• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
kuk kde jste kdo?
8. říj 2009 v 11:34  • Odpověz
holky mě asi švihne, mám depky jako prase, byly jsme na návštěvě, já kačí vyprávím, jak udělá mimi malá a ona ho plácla přes čelo, 3 měsíční mimi, kamarádka to vzala, ale kdyby to bylo neznámý mimi, fakt už je mi z toho zle, nevím co mám dělat, vždy tohle není možný, je mi blbě, nějak to nezvládám někdy, přijdeme domů brečí křičí já nemůžu nic udělat, je toho na mě nějak zase hodně, snažím se být klidná, ale asi ze mě cítí napětí a brečí je nevrlá, já už fakt nevím co mám dělat..ted jsem jí dala do postýlky, jeslti neusne, at mám chvíli klid, jsem jak natlakovaná bomba ted, fakt mě to všechno mrzí..
8. říj 2009 v 11:40  • Odpověz
Jani to chce klid. Holt občas se něco takového stane. Jája včera fláknul toho 13 měsíčního kamaráda po ruce, tak jsem Jajdu instinktivně přes tu ruku švihla. Pak mě to mrzelo, ale zas tak velká rána to nebyla a musí vědět, že se to nemá. S řevem my chodíme domu často, pr by byl nejradši venku.
Jája snad už usnul, tak mám taky klid. Dnes je mega protivnej. To kvílení je masakr, to se zas naučil věc :frowning2: A jsme sami doma až do deseti do rána :frowning2:
8. říj 2009 ve 12:06  • Odpověz
já bych taky byla sama..ale víš jak by to bylo trapný kdyby to udělala venku cizímu mimi co by si o mě maminky myslely, nějak mě to vzalö a jsem z toho fakt špatná!! kačí samo nespí hraje si ted s piánkem
8. říj 2009 ve 12:12  • Odpověz
Ahoooj

já byla dopo nakoupit

Olí, Daník je strašně hodný v cizím prostředí nebo před cizími lidmi, alespoň v tom mám výhodu, nemá rád, dělat divadlo a scény před cizími diváky :grinning: Zato si to pak vybíjí doma, na domácí půdě, kde cítí jistotu, víš :grinning:

Jani, mě z malýho taky jednou klepne a není teď snad jediný den, kdy mě nevytočí tak, že bych ho nejraději tak střískala..... :pensive: :pensive: :pensive:
No to plácání, asi je to teď pro ně nějak zajímavý nebo co...Daník taky plácá, strašně silně nás třeba praští svo
jí hlavou do naší, vůbec to nečekáme :angry: nebo mě chytne za tvář a štípne :angry: kdyby jen plácal, tak si řeknu, že je to z toho, že ho často plácám, ale ty ostatní věci nemá mít od koho okoukané, takže si myslím, že je to normální, neznají míru a hranice, na koho si to mohou dovolit :unamused:

Dneska je zátěž dvojka, takže se ani nedivím, že jsou protivný, jsou na ty změny počasí 100x citlivější než my!!!!
8. říj 2009 ve 13:07  • Odpověz
autor
Zdarec,

my jsme dopo myli okna a ukllízeli kuchyň(no pak jsem vařila, takže to tam uklizeně už zas nevypadá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: ) ještě by potřebovala vytřít, ale Venda nechce jít spát, takže asi vytřu až přijde Tom a zabaví ho :wink:

Mišíí, pěkné fotky :dizzy_face: teda až na tu "společnou" :grinning: jsi máčus :grinning: :grinning:
Olí, kolo jsem ještě ani nehledala :sweat_smile: Tom má u sebe prospekt, tak třeba si večer vzpomenu, aby mi ho dal :sweat_smile:, pže hledat ho na prázdno se mi nechce :pensive:
8. říj 2009 ve 13:20  • Odpověz
Ahoj Eví, Ty jsi se teda do toho pustila :dizzy_face:
Myslíš tu společnou v zoo, s opičí mámou?? :grinning: :grinning: Tam jsem přeci krásná, no né? :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2009 ve 13:25  • Odpověz
autor
jj, přesně tu:grinning::grinning: :grinning:

