• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
ajojky, tak máme novou zábavu. J se otočí na břicho, za chvíli řev, chce otočit na záda a do deseti sekund je zas na břiše. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. lis 2008 v 15:39  • Odpověz
Olííí, upřímnou soustrast :grinning: :grinning: :grinning: známe, známe :grinning: :grinning: :grinning: to je na palici :grinning: :grinning: :grinning: a tohle mi dělal v postýlce, když měl spát :angry: si dokážeš představit, jk mi cukaly nervy, když už jsem od něj chtěla mít klid, tak jsem uspávala třeba hodinu :angry: :grinning: ještě, že už jsou tyhle časy dávno pryč :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
7. lis 2008 v 16:32  • Odpověz
no zrovna vám jdu psát, jak jste to řešili, pr J. to právě odpo začal dělat v postýlce, takže je vám jasné, že nespal, jako jak to udělám večer netuším.
7. lis 2008 v 17:12  • Odpověz
Oli, otáčet, otáčet a ještě jednou otáčet zpět na záda a já jezdila s postýlkou,taky jsem měli toho krokodýla(a stále máme, ale jen se o něj opírá zádama)z Ikei a Petr ho skroutil, jeden konec D k břichu(ležekl na boku) a druhý konec vzpříčit o šprušle a tak se nemohl na to břicho vůbec přetočit, když usnul, tak jsme to vyndali a pak se třeba na břuch taky přetočil, ale spal na něm a nepásl
7. lis 2008 v 17:23  • Odpověz
krokodýla jsem tam lupla před chvílí, ale nezabránil mu v otočení., zkusím ho ještě zkroutit teda.
7. lis 2008 v 17:25  • Odpověz
jo a díky moc za rady. Asi mě švihne :grinning: :grinning: Ještěže už dnes přijede manža. Hezky bude kočárkovat a uspávat o víkendu
7. lis 2008 v 17:26  • Odpověz
Tys měla manžu pryč?? :confused:
zkruť ho nebo tam ještě hoď nějakou zábranu
7. lis 2008 v 17:29  • Odpověz
jojo byl na cvičení od pondělka
7. lis 2008 v 17:39  • Odpověz
hm, tak to bylo náročný viď??!!
Petr má celý týden odpolku a mě už dnes tak bolí záda, jak ho všude tahám sama, hlavně večer po koupání, normálně koupe Petr a nebo, když já, tak ho ze sprchy nosí on...je to znát, no :sweat_smile:
7. lis 2008 v 17:52  • Odpověz
Hezké fotečky :grinning: :grinning: :grinning:
7. lis 2008 v 17:56  • Odpověz
jojo trošku, a to ještě neleze :grinning:
Kujeme za pochvalu. :slight_smile:
7. lis 2008 v 19:27  • Odpověz
Tak Zuzooo, jak jste dopadli :fearful: nás napínáš
7. lis 2008 ve 20:47  • Odpověz
jééé čau brambůrky :fearful: :fearful:
já myslela,že Vám to dvojče moje malý krásný řeklo :fearful: :sweat_smile: :sweat_smile:

Řekli nám,že,kdyby bylo malýmu rok a půl,tak,že jde na operaci hned,ale,že jak je malinkej,takže by se to špatně hledalo,řezalo,pač to má 2mm na 2mm,takže operace teď nebude :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: takže máme na třičtvrtě roku po strachu,až zas pak :sweat_smile: sem fakt ráda :dizzy_face:
Jinak já nepsala,přijeli jsme domů a hollky malej horečku 39,4! :confused: chudáček,jenže on se pořád smál,takže těžko poznat,3 dny před tím teplotku měl,ale né takovou a pak dva dny před tím nic a včera tohle,tak čípeček dostal a spinkal,do toho začal strašně kašlat a dusit se chudínek malej,každých 5 minut kašlal jako se až dusil,nemohl dech a popadnout a spal dál,no a rýmičku to ani nemluvím,ale ta je snad ze všech těch věcí teď nejmíń :fearful: každopádně jsme teplotku dostali dolů,teď ráno neměl,tak uvidíme přes den,snad to vydrží :dizzy_face:

