• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Ahoj Evíku, tak to je fajn, že nejhorší máte za sebou. To jsem teda zvědavá na naší reakci, jdeme na očko v pondělí :confounded:

Máš nějak pod dohledem tu polikliniku s čepicema? :wink:
22. říj 2009 v 09:52  • Odpověz
autor
baru, tchýně neříkala, že by se paní objevila :wink: , ale je fakt, že od pondělí řešíme jiné věci než kulicha :wink:
22. říj 2009 v 09:54  • Odpověz
Ahojky

Oli, tak to je maso teda, že jsi musela až do sprchy, to u nás teda nebylo a snad ani nebude :astonished: ale musím se koutekm úst smát :sweat_smile: neboť Jája je fakt jak přes kopírák s Danem, až na to, že se asi vzteká mnohem víc.Tohle noční buezní a že chce koukat na telku bylo u nás taky :grinning: :grinning: :grinning: někdy v létě, takže kolem roka a půl :grinning: :grinning:

Baru, no s botama to je pech teda :angry: Daník má taky z kožených botek studenou nohu, když jede na kočáru, když lítá, tak ne.Už má zimní s kožíškem, ale ještě bych ráda počkala, až bude víc zima, aby nechodil už teď v zimních

Oli, nožku má Jája teda vážně malou :grinning: to je náš Gejša :grinning: :grinning: :grinning:

Tak mě to večer fakt neminulo :grinning: ale bylo to nakonec fajn, já taky potřebuju naladit a pak je to už dobrý :grinning: :grinning: :grinning:

Před chvilkou jsem byla odvézt spoustu věcí po Daníkovi, bude tu zítra a v sobotu burza.Měla jsem 22 věcí, že to dalo něco málo přes dva táci a oni si berou 20% z prodaného, tak jsem zvědavá, kolik na tom vydělám :fearful:
22. říj 2009 v 10:08  • Odpověz
No já jsme taky zvědavá jestli mě čekají s Ondrou záchvaty vzteku.Je totiž celý tatínek a ten je cholerik :grinning:

Míšo mě taky právě přijde, že na zimní je brzo, ale zase nechci aby mrznul. Včera jezdil celou dobu na motorce, tak proto se mu asi nohy nezahřály :angry:

Já prodávám věci zatím jen na mimibazaru a docela jsem dost prodala. Jen teď se to nějak seklo :frowning2:

Evi tak je jasný, že jsi měla jiné starosti než kulicha :grinning:
22. říj 2009 v 10:12  • Odpověz
:cry: :cry: :cry: Miškooooo, no u nás sprcha už taky nebude, pr já jsem z toho špatná a s Jajdou to ani nehnulo. Ale snad s telkou v noci dá pokoj, včera jsem fakt vydržela a nepovolila.
Evi super,že je líp.
Pindík lepší, ještě trošku červená špička, ale nafouklej není, tak zatím k dr. nepůjdem.
22. říj 2009 v 10:13  • Odpověz
u nás je průser, že mu roste stolička...to se dycky vzteká víc. No ale nasadíme opět chamomillu a bude líp snad.
22. říj 2009 v 10:14  • Odpověz
Eví, bezva, že je Venoušek bez teploty :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Zuzu, jsi šikula, že jsi odběry zvládla :grinning: :wink: :wink: :wink: :wink:

Baru, to je divný, že se mu tlapky nezahřály, když se hýbal

Oli, je to divný, že to nepomohlo..babi mi říkala, že nějaký doktor, když byla máma malá říkal, že lepší než sprcha je mít v hrníčku trošku vody a při záchvatu ten trošek chrstnout na ksichtík :sweat_smile: já nevím, ale prostě se mi do toho nechce a taky myslím, že zatím to není třeba, že to vždy vyřešíme vysvětlením nebo bubákem ve špajzu, to zatím zabralo vždy :grinning:
22. říj 2009 v 10:18  • Odpověz
Baru, záchvaty Tě asi nečekají neboť by Tě už asi potkaly, kdyby to měl Ondra v sobě!!!!Mě se vlastně Daník šprajcuje a vyžaduje svého od půl roka!!!!!!!!!!!!!!!!!Vždy je to v určitých obdobích buď lepší nebo horší...

Dadu taky zlobí teď zuby, dvě trojky :angry: ale jakštakš se to dá, hlavně, že máme Babydent :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. říj 2009 v 10:20  • Odpověz
autor
hmm, tak nám pro změnu neteče voda :angry: :angry: :angry:
22. říj 2009 v 10:24  • Odpověz
Evíí, to je je na ho*nóóó :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: už si fakt dělaj p*del, ne :angry:

Mě dnes dorazily obrázky, co jsem objednala na tom Fler.cz a jsou úžasný :dizzy_face: nádherný!!!!Mám jich asi 6 do předsíně, motiv francouzský venkov a nějaký loďky v přístavu a Dáňovi nad postel 3x piráta a ještě čekám na jeden větší.
22. říj 2009 v 10:31  • Odpověz
Míšo snad máš pravdu a nečeká mě to. :wink: Občas se teda rozčiluje, ale zatím to je ok a dá se to zvládat.

