• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
Zuzí, já jsem vždy hodná :grinning: :grinning:
16. říj 2009 v 19:14  • Odpověz
Peto ty na takovýhle věci právě nemáš koukat,nám v těhu normální řekli,že je nejlepší se nekoukat na zprávy,nebo když je tam něco takhkle otřesnýho :pensive:

Zuzi- já ti přeju holčičku do páru nebo co bys chtěla, až teda budeš mít apetit?bez toho to asi nepůjde :grinning: :grinning:
16. říj 2009 v 19:14  • Odpověz
Jani já vím že bych to němela vidět a vůbec zprávy sledovat ale to se nedá.Dneska to máš všude i na internetu.Takže tomu se nevyhnu.A pak nad tím akorát přemýšlím a hrozně mě to štve a mrzí :frowning2: Jak může bát někdo tak krutej :cry: :confounded:

Dobře tak Zuzí bude mít pak holčičku pokud teda bude snaženíčko a bude mít splněno :grinning:
16. říj 2009 v 19:16  • Odpověz
autor
tak my se jdem koupat:slight_smile:
16. říj 2009 v 19:18  • Odpověz
my už jsme okoupaní a ted ještě nějaký hamu :sweat_smile:
16. říj 2009 v 19:26  • Odpověz
no tak je fakt,že nejdřív musíme mít sex,aby bylo miminko a to je zatím do budoucna hodně nejisté :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: takže Péťulka bude možná kvůli frigidní mamince jedináček :pensive: :sweat_smile: :sweat_smile:
16. říj 2009 v 19:55  • Odpověz
autor
tak vykoupáno a uloženo:slight_smile:
16. říj 2009 v 19:56  • Odpověz
autor
Zuzíí, vysaď a HAK a frigidita zmizí:grinning:
16. říj 2009 v 19:57  • Odpověz
týjo ještě 14 prášků :confounded: :confounded: :confounded: to je doba :stuck_out_tongue_closed_eyes: nemůžu to přestat brát hned? :sweat_smile:
16. říj 2009 v 19:59  • Odpověz
dítě u dědy a babi aspon na pár minutek já se cpu párečkama :grinning:

jj Zuzi vysad HA a uvidíš jaká z tebe bude dračice.To já znám moc dobře :grinning:
16. říj 2009 ve 20:02  • Odpověz
a pokud jde o to přestat brát prášky tak já nevím asi by bylo lepší je dobrat :wink:
16. říj 2009 ve 20:02  • Odpověz
autor
já bych je taky dobrala :wink:
16. říj 2009 ve 20:05  • Odpověz
asi by to bylo nejlepší a pak se začít snažit :wink:
16. říj 2009 ve 20:07  • Odpověz
autor
Zuzka se teď nechce snažit:grinning: ona jen nechce bejt frigidka:wink:
16. říj 2009 ve 20:09  • Odpověz
autor
Zuzíí, jsi tu? nebo už koukáš na dvd :grinning:
16. říj 2009 ve 20:11  • Odpověz
jo takhle ona se nechce snažit ona chce jen xxx :grinning: tak to jo no.Tak to dober prášky a dojdi do drogerky pro prezervativy :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. říj 2009 ve 20:41  • Odpověz
autor
no ty nechce :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2009 ve 20:41  • Odpověz
no tak to má holka smůlu :grinning: tak leda teda na ostro a včas ven ale na to bych nespoléhala.....ne vždy to klapne :grinning: :grinning:
16. říj 2009 ve 20:47  • Odpověz
autor
to taky nechce :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2009 ve 20:48  • Odpověz
tak co to vlastně ona chce...??????????? :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2009 ve 20:48  • Odpověz
autor
no ¨myslím, že sama neví,co chce :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2009 ve 20:54  • Odpověz
aha tak tady bude někde malej problém :grinning: njn tak to si musí holka nějak rozhodnout :sweat_smile:
jj dělaní xxx není bez rizika :grinning: :grinning: :grinning:

tal malej mi usnul a já asi půjdu taky.Tělo si potřebuje odpočinout a hlava vlastně taky :grinning:
16. říj 2009 ve 20:56  • Odpověz
autor
tak ať Tě mimi ani Patriček v noci nezloběj a ty si pořádně odpočiň:slight_smile:
16. říj 2009 ve 20:57  • Odpověz
no počítám že mimi zase bude řádit od 22h do 2h a pak začne Patriček takže moje spaní asi zase bude až od 6h Do 9h ráno :grinning: no tak se tu mějte a opatrujte se mi a přeju klidnou dobrou noc at už s HA nebo bez ní :grinning: :wink:
16. říj 2009 ve 20:58  • Odpověz
no to mám dost toto :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
se jdu kouknout o reklamě(zasekla jsem se u božího filmu na nově):sweat_smile: fakt boží,takový děsně dobrý film :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: víte co tím myslim :sweat_smile: ale mě to nevadí no :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a tady toto :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

tak já se uvedu na pravou míru jako :sweat_smile:

já vím co chci!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

chci chtít sex,nechci být frigidní,chci vysadit HA,nesnažit se o mimčo,ale používat jinou ochranu :grinning: :grinning: :grinning: vzhledem k tomu,ale že nechci tu gumu a nechci přerušovat,tak ještě musíme vymyslet tu náhradu no :sweat_smile:

takže čekám až vysadím HA,ještě teda 14 dní bez sexu a doufám,že se pak něco změní!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face:
16. říj 2009 ve 21:21  • Odpověz
autor
jako že vymyslej něco lepřího než ring do pipiny, gumu nebo přerušovanej? :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2009 ve 21:23  • Odpověz
ne....my vymyslíme něco novýho :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
16. říj 2009 ve 21:24  • Odpověz
autor
uff, to jsem si oddechla, že si nemyslíš, že by za 14 dní přišli na trh s nějakou revoluční novinkou:grinning::grinning::grinning:
16. říj 2009 ve 21:27  • Odpověz
tak už jsem tu:grinning: ale jdu spát:slight_smile:

holky já si úplně představuju jaká budu bez antikoncepce dračice:sweat_smile: ale co,když nebudu:frowning2:

tak dobrou
16. říj 2009 ve 22:31  • Odpověz
autor
ale budeš:slight_smile: dobrou:slight_smile: a všem pěkný víkend:slight_smile:
16. říj 2009 ve 22:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.