Oloušku to je prča viď :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :dizzy_face:

holky my máme taky novou zábavu :sweat_smile: vypadávání z kočárku a z lehátka i když je připoutanej :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
On normálně v kočárku si sedne celej dopředu,pak se nahne na bok a montuje kočárek z boku :sweat_smile: a v lehátku tam normálně vyleze z těch pásu v kterých je horem! a vyleze bokem ven :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
8. lis 2008 v 08:53  • Odpověz
Ahoj Zuzí,
Evča nám nic neřekla, páč se asi ztratila v obchoďáku :grinning: :grinning:
Tak na jednu stranu, dobrý, že vás to ještě mine, ale zase kdyby už jste to měli za sebou ,bylo by to lepší :pensive: Hele P.je teda vopičák :grinning: takhle blbnout a Coprfield zárověň s těma kšandama na lehátku :confused: :grinning: :sweat_smile:
U nás leje...to je hnus, malej chrní doma...no to je zase něco pro Zuzu, co :grinning: :grinning: :grinning:
8. lis 2008 v 11:08  • Odpověz
autor
neztratila :grinning: :grinning: :grinning: , ale měla jsem toho plný jkecky :sunglasses: příště to už nikdy neudělám :grinning: :grinning: :grinning: byla jsem nas*aná po 5 minutách v obchoďáku(a to jsem ještě neměla ani košík :grinning: ), ale my fakt museli, pže Venda neměl plíny a vodu :grinning:
Lááááskoo, to znám, v albíku myslím mám jednu fotku, jak vylejzá z lehátka(jen tam nevinně sedí, ale pak pokračoval:grinning:), proto jsme kupovali jídelní židli, pže na tohle jsem neměla nervy :grinning: jaká byla nocněco na kašlík máte?
Olíí, co až bude lézt:grinning: horší je, když si začal stoupat:grinning: hlavně, když se zvedá o cokoli(včetně deky, která je položená na pohovce :sweat_smile: ) to je teprve adrenalin :grinning: :grinning: :grinning:
Mišíí, co nákyp? :grinning: :grinning: :grinning: my budeme mít odpo u mamky taky nákyp, ale snad ne z nutroše :grinning: :grinning: :grinning:
8. lis 2008 v 11:47  • Odpověz
autor
jo u nás řev po otočení na bříško nebyl:grinning: my máme opačný problém :grinning: dítě nelze otočit na záda:grinning: už několik měsíců, ale posledních cca14 dní vypadá přebalování jako řeckořímský zápas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: když se mi povede ho chvilku položit, tak je děsivěj řev :sweat_smile: je rychlej jak prd :grinning: :grinning:
8. lis 2008 v 11:49  • Odpověz
autor
ještě jsem si vzpomněla:grinning: Mišííí, já jsem včera opravdu neměla báýt doma:grinning: jsem chtěla jet do té práce, ale ráno se mi nikam nechtělo a navíc jsem si vzpomněla, že naše účetní občas v pátek nemaká :grinning: , takže bych tam jela zbytečně :grinning:
8. lis 2008 ve 12:37  • Odpověz
Evi :grinning: :grinning: řeckořímský zápas :grinning:
Zuzo jsem ani nereagovala na tu P.nemoc :unamused: :unamused: no vypadá to, že to fakt má stejný průběh, jako té kamrádky holčička, že!!!Taky kašlala, je to v pr... takhle malý by prostě být nemocný neměli!!!Až tak od 2 let :sweat_smile: ale to bych chtěla moc no :pensive: ať je brzo z toho venku!!Ale on ani když je nemocný, tak není protivný, co - zlatíčko :dizzy_face:

Nákyp dobrej, nakonec jsem ho jedla já :sweat_smile: :sweat_smile: D měl asi 5 lžiček a pak začal vrtět hlavou, že nee :grinning: :grinning: a tím, že to bylo z jeho mlíka, tak jsem to mohla a nepo... jsem se :grinning: :grinning:
8. lis 2008 ve 12:40  • Odpověz
autor
Mišíí fákt:grinning: položím ho na lopatky:grinning: leží dokud se nezvednu a v cukuletu je zas na 4 :grinning: :grinning: :grinning:
taky jsem pro zrušení nemocí u dětí :wink:
takže si do kafe budeš dávat D. mlíko? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. lis 2008 ve 12:44  • Odpověz
:grinning: :grinning: jojo něco pro Zůzu :grinning: :grinning: :grinning: to je žůžo bájový počasíčko coooo????? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jcuh juch :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
My teda taky neplakali při otáčení ba naopak,jak ležel na zádech šup na bříško doteď teda,jsme na tom s Eví stejně,na zádech ležet nelze :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Mišuláčku ne ne není protivný,on se právě včera i tak celej den smál a měl vysmáto jako vždycky,takže těžko poznat,že má skoro 40 :sweat_smile: :unamused: ale dnes už zatím né :dizzy_face:
Evičko mám Mucosalvan na kašlíček :fearful:
Jinak noc už třetí den strašná,chudáček usne v pohodě,cca za hoďku se probudí s pláčem,pak tak do 3 4 to relativně jde a pak to začne a je vzhůru skoro pořád jak kašle,chudáček,skoro kvůli tomu v noci nespinká,pač je nemocínkatej :fearful: ale to mi nevadí,že nespim,mě je ho strašně líto prostě,ale za to pak dneska třeba ráno spal od 5 do 9 a od 10 do teď i s tatínkem:sweat_smile: jak je nemocnej,takže fakt chudáček mu to dává zabrat :pensive: broučínek,hlavně,aby mu bylo už dobře
Jinak teda já nevim holky,ale já ho asi budu muset k tomu lehátkou přilepit sekunďákem :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
8. lis 2008 ve 13:03  • Odpověz
autor
hele a nedáváš mu ten mucosolvan i na noc?
mucosolvan usnadní vykašlávání a to ho samo v noci budí, na noc by to chtělo kašlík spíš tlumit(třeba sinecodem)
8. lis 2008 ve 13:09  • Odpověz
néné na noc né,na noc jsme dostali Fenistil :fearful:
8. lis 2008 ve 13:18  • Odpověz
autor
fenistil na kašlík?
8. lis 2008 ve 13:22  • Odpověz
né na rýmičku :slight_smile: na noc nic nemáme na kašel teda :slight_smile:
8. lis 2008 ve 13:23  • Odpověz
teda jako na cesty na uvolnění :slight_smile:
8. lis 2008 ve 13:24  • Odpověz
bobínku my jdeme baštit :dizzy_face:
8. lis 2008 ve 13:24  • Odpověz
tak teplotka zas stoupá :unamused:
bobínku,když nemáme víc jak 38,5 zatím tak na tu teplotku se teda fakt nic nedává? :fearful:
To zas za dvě hoďky má 39 :unamused:
8. lis 2008 ve 13:31  • Odpověz
ahojík,

Zuzí to je mi líto, že je Peťulka nemocnej, moc na něj myslíme, ať je mu co nejdřív lépe.
Holky no Jájouš ječí, když už je na břiše dlouho,pr se neumí otočit zpátky, ale jak ho otočím, tak do minuty je zas zpátky na břiše a má z toho prču. Hele a kdy se naučí otáčet zpátky na záda sám? Jo a přebalování už je taky horor :grinning:
Ale je božan, mám dycky děsnou radost, když se naučí něco nového.
8. lis 2008 ve 14:05  • Odpověz
Zuzo :frowning2:
no hele já nemůžu radit z vlastní zkušenosti, my teplotu ještě neměli..ale od kámošky vím toto, její kluk měl zánět nosohltanu, taky měl vysoký teplůtky...střídat přípravek, kde je Paralen např.ty čípky a po třech hodinách zase něco, kde je ibuprofen, např.Nurofen, zábaly se dnes už dělat nemají, kdyžtak napustit vaničku s vodou 34 st., ale to až kdyby měl kolem těch 39..jinak to, že mu zase klesá, je normální a kolem té 16té(letního času 17té) je teplota vždy nejvyšší!!!!!!

Olouši, my se to naučili po tom půl roce tal nějak, ten měsíc a kus to trvalo :sweat_smile: :sweat_smile: Jinak u nás přebalování je někdy horor až teď, jinak celé léto to byl ten 6,7,8. měsíc jsem přebalovala i v kočáře :sunglasses: a přebalovák jsem zrušila v 7.měsíci a to už jsme ho před tím nějaký čas nevyužívali, prostě na zem podložku a vše na zemi :grinning:
8. lis 2008 ve 14:15  • Odpověz
no já přebalovák zrušila teď, pr jsem ho měla na postýlce a hrozilo, že tam bude házet šipky :grinning: , takže teď mám podložku na posteli
8. lis 2008 ve 14:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.