• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
No má hodně fičet a to pak může být i 10 nad nulou a stejnak se zdá, že je jak na horách :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Baru, stejnak ty těstoviny budu dělat pro malýho i Vendu, tak se porce najde i pro Ondru!!!!!!!!!!!!!!
Já teda dám na matraci prostěradýlko a půjčim Ti kdyžtak deku, kdybys ho chtěla dávat spát doma :wink:

Jdu si dát cígo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
12. říj 2009 ve 14:00  • Odpověz
Tak Míšo ok, já kdyžtak přivezu něco ke kafíčku :wink: A s tou postýlkou jsi hodná, uvidíme na něj na draka...jestli vůbec bude mít čas spát :grinning:
12. říj 2009 ve 14:02  • Odpověz
Jasně, uvidíme!!!

Kdyžtak kdyby Venda chtěl spát, může taky nahoře ve velké :grinning: Teď je tu místa na spaní dost :grinning: :grinning: venku to fakt moc na spaní není, teď jsem tam byla a je snad ještě hůř než dopoledne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to zase bude dlouhá zima :cry: :cry: :cry: :cry:
12. říj 2009 ve 14:12  • Odpověz
autor
Baru, po 9 :wink: ono to k Mišce nějakou dobu trvá :wink: stejnak budem stát na spojce :sweat_smile:
12. říj 2009 ve 14:14  • Odpověz
Evi ok, budu počítat po 9hod :wink:
12. říj 2009 ve 14:38  • Odpověz
autor
hurááá u nás se spí :grinning: :grinning: :grinning:

ok, Miško:slight_smile: pokusíme se uspat Venouše ve velké :grinning: :grinning: :grinning:
Baru, budu tam:slight_smile:

hele, kde je Olí? :confused:
12. říj 2009 ve 14:41  • Odpověz
Olí, nevím :confused: nic nepsala, pokud vím???Třeba nejde net...

Tak kotel je v řiti :rolling_eyes: vůbec nejde a vyhazuje pojistky, doufáme, že ještě dnes dorazí opravář, shodou okolností se jmenuje Vančura a tak je na nás vysazený :grinning: a vždy dorazil ten samý den, co jsme mu volali :wink: tak snad nám to neohrozí tu středu...kdyžtak budu topit dřevem, teď je dole krásný teplíčko :sunglasses: :dizzy_face:
12. říj 2009 v 18:04  • Odpověz
autor
nepsala...snad je Jája po očko ok a je to jen netem:wink:

Miško, to mně mrzí s tim kotlem:frowning2: co s tím může být?
12. říj 2009 v 19:11  • Odpověz
Míšo kdyby byl nějaký problém dej klidně vědět a necháme srazík třeba na příští týden :wink:
12. říj 2009 v 19:16  • Odpověz
Nene vše v poho, byla to nějaká prkotina, pán tu byl jen 10 min, Vančurové jsou prostě borci :grinning: :grinning:

No snad nemá Jája nějakou reakci...hele, ale Oli psala, že pojedou k mamce, nebylo to náhodou už dnes?????
12. říj 2009 v 19:49  • Odpověz
Tak Míšo to je super :wink:

Já jsem nějak vůbec nepostřehla kdy má Oli někam jet :grinning:
12. říj 2009 v 19:51  • Odpověz
Ahojky:slight_smile:

Jj už jsem se včera trochu dýl zdržela na netu,pač jsem měla otázky ohledně nočníku a holky to tam tak hezky řešily:grinning::dizzy_face:

jinak jsem sem se ještě nezapojila do diskuze,protože nemám co říct k daným tématům poslední dva dny,nevim co bych psala.Jediný co bych napsala,když sem vlezu je,že chci poděkovat Mišce za neskutečnou podporu v mých nejhorších časech,že o mě měla starost,držela mě nad vodou a měla zájem o to mě v tom nenechat,tudíž Ti patří neskutečný dík Mišulko,že ses sama ozvala zrovna v ten de,kdy babička umřela a nenechala jsi mě v tom a já se ti mohla vybrečet do telefonu aspoň.Díky,že spři mě byla celou dobu!Vážim si Tě...

