• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Čaau:slight_smile:

holky Péťa má rýmu jak trám:frowning2: už od včera,ale dneska teda to je hustý a on normálně smrká ale jak smrká už od včera,tak dneska nechce :unamused:

Jani já bouli snad ani neměla a jak sem to poznala?Nevim prostě sem to poznala,že to není v pořádku,já už si to nepamatuju,je to 3 roky nebo jak dlouho.A co mi dělali?Už si taky nepamatuju,píchli injekci bych řekla a vyčistili.Tak ať je co nejdřív líp
24. říj 2009 v 06:53  • Odpověz
kuk,
Zuzi rýmička mě mrzí, tak holt musíš odsát :frowning2: a pusinku Peťulkovi ať je rýma brzo pryč.
Holky Jajdovi rostou dva špičáky, já se zbohním. Byl co půl hoďky, hoďku vzhůru, jsem jak zombie, odpo to s ním zalomím. To nechápu, do desíti měsícu nic a teď mu to roste jak šílený
24. říj 2009 v 08:53  • Odpověz
jenže já mu to sama odsavačkou na vysavč neodsaju,to už teď nejde,když byl menší,ale teď by měl ještě větší rýmu z toho jak by brečel:frowning2:

to mě mrzí Olí,hoď s nim odpo pořádnou chrupku,ať si odpočineš :unamused:
24. říj 2009 v 10:04  • Odpověz
Zuzi to je rychlovka ne? já ho položím, zpafifikuju, ruce držím u těla stehnama jednou rukou držím hlavu, druhou odsávám. Řve odmalička.
24. říj 2009 v 10:06  • Odpověz
u nás to nejde,jako malej držel v poho,ale teď mu to tam sama neudržim
24. říj 2009 v 10:07  • Odpověz
kačí taky ječí, a taky na ní lehnu a za chvíli to je, pak jí pochováme a dobrý ale brečí taky od malička a taky máme už od po rýmku asi k zoubkům..

jinak já včera zalehla v 8 měla jsem teplotu všechno mě bolelo ted lepší v lékárně mi dali ráno Mundisal gel že je to i na záněty, krev mi už neteče,ale pořád mám bouly, ale mám a bolí to docela ale lékárník mě uklidnoval že to musí pomalu splasknout, tak se modlím,aby to nebyl zánět, představa že jdu znova k zubaři mě děsí :astonished: jdu vařit, jindra jel s kačí ven, tak mám klid aspon takhle chtěla jsem dneska ležet, ale to prostě nejde :pensive:
24. říj 2009 v 11:15  • Odpověz
Zuzí to chce nebát se přidržet.
Tak Jajda spí ted poprvé ve velké posteli, jen se bojím, že bude chtít odcházet a namele si. No snad se brzo naučí slézat, zatím má u postýlky matraci a polštáře, tak snad si nenamele...
24. říj 2009 ve 12:46  • Odpověz
Ahojky

Zuzo, Daník má taky sopla :frowning2: ale nějak moc..s tou odsávačkou to chápu, taky ho neudržím!!!!!!!Ale Daník našttstí smrká sám, takže zatím odsávačka trůní ve skříni :grinning:

Jani, držíme palce, ať je to ok a k zubákovi nemusíš!!!!!

Olí, u nás se taky derou špičáky :frowning2: :frowning2: řeknu Ti, že ty trojky u nás probíhají zatím nejhůř ze všech zubů, ku*vy jedny :sweat_smile: :angry: ale teda v noci je vzhůru párkrát a když jde spát ke mě, tak spí dobře :wink:
Tak pak napiš, jaké bylo spaní ve velké :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. říj 2009 ve 13:37  • Odpověz
Miško oni prý ty trojky jsou horší než stoličky. No asi je to fakt, Jajda tu pofňukává, z ničeho nic začne bulet, ruce narvaný v puse, maso k obědu nechtěl, pr musel kousat, tak k sváče dáme přesnídávku a jdem ho zabavit ven.
Jo a spaní dobrý zatím, když jsme ho slyšeli v chůvičce, že je vzhůru, tak ho J. šel sundat, než spadne. Ale budu ho to muset nějak naučit. Jsem zvědavá na noc.
24. říj 2009 ve 14:29  • Odpověz
autor
aby marodka byla kompletní:grinning: tak se hlásím :grinning: :grinning: :grinning:
máme tichou domáctnost:grinning: nepohádali jsme se, ale mám laryngitidu, takže jsem přišla o hlas :unamused: čekám, kdy jí ode mně čapne Venda, ten se ke mně furt tulí a chce se muckat :sweat_smile:

Jani, zánět bys poznala- opuchnutí by bylo velký a hlavně by to byla jiná bolect(cukání,...)

u nás byly taky trojky nejhorší(ale proti vám slabej odvar)

Zuzíí, taky ybch Vendu při odsávání neudržela...
Olí, držím palce, ať se Jajdovi ve velké posteli spí dobře:slight_smile:
24. říj 2009 v 19:54  • Odpověz
Dobré ráno..ta moje holka mě zničí.V týdnu by spala a dnes už je skoro dvě hodinky vzhůru :sweat_smile:
A to jsem se těšila,jak si pospím..Zítra máme inventuru,tak musím být fit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak mě bolí dost v krku..chjo :unamused:
25. říj 2009 v 06:27  • Odpověz
Čauky:slight_smile:

koukám,že u každýho jsou v rodině nějaký marůdci:slight_smile:tak ať jsou.jste brzy všichni zdraví:slight_smile:

my co jsme byli včera venku,tak bez rýmy......nechápu,celej den mu tak tekla¨pořád,i tu odsavačku jsem nakonec sama musela použít,fakt chudák nemohlo dejchat,to bylo hrozný a z venku bylo po rýmě,naštěstí se zatim pořád nevrátila...ale jako čumim jak puk,že najednou z ničeho nic zmizela,ale začíná se u něj projevovat kašel,možná ho bolí v krku,pač nechce moc jíst,jen tekutý mi zvládne jako je přesnídávka a včera mu lezla teplota nahoru,tak uvidíme no.Jinak my s Péťou jsme v poho:slight_smile:

Evi sem nevěděla,že i dospělý mají laringitidů,sem v životě neslyšela,až v souvislosti s miminkama:sweat_smile:

tak ať jste zdraví všichni
25. říj 2009 v 07:21  • Odpověz
Ahojky,

a jéje koukám, že se tady marodí, tak to utíkám rychle pryč ať mi nic nechytneme. My jsme ok, jen malinko rýma, ale to je v tomhle období u nás normálka. Zítra jdeme na očkování tak musíme být ok :slight_smile:

U nás vše ok, máme po dlouuuuuuuuhé době taťku o víkendu doma, tak si užíváme :grinning:
25. říj 2009 ve 12:19  • Odpověz
Ahojky

Evísku, to je mi líto, že marodíš!!!!!Tak já Ti zavolám a pokecáme, jo :grinning: :grinning: ne blbá sranda :pensive: snad to Venoušek nechytne.Jinak já taky tohle nikdy neměla!!Ale u dospělího to není tak blbý, jako u dětí, že jo??!!vašík jí min.zimu měl viď???!!!

U nás se včera ta rýma taky nějak zastavila Zuzi :confused: taky jsem se divila!!!!Dnes mu sem tam teče nudlička, ale na smrkání to už ani není :dizzy_face: My s Petrem taky zatím ok!!!!!

Jinak změna času u nás ok.Zase se vrtěl a nespal brzo ráno a tak to ráno doháněl a spal do 8.
25. říj 2009 ve 13:55  • Odpověz
ahojky,

Evi- to je mi líto že ti není dobře,hlavně at to nechytne malej to by bylo špatný :pensive: tak se dneska aspon trochu vylež máte doma tatku?

my už rýmku skoro nemáme, tak snad to bude už dobrý! musím tatku veřejně pochválit, včra jsem se válela odpo nebylo mi moc dobře dneska jdu uklízet a vyvářet, tak jsou zase venku tak mám klid! :grinning:

Byla jsem ráno na pohotovosti, tak zubařka říkala že to není dokonalej průběh, asi malej zánetíček byl, tak mi tam něcö píchla propláchla mi to a říkala když mě to nebolí že by to mělo být dobrý, že se to bude dýl hojit, ale snad se to nemá horšit,dyžtak mám jít zase k dr na propláchnutí to bych nevěřila co je z jednoho zubu za problémy teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. říj 2009 ve 14:47  • Odpověz
Ahojda:slight_smile:

Boží,od rána mě bolí v krku při polykání :stuck_out_tongue_closed_eyes: se to samozřejmě muselo rozjet i u mě,když je to u Evči že :angry: :angry: :angry: tak snad to bude aspoň v týhle fázi a nerozjede se to v nějakej masakt při kterým se nedá polykat bolestí,jak u mě bývá zvykem :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak Péťulka bez rýmy,ale se zvýšenou a občasným kašlem :unamused:

no a v neposlední řadě sem vyprala podložku do kočárku na 60,vůbec mě nenapadlo,že má v sobě výplň a už to není podložka do kočárku,ale cosi nepoužitelného vysícího z kočárku :unamused: :sweat_smile: tak nevim kde to seženu jako :frowning2:
26. říj 2009 v 07:51  • Odpověz
Hojda

dnes nebudu, jedu v půl 1 na to kožní :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zuzo, no to se Ti povedlo teda :frowning2: já už peru vše na 40, pže tyhle zkušenosti jsem měla občas taky :sweat_smile:

Holky jukněte na moje výtvory, chtěly to vidět holky na prosinci, tak vám to taky ukážu :grinning: :grinning: http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vImageID=3454960&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1
26. říj 2009 v 11:15  • Odpověz
Míšo hezký povedlo se ti to!!
26. říj 2009 v 11:32  • Odpověz
¨Zuzi kup si vitamínky a léky at je ti líp dělej si čajíčky to snad pomůže :wink:
26. říj 2009 v 11:41  • Odpověz
kuk holky,,

pár dnů moc nebudu, resp budu malo psat, bo mi rezali do toho prstu a boli to jak sv... z cele ruky me nebol. jen malicek. Zuzi brzke uzdr. Misko krasny, ja zacala malovat barvama na sklo, zatim teda mi to moc nejde...
26. říj 2009 ve 12:13  • Odpověz
Ahojky,

tak máme za sebou očkování, tak doufám, že příští týden nebude reakce jako u Vašíka. Ale reakci měl na očko vždy, takže nás to asi nemine. Ale byl hrdina, jen koukal co se mu to dělá, ale ani slza a odchod s úsměvem :grinning:

Jééé Míšo ty jsou krááááááááááááááásný :slight_smile: Já taky musim někdy sednout a udělat si nějaký květináč pro radost. Až dám Ondru někdy spát tak se na to vrhnu :grinning:

Evíku jak ti je?Už můžeš mluvit??
26. říj 2009 ve 12:13  • Odpověz
autor
ahojky,

Zuzíí, jj laryngitidu můžou mít i dospělí, ale průběh je lehčí než děti :wink: já na to trpím :sweat_smile: stačí aby mi ofoukl krk a mám jí :sweat_smile: (no tohle je středeční návštěva u kadeřnice, kde byla kláda jako prase :sweat_smile: )
To mně mrzí, že jsem na Tebe přenesla bolest v krku:cry: tím mi to začalo...
Já a Míša jsme si nechávali vložku do kočárku šít od jedný paní z MMB :wink:chceš hodit kontakt?

Miško, výtvory pěkný, já jsem na takový věci levá :sweat_smile: :grinning: jo a stále čekám na zavolání :grinning: :grinning: :grinning: držím palce u kožní:slight_smile:

Jani, co zoubek?

Olí, co máš s prstem :confused: já vím, žes o něčem mluvila, ale nějak si nemůžu vzpomenout co :zipper_mouth:

Baru, držím palce!!!Venda taky odcházel s úsměvem:grinning: ani obrázek nechtěl, chtěl si jít hrát do čekárny s autama :grinning: :grinning: :grinning:

Vladu, copak Klárka potřebuje při vstávání asistenci?:confused: já doufala, že v tomhle věku si už pustí tv/dvd a já budu dospávat:grinning:

jinak mluvit už můžu :grinning: jen mám rýmu jako trám :stuck_out_tongue_closed_eyes: a mám jí i v dutinách, takže je mi prachbídně :sweat_smile: , ale Venda je zatím ok, tak snad mu to vydrží!!!
jo a pokud nebudem marod, tak tady od st do ne nebudu, pojedem vymrznout na chalupu:grinning:
26. říj 2009 ve 13:46  • Odpověz
Evi to je dobře, že je ti líp!!

