• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
no konečně pořádný slovo:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile: víš jak jsem trpěla JÁ :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
16. říj 2009 v 16:06  • Odpověz
Jo pamatuju, už jsem na to zapomněla, ale jsi mi to připomněla, že to byla muka pro tebe :grinning: :grinning: sis tam tenkrát rvala, co Ti do ruky přišlo, viď :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
16. říj 2009 v 16:07  • Odpověz
autor
jj, narozky:slight_smile:
nápad je to dobrej:slight_smile: my se projeli busem, prošli všechny louže:grinning: a dítě je spokojený :grinning:
16. říj 2009 v 16:07  • Odpověz
Díky za připomenutí, Barči narozky jsem ani nevěděla!!!!Kolikáté??20??? :grinning: :wink:

Tak my se jdeme chystat, držte nám palce, ať se někde neutopíme :grinning:
16. říj 2009 v 16:08  • Odpověz
autor
18 :grinning: :grinning: :grinning:
není zač:slight_smile:

palce držím:slight_smile: dej vědět :grinning:
16. říj 2009 v 16:10  • Odpověz
ježiš marja na celej příspěvek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
mě tudle taky Péťa honil nyhej po bytě a říkal HELE :sweat_smile: myslel tím koukej na mýho pindika :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: tak sem mu řekla,ať se oblíkne a jde spát :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
16. říj 2009 v 16:15  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning:
16. říj 2009 v 16:19  • Odpověz
hele Zuzi třeba po týhle lehce erotický diskuzi budeš taky navnaděná :grinning: jinak ven my chodíme taky denně málo se stane že nejdeme aspon na chvíli se provětrat,dneska jsme byly dopo ted odpo už teda ne,ale snažíme se denně :wink:
16. říj 2009 v 16:45  • Odpověz
my taky chodíme denně,jen dnes nejdeme :sunglasses:

jinak tato lehce eritická diskuze mě fakt nenavnadila :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
16. říj 2009 v 16:55  • Odpověz
autor
tady chvilku svítilo sluníčko, heč :grinning: :grinning: :grinning:
tak už jsem zas samotinká...T. už odešel do hospy :grinning:
16. říj 2009 v 18:11  • Odpověz
Evi já taky jindra jel k vám do velkoměsta na sraz s vejškou, bude tam spát u spolužáka, takže dorazí až zítra a pak jede s babí zase zazimovat zahradu na šumavu,takže budeme mít dámskej víkend zase :astonished:
16. říj 2009 v 18:40  • Odpověz
Ahojky holčiny moje tak jak se máte?Koukám dámská jízda všude panuje...no u nás taky,ale až na to že já mám přeci jen synátora a ne dcerušku :grinning:
16. říj 2009 v 18:42  • Odpověz
autor
ahoj Peti, já mám taky syna :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2009 v 18:44  • Odpověz
No jo Evi promin ty máš taky chlapáka takže to valstně taková dámská jízda není :grinning: :sweat_smile:
16. říj 2009 v 18:46  • Odpověz
já mám taky syna :grinning: a Miška má taky syna :grinning: a Olča má taky syna a Barča má taky syna :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
16. říj 2009 v 18:47  • Odpověz
nj tak to dámská jízda nebude no.Bude to tak na půl s těma našima chlapákama :grinning: :grinning: :grinning: Omluvuju se!!!! :wink:
16. říj 2009 v 18:48  • Odpověz
já mám dceru my máme dámskou jízdu..Peti taky se ti to krátí, co? jak ti je?
16. říj 2009 v 18:52  • Odpověz
se neimlouvej né:grinning: to byl ftip jako :sweat_smile: jediná Janča tu má kačenku no :sweat_smile:
16. říj 2009 v 18:55  • Odpověz
autor
já dám za chvilku syna spát, takže u mně bude dámská jízda:grinning:
Peti, to neva, žes zapomněla, že všechny krom Janiny máme chlapáky :grinning: :grinning: :grinning:
Jani tak hlavně jestli ta tvoje beruška je hodná a ne takovej tygr jak ti kluci,nebo teda aspon ten náš.Krátí se mi to ale stále to je víc jak měsíc ještě :unamused: Není mi vůec dobře.Asi mě už pořádně berou poslové protože kolikrát se fakt cítím že mi praskne břicho a bude mimi venku :sweat_smile: S Patričkem to bylo ke konci taky hrozný ale snad se to dalo líp snášet jak ted.Jsem dost utahaná :pensive: :confounded:
ono je to asi i tím, že máš víc práce než když jste mimi ještě neměli takhle je to dost těžký se starat o malý dítě a ještě do toho být těhule, ani se ti nedivím..a Kačí hodná je to holčička, ale měl to bejt kluk,to je péro!
16. říj 2009 v 18:58  • Odpověz
autor
a Peti, co tipuješ, že budete mít? ještě jednoho raubíře nebo roztomilou panenku :wink:
16. říj 2009 v 18:58  • Odpověz
a co tipujete,že budu mít příště já? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Péti se nemáš zač omlouvat!!!Já být těhule,tak sem příjdu a ani neřeknu holkám jménem,jak bych to zapoměla,fakt!:sweat_smile:

my jdeme koupat a pak taky spát,ale jeden chlap pujde spát a druhej přibyl,takže já dámskou jízdu asi nezažiju :sweat_smile:
16. říj 2009 v 19:00  • Odpověz
tak určitě to je tím že mi P nedá chvilku klidu a je to éro k nezastavení,kolikrát bych ho někomu půjčila abych měla klid,ale pak by mi asi i chyběl :sweat_smile: :wink: Je to hold záhul njn.Třeba to druhý bude klidnější ikdyž pochybuju :sweat_smile:
Tak hlavně že ty naše děti jsou zdraví a mají svoje maminky a tatínky.Když koukám ve zprávách na to miminko co našli v igelitu v týhle zimě tak se mi chce brečet :cry: :confounded:
16. říj 2009 v 19:01  • Odpověz
autor
Zuzíí, ty budeš mít dvojčata :grinning: :grinning: :grinning:
Peti, taky jsem to viděla v tv...nejhorší je, že o pár metrů dál je nemocnice(aspoň by tam holčičce bylo teplo) a pár stanic metrem je babybox.... :angry:
16. říj 2009 v 19:04  • Odpověz
Evi tak nějak nebudu říkat,ale jen nám pan dr.řekl co tam je.ALe necháváme to všem jako překvápko.Jen at si každej dá tip a uvidí jestli se trefili nebo ne :wink: ALe je to jedno jestli kluk nebo holka,hlavně at se otočí hlavičkou dolů a jde to rychle :grinning:

Zuzi tak já jsem se okoupala s malým tak mám splněno :grinning: a tobě tipuju jako další dítě zase kluka:to jsem hodná viď? :sweat_smile: :grinning:
16. říj 2009 v 19:04  • Odpověz
autor
ok, Peti:slight_smile: budu držet palce:slight_smile:
16. říj 2009 v 19:06  • Odpověz
hmmm jste hodné díííííík :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
16. říj 2009 v 19:07  • Odpověz
Evi já si myslím že ji chtěli zabí.Brala bych to prostě jako pokus o vraždu :angry: :angry: :angry: Nevím jak to je nebo bylo ale té matce bych snad tak namlátila že by se divila.V dnešní době je takových možností jak to udělat když to dítě nechci.Bud na potrat,nebo adopce,nebo ten babybox...prostě tohle je u mě pokus o vraždu.Chuděra malá,bych jí přála moc hodnou novou rodinu kde by ji dali hooooodně moc lásky a dobré zázemí :slight_smile:
16. říj 2009 v 19:07  • Odpověz
Evi jj hlavně at se otočí ten zbytek nějak zvládnem :wink:

Zuzí jsem říkala že jsem hodná :grinning: ale vždyt je to jedno,hlavně aby to bylo zdravé,to je to nejduležitější :wink:
16. říj 2009 v 19:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.