• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Zuzulí radši s malým ven nechod je zima, tady taky poprchává budte doma v teplíčku a radši si hrajte :sweat_smile: posíláme malýmu pusinky,at je mu líp!!my jsme venku byly dopo, byl tady bazárek akce na jeden den,nebylo tam nic, ale kačí se vysmradila,pak jsme šly do fota a dom :sweat_smile:
16. říj 2009 ve 12:25  • Odpověz
jinak večer,no po 6 přijede taťka,tak pak už nevim jak budu,ale možná se povede a přes den jak mi dítko dovolí:slight_smile:
16. říj 2009 ve 12:25  • Odpověz
autor
lásko, stejnak děkuju :slight_smile: určo budou pěkný :slight_smile:

tady trochu poprchává, ale proti včerejšku to jde :grinning: vezmu kočár, zachumlám do něj dítě(to se bude asi pěkně vztekat) a rychle objedeme, co jsme včera nestihli:slight_smile:
16. říj 2009 ve 12:28  • Odpověz
autor
večer myslím třeba po 20:wink: T. jde slavit kámošovi narozky, tak budu mít volnej komp:grinning:
16. říj 2009 ve 12:29  • Odpověz
no to nevim právě,podle toho jak Péťula až příjde z práce,jestli si nepustíme nějakej filmek na dývku,když v telce nic víš:slight_smile: uvidíme,fakt nevim jak to dopadne,může to dopadnout tak,že se mi odsud nebude kolem 8 chtít a filmek nebude a já tu:slight_smile:
16. říj 2009 ve 12:33  • Odpověz
autor
ok, budu tu čekat:grinning::grinning::grinning:
a nebo taky ne:grinning::grinning::grinning:
16. říj 2009 ve 12:34  • Odpověz
tyjo mě je kosa a to topim :stuck_out_tongue_closed_eyes: a vařim hami a mám hlad :sweat_smile:
16. říj 2009 ve 12:59  • Odpověz
a venku chčije jak prase juhůůů :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :dizzy_face: to je božíííííííííííííííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. říj 2009 ve 13:00  • Odpověz
autor
chtěla jsem napsat, že mám hlad jako vlk a Venda ještě spí :grinning: tak už nééé, už se hraboší :grinning:
16. říj 2009 ve 13:05  • Odpověz
kačí opět tradiščně nespí kouká zase na dvd ze svatby
16. říj 2009 ve 13:07  • Odpověz
já už papkám a PPL nikde, sakra, jsem zpocená jak pes, bo jsem jezdila na rotopedu a sprchu si kvůli němu nedám :frowning2:
16. říj 2009 ve 13:08  • Odpověz
autor
co Ti Olíku PPL doveze?

já jdu papááát :grinning:
16. říj 2009 ve 13:15  • Odpověz
ale začínám si myslet, že někde zapadl... i když teda tady po sněhu ani památky :sweat_smile:
16. říj 2009 ve 13:17  • Odpověz
autor
jsem na ten fusak koukala na veletrhu, moc se mi líbil, ale my ho fakt už nevyužijem...
16. říj 2009 ve 13:38  • Odpověz
Ahojky

tak jsem chtěla začít vesele, co se týká počasí a než jsem se sem dohrabala, tak začalo lejt :angry: :angry: bože, to je něco..dopo bylo celkem slušně, byli jsme zase hodku, nepršelo, nefoukalo..to se dá, ale odpo budem trčet doma..

Zuzul, to mě mrzí s Petíkem, jak Ty na to přijdeš, že má zvýšenou teplotu, je nevrlý???? :confused: 37,3 u dětí ještě není nic hroznýho, ale jak píše Evča, odpo se to možná zvedne :angry: ven bych asi nechodila, jen kdyby nepršelo, tak aby se trochu vyvtěral, ale jinak teda nee.
Jinak ten ring do pipky, bych taky nenasadila, i když kámoška ho má a říká, že to jde dobře nasadit :grinning: :grinning:

Olísku, to si myslíš, že Ti v tonhle Jajda vydrží zabalenej a že se nebude vztekat??? :grinning: :grinning: To jsem zvědavá na první jízdu v tom :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: chi,chi pak poreferuj :grinning: :grinning:

