• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Ahoooj holky,

tady se teda večer kecalo :grinning:

Evičko děkuji za přáníčko k narozeninám a tobě a Míše ještě za lichotky dle věku :grinning: Jen je mi opravdu teeeeeda značně víc :grinning: :grinning:

My jsme měli hezký večer včera, popíjeli jsme vínečko a trochu slavili. I polštářek jsem dala na růžovou barvu, tak měl Petr radost :grinning:

Dneska jsem sama, Petr šel zrovna do práce. Tak budu slavit s Ondrou. Ale mají se stavit dvě návštěvy, tak to bude ok. A zítra dorazí kámoška s malým Lukym, tak to bude fajn :wink:

Jo a ozvala se mi zase vietnamka na hlídání a od zítra tady mám malého prvňáčka. Budu ho vyzvedávat denně ze školy a mít ho tady jeden den o víkendu. A dávají 1000 Kč na týden. Takže žádná sláva, ale ve finále mi to hodí 4tis za měsíc a to je u nás do rozpočtu opravdu znát a potřebujeme to :frowning2: Tak jsem na to zvědavá :grinning: Aspoň bude mít Ondra kámoše :sunglasses:
17. říj 2009 ve 12:34  • Odpověz
Noooooooojooooooooo všechny máte taťky doma a já si tady mám jako poecat sama jo????? :angry:
17. říj 2009 ve 12:53  • Odpověz
Jo ještě jsem postřehla, že se Evička ptala na rukavičky...ty jsme sehnali na Jasné u vietnamců, sice moc příjemné palčáky, ale světlé. Ale na toto období aspoň něco. Jo a Evi jaký chceš kupovat Vašíkovi lux? Psala jsi to ty viď? Ondra je taky totiž úchylnej na lux, tak uvažuju o tom mluvícím luxu Dusty, prý je dost srandovní :grinning:

Tak bude se se mnou někdo bavit???????????????
17. říj 2009 ve 13:34  • Odpověz
Ahoj,potřebuju od vás radu.Mám 11 dní zpoždění,ted jsem začala mírně,ale hodně slabě menstruovat.Jinak je mě nevolno,jsem pořád unavená,zhoršila se mě pleť.Je možné mírně menstruovat i v těhotenství?
17. říj 2009 ve 13:36  • Odpověz
susi určitě tak si udělej test nebo zajdi k dr :wink:

Baru dodatečně vše nej k narozkám!! :dizzy_face: :dizzy_face:

my jsme taky sami, náš tatka jel dneska na šumavu včera měl slezinu z vejšky, tak máme dámský víkend :confused:
17. říj 2009 v 19:04  • Odpověz
Jani díky moooc, trefila jsi se přesně, mám je dneska :wink:
17. říj 2009 v 19:09  • Odpověz
no vidíš to jsem šikovná :grinning:
17. říj 2009 v 19:44  • Odpověz
Všechno nejlepší Baru k narozeninkám.Hodně zdravíčka,lásky,štěstíčka a rodinné pohody.Ať jste jen a jen šťastný :dizzy_face:
17. říj 2009 ve 22:11  • Odpověz
Zuzííííííííí díky moc za hezké přáníčko :wink:
18. říj 2009 ve 13:37  • Odpověz
Ahojky :dizzy_face:
Zdravím maminky a děcánka :dizzy_face:
Nemakal mi net a tak nakukuji až nyní..
Na víkend tu byl Pepa a my slavily první výročí :sweat_smile: Jinak jsem blázen bláznivá a včera jsem byla u kartářky...Docela mě překvapila tím co mi řekla
18. říj 2009 v 19:16  • Odpověz
Ahooooj Vladu, si se sem zrovna trefila, když je tady mrtvo :confounded:

