• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
My zatím usínání i spaní na 1*********

Eví, jak probíhá to cvíčo???zítra začíná u nás, tak to možná zkusím...co mu dáváš na sebe, hlavně za boty????
5. říj 2009 ve 13:45  • Odpověz
tak jsem konečně zkoukla druhý díl Přešlapů a nasmála jsem se teda.

Na jaké chodíte cvíčo?
5. říj 2009 ve 13:47  • Odpověz
Jani, teda trvala na prd :unamused: tak to je škoda penez!!!!!Tchýně jde dnes zkusit novou kadeřnici(chodila k té, co já) tak jsem na to zvedavá, já jdu zítra ještě ke své, ale pak bych asi taky přešla k té tady u nás...

Olí, copak???A už jste se udobřili????

Já nás dnes holky přihlásila do "jak se staví sen" :grinning: :grinning: s podkrovím, tak jsem zvědavá...přišel mi mail, že je strašně přihlášek a že se nám mohou ozvat v průběhu 12 měsíců :confused: :sweat_smile: tak to je teda doba...ale u nás je to jedno, kdyby to vyšlo, tak třeba i za 24 měsíců :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:
5. říj 2009 ve 13:48  • Odpověz
Miško já nevím jestli na to koukáte, je to nový seriál na Primě a rodili tam, je to taková komedie no.

No udobřili nevím, ale večer odešel beze slova spát a ráno když odcházel tak už na mě mluvil a i pusu mi dal. Tak asi už se z toho vyspal. :slight_smile:
5. říj 2009 ve 13:52  • Odpověz
Držím palečky Miško ať vás vyberou, já chtěla přihlásit naše s kuchyní, ale zrovna nebrali přihlášky. A pak mi to brácha rozmluvil.
5. říj 2009 ve 13:53  • Odpověz
autor
Mišííí,
tepláky+tríčo, dneska měl sandálky, ale děti tam spíš měly bačkůrky...příště mu dám asi protiskluzový ponožky, bojím se, aby v sandálech někomu nešlápl na ruku...
jinak to probíhá tak, že chvilku cvičíme na míčích, pak s něčím( dnes to byly kelímky a malý míčky), pak je oddychovka(klouzajda, tunel, lavičky,trampolína) a závěrečný protažení na balonu
docela to dneska byl chaos, ale byla to první hodina :wink: jinak to bylo fajn :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
teď mi volala kámoška, jestli bychom nechodili na vývarku :grinning: tak když budou mít místo, tak zkusíme tvořit i něco výtvarnýho :grinning: :grinning: :grinning:
tak držím palec, aby vás vybrali :slight_smile: já přemýšlím nad tím, že nás přihlásím do bydlení je hra :grinning: :grinning: :grinning:
5. říj 2009 ve 13:58  • Odpověz
Eví a kde je bydlení je hra???To je na jedničce, co si sama platíš, že????Jestli jo, tak to je taky dobrý, vždy to udělají krásně a za malou cenu :wink:

No tak asi ty ponožky budou nej a Ty jsi taky jen v ponožkách????Já se bojím, aby spolupracoval, te´d má zase nějaký blbější období a šprajcuje se mi :angry: kolik jsi platila, tady je hodina za oba za 50,-

Olí, tak to je fajn, že byl Jára ráno ok :wink: Přešlapy jsem viděla, zatím je to prdel :grinning: :grinning: :grinning:
5. říj 2009 ve 14:04  • Odpověz
No ještě uvidím v jaké náladě dorazí domů, ale počítám, že dnes už ho bobřík mlčení nebude bavit
5. říj 2009 ve 14:05  • Odpověz
autor
Mišíí, jj na čt1, platěj si sami, ale vymyslej návrh a zrealizujou:slight_smile: budem potřebovat předělat obývák na obývák a ložnici :stuck_out_tongue_closed_eyes: a chcem to vzít od základů:slight_smile: a já nevím jak do toho:slight_smile:

