• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
tak Jajda má dnes čurací den - utekl z nočníku a vyčural se v ložnici, pak nechtěl plínu a lítal tu nahatej a vyčural se v obýváku, před koupáním se vyčural v obýváku a jako bonus do vody :angry: :grinning:
15. říj 2009 v 19:34  • Odpověz
autor
Evča nezmizela kvůli sexu:grinning::grinning::grinning: Evča byla vyhnaná od kompu :stuck_out_tongue_closed_eyes: přišel domu živitel a měl hlad :grinning: jsem musela jít udělat véču :stuck_out_tongue_closed_eyes:

taky teda zrovna nemusím pláštěnku(zdržuje a taky mi překáží), ale Hak jsem nechtěla kvůli kojení(ani tu slabou, můj dr. jí stejnak nechce předepisovat) a sic už půl roku nekojím, tak mi přijde zbytečný si jí nechávat dát :grinning: :grinning: :grinning: takže jedem na pláštěnkách nebo přerušovaný :grinning: :grinning: :grinning:

tak očividně ani náplast nepomůže, tak buď tělísko(ale tím, že plánujete druhý, tak je to vyhazování peněz) a nebo třeba nuovaring(nebo jak se to jmenuje)zkus to probrat s dr. a na sestru s*r :grinning: záviděla nebo se o Tebe bála( rychlý zhubnutí může být u některejch nemocí...)
15. říj 2009 ve 21:38  • Odpověz
Tak ten ring mi Dr taky nabízela a to jsem rovnou zavrhla, bych si ho asi neuměla "zasadit" :grinning: :grinning: a tělíska se nějak bojím, ta představa, že mám něco v děloze(jinýho než mimino) :grinning: :grinning: , se mi příčí :fearful:

Tak se jdu ospršit a do pelechu, nějak mi ty dny utíkají strašně rychle, pořád jen chodíme spát a vstáváme :grinning: :grinning: dobrou
15. říj 2009 ve 21:54  • Odpověz
co to je nuovaring??
Jsme se zrovna s Péťou bavili,že vlastně ani nemá smysl,abych brala HA,když nesexujem:sweat_smile: a kvůli jednomu sexu za čtvrt roku je blbost to do sebe rvát,třeba se to tím fakt zlepší.A musim kvůli tomu k dr že přestanu brát ha?Nemusím ne?:sweat_smile:

tak dobrou
15. říj 2009 ve 22:30  • Odpověz
ahojda

jdu se zeptat,Péťulka má zvýšenou,po odečtu 37,3.....šli by jste ven nebo radši ne?
16. říj 2009 v 09:24  • Odpověz
autor
ahojky,

Zuzí, http://www.babinet.cz/zobraz.php?4339 (tam máš ten nuovaring), k dr. kvůli tomu, že nechceš hak nemusíš:wink:
no když je takhle hnusně, tak bych šla ven na chvilku nebo vůbec
16. říj 2009 v 09:37  • Odpověz
ježiš co to je??? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: jak si to tam jako dám?To si to tam budu muset voperovat ne? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: do toho nejdu,to radši nic :sweat_smile:
ohledně teplotky,teď dopoledne nepujdem,ona možná zas odpo bude stoupat viď,tak uvidim odpo a asi spíš nepujdeme vůbec :frowning2:
16. říj 2009 v 09:57  • Odpověz
autor
no vypadá to strašidelně, ale snad to tak složitý není :grinning: :grinning: :grinning:
no asi to stoupat bude, no...dej vědět :wink:
16. říj 2009 v 10:20  • Odpověz
a musim jít na kontrolní odběry na který jsem měla přijít v září kvůli zvýšeným jaterním testům??? :sweat_smile:
16. říj 2009 v 10:30  • Odpověz
autor
no tak na ty bych teda šla.-)
16. říj 2009 v 10:31  • Odpověz
fakt?Je to nutný?Hrozí mi něco? :sweat_smile:
16. říj 2009 v 10:36  • Odpověz
autor
lepší je to zkontrolovat:wink:
16. říj 2009 v 10:54  • Odpověz
tak jsem tam teď volala a v pondělí jdu na odběry no :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: spokojená? :angry: :angry: :grinning:
bože sestra se na mě chystá :sweat_smile: a já prej děkuju naschledanou a to za sebou a když jsem říkala naschledanou taak ona teprv říkala prosím :sweat_smile: a já už skoro vyplej telefon :sweat_smile: no ta si o mě musí myslet věci :grinning:
16. říj 2009 v 10:56  • Odpověz
autor
jj, spokojená :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2009 v 10:58  • Odpověz
16. říj 2009 v 10:59  • Odpověz
autor
jsi šikulka:slight_smile: v po to se sestrou zvládneš :grinning:
16. říj 2009 v 11:00  • Odpověz
víš jak příjdu psychicky vyčerpaná,v jakým stresu z ní budu?Budu mít po pěkným dni :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
16. říj 2009 v 11:01  • Odpověz
kuk,