Jak se máte? Gratuluju k prvnímu výročí a ať to klape dál!! A kartářka tě aspoň potěšila???
18. říj 2009 ve 20:32  • Odpověz
Máme se Baru celkem dobře :slight_smile:
no kartářka..zajímavý věci,dost se trefila..spíše mluvila o současnosti..a budoucnost?Mám se držet chlapa,kterého mám..Protože žádný by mě tolik nemiloval jako on :sweat_smile: Dostala mě tím,když mluvila o matce..souhlasilo to na 100%..
Nebudu si zařizovat život podle toho co mi řekla..spíše doufám,že si jednou pro sebe řeknu.Jooo to mi někdo předpovídal :grinning:
18. říj 2009 ve 21:28  • Odpověz
no vidíš Vladu to je dobrá zpráva, tak se drž a nepust!! :grinning: přeju ti to!! :dizzy_face:
19. říj 2009 v 11:01  • Odpověz
MIšulko přála jsem ti na FB, ale ještě jednou vše nej, hlavně hodně zdravíčka a lásky, posíláme pusinky!! :dizzy_face: :dizzy_face:
19. říj 2009 v 11:05  • Odpověz
autor
ahoj:slight_smile:

Mišulíně vše nej k svátku:slight_smile:
Vladu,gratulace k prvnímu výročí:slight_smile:
Baru, rukavičky jsem nakonec koupila v H&M, měli 2 za 129:slight_smile: sice jsou se spidermanem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale seděj mu:slight_smile: já jsem chtěla prsťáky, ať má pohyb:slight_smile: časem ještě přikoupím nějaký nepromokavý :wink: taky jsme koupili čepici a šálu:slight_smile: takže už jen boty a zima může dorazit :grinning: :grinning: :grinning:
Olí, co Jája a reakce? u nás zatím nic:wink::zipper_mouth:

jinak dneska je tam nádherně:slight_smile: ráno byla kosa jako prase, ale teď tam svítí punťa je příjemně:slight_smile:
19. říj 2009 v 11:56  • Odpověz
Ahojky,

Míše taky vše nej k svátečku :slight_smile:
Evi já právě tyhle divoké obrázkové nechtěla, chtěla bych aby to měl sladěné s čepicí, tak snad něco takového seženu.

Já doufám, že počasí vydrží a konečně odpol vyrazíme ven :grinning:
19. říj 2009 ve 12:00  • Odpověz
autor
Baru, ona je to jen nášivka, takže to jde překousnout:grinning: a jsou černo šed¨é, takže jsou více méně ke všemu:slight_smile: si nemůžu moc vybírat, když má drobnou ruku:wink:
19. říj 2009 ve 12:03  • Odpověz
Tak to je dobrý. Já jsme právě chtěla jednobarevný, nebo barevný tak aby šly k bundě a to je fakt nadlidský úkon. A na prcky nic neměli, jen na velké kluky. V HM jsem taky neobjevila, tak jsem blbě koukala a nebo dodaly zboží :wink:

Ty jo já jásala jak je venku hezky a od Lhotky jde totální černo :confounded: :angry:
19. říj 2009 ve 12:15  • Odpověz
Jinak dnes mi dorazila ta stavebnice mašinky, co je jako Lego Duplo a jde to s Duplem do sebe a vypadá fakt super.A hlavně za ty prachy, stála necelých 400 Kč :grinning:
19. říj 2009 ve 12:18  • Odpověz
autor
na Lhotku nevidím:grinning::grinning::grinning:, takže stále hlásím slunečno:grinning:
my byly v H&M na štěrboholech(tam nic nebylo) a pak když jsme šli z obídku, tak jsme to vzali pěšourem po pěší zoně a tam měli v dětským hafo věcí :grinning: :grinning: :grinning:
19. říj 2009 ve 12:25  • Odpověz
čau:slight_smile:

jsem teďka vstávala,ale mám málo:sweat_smile:

Mišulko všechno nejlepší ks vátečku,kupu zdravíčka pro tebe:dizzy_face:

jinak já dneska ráno vstávám na tu krev v 6 a včera jsme si byli s kámoškou sednout,tak mě pak napadlo jestli to nebude vadit na výsledky,no jasně,že jo,takže mě jí nevzalala,když jsem jí nahlásila,že sem měla dvě dvojky:grinning: tak mám přijít ve čtvrtek,tak já nejen,že vypadala jak,když beru drogy,teď ještě vypadám,že jsem alkoholik:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

dnes nebudu,máme doma taťku :dizzy_face: tak hezký den papa
19. říj 2009 ve 12:27  • Odpověz
autor
Zuzííí :grinning: :grinning: :grinning: nevypadáš jak alkoholik:slight_smile:, ale ty výsledky jaterek by byli zbytečně vyšší :wink:
19. říj 2009 ve 12:30  • Odpověz
autor
jo a jdu omluvit Olí, nejde jí Koník:frowning2: vše jí jde krom koně:frowning2: snad jí to brzo opravěj:slight_smile:
19. říj 2009 ve 12:34  • Odpověz
Tak to jste Evi měli štěstí, já nesehnala fakt nic. Snad budou brzo v té poliklinice :wink: Jinak tady je fakt černo, tak jsem na to zvědavá.Snad se odpol dostaneme ven.

Teda Zuzi ty jsi číslo :grinning: Ale je fakt lepší tu krev raději nebrat :grinning:
19. říj 2009 ve 12:35  • Odpověz
autor
tady už je taky černo :unamused: :unamused: :unamused: a tak to bylo pěkný s tím sluníčkem :sweat_smile:
19. říj 2009 ve 12:55  • Odpověz
kuk, načuhuju, jsme celý den u kámošky v PV. Doma mi koník zatím nejde, jako nevím kdy s tím hodlaj něco udělat. E-mail je zřejmě nezaujal, asi tam budu muset zavolat :frowning2:
Tak všechny zdravím a pusinku dětičkám. Jajda už teplotku nemá. Tak jsem ráda.
20. říj 2009 v 09:17  • Odpověz
ahojky,
dneska jsme byly dopo v novým dětským centru a super,takže út dopo máme o zábavu postaráno :grinning: akorát kačí začla milovat vysavače, tak jsem myslela že jí donese ježíšek,ale asi bude vysávat s našim,ted se jí líbí mašinky,úplně je nadšená tak asi dostane tu, hokly jak jste říkaly že máte mašinku tomáše,hodíte mi odkaz, dělá to něco a tak, a hlavně kolik to stojí, je to docela drahý co?
20. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz
autor
ahojky,

Miška mi včera psala, že jí taky koník nejde:frowning2: všechny pozdravuje

my máme taky veselo :sweat_smile: , dorazila teplota a špatná nálada:frowning2:
20. říj 2009 ve 13:46  • Odpověz
autor
jo a vzpomněla jsem si, že se mně Baru ptala na vysavač:grinning: noDusty je pěknej, ale já bych spíš chtěla reálnější:slight_smile: no ale už to neřeším:grinning: páč Venouš asi dostane náš opravdickej :grinning: :grinning: :grinning: , pže mi dneska odpo dovezou novej :grinning: :grinning: :grinning:

jani, my máme Tomáše k tý kreslící podložce....dej si na mmb do vyhledávače "mašinka Tomáš" a vyjedou Ti mraky hraček :wink: takže výběr obrovský :slight_smile:
20. říj 2009 ve 13:54  • Odpověz
čauky:slight_smile:

já nevim co všichni máte s tím,že vám nejde net:-n mě jde úplně normálně pořád :grinning: :grinning: :grinning: akorát jsem nějaká k.o. něco na mě leze bych řekla 3 dny,tak jsem docela k.o. navíc Pé´tulísek můj milovanej se rozhodl,že vstávat o půl 8 je asi pozdě a už mi 5 dnů vstává o půl 6.Jsem K.O.!!! :unamused: jako nemám sílu na nic
21. říj 2009 v 11:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.