• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
mně napadla hematologická porucha....
16. říj 2009 ve 13:57  • Odpověz
Miško no jsem zvědavá, aby mě nepřevezl a nebyl najednou akční chodec. :grinning:
16. říj 2009 ve 13:58  • Odpověz
a já zas,když sem četla o vyndávání a než sem došla k fusaku,tak jsem myslela,že ring ping z pipky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

vy stejně kecáte,tam máte galapágy a nechcete se přiznat :sweat_smile: ale tak mě to nevadí,že jo,já mám sekunďák :grinning: :grinning: :grinning:

dítěěěěěěěěěě
16. říj 2009 ve 13:58  • Odpověz
chudák chlap Míšo určo se zjistí co se mu stalo,ne,je to hrozný!! :frowning2:

OLí ten fusak je fakt hezkej,ale kačí by nesnesla mít takhle uvázaný ruce :astonished:
16. říj 2009 ve 14:00  • Odpověz
autor
já si spíš nedokážu představit, že mám něco měsíc v pipce :sweat_smile:
nemám galapágy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2009 ve 14:01  • Odpověz
máš :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Oli koukni na odkaz,dělej :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

ještě jste mi :sweat_smile: neřekli jestli se chodí ven s mímem,když prší :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: tak co teda??????:grinning:

mám už bobíška na nohách,vyspinkanýho do ornažova:sweat_smile: tak myy jdeme papkat :slight_smile:
16. říj 2009 ve 14:04  • Odpověz
autor
nemám, přijeď prozkoumat :grinning: :grinning: :grinning:
no my půjdem v pláštěnce a holínkách na poštu, pojedem busem:slight_smile:
16. říj 2009 ve 14:06  • Odpověz
Já taky galapágy nemám :grinning: Pro mě je stejně divná představa menstruačního kalíšku :sweat_smile: :sweat_smile: já si to představuju jako malý kelímek od kafe z automatu, jednou za pár hodin vyndat a vymýt..mě se to prostě příčí ikdyž je to určitě 100x hygieničtější než vložák :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Olí, i to se může stát...tak to schováš pro druhý, no :wink:
16. říj 2009 ve 14:07  • Odpověz
autor
kelímek z automatu:grinning:
já jsem o tom uvažovala, ale mně ¨vadí i tampon velikosti mini, tak se mi nechce dát tolik peněz za kalich....
16. říj 2009 ve 14:09  • Odpověz
Zuzo jsem Ti to psala vejš :stuck_out_tongue_closed_eyes: že s tou zvýš.tepl bych ho do deště nebrala, jinak se za deště ven chodí :grinning: co kdyby lilo měsíc, tak budete zavřený měsíc doma???? :grinning:
Dej bundu a přes to pláštěnu, sobě deštník a je to :grinning: :grinning: teda až bude petík bez teplotky :wink:
16. říj 2009 ve 14:09  • Odpověz
Jani ruce může mít venku. Ty jo a PPl už dorazilo a fusak je krásnej. Akorát Jajda ho odmítá doma zkusit :grinning: se mu teda nedivím.
Ten kalich si hodně holek chválí ale já si to taky nedokážu nějak představit.
16. říj 2009 ve 14:16  • Odpověz
ty vogo a to se po měsíci vyndá jo, a dá se tam nový? a jak to drží? boha jeho... :confused:
16. říj 2009 ve 14:18  • Odpověz
já myslim bez teploty vy vopice:sweat_smile:

prej kelímek od kafe:sweat_smile:

jj byla bych doma měsíc:sweat_smile:
16. říj 2009 ve 14:27  • Odpověz
Kalich :grinning: já taky mini tampon nemohu :unamused:

Holky, jsem se teď zasekla na www.fler.cz, našla jsem to na volné diskuzi, jsou tam výrobky holek, najdete tam vše a takové krásné veci :wink: koukněte, určitě byste tam našly nějaké dárky na Vánoce pro Vaše blízké :wink: :wink:
16. říj 2009 ve 14:28  • Odpověz
Ahoooooooooj ,

teda zapnu internet a takové žhavé téma :grinning: Ale docela jste mě potěšily, neboť jsem na tom totálně stejně. Tak max jednou týdně a dost :grinning: A to už přesně poslouchám doma jako Míša, že nesexujeme 14dní :grinning: :grinning: On si totiž manža zvyknul, že já v těhu mohla pořád a teď to tak není. Jsem unavená a těšim se jak zalehnu a budu mít klid. A ono ejhle...něco se ode mě ještě očekává :grinning: Je fakt, že když už pak musim tak se mi to líbí, ale donutit se jo horšíí :grinning:

Teda holky to je fakt super téma :grinning: :grinning: :grinning:

My jsme dnes dopol scháněli teplou čepici, něco máme, ale nic moc. A sehnat rukavice bylo ještě horší. Evii až bude krámek v Poliklinice nezapomeň mě prosíííííííííííííííííííííííím upozornit!!!!!!
16. říj 2009 ve 14:29  • Odpověz
já mohu jenom tampon:sweat_smile:
16. říj 2009 ve 14:29  • Odpověz
no ohledně toho sexu:grinning:se vrátím teda:sweat_smile:

sem chtěla psát v noci v 1 ránu Míše,sem na to tak myslela:sweat_smile:
že jako já nejsem chudák,když jsem neměla sex v těhu a to bych mohla furt celýh 9 měsíců?:sweat_smile: Péťa se bál nebo co to tenkrát mlel:sweat_smile: tak teďka si musí počkat on no:grinning:
jiank sem se ještě chtěla zeptat a sem si říkala v noci jak jako to,že by to u manžela neprošlo,že 4 5 dnů a musíš:sweat_smile: to jako tě honí po bytě a říká Mišule dej mi?:sweat_smile:
16. říj 2009 ve 14:33  • Odpověz
Zuzi to je sranda, jsi mě rozesmála :grinning: Nevim jak to je u Míši, mě teda Petr po bytě nehoní, ale je už dost vlezlej a neustále se připomíná, že musim podlehnout :grinning: Teď jsem dostala k narozeninám úžasný polštářek, ale manžílek si asi naběhl :grinning: :grinning: :grinning: Na jedné straně je napsáno ..."Miláčku dnes ANO" a na druhé straně "Miláčku dnes NE". Tak hádejte se kterou stranou jsem se nejvíc skamarádila????????????????? :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2009 ve 14:35  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: já bych měla nonstop půl roku...Miláčku dnes NE :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

no mě se Péťa jako taky docela neustále připomíná,ale já nepodlehnu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
16. říj 2009 ve 14:36  • Odpověz
No Zuzi, ale občas by jsi asi měla, aby neměl choutky někde jinde :frowning2: Přece jen je to chlap a potřebuje to. Já si teda říkám, že ten můj by mi to neudělal, ale kdo ví co :angry:
16. říj 2009 ve 14:38  • Odpověz
no já si taky říkám,že to jako chlap potřebuje a taky si říkám,že by mi to neudělal :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale nějak to nepomáhá no :sweat_smile: přece nebudu mít sex kvůli jeho choutkám,když já žádný nemám....to si u toho mám číst noviny nebo jak? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
16. říj 2009 ve 14:42  • Odpověz
Vyjádřím se později :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2009 ve 14:44  • Odpověz
Mišo ty stránky jsou super, fakt krásný věci, s kabelek bych si vybrala teda...ale většinou ta co se mi líbí tak je zrovna drahá :sweat_smile:
16. říj 2009 v 15:01  • Odpověz
autor
na stránky juknu večír:slight_smile:

Zuzííínku, díky:slight_smile: tepláčky seděj jak ulitý!!!to je přesně to, co jsme potřebovali :wink: jsou ouzký, takže mu furt nepadaj, malinko delší, tak mi z nich okamžitě nevyroste:slight_smile:

Baru, nezapomenu¨:slight_smile: rukavice jste sehnali?a měli i menší než 92? chtěla jsem TI POPŘÁT AŽ ZÍTRA, ALE NEVÍM, JESTLI BUDU:slight_smile: TAKŽE VŠE NEJ!!!
já bych se skamarádila s opačnou stranou polštářku než ty :zipper_mouth: :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2009 v 15:48  • Odpověz
super Evi,mám radost:dizzy_face:

hele a když venku mrtě sněží,tak se taky chodí s mimisema ven?:sweat_smile: bez teplot samo :grinning:
16. říj 2009 v 15:50  • Odpověz
autor
tady nesněží, tady lítá déšť a zmrzlý kapky:frowning2:
16. říj 2009 v 15:55  • Odpověz
Zuzo, ven se chodí za každého počasí..teda asi ne za tornáda, no :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning:

Ták, mě Petr nenahání, ale pořád poukazuje na svůj tvrdý úd, různě se předvádí, že je jako ready a tak :grinning: :grinning: a když to nemá fakt dost dlouho, tak je šíleně nepříjemný :frowning2: prudí, nadává, se vším tříská..takže já se raději naladím na erotično a fakt to nenchávám dýl jak týden bez vrznutí :grinning: když se mi fakt nechce, tak to jistí ruční práce :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2009 v 16:00  • Odpověz
ježiš marja :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
16. říj 2009 v 16:03  • Odpověz
Co má Baru zítra???Narozky???????

Tak my jsme se rozhodli, že pojedeme vakem na Masaryčku a pak tramvají na Václavák do Luxoru, tož nevím, zda to není blbý nápad :sweat_smile: :confused: :sweat_smile: asi budeme durch mokrý :frowning2: ale doma se mi fakt nechce být!!!!

A polštářek by byl u nás na prd, pořád by mi ho Petr otáčel na stranu dnes ano :grinning: :grinning: :grinning:

A Zuzíku, je to vlastně pravda, že v těhu Tě Petr trápil :grinning: jak se furt bál a nechtěl si štrejchnout :grinning: pacholek, tak to je fakt, že ať si to teď zase vyžere on :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2009 v 16:04  • Odpověz
Co ježiš marja??? :grinning: že mi ho ukazuje??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2009 v 16:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.