• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
jo a od půl deváté se u nás spí, juchůůů, musela jsem mu teda zapůjčit svojí nepřečtenou Betynku, ale ani ji nestihl rozcupovat a usnul.
2. říj 2009 ve 20:41  • Odpověz
Olí jsem Ti psala, že budeš jak větrník :grinning: :grinning: :grinning: ¨
No pád na nos teda dobrý :unamused: :unamused: :confounded: chudina malej, nám se naštěstí zatím takové karamboly vyhýbají, zatím nic tak ošklivého jako je váš nos nebo jak se rozseknul u mamky na tom pískovišti :confounded:

Eví, tak jsem na neděli zvědavá :wink: my bychom chtěli malýmu na jaře pořídit ten koloběh :slight_smile:

Dnes jsem nějaká přejetá, miláček se zase předváděl se vztekáním a já na to fakt nemám permanentně nervy, večer jsem ho už v postýlce švihla :pensive: protože si furt sedal a chtěl strhávat nálepky nad postelí..no ale pak usnul do 15.min.

Tak jsem se teď vykouplala, umyla hlavu a jdu do pelechu..a to jsem vám ani neříkala, že na dnešek spal zase se mnou :fearful: ve 12 se probral začal bulet a že k mámě, tak jsem ho k sobě vzala, tak jsem zvědavá na dnešek.

Dobrou kočindy
2. říj 2009 ve 21:28  • Odpověz
dobré ránko,
Miško no jsem zvědavá, jestli Ola větrník bude mít efekt, :grinning: :grinning: :grinning:
On je Jajda takovej divokej, dycky hrozně valí, nebo já ho špatně hlídám asi :sweat_smile: nenapadne mě, že se vyvalí zrovna
3. říj 2009 v 08:48  • Odpověz
Ahojky,

veletrh hraček jo? To bych šla docela ráda, ale asi tam musí být o víkendu hrozně lidí a to já fakt nesnášim :angry:

My chceme jet dnes na výlet, kousek za Prahou je obrovský areál, kde jsou v zahradě zmenšeniny hradů a je to prý super. Je tam i velké hřiště, tak by to bylo fajn. Jen taťka neví zda se nezdrží v práci, takže možná ani výlet nebude. :unamused:
3. říj 2009 v 09:39  • Odpověz
kuk Baru, ten výlet zní supr. My pojedem asi někam na kolách, dokud je ještě hezky. Dopo jsem plela zahradu a Jajda pomáhal :confused: :angry: ne ale docela to šlo, než teda začal mít srandu z toho, že je skvělý si lehnout do vytrhaného plevelu. No ale než ho to napadlo, tak jsem toho docela dost zvládla. Tak jsem ráda. Ještě bych potřebovala by zapršelo, aby to šlo líp.
3. říj 2009 v 11:09  • Odpověz
Ahojiky maminy :slight_smile: jdu pozdravit :dizzy_face:
3. říj 2009 v 11:12  • Odpověz
ahoj beny, jak se daří? co mimoušek v bříšku, nezlobí? a Páťa koukám, je už velký kluk. Letí to
3. říj 2009 v 11:25  • Odpověz
tak nějak se mi to tu zaseklo či co :angry: mimoušek v bříšku nezlobí ale stále se nechce přetočit,stále je zadečkem dolů :unamused: A Paťulínek ten teda zlobí a raraší jak jen může :angry: na to že už je to velký kluk by taky už pomalu mohl vědět že i maminka potřebuje trohcu klidu :sweat_smile: ale jo jinak to jde.KOukám že s Jarouška asi bude zahradník :grinning: :wink:
3. říj 2009 v 11:32  • Odpověz
jéje, tak snad se mimísek ještě otočí. No to zlobení a rarašení znám, mám doma taky jednoho andílka s rohama. Zrovna teď sabotuje spaní :angry:
3. říj 2009 ve 12:21  • Odpověz
tak u nás se spát nešlo páč spal dlouho ráno takže ted jsme byli venku a ted je s dědou v traktoru a já mám tak na cca 2h klid,nebo aspon teda doufám.Třeba mi lípodpadne večer :sweat_smile:
3. říj 2009 v 15:05  • Odpověz
Ahojky

