• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
Olí, tak držím palec, aby zabral:slight_smile:
Mišššíííí, Ty už si ořezaná, jooo? smrad si dokážu živě představit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
na chalupě teď byli tchánovci, topili, takže to nebude úplně vymrzlé...budem v jedný místnosti a pořádně topit :wink:
26. říj 2009 v 15:57  • Odpověz
Sorry za ty chyby, vy tomu rozumíte, že???!!! :grinning:

Jani, Tebe jsem se ještě chtěla zeptat, který zub Ti to člověče rvali????????

Jinak díky za pochvalu brouků :grinning: jdu dělat další, nějak mě to chytlo a mám spoustu kamínků :grinning:
26. říj 2009 v 15:57  • Odpověz
autor
rozumíme:grinning::grinning::grinning:
26. říj 2009 v 15:58  • Odpověz
Jé Miško, blééé, a nebolí to? Hlavně že už to máš za sebou.

Holky já totiž myslela, že to nic nebude ten prst, pr jsem ani nevěděla, že bych měla třísku nebo trn nebo tak něco...ale prsto bolel a bolel víc a začal natékat... tak jsem vyrazila k dr. radši, pr jsem tušila, že vevnitř bude hnis, ale zvláštní je, že fakt nevím, že bych se píchla o něco nebo tak....

Miško já přemýšlela, že řeknu dr., jestli mi nemůže nebo manžovi teda napsat očr, ale pak jsem si říkala, že kvůli prstu... on to sám nenabízel a Jára stejně musí v práci celý týden makat na autě, maj kontrolu, tak by kluci byli naštvaní...Jako blbě se mi utíral bobek levou... :grinning: :grinning: :frowning2: ale nosit ho zvládnu ze schodů atd...a zítra ho dám možná do školky na dopo. Uvidím, jestli bude ruka bolet míň. Ted se mi i celkem blbě řídilo :frowning2: Jsem se dr. ptala jestli s tím můžu řídit (doufajíc, že řekne že ne aby mě J. aspoň mohl odvézt domů), ale oni ti vojenští dr. jsou nějací otrlí či co, cítíte ruku, cítíte, tak můžete.. :sweat_smile:
26. říj 2009 v 16:04  • Odpověz
holky já vám chci napsat a nejde to :sweat_smile:

co mám dělat? :sweat_smile:
26. říj 2009 v 16:05  • Odpověz
pomalu si čtu vaše odstavečky,ale nejde reagovat pomoooc :sweat_smile:
26. říj 2009 v 16:07  • Odpověz
budu se snažit reagovat co nejdřív to bude možné jooooo :grinning:
26. říj 2009 v 16:08  • Odpověz
autor
co se děje Zuzííí???
26. říj 2009 v 16:11  • Odpověz
vysvětlím později joo:grinning: nemám ruce :sweat_smile:
26. říj 2009 v 16:12  • Odpověz
autor
aháááá, klvůli rukoum nejde odpovídat :grinning:
26. říj 2009 v 16:14  • Odpověz
zuzí kde máš ruce? :confused:
26. říj 2009 v 16:19  • Odpověz
Zuzo :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: Ty pako, jsem zvědavá, co z tohohle vyleze teda :grinning: :grinning:

Eví, ty znáš ten smrad??? :fearful: já být tím Dr.nebo sestrou, tak se zebleju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
Tak snad bude v chaloupce příjemně :dizzy_face: já už si teď vůbec nedokážu předstvit, jet na chalupu, takhle na podzim j to tam šíleně depresivní :cry: zoraná pole, zima, všichni zalezlí...no prostě hrůza, není tam co dělat..tak ať to tam přežijete :grinning: :grinning:

Olí, to je mi jasný, že to asi není brkačka s tím prstem a staráním se o malýho :unamused: no škoda, že nenechali Jardu doma!!!!!