Olí- já taky nevím že máš něco s prstem..

Zub lepší snad to tka zůstane tuky tuky :wink:

holky jsem nadšená kačí od půl1 spí udělala jsem těsto na hraběnčiny řezy šoupla je do trouby, zametla celej barák, to je super, fakt mi to chybí proč to nemůže být takhle pořád aspon na tu hodku? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. říj 2009 ve 14:20  • Odpověz
Holky, měla jsem ho nateklej u nehtu zboku a příšerně to bolelo, tak tam byl zánět prý, museli to rozříznout a vyčistit, tak do čt tam mám dren a ve čt na převaz. Chjo, bude to ale krušných pár dní, prášek nezabral furt to bolí, Jajdu zajímá co to má maminka za bílou bakuli... tak mu to vysvětluju, že auwa a že nesmí... Jára velkej musí večer umejt nádobí, to budu měsíc poslouchat, jaká je chudinka, že myl nádobí :grinning: :grinning: :grinning: :angry: hele ale třeba si koupí myčku :grinning: :grinning: :grinning:
26. říj 2009 ve 14:30  • Odpověz
autor
Jani, mně ale není líp :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ani trochu

Olí, posílám pofoukání:grinning: když jsem měla odřenej prst( dost, páč jsem se řízla o tál na kamnech), tak mi Venda furt chodil na ten prst sahat a pořvával auví :grinning: pak šahal na svůj a taky řval auvííí :grinning: :grinning: :grinning:
26. říj 2009 ve 14:41  • Odpověz
Evi- aha promin, já myslela jako že když můžeš mluvit, že je to lepší víš? tak to mě mrzí :astonished:

Olí- tak zkus jinej prášek, když tenhle nezabírá au au..chudinko naše!!
26. říj 2009 ve 14:44  • Odpověz
tady je to samej marod :frowning2: chjo

Jani zkusím
26. říj 2009 ve 14:52  • Odpověz
autor
Jani, vždyť jsem psala, že mi není dobře...
Olí, co sis vzala za prášek?
26. říj 2009 v 15:27  • Odpověz
Eví Ibalgin, jeste tu mám Nimesol
26. říj 2009 v 15:42  • Odpověz
Kuk

tak předně musím reagovat na Olču a Zuzku

Olí, taky jsem nevědal, že máš bebí na prstíku :frowning2: to je nemilé!!!!Doufám, že už to co nejdřív nebude bolet a hlavně že ve čt Ti řeknou, že je to už dobré!!!!!To si nějak nedokážu představit mít tohle bebí a prska na straost, když je třeba jarda celý den pryč :pensive: !!!

Zuzí holka, to sis to teda přivolala tím včerejším hlášením, že Ti nic není :unamused: chjo...tak cucej Septolete nebo jiný blivajzíky a bude určo líp, ty taky na ten krk dost trpíš, viď :angry:

Evísku, to jsi teda odvaha, že jedete na chalupu :confused: mě by tam nikdo nedostal, zvlášť, když tam nikoho nemáte a není to vytopené!!!!!Snad tam nenastydnete ještě víc!!!!!Tak ještě, že už můžeš trochu mluvit, to asi taky musel být nezvyk pro Vendu, že nemluvíš, že :sweat_smile:

Tak a já jsem bez druhý hlavy :sweat_smile: :sweat_smile: koukla na to a prý "jdeme na to" :sweat_smile: byla jsem vyplašená, ale zase tím, že jsem nečekala, že to bude dnes dělat, tak jsem nebyla nervní!!!!No byl to humus, dělala to jakousi elektrickou jehlou, píchla do té boule injekci s umrtvovákem a pak se šlo na vypálení, ležela jsem na břiše a jak to odpalovala ty kousky hlavy mi padaly na triko, ruku, vedle mě na lehétko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ten smrad holky :pensive: málem jsem se poblila, jak se smažily vlasy a ta kůže, smrdím pořád, umýt hlavu mohu až ve stř večer.No bylo to nechutný, ale mááám to za sebou :sunglasses:
26. říj 2009 v 15:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.