Teda Evi u vás je pořád něco viď :angry: To by mě taky kleplo!
22. říj 2009 v 10:40  • Odpověz
autor
už tečéééééé:grinning: a možná bude i teplá:grinning: konečně!!!
Baru, v so byla někde tady v okolí nějaká havárie...no a teprve teď to vypadá, že to zprovoznili
:sweat_smile:

Mišu, jééé to je super, že jsi spokojená :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. říj 2009 v 10:52  • Odpověz
Miško hoď fota pak.
No mě to taky překvapilo, když už jsem se odhodlala, že to fakt nejde aby v tomhle věku v noci vyřvával vzteky...no aspon vím, že to nebudu opakovat, když stejně efekt nula.
My tu žádnýho bubáka nemáme :frowning2: :sweat_smile:
22. říj 2009 v 10:54  • Odpověz
22. říj 2009 v 10:55  • Odpověz
to je krásný ty jo a dobrá cena
22. říj 2009 v 10:56  • Odpověz
A ten venkov už na stránkách nemá :frowning2: ty jsou ale dost podobné jako ty loďky

Čekám na tento, ten veliký nahoře s majákem http://www.fler.cz/zbozi?id=254971
a piráti http://www.fler.cz/zbozi?id=428959

Je to tou ubrouskovou metodou, ale vypadají fakt kouzelně!!!A právě ty ceny jsou fakt přijatelné!!!
22. říj 2009 v 10:58  • Odpověz
Pardon s majákem je tu http://www.fler.cz/zbozi?id=374836

Evííí, huráááááááá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. říj 2009 v 10:59  • Odpověz
pěkný :wink:
22. říj 2009 v 11:01  • Odpověz
Míšo ty obrázky jsou moc hezký :wink: Ubrousková technika je super, taky jí dělám, mám hlavně květináče, ale i obrázky. Ale teď na to vůbec nemám čas s Ondrou, dělala jsem to hodně před těhu ...to byl na to klídek :grinning:
22. říj 2009 v 11:28  • Odpověz
Jééé teď jsem zkoukla fotky malého Jáji a je fakt úžasnej kudrnáč. :grinning: Na té poslední fotce vypadá jako roztomilá holčička, má hrozně jemné rysy v obličeji a ty vlásky :grinning: Joo kde je konec našim kudrdlinkám :grinning: :grinning: :slight_smile: Oli co to stříhání, už se odhodláváš? Já jsem si na Ondru už zvykla a je to ok :grinning:
22. říj 2009 v 11:46  • Odpověz
Baru se odhodlávám už měsíc :grinning: :sweat_smile: , a zatím jsem to odložila :slight_smile: on je teď takovej slaďouch, pak už to bude úplně velkej kluk :frowning2: :slight_smile:
22. říj 2009 ve 12:11  • Odpověz
No to je fakt, z Ondry je taky rázem velký kluk a takový rošťák :grinning:
22. říj 2009 ve 12:13  • Odpověz
ale na zimu do teplé čepice nejspíš bude muset nakrátko:frowning2:
22. říj 2009 ve 12:14  • Odpověz
No to jsem taky řešila :confounded:
22. říj 2009 ve 12:21  • Odpověz
mě klepne, koupila jsem Jajdovi ještě jedny rukavice, měl prstové a chtěla jsem ještě jedny teplejší palčáky, no a oni jsou mu malý, má ty tlapky nějaký velký ty jo :angry: no a rukavice už ustřiženou cedulku....no snad se budou hodit sestřence, akorát jsou modré no :frowning2:
22. říj 2009 ve 12:30  • Odpověz
autor
Miško, ten obrázek s tím majákem je nááádhernej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

polední teplota je 36,9 :dizzy_face: a vše je asi ok, páč si odmítá jít lehnout:frowning2:

Olí, taky jsem se ke stříhání nemohla odhodlat, ale výsledek za to stál:slight_smile:
já se nepochlubila- taky jsem ostříhaná a to dost:grinning: fotky po mně nechtějte:grinning: vypadám jako dikobraz:grinning: dost jsem si to přeležela, takže mi to stojí a nechce lehnout :sweat_smile:
22. říj 2009 ve 12:33  • Odpověz
čus:slight_smile:

jsme přišly z venku a Pé´tula si dotáhl domů klcek a šišky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Evi super,že už teče voda a bude teplíčko:dizzy_face:

Olí tééda chudítko,já bohužel nemůžu ragovat,poradit,pomoct,pač to neznám :fearful: ale určitě bude líp,jen nesmíš povolit a stanov mu hranice,děláš to dobře,jen mu tu pohádku pod nátlakem v noci nezapni :sweat_smile:

Mišuli mě se ty stránky moc nelíběj,já už je viděla kolovat tady na MK a já na to nejsem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: ale určitě to je pěkný ty obrázky :grinning:

jdu na cígo,Mišul dem :sweat_smile:
22. říj 2009 ve 12:44  • Odpověz
jo a holky Náš druhej chlapeček bude Vojta jsme vymysleli s Pé´tou :sweat_smile: jestli to nebude Natálka,tak Vojta :dizzy_face:
22. říj 2009 ve 12:45  • Odpověz
Zuzi nezapnu, včera se fakt snažil mě donutit, ani nechci potkat sousedy... :sweat_smile: ale nedala jsem se.

Vojtíška jsem chtěla já místo Jarouška, ale manžovi se to nelíbí :frowning2:
22. říj 2009 ve 12:46  • Odpověz
a druhej měl být Kubíček, teda já bych radši Ondřeje, ale to se manžovi taky nelíbí... Nicméně po dnešní noci se opět dozvím, že druhé dítě ne. Ale já doufám, že do těch dvou let se J. srovná a manžu pak ukecám.
22. říj 2009 ve 12:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.