• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
my taky :sweat_smile: jsem zmrzlá jak drozd a zmoklá jak slepice :sweat_smile: :grinning:
Tom nemá čas, takže jsme skákli jen naproti do krámu...Venoušovi se taky venku nelíbilo, chtěl domů :sweat_smile:
15. říj 2009 v 16:15  • Odpověz
tak jsme ven nešly pršosněžilo šla jsem jen já kačí měla hlídání je hnus fialovej, velkej vítr prdíme na to, radši zalezeme do vany..a budu mít Dádu heč :grinning:
15. říj 2009 v 16:46  • Odpověz
autor
Jani, tak to Ti fakt závidím:grinning: život bez Dády jako by nebyl, co? :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2009 v 16:50  • Odpověz
hele kačí bude nadšená :dizzy_face: bude s dětma tancovat,ted u nás vede dvd ze svatby, to jede třeba 5x denně, tak třeba ted povede Dáda :grinning:
15. říj 2009 v 17:03  • Odpověz
autor
no já bych Dádu nepřežila ani 2 minuty :sweat_smile: nemám jí ráda od malička, horší už byl snad jen strejček jedlička :sweat_smile:
15. říj 2009 v 17:04  • Odpověz
tak já přujela teď z hor a tam je to v pohodě :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
odvezli jsme malýho,ségra ho chtěla,tak máme do třičtvrtě na 7 intimčo s manželem:grinning:
15. říj 2009 v 17:06  • Odpověz
autor
Zuzíí, si to s manžou užijte:slight_smile:
15. říj 2009 v 17:10  • Odpověz
teď si jdeme užívat kafíčko :dizzy_face: ale to je asi tak všešchno :sweat_smile:
koho by napadla lehce eritcká otázka ohledně samoty=sex,tak my máme manželství bez sexu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
15. říj 2009 v 17:12  • Odpověz
ale nedělej se :grinning:
15. říj 2009 v 17:13  • Odpověz
autor
jak to?
15. říj 2009 v 17:18  • Odpověz
tyjo já nemumim psát už,celej den píšu jak debil a skáčou mi tam jiný písmenka :angry:

no nic k tématu:grinning:

Jani no tak ráda bych se dělala,ale jako bohužel to tak je no :pensive: :sweat_smile: už se poslední dyny dokonce ujišťuju,jestli by Péťovi nevadilo celoživotní manželství bez sexu :sweat_smile: pač mě to nic neříká,chuť na nic nemám a tak jsme vážně čtvrt roku oba jak jeptišky :sweat_smile: :pensive:
15. říj 2009 v 17:18  • Odpověz
hlavně,kdyby čtvrt roku :pensive: chudák Péťa no :pensive: :sweat_smile:
15. říj 2009 v 17:19  • Odpověz
autor
hele a nedělá Ti to antikoncepce? já totiž po nějaký době, když jsem jí brala, přestala mít úplně chuť...
15. říj 2009 v 17:21  • Odpověz
no mě to taky napadlo!!!A taky sem si říkala,že to už je strašně dlouho,že to neznám,jasně,po porodu pak nebývá chuť,ale já už jsem rok a půl po porodu a nic a taky se říká,že to je tím,že je člověk hotovej tím jak se stará o mimi,tak není na nic chuť,jenže já starost s malým nemám žádnou,je hodnej,nemám s nim žádnou práci.Tak asi zkusim promluvit s dr :unamused: ale moc se mi tam nechce potom co minule ta sestra prudila s toéu váhou a divně na mě koukala jako bych začla brát drogy nebo co,když jsem tak zhubla :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: fakt vopruz sestra :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a co budu brát místo HA?Já přerušovanou nechci a s kondomem už vůbec ne,mám jinou možnost?
15. říj 2009 v 17:26  • Odpověz
autor
buď zkuisit jinou hak nebo jinou formu(náplasti, tělisko,..)
co vadilo sestře na Tvý váze? :confused:
15. říj 2009 v 17:32  • Odpověz
sem to psala myslim,jak sem z toho byla nasraná
no jak jsem za 2,5 měsíce zhubla těch 10 kilo,tak sem zrovna byla na kontole na gyndě a ona se úplně že zděsila,když sem jí nahlásila váhu a začla pátrat,prej jak moc jsem zhubla oproti minule a začla se mě vyptávat na milio otázek kolem a já byla zrovna docela v prdeli,bylo 40 stupňů(špatně snáčim vedra) takže sem měla šílenej puls na to mě upozornila,do toho jsem nemohla mluvit,pač mě úplně vyschlo v krku z toho vedra a lepily se mi rty a bylo mě fakt na omdlení,nevyvětraná místnost,no děs a fakt jsem vypadala hrozně,tak sem si říkala,aby si fakt nemyslela já nevim co,no a od tý doby se mi tam nechce,i,když by mi to mohlo být šumák,že jo:grinning: ale šla mi tam pak pro HA mamka,že měla cestu kolem(taky tam chodí) a ona na ní hned,proč sem si pro ní nepřišla já,přitom to je úplně normální,že mi to může vzít mamka,holky kolem mě,když choděj ke stejnýmu dr jak mamka jejich,tak si taky rovnou třeba řeknou pro něco o dceru,no prostě z toho mám špatnej pocit,nevim,asi jsem divná :unamused:
15. říj 2009 v 17:40  • Odpověz
a ty myslíš,že třeba jenom jiná značka HA by mě nechuti mohla zbavit?
15. říj 2009 v 17:40  • Odpověz
Zuzko to se stává hodně holkám že ti antikoncepce nevyhovuje tak zkus jinou a třeba se to zlepší nebo jak píše evi náplast nebo injekce je. my taky máme přerušovanou a dobrý a praktikujeme to už dost dlouho a nic se neděje, jindra si dává až moc velkej pozor! je fakt, že taky nemám někdy chut,ale když mám ovu a to většinou poznám tak se můžu urvat :grinning:
15. říj 2009 v 17:44  • Odpověz
Zuzi a nebyla sestra obtloustlá, že by závist :wink:
já prášky neberu, manžovi kondom nevadí a mě vyhovuje, že nejsem zablemcaná :grinning: Antikoncepce mi dělala zle.
15. říj 2009 v 17:50  • Odpověz
jo jediná výhoda přerušovaný soulože je ta,že nejsem postříkáná ve vagíně a nemusim se jít umejt :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
a jediná výhoda kondomu je,že nejsem postříkáná nikde :sweat_smile: taky dobrý,jen ta guma no...já potřebuju cejtit penis :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

