• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
dobré ranko,

tak Venda stále bez teploty :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: hurááááá!!!jen má žravou:grinning:(dohání ty dny, co moc nejedl:grinning:)

Miško, taky mi od porodu padaj vlasy(neskutečně moc:frowning2: ) to byl důvod, proč jsem šla nakrátko( fakt dost nakrátko) a doufám, že se to zlepší :sweat_smile:
jen si tu druhou hlavu:grinning: nech vyndat!!!

Baru, fotky super!!!můžeš mi jen vysvětlit, proč jsem tam já?:grinning: fůůůj obluda :zipper_mouth:
23. říj 2009 v 10:33  • Odpověz
eví supr že je vendovi líp :dizzy_face:

holky zdravotnice mám prosbu včera jsem byla na trhání zubu a pořád mi teče krev, když si čistím atd jako ne moc ale cítím v puse krev je to normální jak dlouho to potrvá? občas mě to pobolívá ale teplotu nebo tak něco nemám,je to normální? jinak novej dr fakt hodnej!

dělám placky,tak zase letím prosím o tu radu dík!!
23. říj 2009 v 11:47  • Odpověz
autor
marně přemýšlím, která další tu je zdravotnice :grinning: :grinning: :grinning:
nemám nic společnýho se zubním(na to je spešl studium), takže poradím jen to, abys zavolala zubaři:wink: osobně si myslím, že drobný krvácení po trhání zubu ještě pár dní bude (když si rozbiješ koleno a strhneš si strup, tak ti taky bude téct krev)
jsem ráda, žes to úspěšně zvládla a jsi se zubařem spokojená:slight_smile:
23. říj 2009 ve 12:14  • Odpověz
já měla na mysli Míšu ta je taky ze zdravotnictVí
23. říj 2009 ve 12:23  • Odpověz
Ahojda:slight_smile:

Evi super,snad už bude dobře:slight_smile:

Jani mě po trhání zub nekrvácel,tak neporadim,ale druhej den sem skončila u zubaře z nova,pač se mi tam rozjel zánět,bolest jak sviň:slight_smile:

holky já včera koupu malýho a na ramínku cosi o velikosti 2-3mm sem si myslela,že to je smůla z šišky co si přitáhl domů,tak mu to seškrabávám a ono to nešlo,přišlo mi to divný,tak za to tahám a ono klíště!!!!!!!!!Ale holky tak brutálně obrovský,jsem to v životě neviděla,nevypadalo že by takhle do velikosti narostlo nacucáním,ale že takový bylo,vypadalo jak to obří psí,no brutus,tak my úplně hotový,sem se bála jak sviň s tím něco dělat,tak sem volala známý co bydlí kousek od nás,jestli mu to nepříjde vytáhnout(dělá v nemocnici) tak mu to přijela vytáhnout,vůbec nešlo a fakt tak obrovský klíště jsem nikdy neviděla :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak ve mě je pořád cosi :stuck_out_tongue_closed_eyes: sem nějaká nachlazená,ale jako vnitřně,nic mi není,jen ve vnitř divnej pocit nachlazení :stuck_out_tongue_closed_eyes:

sem právě dodělala svíčkovou :dizzy_face:
23. říj 2009 ve 12:25  • Odpověz
volala jsem kamarádce která dělá sestričku na zubním a prý když to nějak silně nekrvácí nemělo by to nic být, je to prý reakce, tak snad vám nevykrvácím(černej hůmor, já vím) :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. říj 2009 ve 12:26  • Odpověz
jinak mám takový divný blbý potíže asi týden :unamused: bolí mě v podpaží v jednom místě jako do prsa,viditelnýho tam nic není,ani boule nc,tak nevim jestli to řešit :unamused:

Jani Míša je chemka,dělala v laborce,s tim nemá nic moc společnýho
23. říj 2009 ve 12:28  • Odpověz
autor
Zuzíí, to řekla dobře:grinning: pokud se farmacie=zdravotnictví, tak tam Mišulí můžem zařadit:grinning:

Zuzíí, klíště? :sweat_smile: v takovou zimní dobu? :astonished: se asi u Peťulky chtělo zahřát :confused: chudínek...
hmmm svíčkovou :dizzy_face: pošleš mi kousínek? :grinning:
23. říj 2009 ve 12:39  • Odpověz
autor
kůň se mi nějak belhá, kdybych se už neozvala, tak pěkný víkend :sweat_smile:
23. říj 2009 ve 12:42  • Odpověz
brý dééén,
taky se mi kůň nějak belhá...
Zuzí teda klíšťák mrcha. Taky bych se bála ho vyndat...
Taky cu svíčkovou :sweat_smile:
Jani drž se se zubem, pamatuju si ještě jak to bolí...
Zuzouši a radši bych šla k dr., radši dřív a ať zjistíš že to nic není třeba, než aby se to nedej bože v něco rozjelo...pro klid duše šupej....
23. říj 2009 ve 12:51  • Odpověz
no jo jasný,dyť Mišul né chemka laborka,ale farmacie,tak to se tam řadí,to je fakt:slight_smile:

