 9 :sunglasses: tak třeba půjdete v našich šlépějích a pak bude spát už od večera s Tebou a velkýho Jajdu někam vystěhujete :grinning: :grinning: My už jsme to s taťkou dopracovali tak, že spí nahoře...jak jsme spali odděleně, tak já jsem odvykla na jeho chrápání a on na moje mlaskání :grinning: a tak máme větší klid na spaní oba odděleně :confounded: jak po 20.letech manželství :frowning2: :frowning2:

Jani, no taky to zní dobře, ten zubák :sunglasses: tak by to mělo být, jsem ráda, že js spokojená....na kinezio jsme po druhé nebyli, nás to přišlo mnohem dráž :confounded: Tvá cena je pěkná, ale záleží, jaká paní/pán je, máš to od někoho doporučené, kdo to vyzkoušel????A myslíš zbavení se strachu z doktora????nevím no :pensive: možná že jo, dokáží i odnaučit kouřit, tak možná i ten strach by dokázali, to fakt netuším!!!
1. říj 2009 ve 13:35  • Odpověz
Eví, si pamatuju, jak se Venda cpal, až jsem oči valila :grinning: ale u něho by mi to nevadilo, ale u toho mýho sumisty jsem trochu nesvá, aby mi najednou nenabral na 20kg :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak mi včera volal šéf, že je to od lidí z Phy podepsané, akorát to čeká na podpis hlavního šéfa - Francouze :unamused: tak doufám, že to klapne.Pak se prý domluvíme, není asi problém nastoupit třebas v průběhu měsíce :dizzy_face:
1. říj 2009 ve 13:42  • Odpověz
kuk,

Miško no mě Jajda překvapil, normálně když chce s postýlky, tak když ho dám do velké postele, tak mě vytlačuje ručičkama ven a tahá mě za ruku, ať koukám vstáváat a chce si jít hrát. Ale dnes udělal hají a chrupal.
No nevím kam bychom tatínka vystěhovali, na gauč do obýváku by se mu asi moc nechtělo...
Oddělené ložnice má švagrová, ale moc jim to nezávidím, Editka má 5,5 a Helenka 14 měsíců a obě je má v posteli, to už mi přijde trochu moc...ale proti gustu...
No jsem zvědavá, jestli pak Jajda nebude v noci vylézat z postele a chtít k nám, uvidíme :grinning:

Miško paráda s tou prací. Trošku závidím, občas by mi bodlo vypadnout ze stereotypu, a kačky navíc by se taky hodily.
1. říj 2009 ve 13:50  • Odpověz
A k tomu jídlu- u nás teď vede nejezení (nebo nejedení), to je divné slovo oboje :sweat_smile: , prostě jak mu rostou zubany tak moc nejí, ani jogurt ráno nesní celej, akorát mlíko mu jede pořád stejně.
1. říj 2009 ve 13:52  • Odpověz
Jajda chrupe ještě, ale budu ho muset vzbudit, potřebujeme do města koupit botičky a pak ho musím předat tatínkovi a povalím na cvičení.
1. říj 2009 ve 13:53  • Odpověz
Olí, jaké čílso botiček???ještě jsem nenafotila ty nové kožené, nejeté!!!!máme 24, to na vás moc, že???kdyžtak Ti je hned vyfotím!!!!
1. říj 2009 ve 13:57  • Odpověz
Miško to je moc, musím mu koupit 21. Pumičky bude mít až na jaro asi.
1. říj 2009 ve 13:57  • Odpověz
Jinak vídíš to, že Daník se mnou půl roku spal ve velké a teď ho ani k sobě ráno nenalákám :grinning: prostě jeho je jeho a z ní se nehne :grinning: Teď jsme ho po O nechali v pokoji zavřenýho a vůbec mu to nevadilo, povídal si, sahal na ty auta nalepený na stěně..ale pak jsem tam musela jít, pže neusnul..ale jinak fakt čumím, že je tak najednou samostatnej!!!!!!

No to je trápení :grinning: buď nejedí nebo zase že*rou jak kyseliny :grinning: :grinning: Dan taky k zubům vůbec nechtěl jíst, to jsem ho zase s každým soustem honila :grinning: :grinning: :grinning:
1. říj 2009 ve 14:00  • Odpověz
TO je super, už je to velký šikovný kluk.
No mi povídej, včera mě překvapil, že snědl celý rohlík, koupila jsem mu apetito kidiboo, normálně jsem proti tomu a kupuju radši lučinu atd, ale s kidibo mu jel, tak jednou za čas snad neva no.