no pustila:grinning: nechci mejt okna v mrazech :zipper_mouth: :grinning:
8. říj 2009 ve 13:30  • Odpověz
:grinning: :grinning: takže jsi dělala převánoční úklid, že jo?? :grinning: :grinning:
To já letos nemusím :sunglasses: teda neříkám, že mám okna úplně průhledný :grinning: a to jsem je myla před měsícem, ale už na ně prdím, až na jaře a ostatní se za ty 2 měsíce snad nezapřáší, když je to min.týden všechno vypulírovaný při stěhování :slight_smile:

Evi, kdy přijedete na návštěvu?????????? :dizzy_face:
8. říj 2009 ve 13:43  • Odpověz
autor
Mišííí, však u nás ty okna do dvou dnů budou jako bych je nemyla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: , už to potřebovaly, takže letos hotovo:grinning: umeju je zas na jaře :grinning:
jj, něco jako předvánoční uklid:grinning::grinning::grinning: vypulírování závidím:slight_smile: asi příští týden vyexpeduju Vendu s babičkou ven a uklidím linku, která po tom už volá :sweat_smile: s Vendou se mi nechce(stačil mi balanc na židli s Vendou při mytí oken) a když Venda náááhodou spí, tak teda opravdu rámusit s hrncema nehodlám....

přijedem až se Ti to bude hodit:grinning: však už jsem natěšená :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2009 ve 13:48  • Odpověz
Kuk,

No Miško je fakt, že na návštěvách je Jajda taky hodnej. :sweat_smile:
Před chvílí vstával a je jak sluníčko zatím, tak jsem zvědavá jak dlouho.
Já to taky zalomila neplánovaně, prostě jsem usla na gauči ani nevím jak :grinning:
8. říj 2009 ve 14:53  • Odpověz
autor
no tak jsem podlahu zvládla i s Vendou( vzpomněla jsem si, že T. dneska dorazí pozdě :confounded: ) No byl to očistec,ale zvládli jsme to:grinning:
Venouš je utahanej a protivnej, před cca půl hodinou jsem uvažovala o tom, že ho dám spát :sweat_smile: , ale odolala jsem...snad to ty dvě hodiny vydržíme :sweat_smile:
8. říj 2009 v 17:19  • Odpověz
Eví tak to jsi dobrá, podlahu s Jájou bych teda nedala. Vymyslel novou zábavu, vyleze na "Vladko" křeslo stoupne si a houpe se, :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
Držím palečky ať vydržíte se spaním. Mě zas večer čeká půlhodinové vyprávění říkanek - ale třeba si dá říct, a nechá maminku užívat klídku, když není doma tatínek. Uvidíme.
8. říj 2009 v 17:31  • Odpověz
autor
no u nás uspávání dnes určo proběhne rychle:grinning:
Venda se takhle "houpe" na křesle od počítače :grinning: to je o to lepší, že se i točí :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
s tou podlahou mi nic jinýho nezbývalo(byly tam fleky od mytí oken) a T. dorazí bůhvíkdy :confounded:
8. říj 2009 v 17:37  • Odpověz
hele a co T. vlastně dělá?
8. říj 2009 v 17:45  • Odpověz
autor
IT manager:slight_smile:, ale v práci už dnes neni :wink: dneska šel k někomu instalovat komp
8. říj 2009 v 18:06  • Odpověz
ahááá :wink:
dítko se právě podruhé koupalo, akorát teda už byl v pyžamu :angry: :grinning: :grinning:
8. říj 2009 v 18:39  • Odpověz
autor
jak to?:grinning:
8. říj 2009 v 18:45  • Odpověz
nevypustila jsem sprcháč a nezavřela dveře koupelny :sweat_smile:
8. říj 2009 v 18:47  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2009 v 18:51  • Odpověz
Ahojky,

koukám, že žádné žhavé novinky, jen Venda se koupe v pyžámku :grinning:

U nás taky ok, včera jsme si užívali krásný jarní den :grinning: a dnes už tu je zase podzim :grinning: Snad zima je doooost daleko :grinning:

Míšo Daník je fakt kus chlapa, zkoukla jsem fotky :wink:
8. říj 2009 v 19:18  • Odpověz
autor
Baru, koupal se Jája:grinning: Venda se spršil bez pyžama:grinning:
8. říj 2009 v 19:47  • Odpověz
it hm to je honorace teda :grinning: nemáme ti vykat? :grinning:

tak kačí dneska zase jako milius já nevím že má takový stavy, ted je hodná zlatíčko pusinkujeme se hrajeme si..včera jsem volala dr a dala mi číslo na nějakou že jí máme zavolat když budu chtít a domluvit si schůzku ohledně chování kačky ve vypjatých situacích jak se chovat aby nám poradila,tak tam budu volat v poledne tak jsem zvědavá..včera jsem byla na budku a dneska je zase hodná.. :dizzy_face: :dizzy_face:
9. říj 2009 v 10:36  • Odpověz
autor
ahojky,

jani a proč vykat mně? :confused: it manager je můj manžel :grinning:
9. říj 2009 v 11:37  • Odpověz
Ahooojky,

tak jsem nechala Ondráška poprvé ostříhat a kudrdlinky jsou totálně pryč a je nakrátko. ALe už to měl mooc dlouhé a na hlavně chaos. :grinning: Vypadal jak holčička a vlasy se musejí stříhat, aby mu houstly. Ale je to taková změna, je úplně jinej :grinning: a takovej dospělej. Nafotim ho a hodim večer fotky do alba na porovnání :grinning:
9. říj 2009 ve 12:00  • Odpověz
to je jedno jeho neznáme ty jsi paní manažerová ne? :grinning:
9. říj 2009 ve 12:12  • Odpověz
kuk, byla jsem cvičit. Manža hlídal. Baru mě to taky čeká to stříhání, vzadu už to má děsně dlouhý, ale nemůžu se odhodlat :frowning2:
9. říj 2009 v 15:38  • Odpověz
Ahojky

Jé Baru stříhačka proběhla :grinning: to se těším na fotku, je fakt, že ty děti hned prokouknou a vypadají starší..u nás ani vlasy nenarostly, takže Daník vypadá pořád stejně :grinning: :grinning:

Oli, co jsi byla cvičit????Včera jsem koukala, že pokračuje Joga, cvičitelka je těhu, tak jsem ani nečekala, že bude předcvičovat...asi to příští týden zkusím, to se zase po 1.hodině nehnu :grinning: :grinning: :grinning:

My jsme teď byli v Hornbachu, chtěla jsem nějaké koberečky k posteli, ta dlažba je brr studená, tak máme dva takový úplně obyč a ani se mi moc nelíbí :frowning2: ...ale koupila jsem si nějaké kytičky do bytečku, tak to hned vypadá veseleji :dizzy_face:
9. říj 2009 v 17:50  • Odpověz
Miško chodím sem: http://www.slender-club.cz/ na rekondiční stoly, orbit a rolletic. Je to cvičení asi na 1hod a 20 min. Vlastní to kámoška, takže mám spešl cenu :slight_smile: Naivně jsem si myslela, že budu ležet a stoly za mě cvičit, ty woe a houby, na jednom se dokonce dělaj sklapovačky :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: druhej den se nemůžu pomalou ani ohnout dycky jak cítím "svaly" :grinning:
Tak časem si koupíte, jaké se vám budou líbit, tyhle aspoń splní funkci.
9. říj 2009 v 18:03  • Odpověz
autor
AHOJKY,
Olí, co to očkování? byli jste?
Baru, taky se těším na fotky:grinning: Venda taky po ostříhání "dospěl":grinning:
Mišu, a jaký jsi chtěla koberečky?

Jani, chceš-li, vykej mi:slight_smile: osobně mi to ale vtipný nepřijde, sorry asi jsem suchar...vyznělo to mi to tak, že máš dojem, že se vychloubám...
9. říj 2009 v 18:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.