jinak co myslíte s tím podpažím?ještě jsem se včera vyděsila ve sprše,když sem si myla julču(ale netlemte se jo) :sweat_smile: :pensive: :grinning: :wink: tak že sem měla pocit,že sem si nahmatala něco mezi nohama jako u otvoru co tam být nemá a hned sem se vyděsila jestli mi neklesla děloha,pač babička mi vyprávěla o tom jak jí klesla,že ji úplně vypadla a byla na operaci,tak mě hned napadlo to,ale asi to ono není,pač ven nekouká nic,ale hned u toho vchodu mám jako vystláno tím co si myslim,že je jindy vevnitř,takový ty polštářky-sliznice?No takový potíže no :unamused: tak furt na to myslim,ale říkala jsem Péťoj,ať se jen podívá,jestli to takhle vypadalo vždycky:sweat_smile: že on ví jak to tam dole vypadá a on,že si myslí,že jo a ať se oblíknu nebo mě vošuká :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: hrůůůůůůůůůza,tak já úplně,že jestli to tam dole fakt vypadá jak to vypadalo včera,že to je hrozně ošklivý :sweat_smile: fakt jak vetřelec :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. říj 2009 ve 12:57  • Odpověz
jj klíště,jsme se taky divily,ale prej teď jsou,je to normální :unamused:

Oloušku já si právě říkám,že,kdyby tam něco bylo bych to pohmatem našla né?Co můžu mít uvnitř,aniž by to nebylo venku vidět?Ale zas na druhou stranu mě v životě prso-podpaží nebolelo,je to poprvé :unamused:
23. říj 2009 ve 12:59  • Odpověz
Zuzí já tomu nerozumím, ale právě radši pro jistotu bych šla k dr. Uvidíš co poradí Eví.
S Julčou neporadím, ale myslím, že třeba při ovu nebo tak je to tam třeba zduřelé ...nevím
23. říj 2009 ve 13:02  • Odpověz
Ahojky

tak na úvod jsme teda spíš farmaceut než chemik :wink: z chemie ze školy si téměř nic nepamatuju.Takže Jani, moc nevím, jak to má nebo nemá krvácet, já jsem spíš přes ty léky, takže bych Ti poradila koupit si řepík a kloktat, má hodně flavonoidů a působí protizánětlivě a hlavně svíravě, takže by se to mohlo dobře zatáhnout a nekrvácelo by to :wink:

Zuzo, tak klíště mě teda dostalo, teď v tomhle počasí :confused: a ještě tak veliké, Dan měl v létě takové pidi, bylo to jak muška...ještě, že to vytáhla zdravotnice a máš klid, že to vytáhla dobře, toho se já taky bojím, abych ho nepřetrhla nebo tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a co se týká julči, tak teda vážně nevím :confused: :confused: zdá se mi jako blbost, aby mladý holce klesla děloha, ne????!!!!!!!To se stává babkám!!!!!
23. říj 2009 ve 13:09  • Odpověz
Miško nestává,stává se to po porodu a těm co při porodu měly dlouho tlaky :unamused:

já jinak vytahuju klíště běžně,Pé´tula už jich pár měl,ale tohle bylo fakt mega obří :confused: tak sem se bála

jinak jj to jsem myslela,dělala si v laborce né?proto mě napadl chemik,ale jestli si dělala s léky a já to mám jako laborku,tak to si spíš farmaceutik,ale pro mě stejně chemik :sweat_smile:
23. říj 2009 ve 13:37  • Odpověz
jo jinak sem se dočetla,že mě nemusela přímo klesnout děloha,ale že klesá po porodu i to okolo,močák,čípek apod. tak že to může bejt fakt cokoli,jestli není ta sliznice jen nějaká megazduřelá,pač mi příjde,že jsem si možná fakt nahmatala spíš něco jako močák :sweat_smile: prostě to tam je takové veliké no :fearful:
23. říj 2009 ve 13:38  • Odpověz
autor
Zuzííí, myslím, že na pokles dělohy máš hafo času...nic mně nenapadá(mám málo informací)
a s podpaždím bych počkala do pondělí, uvidíš jestli se to nezlepší ...kdyby se to zhoršovalo, tak bych naklusala k dr.