tak my jsme byli na veletrhu hraček a pořídili jsme velmi dobře :dizzy_face: máme hračky na narozky i Vánoce pro nás i tchánovce, nechali jsme tam asi 1200,- a máme hasičský auto, uklízecí vůz, který sám jezdí, bliká a jezdí mu ty čistící štětky v předu, obr traktor s valníkem, hasiče z lega, tvrdé voskovky ve tvaru trojúhelníku, hodím vám odkaz - dle mě super dárek, pak něco mezi modelínou a moduritem, měkká hmota, ze které se něco udělá a na vzduchu tuhne, po zavření do krabičky stále zůstavá měkká na tvarování, figurku krtka,motorka s řidičem :grinning: a to je snad vše....takže já jsem spokojená!!!!!!
4. říj 2009 v 17:28  • Odpověz
4. říj 2009 v 17:52  • Odpověz
jé Miško tak to jste dobře pořídili. To má dárečků krásnejch
4. říj 2009 v 17:58  • Odpověz
jů Míšo to zní hezky, taky bych jela těěíme se na odkaz :dizzy_face:
4. říj 2009 v 18:51  • Odpověz
Ahojky,

tak náš výlet byl super, opravdu moc hezký. Je tam i hřiště, takže si Ondrášek hezky pohrál a užil si to taky :grinning:

Teda Míšo to jste pořídili fakt skvěle. Jdu juknout na odkazy.

Já jsem nafotila věci co prodávám po Ondráškovi, dala je na mimibazar a hned se mi jich asi 5 prodalo! Tak jsem nadšená :grinning:
5. říj 2009 v 10:52  • Odpověz
Tak vstávat, vstávat!!!!!!!!!!!!!!!!!!
5. říj 2009 v 10:52  • Odpověz
Jsem tuuuuuuuuuuuuuuuu :grinning:
5. říj 2009 v 10:53  • Odpověz
Tak ty věcičky vypadají moc hezky, ale pro nás zatím neaktuální :grinning: Je mi jasný, že bych to měla všude :grinning:
5. říj 2009 v 10:55  • Odpověz
kuk,
taky jsem tu, ale odbíhám za dítkem, furt někam leze.
Včera jsme měli s mužem tichou večerní domácost. Fakt zábava. :sweat_smile: :sweat_smile:
Venku je hnusně ani Jajda nechtěl ťapat a pořád chtěl dělat hatí do kočárku.
5. říj 2009 v 11:00  • Odpověz
autor
ahojky, my akorát dorazili z cvíča...nejdřiv to tu jdu poklidit a pak se snad stavím :grinning: , ale jisté to není, pže dítko mi tu řádí jak černá ruka, takže se dnes asi spát nepůjde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. říj 2009 v 11:02  • Odpověz
my bysme taky dorazily z cvíča, ale kačí začíná bojkotovat spánek po o a mě klepne asi, vytírám když spí a když nespí nevytírám, ted jdu rychle, jeli s tátou pro oběd, já se bojím aby se jí něco nestalo když se po tom smeká..tak včera usnula ve 2 ve 4 vstávala a šla spát v půl10, asi tak 5x byla vzhůru a já ráno rozlámaná jako blázen, vstávaly jsme v 9 tak jsem zvědavá jak půjde spát dneska to mě švihne jestli jsme skončily polední spánek :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Olí- co to že by erupce?

jinak jsem byla na trvalý, ale udělala mi to jemně, že to ani jindra nepoznal, tak nejsem moc teda spokojená ale chodím k ní pořád, a dobrý stříhání, tohle teda nee, jsem si představovala jak budu mít hustší vlasy a kde nic tu nic, takže trvalá na dvě věci a prachy v čudu :astonished:
5. říj 2009 v 11:43  • Odpověz
Jani asi.
Jéje tak doufám, že Kačí si to rozmyslí a začne spinkat po obídku.
5. říj 2009 v 11:51  • Odpověz
no to já taky, ale stihla jsem už vytřít, tak mám radost, ještě prach a je to :dizzy_face:
5. říj 2009 ve 12:01  • Odpověz
u nás se spinká, tak si jdu dělat obídek.
5. říj 2009 ve 12:19  • Odpověz
autor
taky už se u nás spinká:slight_smile: jsem ho musela v posteli udržet s pomocí násilí :sweat_smile:
5. říj 2009 ve 13:01  • Odpověz
Eví hlavněže násilí zabralo :grinning: :wink:
5. říj 2009 ve 13:09  • Odpověz
autor
no zabralo, nic jinýho mu nezbylo:grinning:
5. říj 2009 ve 13:14  • Odpověz
no já jsem zvědavá, až ho dám do velké postele, jak bude probíhat usínání :sweat_smile:
5. říj 2009 ve 13:15  • Odpověz
autor
no my máme vyndaný šprušle...obyčejně to probíhá tak, že ho uložim a za chvilku přijde za mnou:grinning: a já ho znova odvedu do postýlky a on si lehne a usne. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ale dneska se na cvíču nějak rozproudil :sweat_smile: a prostě nehodlal jít spát, i když byl utahanej jako kotě :sunglasses: lehli jsme si spolu do postele, tam jsem ho objala, nepustila :grinning: usnul do 5 minut :grinning:
5. říj 2009 ve 13:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.