• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
ahojky,

mně to jde, ale Mišuli a Olí to nejde, psala jsem adminům a prý máme vydržet, že už to řešej....

jsem nas*aná :angry: :angry: :angry: o víkoši nám netekla voda vůbec (cisternu nepřivezli, myslela jsem, že maj vodárny za povinnost cisternu přistavit při delší odstávce) a od neděle sice voda teče, ale jen vlažná:frowning2: správce volal na vodárny prý o tom vědí, ale maj toho moc, takže máme vydržet:frowning2: hmm a my pak budeme mít fakturovanou drahou teplou vodu, co nám neteče :angry: :angry: :angry:
21. říj 2009 ve 12:02  • Odpověz
autor
lásko, se nediv, že jsi k.o. já vstávat v půl šestý, tak jsem mrtvola :sweat_smile:
21. říj 2009 ve 12:07  • Odpověz
no dyť právě vim ne,četlaa sem na FB,že jim to nejde,tak se právě ptám co všichni maj s tím,že to nejde,když to jde:grinning:

to je k nasrání Evi teda
21. říj 2009 ve 12:08  • Odpověz
autor
Zuzíí, k nas*ání je slabý slovo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: zima jak v márnici a ani sporchou se neohřeješ(spíš zmrzneš) :sweat_smile: včera večer V. hicoval a nezabral mu panadol, potřebovala jsem ho ospršil, ale z tý vody by měl akorát šok :sweat_smile: fakt jsou na pěst!!
21. říj 2009 ve 12:14  • Odpověz
dobrý den, hurááááááááááááááááááááá mi to fungujééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé
21. říj 2009 v 15:10  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
my taky fungujeme :slight_smile: ale jábych nejraději zalezla do hajan a spala a spala..jde na mě zimní únava :sweat_smile:
21. říj 2009 v 16:07  • Odpověz
Hurááááááááááá mě takýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý.Přijdu večer, mám na klíně čertidlo
21. říj 2009 v 18:33  • Odpověz
Tak jsem dočetla.nebylo toho moc...

Baru, dodatečně vše nej k narozkám!!!hlavně moooře zdravíčka!!!!!S hlídáním je tosuper, každá kačka dobrá!!!

Holky všem díky za přání k svátku!!!!

Evi, voda by mě teda taky nasr... :angry: !!!!!!!!!!!!!!!!!

Vladu, tak to je bájo, jestli se kartářka nesekla :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. říj 2009 v 18:44  • Odpověz
Ahoj holky,

Míšo díky moc za přáníčko :wink:

Jinak asi jsem to tady nepsala, ale vietnamce nehlídám. Řešili jsme to doma pořád dokola a zjistili, že nejsme nějací ukrajinci, aby jsme hlídali vietnamce za almužnu. Jen by mě to s Ondrou omezovalo v různých aktivitách atd, takže jsme to definitivně odpískali a vietnamce už nechceme. :unamused: Pet říkal, že se prostě bude raději víc snažit on. Tak snad to bude ok.

My jsme dnes byli 2,5hodiny venku a super. Bylo docela teplo. Ondra chtěl ven motorku a celou dobu na ní jel. Fakt celou dobu, ani do kočárku nechtěl :grinning: Ještě že měl Petr volno a byl s náma. Chytat Ondru na motorce a ještě kočár...no nic moc :grinning: Ale Ondra byl super motorkář :grinning:
21. říj 2009 v 18:59  • Odpověz
Baru, tak to je Petr frajer, že to takhle řekl :sunglasses: :sunglasses: dobrej chlápek!!!!!
Je fakt, že by jsi prostě nemohla dělat, co bys chtěla..ještě v tom týdnu by to bylo celkem ok, ale ta sobota vám asi nejvíc vadila, že jo??!!!

