• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
kuk,
Eví já myslím, že takhle to Janča vůbec nemyslela :wink:
Eví byli, snad to bude dobrý. Doktorka je drsoň, očkovali i dítě s rýmou, teda s tou průsvitnou,ale stejně..asi jsou rádi, že maj vakcíny, tak je očkujou, dokud jsou :frowning2:
9. říj 2009 v 18:53  • Odpověz
no evi všimla jsem si že máš jinej smysl pro humor tak sorry
9. říj 2009 v 18:53  • Odpověz
Holky já se na toho svého prcka nemůžu vynadívat. Je to prostě najednou "chlap" a je hrozně jinej. Kde je ten můůůůůůůj Ondrášek kudrnatej :grinning: Snad mu ty kudrnatý vlásky vydržej a zase narostou. Jukněte do alba.

Oli já se taky děsněěěěě odhodlávala ho nechat ostříhat, ale už měl na hlavě fakt vrkoč a jak foukal vítr měl tam chaos. A pod zimní čepici by to nebylo moc ok, jen by se potil. Teď sice trochu lituju :grinning: , že jsem ho měla nechat míň ostříhat, ale ono to doroste :wink:

Holky co plánujete na víkend? Já už nevim co pořád dělat. Jak je ošklivo tak hodně návštěvujeme, takže zima bude ve znamení návštěv :grinning:
9. říj 2009 v 19:28  • Odpověz
jééé Baru, vypadá supr, moc mu to sluší. Tak já se do toho stříhání taky snad pustím. Tys byla s ním u kadeřnice?

My jedem do úterka k našim.
9. říj 2009 v 19:31  • Odpověz
Olinko díky moc, jde fakt jen o zvyk. A oni to vlásky potřebují, aby je měl kvalitní a houstly mu. Jojo byli jsme v kadeřnictví na pánském oddělení. Ale platila jsem 85 Kč, takže jsem fakt žasla jak vydělávají i na tak malé hlavičce :angry:
9. říj 2009 v 19:39  • Odpověz
no já ho asi budu muset ostříhat až bude spát, do kadeřnictví si s ním netroufnu ani náhodou. to by byly scény...
9. říj 2009 v 19:45  • Odpověz
já se toho taky bála :unamused: a on byl naprosto super. Seděl na velké židli a v ruce měl košík plný hraček, takže se zabavil. Občas koukal co se mu to děje na hlavě,ale držel krásně :grinning:
9. říj 2009 v 19:48  • Odpověz
Barůůů, no vypadá skvěle :dizzy_face: :dizzy_face: to bude jednou model :grinning: fakt je krásnej!!!!A je to teda opravdu veliká změna :confused: fakt prokoukl!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

my stříháme Daníka sami, strojkem, v létě na 7mm, teď to asi necháme delší na zimu :grinning: na těch 12mm :grinning: :wink:

No chtěla jsem nějaké hezké barevné, huňaté koberečky, ale je to všechno šíleně drahý :cry: takže tenhle hezčí, dražší, koupíme do obýváku a do tý ložnice jsme to odbyli jen jednoduchýma :frowning2:

Oli, tak to máš super u kámošky to cvíčo :sunglasses: to bych taky brala, za nějakou rozumnou cenu!!!!!Dnes se mě ptal petr, kam chci vyndat rotoped :grinning: no měla bych jezdit, ale rotopeďák se nějak nikam nevejde :sweat_smile: :sweat_smile:
9. říj 2009 ve 20:45  • Odpověz
Jo a Daník chtěl před spaním zpívat :confused: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :astonished: :confused: :fearful: :pensive: ty woe, musím někde nastudovat písně a slova, jsem si musela některá slova vymýšlet :grinning: :grinning: :grinning:
9. říj 2009 ve 20:47  • Odpověz
Miško já bych chtěla rotoped prodat a koupit orbitrek, ale manža se na to nějak netváří :cry: :cry:
9. říj 2009 ve 21:13  • Odpověz
Ahojky,

Míšo díky za lichotku, je to můj malý broučínek :grinning: Ale modela v něm moc nevidim, už mi před foťákem zdrhá a nechce pózovat :grinning:

Holky orbitrek je super, já ho mám a paráda. Jen je trochu horší se na to dokopat :grinning:
10. říj 2009 v 18:49  • Odpověz
A jéje je víkend a tady je mrtvo :grinning:

Holky pražandy co takhle udělat nějaký srazík? Klidně u nás doma, nebo někde jinde :wink: Mě s vámi žádný srazík zatím nevyšel a to mě mrzí :frowning2:
10. říj 2009 ve 21:06  • Odpověz
Ahojky

tak orbitrek by se mi taky líbil, ale vzhledem k tomu, jak často jsem používala rotoped, tak orbitrec nemá cenu :grinning: :grinning:

Tak my tu dnes měli mamčinýho přítele a umyl nám sedačkůůůůů :dizzy_face: :dizzy_face: to je bomba, je to tak krásně čisté a voňavé :grinning: a té špíny z toho :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a při vaření oběda jsem měla málem smrt...vařím rýži a najednou mi začne blikat varná deska - ten displej a nic, vypla se a nešla nahodit, trouba taky nešla, rádio začlo tak divně blikat a hrálo potichu, světla svítila asi jen z 20% :fearful: :confused: a já už viděla ty nejčernejší scénáře, že máme v hajzlu elektriku, páč toto jsem nikdy nezažila, buď jde nebo ne ale takhle na čtvrtinu, to jsem fakt nikdy nezažila.Hned jsem letěla po Petra, ten skouknul hodiny a vše v pohodě.Vedle u tchýně to bylo taky ok :fearful: tak jsme tak přemýšleli čím to je, já nervy,a že se stěhuju k mamce :grinning: když mi nic nebude fungovat a za chvíli to naskočilo a mezitím vyběhla tchýně, že jí to taky nejde :grinning: takže asi nějaký pokles, ale fakt to bylo nepříjemný :unamused:

Baru, tak přijeď s Evčou k nám!!!!!!Vyhovovala by vám středa??????Udělala bych zapečený těstoviny, abychom nemuseli někam do restauračky zahulený, když už nemůžeme na zahrádku.Ale upozorňuju, že tu máme chladněji, než jste zvyklé z bytu, takže klukům bačkory!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
11. říj 2009 v 16:18  • Odpověz
Ahojky,

ty jooo Míšo to by mě teda taky asi kleplo s tou elektrikou. To by mě fakt nenapadlo, že to může takhle napůl blbnout.

Jinak já dorazim s Evčou moooc ráda, ráda Vás uvidim. Ve středu bych mohla, ale blbý je, že musim být po 17hod doma, neboť mi dorazí kámoška a jedeme spolu na večeři. Nevim jak tu návštěvu máte naplánovanou :wink:
11. říj 2009 v 19:33  • Odpověz
:confused: Kde je kdo??
12. říj 2009 v 11:52  • Odpověz
....... nikde nikdo :grinning:
12. říj 2009 v 11:52  • Odpověz
autor
ahojky,

my byli ráno cvičit a teď jsme přijeli z očko:slight_smile:
středu beru(ted apokud se nevyskytne reakce, měla by být příští týden, ale znáte to:wink:)
Baru, klidně tě vyzvednu, ale nevím, jestli do auta narvu x landera, kdybys měla chvilku, tak ho přeměř složenej:wink:
17hodina problém není:slight_smile:

Mišíí, kolik tam máte stupňů? my jsme studenej odchov, ale bačkory mu určo vezmu- dlažba je ledovka:grinning: i za teplého počasí:slight_smile:
12. říj 2009 ve 12:43  • Odpověz
Evíku to by jsi byla hodná, když by jsi nás vzala. A ty chceš jet kdy? Já totiž kvůli spaní prcka a případnému návratu v 17hod. A kočárek ani nevím jestli je potřeba brát sebou, nebo jo??
12. říj 2009 ve 12:49  • Odpověz
autor
Baru, odpově'd hledej na icq :grinning:
12. říj 2009 ve 12:56  • Odpověz
Ahojky

Holky, tak elektrika nebylo vše :grinning: :grinning: večer tekla čůrkem voda :grinning: :grinning: naštěstí se v tom Daník dal vykoupat a večer pro nás už to zase teklo a dneska mi nejde kotel :grinning: :grinning: se poseru už :grinning: ráno jsem topila normálka a v poledne jsem to pustila a radiatoy studený, byla jsem ve sklepě a kotel chcípnul :grinning: tak ještě, že tu nejste dneska!!!!Máme tu 20,9 v úrovni prsou, takže na zemi pod 20 :unamused: ale nám to naštětstí neva, jsme zvyklí a rozdělávat oheň v kamnech na dřevo se mi s prckem za zády nechce!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Takže...jeden kočár můžu půjčit, buď trojkolku nebo golfky z auta, není problémos :wink: jak budou ty vaše klučidla chrnět????Tobě Baru až odpoledne nebo jsem to pochopila blbě???A Evi Tobě asi vůbec, že???? :grinning:
12. říj 2009 ve 13:29  • Odpověz
autor
Mišííí, to je super:slight_smile: já zapomněla, že máš taky kočáry dva:grinning:
takže Baru, vezmem jen golfky :wink: , takže pro Tebe dojedu, jo?
Miško, můžem zas vyrazit po snídani?
no já ho zkusím uspat, ale moc nadějí si nedělám :sweat_smile: :grinning: dnes se opět nespí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak "teplo" tu máme stejný :grinning: :grinning: :grinning:
s tím kotlem, vodou a elektrikou je to teda dobrý :sweat_smile:

jo a na dubnovkách jsem zahlídla svoje dvojče a sem ani nosánek svůj krásnej nestrčí :cry: :cry: :cry:
12. říj 2009 ve 13:34  • Odpověz
Téééda Míšo vy máte asi v baráku duchy...bojim bojim :grinning: Jinak 20stup. je ještě ok :wink:

My jsme to už s Evčou řešily, ona bere golfky, takže můj kočár se k ní krásně vejde :wink: Se spaním jsem sama zvědavá, on totiž chodí spát kolem 12hod do postýlky. Ale občas už nebyla možnost, tak usnul i v kočárku, ale mnohem později. Taky se mi stalo, že nespal jeden den vůbec a byl naprosto ok. Takže je to risk jak to bude a zda nebude protivka. :grinning:
12. říj 2009 ve 13:35  • Odpověz
Míšo a nevadí, že nás přijede tolik? Nerada bych to komplikovala, ale zase na druhou stranu vás uvidim :grinning:

Tak jestli se nám kočárek vejde k Evíkovi do kufru tak je to ok a kdyžtak si půjčíme kočárek od Daníka :slight_smile:

Každopádně Míšo písni co máme přivést k jídlu, když se teda už pojede tak brzo.
12. říj 2009 ve 13:38  • Odpověz
No Zuza byla včera i na volné diskuzi a tady taky ne no :confounded:

No mě s tím spaním jde o to, jestli půjdeme ven nebo ne.Baru nahoře mám postýlku po Dádovi, myslíš že by v ní Ondra usnul????V cizím prostředí????jestli jo, není problém jí povléknout!!!!!!!!!!!Daník chodí spát před tou jednou.Má být ve středu dost zima jsem včera koukala :frowning2: :frowning2: :frowning2:

No já tomu tady říkám dům hrůzy a koukám, že jsem se nesekla :grinning: Petr za chvíli dorazí, tak to určitě opraví :sunglasses: zítra večer mu řeknu, ať mi nachystá kamínka na zátop a kdyby něco, tak až tu budete, zatopíme dřevem, to je jiný teplíčko, než z radiatoru :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

No po snídani klidně vyražte, když tu nebudete dřív jak v 10, tak je to pohoda, to už se z pelechu vyhrabeme.
Ještě mi řekněte, zda vaši hoši budou taky ty zapeč.těstoviny????Jestli mám udělat 1/3 z dětské šunky????
12. říj 2009 ve 13:41  • Odpověz
autor
Miško, no předpokládám, že před 10 tam opravdu nebudem:grinning: než naberu Baru a než projedem jižní spojku tak je 10 :grinning: :grinning: :grinning:
Venda těstoviny rád :dizzy_face:

no a k počasí- ono už dnes není žádný teplo :sweat_smile: asi V. vytáhnu zimní bundu :sweat_smile:
12. říj 2009 ve 13:46  • Odpověz
No taky jsem nad bundou uvažovala, ale zase co mu budu dávat v zimě???? :confused: Dnes měl triko s dlouhým, mikču a pogumovanou bundu, čepici a kapucu.Zima mu nebyla, dokonce měl i teplý ruce, já je měla v rukávu a stejnak ledový :grinning: :grinning:
12. říj 2009 ve 13:49  • Odpověz
Míšo nikdy jsem ho nedávala takhle nikde spát, takže nevim jak by usnul. V nejhorším případě jí můžeme zkusit, ale povlíkat jí ani nemusíš. On stejně deku ani nic jiného nechce :slight_smile: Když by byl joo protivka tak ho nějak uspim. Ale myslim, že pokud bude zábava, tak bude ok a usne až pojedeme od tebe v autě.

Ohledně ranního příjezdu mi to je jedno, přispůsobim se mému odvozu a aby jsme u vás neplašili moc brzo.

A s obědem myslim ok, Ondra sní všechno, když je hlad. Teď teda s obědem stávkuje poslední dny, ale já se na něj pak vyprdnu a dostane jen jogurt a nebo je o hladu. :grinning: Ale klidně si k obědu něco přivezeme, ať nemáš starosti.

Třeba nám Zůza taky písne :wink:
12. říj 2009 ve 13:51  • Odpověz
Jojo je tam hnusně, my máme už takovou podzimní bundu a dávám mu pod to body s dlouhým rukávem a teplou mikču. :confounded:
12. říj 2009 ve 13:52  • Odpověz
autor
no Venda byl taky oblečenej s tejně....studenej nebyl, ale když má bát hůř :stuck_out_tongue_closed_eyes: tadY NESKUTEČNĚ FIČÍ LEDOvej vítr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. říj 2009 ve 13:52  • Odpověz
Ondra má ledový ruce vždy, ale přece mu už nedám rukavice...co by dělal v zimě :unamused:

Evi tak by jsi mě nabrala tak cca v 9.30 a nebo v 10.00??
12. říj 2009 ve 13:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.