Já jsem to vymyslela s těma pejskama, nalepím mu je k posteli, v tom balení jsou 4 pejsci, tak je dám hezky podél, a´t se mu tam pak pěkně spinká. Teda ještě musím přesvědčit manžu
1. říj 2009 ve 14:02  • Odpověz
tak pořád chrupe, jdu ho vzbudit broučínka, nebo to fakt nestihnem
1. říj 2009 ve 14:07  • Odpověz
Oli, mě to pak došlo, že 24 asi u vás nehrozí :grinning: :grinning: jsem jen rychleji psala než uvažovala :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Určitě mu to tam vyzdob, kup hezké povlečení, to taky dělá hodně!!!!!musí to být hezké na pohled a pak se mu tam taky bude líbit :wink: :wink:
Hele nějaký Kidibo bych neřešila, vždyť je už Jajda taky velikej!!!!!Daník už měl dokonce hranolky :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: sice asi 5, ale měl a jak mu chutnaly :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
1. říj 2009 ve 14:08  • Odpověz
holky já se zblázním, dám vám kačku na výchovu nechcete, je tak vzteklá, to je na palici, ale můžu jí mlátit, a když prostě chce, tak ječí, dneska ve Futuru chytla psinku a válela se tam po zemi, co mám jako dělat? vříská ted se válí po koberci, řve, myslíte že mě baví jí pořád mlátit, to je taky na prd, ale je hrozně vzteklá, děti praští jedna dvě, nás teda taky, z kočárku utíká když jde pěšky a chci aby šla jinam, tak se vzteká škrábe kouše fakt na boudu, ted kdyby bylo malý, ta by ho asi vycvičila chudák :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. říj 2009 v 16:55  • Odpověz
ted je zase jak mílius chce se mazlit a začíná teda pěkně povídat, ted říkala že je táta v práci, to je krásný :dizzy_face:
1. říj 2009 v 18:13  • Odpověz
Jani, no jo no :sweat_smile: Daník je taky vzteklina, ale teda válení po zemi naštěstí neznám!!!!!On se vzteká jen na domácí půdě a max.tak, že ječí a podupává nožkou.Na veřejnosti naštěstí nemá rád se předvádět!!!!!Já to už řeším tak, že s ním jdu k bubákovi(máme takovou hnusnou krávu ve špajzu) a dnes jsem objevila novou super věc :grinning: bojí se sám po tmě v zavřené koupelně(zavřel se tam omylem sám) takže dnes jsem hrozila koupelnou a jak to hned šlo bez vztekání :grinning: :grinning: :grinning:
1. říj 2009 ve 21:29  • Odpověz
Ahoj holky,

tak my záchvaty vzteku naštěstí taky zatím neznáme, jen občas je nervní, ale to zatím vše. Jestli se mi někde začne válet vzteky v krámě či tak někde, tak nevim co budu dělat :grinning:

Jinak Míšo gratuluju k práci, to máš fajn :wink: Já bych taky někam ráda šla, ale nemám kam a nemám hlídání :rolling_eyes:
2. říj 2009 v 09:15  • Odpověz
autor
ahojky,

Miší, dorazily Ti ty vstupenky? jdem odpo tak, Ti pak poreferuju, jestli to má vůbec cenu:grinning: mám kouknout po něčem speciálním?
hi, hi:slight_smile: jen nekecej:grinning: žes ho v tý koupelně zavřela schválně :grinning: :grinning: :grinning: Venda rád přivírá dveře, ale jakmile si zabouchne, tak zkrotne...to nemá rád:slight_smile:

u nás vztekání- samo, že se vztekat umí...viděla to Olí a Míša :grinning: , ale moc často to nepoužívá:slight_smile: to co popisuje Janina neznám a doufám, že nepoznám :wink:
Venda už měl taky hranolky, několikrát :zipper_mouth: vždycky jen pár....ale doma dělanejch, v troubě...to zas takovej hřích nejni, co?:grinning:

Baru, jak je Ondráškovi? hele máte už očko spalničky atd? nám přišla pozvánka na 12.10. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. říj 2009 v 11:04  • Odpověz
brý den,

o vztekání se nevyjadřuju... pokud ho bolej zuby, tak šílí.