Zuzu, spěšl zpráva for ju :grinning: mě přerušení HA moc nepomohlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: při HA jsem neměla chuť nikdy, teď mám chuť jen po MS a v době OVU, takže asi tak 3 dny v měsíci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale možná Ti to bude stačit, když to bude u Tebe nastejno :grinning:
21. říj 2009 ve 21:32  • Odpověz
aspoň něco Mišuuuuulllllllllll!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3 dny v měsící týýýýýýýýýýýýýýýýýýjjjjjjjjjjjjoooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!To budu jak taaa jak se jmenuje:sweat_smile: no ta co to chce furt :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:

Baru,kdyby aspoň dali 6-7 viď:slight_smile: tady hlídá jedna paní co bydlí za námi,má taky batolátko holčičku a manžela v pečovatelskym domě vedle nás s roztoušenou sklerozou na vozíčku a tak hlídá větnámky,aby mohla být doma s malou a manželem každý den a platí ji 6000 měsíčně,což už jde si myslim a o víkendu ho určitě nemá,jen v týdnu:slight_smile:
21. říj 2009 ve 21:38  • Odpověz
No tak mě to slovo taky vypadlo, napadla mě jen kleptomanka, ale to není zrovna ono :grinning: :grinning: teda tos mi nasadila brouka do hlavy...holky, jak se jmenuje sexuchtivka????opak frigidy????Honem nebo neusnu :grinning: :grinning: :grinning:

Došla Ti sms ode mě na nový telefon???
21. říj 2009 ve 21:56  • Odpověz
nymfomanka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2009 ve 22:11  • Odpověz
Baru opožděně taky všecko nejlepší a zdravíčko :wink:
21. říj 2009 ve 22:12  • Odpověz
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: jo nymfa budu :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

jj došla Mišulko,ale mě nejní nějak dobře 4 dny,jako nic vážnýho,ale něco po mě leze,tak su bez síly a nejsu tu.Jsem chrápala odpoledne s Péťulkou jako od 12 do čtvrt na 4!Oba :dizzy_face:
21. říj 2009 ve 22:14  • Odpověz
holky já jdu ráno zase na ty odběry,tak sem se dnes nezlila no :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
21. říj 2009 ve 22:19  • Odpověz
Zuzí to ještě stihneš se zlejt :grinning: :grinning: :grinning:

Holky tak Jajda už šuldu má červenýho míň a není nafouklej, tak uvidím ráno, ale snad to bude dobrý. Nechci aby mu to strhli násilím :frowning2:
21. říj 2009 ve 22:20  • Odpověz
Olí, díky :dizzy_face: zajistila jsi mi klidné spaní :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: nymfa..jsem si nemohla vzpomenou, pže jsem to nikdy nebyla a ani nebudu :grinning: :grinning:

Zuzo, to je mi líto, že jsi nakřáplá :pensive: mě je dnes taky nějak divně..já doufám v to, že je to změnou počasí a ne přicházející chřipajzna :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hezky ses vyhajala :dizzy_face:
Tak ať je líp kočko!!!

Jdu si vydrbat jettyho :grinning: :grinning: dnes mě asi nemine hrát nymfu, až dorazí P. z práce, chjo :pensive: :pensive: :cry: :cry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Dobrou :slight_smile:
21. říj 2009 ve 22:21  • Odpověz
a co Vašík? Eví nějak dlouho nepsala, snad ta teplota nevyletěla ještě víc? :frowning2:
21. říj 2009 ve 22:21  • Odpověz
Miško :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2009 ve 22:22  • Odpověz
Miško dík :dizzy_face:

jdu si vydrbat jetyho :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Oli to už nestihnu,jdu spinkat:dizzy_face: tak dobrouky
21. říj 2009 ve 22:41  • Odpověz
brý den:grinning:

tak to mám za sebou,sestra v klidu:grinning:
22. říj 2009 v 07:34  • Odpověz
brý den,
Zuzí super.
Holky já vám musím napsat jaká jsem matka tyranka :frowning2: :cry:
Jajdu v noci chytl hysterák, o půlnoci chtěl pustit Krtka. Což jsem odmítla tak řval a řval a řval ale pěkně nahlas, sousedi nás jednou fakt asi odstřelej, já už nevěděla co, tak jsem ho oblečeného šoupla do sprchy :frowning2: - dlouho jsem si říkala, že i když je to vzteklina, tak tohle je fakt drsný. Ale v tu noc to byl už masakr a navíc si chtěl tu pohádku prostě vyvztekat. a víte co je nejhorší, že to nezabralo a řval dál. Tak tu tak sedím a přemýšlím, jestli z toho nebude mít nějaké trauma, ale tulinká se se mnou jako dřív, tak snad ne. :frowning2:
22. říj 2009 v 08:49  • Odpověz
Bré ranko :grinning:

Oli díky za přáníčko :grinning:

Zuzi tak hlavně že máš odběry za sebou a bez alkoholu v krvi :grinning:

Holky s tím hlídáním to je fakt naprd, ale taky jsem ocenila reakci Petra. On nechce, aby tím trpěl Ondra i já a mohli jsme spolu někam vyrazit. Takže loví brigády zase on, tak snad to bude ok. Tihle mi nabízeli 1000 Kč na týden, včetně toho dne o víkendu a to je fakt málo. Když bych hledala hlídání pro Ondru já, tak všude chtějí min. 100 Kč na hodinu!!!!
22. říj 2009 v 09:23  • Odpověz
Jinak jsem pěkně nasraná, aktivně jsem dřív koupila Ondrovi super podzimní boty a včera jsem mu je teprve poprvé dala. A jelikož je tam zima, tak v nich měl studené nožičky. Budu muset zkusit mu dát třeba dvoje ponožky, ale nevim zda se do nich vejde. :confounded: Boty za 660Kč a snad je asi neunosí, neboť budu muset koupit teplé zimní :angry: Mě klepne!!!!

A nymfa taky teda nejsem :grinning: Ale je pravda, že Petrovi jen stačí mě naladit a pak už mě to baví taky :grinning: :grinning: :grinning: To teda máme téma :grinning:
22. říj 2009 v 09:28  • Odpověz
Baru manža je borec, je to fakt málo za to hlídání, navíc když byste ho tam měli v sobotu. Je super, že se k tomu takhle postavil a ty budeš mít čas na Ondráška.
To je teda naprd teda s botama, ale mám stejný problém. Akorát naštěstí mi kámoška donesla po malém zimní botky 21 a nejsou zničené, tak je nosí teďka a snad jak se oteplí bude nosit i ty podzimní. No kdo to mohl čekat že...takovou zimu v říjnu. Na zimu máme 22 ale ty jsou mu velké ještě. Tak jsem fakt ráda, že nemusím kupovat ještě jedny.
22. říj 2009 v 09:33  • Odpověz
Oli fakt klobouk dolu před Petrem, v tomhle je dobrej :wink:

Ty jo tak to máte celkem malou nožičku oproti nám :dizzy_face: My ty podzimní máme velikost 25. ALe ve skutečnosti jsou prý menší, to číslování vždy nesouhlasí. Taky jsem se děsila jak má velkou nohu, neboť sandálky měl 21, pak mu byly malé a najednou tak velké podzimní boty. A kecky má taky 24 :grinning:
22. říj 2009 v 09:37  • Odpověz
no mě to překvapilo, má stejně velkou nohu jak sestřenice, kt. je o dva měsíce mladší. Ty jo ale neděs mě, aby mu to taky nevyrostlo pak o několik čísel :confused: :grinning: :grinning:
22. říj 2009 v 09:43  • Odpověz
No je to fakt hrozný, když ta noha pořád roste. :angry: Uvidim jestli je ještě unosí, kdyžtak je pak nafotim a hodim na mimibazar.Třeba se prodají :slight_smile:
22. říj 2009 v 09:44  • Odpověz
autor
ahojky,

Olí, dík za optání:slight_smile: zdá se, že je to na ústupu, večer ještě dost hicoval(ani jsem mu teplotu neměřila), ale teď už je úplně bez teploty a s dobrou náladou:slight_smile:
Co Jajdův pindík?

Zuzíí, to jsem ráda, žes odběry zvládla:slight_smile: Kdy budou výsledky?
22. říj 2009 v 09:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.