Eví, prosím Tdnes mi psala babi, že zemřel bratr našeho známého, nebylo mu ani 40 a našli ho vykrváceného ze všech tělesných otvorů :confused: :confused: co to prosím tě může být?????to jsem teda ještě neslyšela :cry: :pensive: :pensive:
16. říj 2009 ve 13:39  • Odpověz
autor
tady zas hrozně leje:frowning2:
16. říj 2009 ve 13:39  • Odpověz
Mišul to je drsný teda :confused: :fearful: :pensive:

ne ne,poznala jsem to,že je teplejší na čelíčku,není mu nic jinýho,on nebývá nevrlý,ani nic jiného,to až,když má 40 tak rovnou leží a nehejbe se,ale nepláče nikdy bobik.Já to poznám vždycky,že na čelíčku je teplejší

hele to dle Mišky ring ping:sweat_smile: jak jako,že nasadíš...dyť v pipce nemám na co nasadit přeci nebo vy tam máte vevnitř hory a útesy nebo co??? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: mě by to vypadlo,já bych to musela přilepit sekunďákem k děložní stěně,aby to drželo a ochrana by byla i tak nulová,když by byl přicuclej na stěně :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
16. říj 2009 ve 13:44  • Odpověz
autor
ring do pipky:grinning::grinning::grinning: ring ping:grinning::grinning::grinning: vteřinový lepidlo:grinning:

Miško, nevím :sweat_smile:
16. říj 2009 ve 13:49  • Odpověz
Zuzo, tak hory a doly tam nemám :grinning: No já právě ani nevím, jak se to tam dává, nasazuje, navléká, nasouká či jak??? :grinning: :grinning: Takže ani nevím, jak tomu mám říkat :grinning: Prostě je mi to záhadou a určitě bych to tam nedala dobře a hned by bylo mímo :grinning: :grinning:

Tak to jo, že je teplejší, já bych to právě na Danovi ani nepoznala, že má "jen" 37,3...po poslední hexe jsem ho měřila jen na zkoušku a právě měl stejně, ale příznaky žádný, ani to čelo nebylo telejší

No s tím klukem je to drsný, nechtěla bych ho najít :frowning2: a to jsem se nejdřív lekla, že píše babi o tom našem známém a ten má dvě malé děti, tak jsem byla úplně mimo z toho a četla jsem znova tu sms a až pak mi došlo, že je to bratr, ne ten náš známý..
16. říj 2009 ve 13:50  • Odpověz
Evi, taky vůbec nevím, to je jak z nějakýho hororu :frowning2: :frowning2: Tak snad na to přijdou, co to bylo...

jdu pověsit prádlo
16. říj 2009 ve 13:51  • Odpověz
to musíš spodem vcucnout :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
16. říj 2009 ve 13:52  • Odpověz
autor
já myslím, že je celkem jedno kam a jak ho nasadíš, když je tam ten hormon....
Miško myslím, že vydrží. A když ne, tak se bude z toho líp vyndavat než s fusaku. Deka furt sjíždí :frowning2: Poslední dobou, dkyž vemu ven kočár, tak chce dělat hačí, lenoch.
no,to stačí ho jenom zasunout jak tampon a on si tam bude jen tak plavat a žít :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
16. říj 2009 ve 13:53  • Odpověz
no akorát to vypadá, že dnes ho pán fakt nedoveze :angry:

Jé si snad budu muset taky kouknout na ten odkaz, bo vůbec nevím o co go :grinning:
16. říj 2009 ve 13:54  • Odpověz
Mišul to je fakt hustý,to vypadá jak na selhání všech orgánu a vnitřní krvácení
16. říj 2009 ve 13:54  • Odpověz
autor
hi, hi:slight_smile: jsem nejdřív myslela, že chce Olí vytahovat pipka ring z fusaku :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2009 ve 13:57  • Odpověz
Mišo no zní to hrozně :confused:
Olí, tak to jo, jestli je tak hodnej :sunglasses: tak pak pověz, jak se to osvědčilo :wink:

Na prádlo peču, pověsím ho, až se D.vzbudí a bude s ním dole Petr :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zuzi, no asi něco takového to bude, fuj, to je vážně hrozný, jak člověk vůbec netuší, co ho třeba čeká a hlavně kdy ho to čeká :unamused: , on nebyl nějak nemocnej...
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.