já bych spíš radila šalvej- hojí a dezinfikuje:slight_smile: kdyby byl v ráně počínající zánět, tak by se to mohlo uzavřít a pak by to bylo horší..ale tohle je jen laický názor, já nejsem přes bylinkÿ:grinning:
23. říj 2009 ve 13:43  • Odpověz
já bych poradila zas tužebník:sweat_smile: ten je proti zánětu,ale není teda na otevřený rány asi a je na pooperační jizvy :sweat_smile:
23. říj 2009 ve 13:44  • Odpověz
autor
Zuzíí, ale to by Ti všechno kleslo dřív než 18měsíců po porodu....
23. říj 2009 ve 13:44  • Odpověz
autor
jsme spolek babek kořenářek:grinning::grinning::grinning:
23. říj 2009 ve 13:46  • Odpověz
No Zuzo, mě se to na dělohu prostě taky nezdá!!!!!Ale netuším..jestli se Ti to nezdá, objednej se na gyndu!!!!!!

jj šalvěj je taky moc dobrá :wink: tužebník neznám :fearful:

Klíšťata se nebojím vytahovat jen psům, u lidí se toho fakt bojím :frowning2:
23. říj 2009 ve 13:56  • Odpověz
autor
já se klíšťat štítím :zipper_mouth:
23. říj 2009 ve 14:04  • Odpověz
Daník mi chrupe jak šípková Růža :grinning: noc byla zase hrůza, už od jedenácti spal se mnou, pořád ho budila bolest zubu, pobrekával, tuli se ke mě :frowning2: chůďa.
Dopo byl už zase nepříjemný a to nemluvím o včerejším odpoledni, to bylo zase něco na mé nervy :grinning: v půl jedný si už řekl, že chce spát, hodila jsem na polštář jako vždy knížku, že budeme prohlížet a začal se vztekat, že ne :grinning: že jen mám vyměnit plínku a jít pryč :grinning: přikryla jsem ho a takovým smutným tónem mi řekl "pápá" a spal :dizzy_face: když si vzpomenu na to uspávání, co muselo být dřív :pensive: a teď lehne a je tuhej :dizzy_face: :dizzy_face:
23. říj 2009 ve 14:10  • Odpověz
Miško to je super s tím spaním. Jajda po o taky lehne a za chvilku spí bez protestů. No ted i večer je to vlastně v pohodě, přečtu pár říkanek a je to. ťuk Ťuk ťuk :slight_smile:
23. říj 2009 ve 14:18  • Odpověz
Olí, no vidíš, jak jsme se dočkaly, vypadalo to beznadějně, viď???A nakonec se to naučili :dizzy_face: :dizzy_face: Daník už dokonce spí v kuse i třeba 8 hodin, když teda netlačej zuby!!!!!Což je taky zázrak :dizzy_face: :dizzy_face:
23. říj 2009 ve 14:24  • Odpověz
Miško super se spaním:dizzy_face:

Oli snad už taky bude dobře:slight_smile:

holky no mě se to s tou dělohou taky nezdá:sweat_smile: ale mám u vchodu polštářky no:sweat_smile:
23. říj 2009 ve 14:29  • Odpověz
Zuzííí :grinning: :grinning:
Miško my máme taky párkrát do měsíce noc kdy spí celou, ale pro mě je úspěch i to, že vstanu třebas jednou, dkyž nemůže najít dudlík a meďana. No o víkendu jde do velké postele, tak jsem zvědavá co on na to...
23. říj 2009 ve 14:36  • Odpověz
Zuzi uvidíš počkej do po s tím podpaždím a dyžtak jdi k dr a s tou pipkou taky,jeslti se ti to nezdá! hele jak vypadá ten zánět zubu a co ti s tím dělali? jak se to pozná? mě jen teče krev,nemám nějaký extra bolesti,ale jsem z tý krve už vyprděná navíc jsem to dostala a není mi tak nějak celkově dobře, teplotu nemám,ale jeslti na mě něco leze či co, tak to snad přestane krvácet ne? nemám s tím zkušenosti..

Olí- kačí spí se mnou a taky se pořád budí,bud v klidu je to na pytel..ale mě se zdá,že u mě spí teda líp :wink:
23. říj 2009 ve 14:45  • Odpověz
holky já si snad vsugerovala nemoc, je mi blbě jako kdyby na mě něco lezlo,celej člověk mě bolí, zub blbej, je mi fakt divně..v lékárně mi řekli at si to radši neproplachuju že by to mělo ustat, tak snad jo,ale jsem k.o. nevyspala už druhej den, a celkově hotová..
23. říj 2009 v 17:07  • Odpověz
jdu si dát na to zmrzlinu..ten zánět by hodně bolel ne, ted mě máma zase vyplašila abych ho neměla, jak dlouho jsi měla bouli po tom trhání já jí tam pořád mám a když to zmáčknu tak to není příjemný teda,ale zánět by víc bolel,ne?to by mi jako řezali zaživa, mě vomejou snad z těch zubů to bych se po....
23. říj 2009 v 18:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.