cvíčo se platí za 1100/školní půl rok:slight_smile: mně právě při zápisu řekla, že sandály jsou nej, ale on tam lítá jako pometlo a já se fakt děsím, aby na někoho nešláp, pže těma sandálama to pekelně bolí:frowning2: dneska spolupracoval na půl(cca jako ostatní děti). cvičitelka říkala, že je to normální a nemáme to lámat přes koleno:slight_smile: bojím se, že časem spolupráce ubyde(tím, že si tam zvykne), ale zas by se mu to dalo kousek líp vysvětlit:slight_smile:
taky jsem přešlapy viděla:slight_smile: a k zasmání to teda je:grinning:
5. říj 2009 ve 14:10  • Odpověz
autor
Olí, co jste si provedli, že spolu nemluvíte?:grinning:
5. říj 2009 ve 14:12  • Odpověz
Eví no vlastně nic - jel se projet na motorce a neřekl kdy se vrátí a já se o něj bála, pr dlouho nejel. Ale jen jsem se zeptala, proč mi neřekl, v kolik dojede - tak se nas..., že mi to snad nemusí hlásit... no a pokračovalo to tím,že jsem chtěla aby malého vykoupal....tisíc řečí kolem toho a aby ho dal spát (musela jsem nakonec já), já chtěla koukat na film na čt a u toho jezdit na rotopedu, ale to ho nějak nezajímalo. No takže jsme od půl deváté večer na sebe nemluvili...
5. říj 2009 ve 14:19  • Odpověz
autor
Olí, to bude dobrý :wink:
5. říj 2009 ve 14:22  • Odpověz
Eví jojo, jestli se nenas... dnes já :grinning: se včera choval jak malej...
5. říj 2009 ve 14:24  • Odpověz
autor
no jak malej Jarda :grinning: :grinning: :grinning:
má svoje dny :grinning: :grinning: :grinning:
5. říj 2009 ve 14:25  • Odpověz
No jo, že ty chlapi mají prostě občas takovýhle úlety co?? :angry: Mě někdy P.taky přijde, jakoby dostal krámy :grinning: :grinning: ale za ty keci, že neřekl v kolik dorazí a že remcal s koupáním, to bych s ním teda dnes nemluvila já!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Evi, tak jsem na to teda zítra zvědavá...já bych mu sandále dala, ale máme jen ty rozdrbaný, by tam vypadal jak cikáně :grinning: a vůbec teď vyrostl ze všech bot a jsou mu jen dvoje...tak půjde prostě ve fuskách, pak bych třeba někde sehnala nějaký jetý sandále na MMB, když tam zítra neudělá bugr :grinning: :grinning:
5. říj 2009 ve 14:26  • Odpověz
ach jo, dítko budu muset koukám komplet převlíct, mu budu dávat na obědvání snad pláštěnku... zas to má ve vlasech ....vrrrr :angry: :grinning:
5. říj 2009 ve 14:27  • Odpověz
Miško právě, mě to vytáčí, jen si na ty jeho řeči včera vzpomenu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: snad nevylítnu, druhej zkaženej večer by byl už moc :grinning:
5. říj 2009 ve 14:28  • Odpověz
autor
Mišííí, Olí já bych s ním taky nemluvila:grinning:, ale to by se nas*al T. :grinning: :grinning: :grinning:
Mišíí, Venda má sandále měsíc:grinning: ještě rozdrbaný nejsou, včera jsem je pečlivě umyla:grinning: já přemýšlím o nějakých teniskách :grinning:
5. říj 2009 ve 14:30  • Odpověz
no právě, on by se nas... znova a co z toho že jo...
Já koupila Jajdovi tenisky od Befada do školky.
5. říj 2009 ve 14:45  • Odpověz
právě jsem bojovala se svým druhým já - a chutí ostříhat Jajdu strojkem.
5. říj 2009 ve 14:46  • Odpověz
autor
hoď odkaz na tenisky;-pls:slight_smile:
já během zítřka najdu odkaz na to kolo:slight_smile:
5. říj 2009 ve 14:47  • Odpověz
http://www.detskebotky.cz/katalog.php?typ=4291&vyrobce=BEFADO&kategorie=43221 Ještě najdu jedny, s takovou přezkou.
Akorát bacha, chce to zkusit, nebo koupit o číslo menší, dělaj je větší.
5. říj 2009 ve 14:50  • Odpověz
my máme ty maskáčové kotníčkové tenisky :grinning: a pak ty z přezkou podobné těm druhým
5. říj 2009 ve 14:54  • Odpověz
Eví to je asi to cvíčo na který chodíme my, a kačí má soupravu, nebo tepláky a tričko a boty má normální v čem chodí tam se to nějak neřeší, já si taky koupila tepláky a mikinu, nebo triko mám a dobrý
5. říj 2009 v 15:36  • Odpověz
autor
Jani, zkus jednou pořádně číst :wink: Míša se ptala, já odpovídám :wink: řeším pouze to, aby Venda nešlápnul někomu na ruku:wink: kdyby měly všechny děti obuv +- stejnou, tak to neřeším vůbec :wink:

Olíí, dííík:slight_smile: ty druhý se mi moc líběj:slight_smile: zkusím se podívat v obuvi, co mi doporučovala Baru, jestli by je tam neměli :wink:
5. říj 2009 v 17:07  • Odpověz
Eví juju, u nás je maj v obou dětskejch obuvích. Tak snad seženete.
5. říj 2009 v 17:11  • Odpověz
autor
snad jo:slight_smile: zítra si uděláme výlet:grinning::grinning::grinning:
5. říj 2009 v 17:25  • Odpověz
evi já ale nic neříkám, tak zase nechápu asi teda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. říj 2009 v 18:14  • Odpověz
tak jsem vyžehlila kupu prádla hip hip hurá, přišel děda tak se s kačí dívali na dvd ze svatby a já žehlila, tak mám radost, večer budu vegetit, sobě i jindrovi jsem vygruntovala skříně, ještě kačí zítra a mám to, a budu gruntovat asi v kuchyni, akorát mě štve, že to vydrží chvíli a je tam zase bordel..
5. říj 2009 v 18:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.