Včera usnul v deset, takže dva dni suprového spaní jako by nebyly. Pokrok je, že vydržel v ložnici ve velké posteli, akorát teda se mu vůbec nechtělo spát, hopsal tam a schválně padal, vysmátej...teď už chrupe, juchuu. Musím uklidit. Odpo nebudu, bo přijede kámoška s dvěma ďáblíkama.
Jo a mám od kámošky dietní jídelníček a dělám si oběd, ty jo a to nemůžu nikdy v životě sníst :confused: :confused: :confused:
2. říj 2009 ve 12:04  • Odpověz
autor
jak to, že to nemůžeš sníst? to je toho hodně?:grinning:
2. říj 2009 ve 12:06  • Odpověz
Eví jojo - 200 gramů dušené zeleniny, 80 gramů těstovin, 100 gramů zelených fazolek a 100 gramů masa, se mi to nevejde ani na talíř tyjo
2. říj 2009 ve 12:12  • Odpověz
ale asi chápu, proč člověk zhubne, protože tohle je dietní a člověk je pak nacpanej k prasknutí, že na sladký nemá ani pomyšlení :grinning: :grinning: :grinning: teda možná, uvidíme až to sním
2. říj 2009 ve 12:13  • Odpověz
Evi nám ještě nic nepřišlo, přeci jen jsme mladší o něco :wink: Jinak už mu je ok, průjem je pryč a teplotu měl jen jeden den, takže asi zoubky. Má naprosto ohromnou bouli nahoře, takže to ho asi trápí. Mohli by jsme spáchat nějaký "plavecký" srazík příští týden. A kam razíš dneska, někam utrácet??
2. říj 2009 ve 12:53  • Odpověz
Joo já dnes uvařila děsnou mňamku, ale asi extra dieta to není.....noky s kuřecím masem, smetanou, na kari a s libečkem...........mňááááááááááááááááááááám :grinning:

A co naše Zuzanka, už je jí líp na dušičce? Až jí někdo budete psát tak jí pozdravujte!
2. říj 2009 ve 12:55  • Odpověz
jéé Baru netýrej mě, kari milujuuu
2. říj 2009 ve 12:58  • Odpověz
Olííííííííí promiň :grinning:
2. říj 2009 ve 13:02  • Odpověz
Ahojky

Evi, vstupenky mám, dík :sunglasses: hele speciálního...ani mě nic nenapadá, ani nevím, co dvouletýmu kupovat??? :confused: Určitě chci nějaký traktor a asi popeláře, ale chtělo by to něco na procvičení myšlení nebo něco monotvat..ale fakt nevím, co za hračky vůbec dnes je...tak se pokoukej, třeba mi dáš nějakýho tipa :wink: V koupelně jsem ho vážně nezavřela schválně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Olí, to je porce, jak pro slona :grinning: :grinning: a to budeš večer tak nadmutá, že nebudeš mít na nic chuť :grinning: pže budeš plná vetru :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Baru, ještě to není jisté, tak uvidím, musí to vyjít!!!!!!!!!!!!!!
Se Zuzkou jsem teď nemluvila!!!
2. říj 2009 ve 13:27  • Odpověz
autor
Baru, byli jsme na veletrhu hraček:slight_smile: kdybys chtěla o víkendu jít, tak mi písni sms...mám ještě volný lístky:grinning: (nějako nám zapomněli odtrhnout růžek:wink:)
jo to očko se dává od 15měsíců, ale já chtěla po létě :wink:
se srazíkem souhlasím už jsem to min.týden odsouhlasila Zuzce od Lukyho:slight_smile:
jo a přidej si mně jako přítele na FB:wink:

Miško, různejch autíček měli spoustu :dizzy_face: my se zasekli u dřevěnejch hraček a ojukávali jsme kola na příští rok :wink: máme vybráno, takže ho na jaře koupíme:slight_smile:
2. říj 2009 ve 20:27  • Odpověz
autor
jo a s dvojčátkem mým milovaným jsem taky nemluvila a navíc se obávám, že jí nedorazila sms ode mně :confused: , ale chyba je asi v mém telefonu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. říj 2009 ve 20:28  • Odpověz
holky tak my měli dnes karambol - Jája zakopl o svojí nožičku a spadl přímo na nos, má to pod ním odřené a z jedné dírky mu tekla krev, ale snad už dobrý. nenechal si na to vůbec chytnout, tak jsem nevěděla co dělat, tak jsem mu to aspoň na pár sekund dycky ochladila, než mě odehnal. No ale snad dobrý.

Eví jaké kolo máte v plánu?
My jdem na očko 9tého.

K dietě - dala bych si něco sladkého....a jsem nadmutá :angry: , druhou večeři jsem vynechala, to bych byla na wc celou noc...
2. říj 2009 ve 20:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.