jinak sestra není nějaká obtloustlá bych řekla,postavou na svůj věk je akorát,ale mamku to taky napadlo,ale mě se nezdá být tlustá
15. říj 2009 v 17:53  • Odpověz
Zuzí já ho cejtím :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2009 v 18:00  • Odpověz
to si jenom myslíš Olí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

hele začli jsme se bavit o sexu a Evča zmizla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jako vždy :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2009 v 18:07  • Odpověz
hele nemyslím, Jájouše jsme dělali bez kondomu a přišlo mi to stejný :grinning:
Eví je stydlín jo?
15. říj 2009 v 18:17  • Odpověz
no jéjej a jakej :grinning:

vidíš to mě nenapadlo,že jste Jáju museli dělat bez kondomu,že nemáš porovnání :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2009 v 18:19  • Odpověz
mě to teda taky nepřijde moc velkej rozdíl i když je fakt že bez gumy je to trochu jiný lepčejší :grinning: :dizzy_face:
15. říj 2009 v 18:25  • Odpověz
no jéjej:grinning:

tak my jedeme pomalu pro Naše krásný hodňoučkatý miminko alias batolátko :grinning: :dizzy_face:
15. říj 2009 v 18:28  • Odpověz
Jé tady se to zase rozjelo :dizzy_face: :dizzy_face: tak my jedeme na přerušovanou a taky se bojím, jestli začnu chodit do práce, chci to nějak vyřešit, pže by mě teda naštvalo, že mi vyšla práce a najednou zase pryč z laborky...ále HA mi taky nedělá dobře, já jsem frigidka i tak a natož s Ha, to jsem jak ledová královna :grinning: Takže jsem uvažovala o Pharmatexu, je to krém a tak nějak nejmenší zlo, alespoň to ten krém dole promaže :grinning: :grinning: :grinning: a stejnak pojedeme na přerušovanou, akorát budu mít větší jistotu s tím spermicidním krémem :wink:

Zuzo, určitě změna značky Ti nepomůže, leda ty náplasti, ale např.já měla Evru - náplast a taky blbý :unamused:

Koukám, že jsem všechny navnadila na nakupování :grinning: :grinning: je to sice hrozný, ale fakt lepší 2 hodky někde mezi lidma, než se nudit doma.
Daníkovi se teda venku líbí :sweat_smile: on je pako, ale mě nějak ne :grinning: Jemu fakt tohle počasí nevadí, on šílel z veder, to chtěl pořád domů
15. říj 2009 v 19:19  • Odpověz
Jo a jinak Zuzo, chudák manžel teda :sweat_smile: tak čtvrt roku bez ničeho by mi doma neprošlo, tady stačí 4-5 dní a už má keci, že jsme šu před 14.dny :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak si myslím, že je to prostě tím mateřstvím, já teda nikdy nebyla nějaká erotomanka, jedině, když jsem s chlapem chodila ze začátku, pak už je to zajetý a není to ono :grinning: Ale když jsme dělali daníka tak mě to bavilo třeba i ob den, ale teď fakt by mi to stačilo 1x za měsíc, to by bylo ideální :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. říj 2009 v 19:24  • Odpověz
náhodou si vzpomínám když se daník narodil tak jsi taky jednu chvíli měla velkej apetit :grinning:
15. říj 2009 v 19:26  • Odpověz
Jani fáákt??? :grinning: No to asi bylo tím, že jsem celý těhu nechtěla :grinning: a dělala jen taťkovi ruční a ústní práce :grinning: a jak jsem měla bříško prázné, tak jsem asi měla absťák..ale to si fakt už nepamatuju :grinning: Ty máš paměť :wink:
15. říj 2009 v 19:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.