• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
No tady už taky leje :angry: a s tou zimní bundou...dnes jsem jí vytáhla taky, měl oteplený šusťáky a pogumovanou bundu s kožíškem :sweat_smile: a rukavice, jako sice je říjen, ale ta teplota je vážně zimní, takže ses min.týden s těma zimníma věcma nesekla, jak jsi to tu psala :grinning:
Díky za odkaz, noo venku se mi teda fotit nechce, bude-li takhle :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
15. říj 2009 ve 13:54  • Odpověz
jeje nestrašte s deštěm, snad to nepřijde odpo sem :angry:
15. říj 2009 ve 13:55  • Odpověz
autor
Miško, psala jsem to v pondělí:grinning::grinning::grinning: dneska vytáhnu hlavně svojí zimní bundu :sweat_smile: včra mi ve svetru a vestičce byla fakt kosa :grinning: bléééé, tohle počasí nenávidíííííííím, chci zase zpátky babí létooooooo :grinning: :grinning: :grinning:
teď o víkendu fotila i za jemnýho deště a nebylo to na fotkách znát :wink: :grinning: příští týden má být zas teplo :sunglasses: snad se meteorologové nesekli :grinning:
15. říj 2009 ve 13:58  • Odpověz
taky nevím jestli máme jít znova ven,aby se baronka nenudila tady neprší jen málo sněží už jsme malovaly,modelovaly, vybarvovaly tak nevím mě se teda taky nikam nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2009 ve 13:58  • Odpověz
juchu, našla jsem levnější a taky barevnou http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27120480&tab=0
15. říj 2009 ve 13:59  • Odpověz
autor
Olí, super!!! :dizzy_face: jsi šikula:slight_smile:
Jani, my ven půjdem určo, ale musím se odhodlat :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2009 ve 14:00  • Odpověz
Holky teda focení venku fáááááákt nechci :frowning2: To by nebyly moc hezké fotky, když budeme narvaný v zimních věcech :confounded: Brala bych spíš někde nějaký ateliér, ale oni tu asi žádný nemají k dispozici co :frowning2:

Ta zima je fakt krutáááááááááááá :angry:

Mě prcek usnul až před chvílí, takže mám klídek :grinning:
15. říj 2009 ve 14:01  • Odpověz
autor
Baru, v Humpolci maj:grinning::grinning::grinning:
15. říj 2009 ve 14:03  • Odpověz
Ty jo ta destička je Oli hezká. Ale nejsou ti naši prckové na to ještě moc prckové :grinning:
15. říj 2009 ve 14:03  • Odpověz
Baru nemyslím. Jajda maluje na té magnetické tabulce tou tyčkou s kovovým hrotem už asi tři měsíce a parádně tu tyčku drží, správně jak se má. Tohle ho bude myslím taky bavit.
15. říj 2009 ve 14:05  • Odpověz
mě tu jako počasím odpádavá připojení na stránky:sweat_smile: už jde jenom kůň:sweat_smile: a FB a centrum mi nejdou,sem zvědavá jak dlouho budu moc koukat tady :sweat_smile:
15. říj 2009 ve 14:09  • Odpověz
Zuzi to je ještě v poho, tchýni v Bělohradě včera celej den nešla elektřina...
15. říj 2009 ve 14:11  • Odpověz
tož už mi nejde seznam,aukro nic,jen ten trapnej kůň:sweat_smile: bych zrovna potřebovala na jinou stránku,mám nějakou práci a vono hovno :sweat_smile:
15. říj 2009 ve 14:13  • Odpověz
Olí, šikula s tou destičkou, to je už přijatelnější cena :wink:

Evi, v pondělí?? :grinning: Tak tos na to kápla, myslela jsem, že jsme se o tom bavily min.týden :grinning: no sobě jí asi taky vytáhnu, měla jsem takovou tenkou a hned byla durch :angry:

Jdu juknout na počasí, na ten příští týden

Zuzi, vydržaj s připojením :grinning: :grinning:
15. říj 2009 ve 14:15  • Odpověz
mě se nejde připojit ani na tu destičku :angry: :angry: :sweat_smile:
15. říj 2009 ve 14:16  • Odpověz
jojo tahle cena už jde a je to i celkem velký, jen škoda, že k tomu nejsou dvě pera.

Miško poreferuj co ses dočetla o počasí, tady začíná pršet, já se na to vy.... no ale přinejhorším dám na zimní bundu ještě pláštěnku a prostě půjdem na chvíli, třeba aspoň přestane fučet.
15. říj 2009 ve 14:17  • Odpověz
jen teda nevím co si vezmu na sebe já, zimní bunda někde ve sklepě v pytli....
15. říj 2009 ve 14:17  • Odpověz
No tak teď jsem se teda nas*ala ještě víc :angry: :angry: jako na konci října 15 stupňů???????? :confused: :confused: :confused: :confused:
http://www.e-pocasi.cz/dlouhodoba-predpoved-pocasi/
to je ale vážně na onemocnění jak dělaný, počasí podělaný, co si jako myslí, že bude týden prosinec a týden září?????Dopr... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
15. říj 2009 ve 14:18  • Odpověz
ty vogo, to počasí fakt není normální
15. říj 2009 ve 14:19  • Odpověz
autor
vždyť říkám, bže má být příští týden teplo :sweat_smile: :grinning:

Zuzííí, vydržžžž
15. říj 2009 ve 14:24  • Odpověz
počkej Mišul a 15 na konci října se ti zdá málo????????????????????Dyť tady je 0 už teď :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

hele už mi jde FB :grinning:
15. říj 2009 ve 14:24  • Odpověz
autor
a my chtěli jet o víkoši na chalupu...no nejedem :grinning: ani tchán nechce zmrznout :grinning:
15. říj 2009 ve 14:25  • Odpověz
jéééé teďka koumá na počasí a čtu si to znova!!!!!!!§já už vím jak to myslíš!!!!!!!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: jo jako,že teď je to a pak toooooo,joo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
15. říj 2009 ve 14:25  • Odpověz
autor
zuzíí, přesně tak to Mišulína myslela :grinning: :grinning: :grinning:
jsem ráda, že se Ti net zas rozjíždí :dizzy_face:
15. říj 2009 ve 14:27  • Odpověz
Zuzi, přesně tak :grinning: :grinning: 15 je až paráda, ale ty výkyvy, to je děs :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jdu dolů napsat seznam na nákup a odpoledne probrouzdáme v nákupáku :stuck_out_tongue_closed_eyes: krásný odpoledne :grinning: ale lepší než doma nebo na dešti :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: pa
15. říj 2009 ve 14:28  • Odpověz
autor
miško, to je dobrý nápad :dizzy_face: jdu napsat T., jestli nás vyzvedne v krámě :grinning:
15. říj 2009 ve 14:29  • Odpověz
já chci taky do krámu :grinning: ale teda nechce se mi vyjíždět s autem :grinning:
15. říj 2009 ve 14:30  • Odpověz
já chci taky do krámu,ale ven nechci :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
15. říj 2009 ve 14:32  • Odpověz
autor
no já bych právě do krámu jela mhd a pak by nás s nákupem vyzvedl Tom:grinning::grinning::grinning:
15. říj 2009 ve 14:33  • Odpověz
uf byli jsme venku půl hodiny a stačilo. :sweat_smile: :confused:
15. říj 2009 v 15:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.