Zuzí na sestru kašli,nic si z ní nedělej... :wink:
tak my máme rýmu, teda Jajda, asi reakce na očko :frowning2:
16. říj 2009 v 11:02  • Odpověz
a to ještě po mě určitě bude chtít zvážit!!!:sweat_smile: pač si na to vzpomene,že jo?:sweat_smile:
no ještě,že minule jsem u ní měla 61,7 to bylo před půl rokem,teď mám 63-na její váze 62,5 tak aspoň,že jsem to kilo nabrala :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: to je prdel,ale mě fakt vodvezou :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: moje nervy :sweat_smile:
jaká je pravděpodobnost,že na to zapoměla???Ale jako fakt,tak taky si dělala sestřičku a když ti někdo uvízl v hlavě z pacientů,tak,když příště přišel,vzpoměla sis na to co ti na něm naposled přišlo divný?Nebo to zapomeneš v tom šrumci s dalšími pacienty?
16. říj 2009 v 11:04  • Odpověz
autor
já mám paměť na blbosti :sweat_smile: , takže já bych si určo vzpomněla, ale asi bych to nerozpitvávala :grinning: :grinning: :grinning:

Olí, to mně mrzí.-) a jen rýmu? teplota, vyrážka zatím nic? já reakci čekám od pondělí :grinning:

jo a zítra jdem s Tomem asi na véču a nebo pozdní oběd:grinning: záleží, jestli se T. mamce bude chtít uspávat :grinning: nebo radši jít ven :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2009 v 11:07  • Odpověz
Eví teplotku jen 37,3 po odečtu, ale roste mu stolička dole, takže to může mít i k tomu. Vyrážka zatím nic.

Jé to máte fajn s obídkovečeří :wink:
16. říj 2009 v 11:12  • Odpověz
Oli tak to máte teplotku jak my a pujdete ven?Nepujdeme né? :sweat_smile:

já bych taky chtěla jít na obídek s manželem :cry:
16. říj 2009 v 11:16  • Odpověz
autor
no já jsem k narozkám dostala voucher do jedný restaurace, tak ho musím využít :grinning:
16. říj 2009 v 11:24  • Odpověz
Zuzí my byli jen v obchodě pro rohlíky a pak si jen trochu ťapknul kolem bytovky.
16. říj 2009 v 11:25  • Odpověz
Oli ty mě kazíš plány,jako,že se s touhle teplotou v tomhle počasí ven nechodí:sweat_smile: jak je u vás?Tady poprchává

tak změřim odpoledne a když bude stejná nebo nebude,tak mám jít nebo ne?

Jinaak Evi fakt nic nechci,Péťulka nic nepotřebuje,jen punčocháčky,tak pomalu kupuju na zimu,tak jestli chceš nějaký mi pošli :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale samo nic nechci :slight_smile:
16. říj 2009 v 11:34  • Odpověz
autor
jakou velikost?86/92? mně je jasný, že nic nechceš, ale chápeš mně, ne? :wink:

když nebude nebo bude stejná tak bych šla, když bude vyšší tak bych nešla...
16. říj 2009 v 11:36  • Odpověz
jj ideální velikost,chápu Tě,ale fakt nic posílat nemusíš:slight_smile:

no my ven nepujdem,tak chčije jak prase,jdu uspat miminko :dizzy_face:
16. říj 2009 v 11:50  • Odpověz
autor
nemusím, ale chci:slight_smile: až se naobědváme, tak konečně dojdem na tu poštu :slight_smile: už se těším:slight_smile:
budeš tu večer?
16. říj 2009 v 11:53  • Odpověz
no my budeme asi doma celý den,pač venku prší,v dešti s ním ven chodit nemám ne?

Ohledně tepláčků,já ti vlastně psala do dopisu,ale,když si ho nebudeš číst,tak ve stručnosti......
ty zateplený už paní měla dvoje nějakou obří velikost a 74,bohužel říkala,že už tyhle dělat nebudou,takže že by přišly ve velikosti kterou jsme potřebovali není šance:frowning2: jiný zateplený neměla,jen nějaký šusťáky,ale ty se mi nelíbili a teplý moc nevypadali,no a měli jsme smůlu i na normální tepláčky,fakt nic nebylo,jenom hodně malý nebo velký,ale nakonec jsme jedny dohledali a je to něco mezi těma dvouma velikostma co jsi chtěla,jako nějaký fakt hezký tepláčky prostě už nebyli,tyhle jsou takový normální,jako hezký,ale normoš,ale byla jsem ráda,že aspoň něco jsem tam koupila,pač fakt jako na smůlu nic nebylo :unamused:
16. říj 2009 ve 12:23  • Odpověz
tady je zataženo a nefouká.
Čekám na ppl a někde se courá, a já si potřebuju umejt hlavu, sakra.
16. říj 2009 ve 12:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.