• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Pardon..to že mu vzrůstá!!!ne klesá!!! jsem fakt trubka..

Oli, no kdybych měla další mímo, tak už ani přebalovák nepořizuju, nemá to cenu na těch prvních pár měsíců, max.tu tvrdou podložku, asi co máš Ty, na tu postel a pak vše na zemi na té jednorázovce :sunglasses:
8. lis 2008 ve 14:24  • Odpověz
já přebalovák pořád využívám :grinning: pač je vejškou na mě dělanej a mě se na něm dobře pracuje :grinning: :grinning: :grinning:
hele Miško no včera jsme tu šílenou horečku nejvyší měli někde od 2 hodin do večera,večer před spaním 38 a ráno nic a teď se to zas zvedá,už má 38,2,ale právě nevim jestli dycky čekat do té hranice 38,5 nebo dát už dřív něco na spadnutí :confused: je to ale věda :fearful: :fearful: :sunglasses:
Oloušku já nevim kdy zpátky,ale já myslim,že jsme to dělali na stejno :sweat_smile:
8. lis 2008 ve 14:30  • Odpověz
No Zuzo, já bych teda Danovi dala něco už dřív, když by měl už 38,2 :confused: !!Asi ten čípek, myslím, že je to šetrnější než ten Nurofen do bříška :wink:
8. lis 2008 ve 14:34  • Odpověz
no oni některý holky tvrděj,že se nemá nic dávat dokud nemá 38,5! :confused:
já mu teda srážela teplotku čípečkem,já si taky myslim,že se to má srážet,tak sem ráda,že si to taky myslíš :slight_smile:
8. lis 2008 v 16:34  • Odpověz
No my měli jednou zvýšenou po očkování, měl asi 37,5 po odečtení a i tak jsem mu Nurofen dala :confused: tohle, co říkáš, jsem nikdy neslyšela ani nečetla!!!A natož když už má 38, proč to tělíčko zbytečně vysilovat :confused: :confused:
8. lis 2008 v 16:37  • Odpověz
Dobrý nápad s tím těmatem
8. lis 2008 v 16:55  • Odpověz
jo s tím těmatem to byl dobrý nápad :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: tý těmo :sweat_smile:
aspoň budeme vědět :dizzy_face:
8. lis 2008 v 17:02  • Odpověz
holky já sem prase :zipper_mouth: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
taťka šel na záchod,prej kakat :zipper_mouth: :sweat_smile: a já vzala malýho a dala před záchod na zem a otevřela dveře :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: to bylo rozkošný :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: až na tu špinavou podlahu teda :zipper_mouth:
jdu píct,představte si,že jsem upekla luxusní koláč a poprvé dělala něco s džemem nebo marmeládou nebo co to bylo,no já to nejím,ale jak sem s tím nikdy nedělala,tak jsem tam dala velkou vrstvu asi a nikdo to nechce jíst :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ani moje mamka :sweat_smile: si kousla a prej těsto dobrý,ale je to sladký,je toho tam moc :sweat_smile: tak tam du dát jabka no :sweat_smile:
8. lis 2008 v 17:20  • Odpověz
Zuzo, Ty jsi tele s tím WC, taťkovi se z toho leknutí hovínko zastavilo ne :grinning: :grinning:
Tak hele, četla jsi Tvoje :grinning: téma, prej nad 38 srážet...ale píšou, že jako u dospělého :sweat_smile: já teda srážím už 37,5, já na teploty netrpím a už při 37,5 je mi fakt zle, mít 38, tak už ležímv posteli a melu z posledního :grinning: :grinning:
8. lis 2008 v 18:59  • Odpověz
A my teď byli koupit D bačkůrky :dizzy_face: :wink:
8. lis 2008 v 18:59  • Odpověz
kuku, hele holky, tak ten náš ďábel se už otáčí i na záda, akorát to umí jen na jednu stranu, takže ve výsledku je to zpomalené válení sudů, mu budu muset asi zvětšit prostor na válení :grinning:
8. lis 2008 v 19:05  • Odpověz
Ahojky,
Zuzi- přeju Petříčkovi, ať mu je líp, ty máš fakt zázračný dítě, pořád se směje :dizzy_face: :dizzy_face:
HOlky s tím že se děti otáčí ze spaní bych mohla vyprávět, já jsem z toho nešťastná, krokodýla z Ikey nemáme, velkýho plyšáka taky ne, dali jsme jí tam malý, ale ona je skopne a otočí se stejně, to jí pořád budí, jinak by možná i spala, ale takhle se vzbudí a křičí a chce chovat od maminky, a je to třeba 5x za sebou..vůbec nevím, co jí tam mám dát. napadla mě deka srolovaná ale bojím se, aby se tím nezadusila..jinak fakt nevím co :confused:
8. lis 2008 v 19:46  • Odpověz
no asi joo Mišul :sweat_smile: prej kam jdete? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
no hele já to mám přesně jak ty!Já v životě neměla horečku,fakt nikdy,ani při zápalech průdušek,hnisavý angíně prostě nikdy a jak mi to vyleze na 37 nebo 37,5 jsem k.o. to je jako by normální člověk měl 38 39 takže nevim teda :sweat_smile:
Mišulko jůůů a jakýý :dizzy_face:
Janíííííííííí ještě,že tě vidím :dizzy_face: hele já byla v HK v Tescu a tam všude prodávají oblečky santa klause jen za 290,u nás je mají taky,ale ve větších Tescách toho mají víc,tak se jukni :dizzy_face:
8. lis 2008 v 19:56  • Odpověz
Zuzo, co kam jdete???Nechápu :confused:
Bačkůrky obyč, kotníčkové a takové, jako za nás, takový divný obrázky a matroš :sweat_smile: ale mají žirafku, to je nějaké označení asi zdravotnické obuvi, či co :sweat_smile: Ale pán si je sundavá, že prý v ponožkách je líp :grinning:

Jani, vydržaj pionýr :grinning: hele jestli jdete v našich šlépějích, tak Daník začal usínat a spávat dobře až teď!!!!!Takže ty dva měsíce to už vydržíš :sunglasses: jsi holka statečná :dizzy_face: :dizzy_face: Ale vím, že je to na budku!!!!!!Zkusila jsi už tu postýlku otočit???D měl hlavu na sever a to bylo strašný, teď jí má na východ a dobrý!!!Zkus tohle taky!!!Za to nic nedáš :wink:

Oli, no vidíš, to je šikula, tak za chvilku se Ti prokutálí bytem :grinning: :grinning:
8. lis 2008 ve 20:31  • Odpověz
Zuzi- díky za tip :wink:

Míšo- nezkoušela jsem jinou polohu :grinning: , ale ona se otáčí, takže si myslím, že by to stejně bylo k prduli, ne? :confused:
No 2 měsíce vydržím, kdyby to pak už bylo dobrý, kéž by :astonished:
8. lis 2008 ve 21:32  • Odpověz
Bréé ránko :grinning:
Mišul :grinning: :grinning: Péťa říkal po otevření kam jdete :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
jůů tak to má žůžo bájový bačkůrky :dizzy_face: :grinning: :dizzy_face:
holky malej je úplně k.o. :frowning2: ten kašel sílí a sílí a on nemůže vůbec v noci dýchat,pláče,že se nemůže nadechnout,ta odsavačka je na hovno,zítra jdu pro tu na vysavač!A je úplně chudáček total,takovej kašlik neměl :frowning2: asi bych s nim měla zítra jít k dr že jo?I přesto,že jsme tam cca před týdnem byli,ale to byl jenom trošku nachlazenej a my už byli dobrý a pak jak tu byla ta kamarádka a chytl to od Viky tak je to masakr,tak mám jít asi,že jo? :fearful:
9. lis 2008 v 08:58  • Odpověz
Ahojík :wink:

Jdu Vás jen pozdravit..mažu se připravit a letím na nákup :stuck_out_tongue_closed_eyes: to bude lidí jak sraček :angry:

Jinak jsem nepochopila za co se mi tu omlouváte :sweat_smile: ,ale neřeším..Eví-já to taky brala ze srandy s tím břichem.. :wink:

Tak pááá
9. lis 2008 v 09:09  • Odpověz
Ahojky
Hele už je tu těhule huhule :grinning: kde ses toulala????Vždyť jsi tu byla naposledy 29.10. a jinde jsi byla, tak jak jsme si to asi měly vysvětlovat :confused: no že jsi asi naštvaná, i když jsme moc nechápaly právě jako z čeho :wink: Tak to je hlavní, že se nic neděje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
No nákupy...ale zase je dnes hezky, tak snad nebude celý národ v krámech :angry:

Zuzi, to je strašný s tím Peťuláčkem :cry: určitě zajdi, za to nic nedáš!!!!!!!!!!!!Leoší návštěvy zakázat viď???!!Já po té návštěvě, co nás nakazil mimís rýmou, už taky nějak netoužím někam jezdit..i když zítra jedem k miminku, ale tomu nejsou ani 2 měsíce, takže tam spíš hrozí nakažení od nás, ale zatím je D OK!!!!!To bych si vyčítala, kdybych na takovýho prďolu něco přinesla :pensive: :pensive:

Jani, no když se točí, tak stejnak spí na všechny světový strany :grinning: tak asi Kačule nevyhovuje žádná :grinning: :grinning:
9. lis 2008 v 10:45  • Odpověz
nazdárek,

hele Miško, jako u Vás je hezky jo? tu hnus, zataženo, mlha, blééé :frowning2: :frowning2: :frowning2: :cry:
9. lis 2008 v 10:50  • Odpověz
Ahoj Olčo, jj sice mlha také, ale slunko se skrz ní dere, snad vyhraje :dizzy_face: peru ručníky, tak ať proschnou, nesnáším sušení prádla doma, byt vlhký, prádlo neschne a nevoní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. lis 2008 v 11:13  • Odpověz
autor
Zuzííí, tak co Peťulka?
Mišííí, mně vyprávěj o sušení doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
áááá těhule mezi nás konečně zavítala :grinning: :grinning: :grinning:
Olííí, mně právě Venda chtěl ležet jen na břiše, dodneška nevím, jestli se umí otočit na záda :sweat_smile: on to prostě nevyužívá, na bříšku byl od narození rád a ležení na zádech nesnáší, takže cca od 4 měsíců se sám točí na bříško :wink:
já ho už na břiše nechávám spát :wink: už to neřeším,spí se mu tak líp:grinning: teď spí na 4 :grinning: :grinning: :grinning: to se teda pak vzbudí s pláčem, pže má přeležený pracičky :grinning: :grinning: :grinning:

jinak já dneska byla šikulka :grinning: mám vypraný záclony, převlečený postele, uklizenou ložnici :slight_smile:kluci jsou venku, ale už by se měli vrátit, je čas svačinky :grinning: :grinning: :grinning:
9. lis 2008 v 16:03  • Odpověz
tak kde jstééééééééééééééééé???????????? :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful:

My si udělali luxusní odpoledne :dizzy_face: s malým jsme si lehli a udělali dadý a když se probudil tak jsme si všichni ještě dloouho vegetili v postýlce :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
Mišuláčku tak tak už sem nikoho nepustím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tady bylo krásně furt jsme váhali jestli s malým jít na procházku,když dnes poprvé nemá teplotku,ale nakonec jsme nešli pač má ten kašel ošklivej,tak jsme si vegetili doma :slight_smile:
9. lis 2008 v 16:04  • Odpověz
autor
Zuzííí, tady:grinning:
9. lis 2008 v 16:05  • Odpověz
Ahoooj
u nás bylo taky krásně, mě to až štvalo, že to vyšlo na neděli, kdy tu mám mammku a já jsem zavřená doma a vařím, uklízím...Zítra jedeme k té kámošce, tak by mohlo být alespoň trochu, jak dnes!!!

Evi teda Ty jsiaktivní, to už máš Vánoční úklid, že??? :grinning: :grinning: Daník taky začal spávat na břiše, už nevím kdy asi kolem 8 měsíce a spí tak líp, hlavně se krásně vyprdí :grinning: :grinning:

Zuzo, pěkně jste si vegetili :dizzy_face: takhle my si vegetíme s D každý ráno, což je u něj zázrak, po probuzení hajá a nechá se hladit a je v klidu :astonished: což je fakt k nevíře, při jeho divokosti :grinning: Asi je lepší, že jste byli doma, ale zase čerstvý vzduch...no uvidíš zítra, kdyby byl bez teplotky, tak bych asi na chvilku vyrazila
9. lis 2008 v 16:15  • Odpověz
ajoj,

Eví aha,tak to je dobrý. Jájouš je zlaťouch, že se to otáčení na záda naučil hned. On tam teda je fakt jen chvilku a zas se hned točí na břicho, ale hlavně nevyžaduje abych ho otáčela. Jen by se to teda mohl naučit i na druhou stranu, pr ta deka, kterou má na hraní zas tak dlouhá není :grinning:

Zuzí my vegetili včera, vstávali jsme v poledne :grinning: , malýho jsme si dali ráno do velké postele, on si tam hrál, my chvílema spali, chvíli i on, no a pak už jsme měli hlad, tak jsme šli dělat oběd :grinning:
9. lis 2008 v 16:17  • Odpověz
jůůůůůůůů já věděla,že když zavolám tak příjdete :grinning: :grinning: :grinning: to přece funguje,že joooooooo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
teda Evííí ty si šikulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Mišul já si právě říkala,že čerstvý vzduch na rýmičku je dobrej,ale ten kašlik no,uvidíme zítra :slight_smile:
9. lis 2008 v 16:19  • Odpověz
no a hlavně jsme sem skočiliy s Eví nastejno že :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:

no my si dneska vzali malýho do postýlky k nám,když je nemocínkatej chudášek a holky ten je tak tlustej :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: teda jako není :sweat_smile: ale jak si ho dáme k sobě,tak on se tak roztahuje,že já nemám kde ležet :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
9. lis 2008 v 16:21  • Odpověz
Zuzo, tak to máte spíš malou postel, ne??? :grinning: :grinning:
9. lis 2008 v 16:27  • Odpověz
Zuzí jojo, chtělo by to větší postel :wink:
9. lis 2008 v 16:33  • Odpověz
nééé vééélikou :sweat_smile: ale Zuzanka je taky véééliká :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
já se děsně roztahuju :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a pak když tam leží mrňous a mám pro sebe malinký místečko,pač on je faaakt děsně vééélikej v tý posteli :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: tak se nemůžu vyspat :sweat_smile:
9. lis 2008 v 16:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.