Barče moc děkuju za podporu tady a ostatním samozřejmě taky

jinak fakt nevim co bych řekla,bohužel,prostě nevim,ale to příjde,až se tu rozjede nějaká diskuze na nějké téma,třeba.Není to nic proti nikomu,jen prostě nevim co bych psala :pensive: :sunglasses:

Evi sms mi nedorazila
13. říj 2009 v 08:13  • Odpověz
ahojky,
nějak nestíhám, kačí moc nespí dopo takže jsem v jednom kole odpo jdeme koupit botky na zimu je už parádní teda, už na horách sněží. včera jsem byla na RTg u novýho zubaře příští čt jdu na trhání au au kačí byla s tatkouk cvičit,moc se jí to líbí, máme mít vánoční besídku tak jsem zvědavá co tam předvede!! :- :grinning:
13. říj 2009 ve 12:11  • Odpověz
Ahojky,

Zuzi nemáš zač, ráda podporu nabídnu komukoliv, i když je to jen přes koníka :wink: A podporu máš ty u nás všech a třeba tě tady i rozveselíme :grinning:

My jsme se právě vrátili z 18ti měsíční prohlídky a mám doma teda fakt chlapa :grinning: Má 14kg a 86 cm. Za půl roku vyrostl o 8cm! To mi přijde fakt hodně. Doktorka říkala, že není tlustý ale takový statný. Že vypadá starší. :grinning: Mě už taky nepřijde tlustější jak vytáhl. Ale nesmim ho samozřejmě porovnávat zítra s Vášou :grinning: :grinning:

Holky kde kupujete kombinézu? Já objednala přes internet za 350 Kč a dnes mi přišla. Není špatná, ale trochu mě zklamala. Není tak silná.Ale co bych asi chtěla za ty prachy že :rolling_eyes: Každopádně stejně musim koupit ještě jednu, tak tu chci už silnější. Tahle bude ok do kočárku.

Holky zítra to platí? Eví po 9hod jsem připravená. Jen mě prozvoň třeba až budeš vyjíždět, ať jsme nachystaný :wink:
13. říj 2009 ve 12:34  • Odpověz
Ahojky

od večera nám jede net šíleně blbě :angry: nemám na to nervy, tak jen nakukuju a píšu, že na zítra vše platí, topení jede...zatím :grinning: :grinning: :sweat_smile:

Zuzuláčku, prosím tě nemáš vůbec zač, to je samozřejmost tohle!!!!!!!Vůbec mi za to takhle hezky neděkuj, se až červenám :grinning: Hlavně se moc, moc drž...nemáš to vůbec jednoduché kočičko :pensive: :pensive: nebudu to rozebírat, však víš.......

Baru, kombinézu už letos nepořizuju!!!!Máme oteplené kalhoty a bundu, už to nosil minulý rok v březnu, když vyrostl z kombinézy :grinning:
Zajímalo by mě, co by Tvá Dr.řekla na Daníka, ten měl v 18.měs 90cm :grinning: :grinning: a 15kg :grinning: :grinning:prostě sumo, jak říkám já :grinning: můžeme kluky porovnat zítra :grinning: :grinning:

Jani, držím palce u Dr.taky mě mamka objednala ke své, s tou mojí nejsem spokojená, já jdu ale až 10.12. prý je strašně precizní a jede po zubním kameni :sweat_smile: prý mámě úplně rozdráždí dásně UTZ jak ten kámen doluje :pensive: :sweat_smile: :grinning: :grinning:
13. říj 2009 ve 13:29  • Odpověz
kuk berušky,

tééda, koukám, že moc nečtete...
Baru se myslím ptala co budeme dělat o vík a já psala, že jedeme až do út k našim :wink:

Holky ale ty jo, dnes jsme jeli zpátky a na Vysočině sněžilo jak blázen :confused: :confused: :confused:
13. říj 2009 v 15:11  • Odpověz
holky děkuju moc,jste hodné...
jinak moc doufám,že můj ranní příspěvek o nepřispívání z důvodů,že nevim co napsat a že k daným tématům nevim jak se vyjádřit a nemám co říct jste všichni vzali tak jak jsem to myslela,že ještě není úplně chuť prostě celkově tu vysedávat a bavit se,že jste to pochopili správně a že mi dáte za pravdu,že mě chápete,že prostě člověk nemusí mít chuť a náladu se prostě nějakej čas nevyjadřovat:frowning2: zvlášť po tom všem.Jsem měla chuť včera chvíli pokecat po dlouhé době s holkama,že ten nočníček jak řešili,abych se odreagovala,ale neberete si to osbně,že jsem nepřišla za vámi,že ne?:frowning2: já sem prostě na houpačce,pomalu mě chytá už i taková ta normální pohoda zapojit se do normálního života,ale během minuty se mi stane,že nemám chuť zas na nic a s nikým se bavit.Prostě jak na houpačce.Snad mě všichni pochopíte,děkuju
13. říj 2009 v 16:45  • Odpověz
já se hlavně nechci na nic vymlouvat,sama si příjdu divná :pensive:
13. říj 2009 v 16:46  • Odpověz
jen doufám,že se třeba najde někdo kdo mě bude chápat :pensive:

Miško ty vůbec nevíš co ta podpora od tebe pro mě znamenala!!!!!!!!!!Pro někoho možná "jen" umřela babička a jde se dál......já jsem,ale teď byla tak v prdeli jak málokdy,fakt jsem byla v úplně v řiti,prostě strašný,nedokázala jsem se s tim vyrovnat a prostě jsem to nechápala,takže pro mě to znamená strašně moc,vážně,děkuju
13. říj 2009 v 16:50  • Odpověz
Zuzanko v pohodě beruško. My to chápem, a není to žádná výmluva. Jen nám tu chybíš víš. A piš klíďo i když jsi smutná, jestli Ti to pomůže. Jájoušek posílá pusinku :wink:
13. říj 2009 v 16:51  • Odpověz
Zuzi já věřím, že jsi v pr....já mám taky v nemocnici babičku čeká teda až se uvolní místo v DD,ale úplně tě chápu taky si vůbec neumím představit,že by se tohle stalo a to jí bude za rok 90 :astonished: prostě tady vždycky byla a pak už nebude, máš v nás plnou podporu,stojíme při tobě kdybys něco potřebovala! já vím,že ti babi chybí je mi to líto, ale nějak se s tím musíš kočičko vypořádat :frowning2: :frowning2:
13. říj 2009 v 17:56  • Odpověz
Míšo já byla i u dentistky a dělala mi kámen, taky je dobrá a říkala jak je na mě vidět že se bojím že jsem strnulá a to byla dentistka :astonished:

pěkně se ochladilo co? my koupily odpo botičky a ještě jednu bundu..holky budete dávat fusak nebo už ne jen deku?my máme blbej nánožník nedrží nám..
13. říj 2009 v 17:59  • Odpověz
holky děkuju moc,já už se teď s babiččinou smrtí vyrovnala,nic jinýho sem nemohla udělat,jinak bych Péťu stáhla sebou na dno a tak jsem se musela vzchopit.Starosti a smutky,ale pokračují v podobě mé sestry,i,když ta už je taky z nejhoršího venku/ležela v nemocnici s otřesem mozku,poraněním hlavy a krční páteře po napadení) ale prostě toho bylo tolik poslední dobou,že sem to nestihla všechno vstřebávat a tal je to pro mě prostě těžký permanetně.Nedokážu se tak rychle vypořádávat s takovejma ranam od života,proto ten dlouhej smutek a kolísání nálad,chápete
13. říj 2009 v 18:02  • Odpověz
ježiši Zuzi. Hlavně že sestřičce už je lépe. Drž se Zuzáčku, kdyby cokoli písej, jsme tu pro tebe.
13. říj 2009 v 18:05  • Odpověz
Oloušku,ale já právě nemám chuť na nic,když smutnim víš,dokázala bych v tu chvíli bejt rok bez netu a snikym se nebavit :pensive: prostě to tak mám :unamused: ale děkuju
13. říj 2009 v 18:06  • Odpověz
Zuzí to chápu, taky mám tendence zalézt někam hluboko pod zem a být se smutkem sama. Jen kdybys potřebovala se vypovídat, tak jsme tu víš.
13. říj 2009 v 18:10  • Odpověz
děkuju,jseš moc hodná:slight_smile:
13. říj 2009 v 18:10  • Odpověz
jasně zuzi..chudák sestra je jí už dobře?
13. říj 2009 v 18:18  • Odpověz
autor
kuk,

Olííí, jsem myslela, že mluvíš o příštím týdnu :sweat_smile: :grinning: bála jsem se, že je něco s Jájou :wink:

Zuzí, já to mám naopak...když jsem smutná, trčím tu a chci si povídat :sweat_smile: , ale o úplně něčem jiným než mně trápí :slight_smile: v tom se lišíme :sunglasses: to je krom odlišné barvy očí a vlasů asi první odlišnost nebo ne? :grinning:

Mišíí,Baru:slight_smile: jj zítřek stále platí :dizzy_face:

kombinézu zatím nemáme, máme vyteplený kalhoty:slight_smile: Možná budu mít kombinézu od kamarádky, ale stejně nevím, jak bych Vendu dala čůrat,když by jí měl na sobě :sweat_smile:

Jani, fusak vytáhnu jedině v případě, že pojedem kočárem a na dlouho (třeba vánoční procházku,...) a rovnou odpovím za Míšu:grinning: -ta ho nepoužívala už před jarem :wink:
13. říj 2009 v 19:24  • Odpověz
Holky tak se moooc těšim na zítra :grinning: Už mám upečenou buchtičku :grinning:

Zuzi to mě moc mrzí ty tvoje starosti a trápeníčka :frowning2: , ale opravdu mysli na to, že sem můžeš přijít i s blbou náladou a my tě vyslechneme. Já jsem v tomhle jiná, já potřebuju s někým komunikovat a dostat to ze sebe :confounded:
13. říj 2009 v 19:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.