Jedu pro věci z burzy, jsem moc zvědavá, kolik jsem vydělala, doufám, že alespoň se mi zaplatí ta druhá hlava :grinning: :grinning: :grinning: = 450,- :grinning: :grinning:
26. říj 2009 v 16:23  • Odpověz
autor
držím palce k zaplacení druhé hlavy:grinning:
miško, ten smrad znám- byla jsem na praxi na sálech(kardiochrurgie, chirurgie, plastika, popáleniny,....)
Zuza mi ruce pooslala poštou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. říj 2009 v 16:25  • Odpověz
Eví, fůj, tak to muselo být tda něco :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak druhá hlava zaplacená :grinning: 568,- ale teda mě naprdli :angry: doma jsem to projela a prodala jsem věci za cca 900,- tzn.že mi měli dát +-700,-(brali si 20%) a oni mi dali 568,- vysvětluju si to tak, že jich to dělalo víc a jedna na papír napsala částku 700,-(to jsem na jejich seznamu napsané viděla) a to už bylo s odečtenýma 20.% a další to nevěděla a tak od toho odčetla dalších 20%, ty částky by na to seděly :confounded: takže mám strženo 40% :angry: a ještě mi ztratily kalhoty!!!!!Takže víckrát už tam věci dávat nebudu!!!!!Jediný, co mě na tom nesere a nejdu se tam dohadovat je, že ty prachy jdou na mteřskou školku!!!tak doufám, že jo a že se mýma dvěma stovkama někdo neobohatil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. říj 2009 v 17:14  • Odpověz
Míšo- trhali mi osmičku vpravo nahoře,ale dneska je to lepší tuky tuky :wink:
26. říj 2009 v 19:05  • Odpověz
Ahojky,

jééé foukám všem na bolístky!!!!

Já mám radostnou novinu, zítra jsem měla jít na gyndu, že jsem to potřetí už zase nedostala.Tak jsem se ráno objednala a odpol jsem to dostala :grinning: Zatím to mám tak jako když to nemám, tak uvidim do rána. ALe je to dobré znamení :grinning: Po třech měsících docela pokrok ne :grinning: :grinning: :dizzy_face:

Míšo s těma věcma to je pech. Já prodávám raději na mimibazaru, to je jistější. Škoda že tad nejsou žádní prckové, hned bych něco nabídla :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. říj 2009 ve 20:01  • Odpověz
Holky všechno zpět!!!!!!!!!!!!!!V půl osmé mi volala paní, že se kalhoty našly a že tam mám ještě botičky!!!!Ty byly za 230,- takže to jsou přesně ty dvě stovky, co mi nehrály!!!!!!takže nakonec ok :wink:

Jani, jo osma, tak to jo....no ty jsou většinou špatné, no :frowning2: ale je dobře, že je to lepší!!!!!

Baru, no dobrý :sunglasses: to je úspěch po čtvrt roce :grinning: Tak ať se to pořádně rozjede, to bude po prvé, co budeš mít z menzesu radost, že :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Zuzinko, co vůbec ty dva problémky - boule a spodek??????????????????
26. říj 2009 ve 21:52  • Odpověz
Míšo tak super, hlavně že se vše našlo a vyřešilo :slight_smile: Já jsem teď naházela na mimibazar i nějaké věcičky co prodává kamarádka po holčičce,tak snad se jí taky někdo ozve.

Co Evík, ještě má tak žhavý nápady že po nemoci pojede na promrzlou chatu?? :grinning: :grinning: Já bych se teda z teplíčka nehnula :grinning: Zimu nemám ráda.
27. říj 2009 ve 12:28  • Odpověz
autor
ahojky:slight_smile:

Baru, Evik na chalupu fakt pojede:grinning: ona nebude promrzlá(to budu spíš já:grinning:) a z teplíčka?no to my doma stejnak nemáme:grinning:(obývák 20,5, ložnice 18 :grinning: )
on má totíž Tom na čt a pá dovču, tak nechcem sedět doma :wink: a taky nechcem dávat peníze někde zas ubytování :grinning:
zrovna jsem se chtěla zeptat, jestli jsi to už dostala :grinning:

Míšííí, super, že se to takhle vyvrbilo!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

kde je ta Zůza?k Míšině otázce ohledně boule a spodku přidávám otázkzu:grinning: co krk?

jinak ještě večer jsem smrkala 100x za minutu :grinning: a dnes je rýma fuč :confused: to je nějaká divná rýma :grinning: tu měli i Peťulka a Daník, což?
27. říj 2009 ve 12:55  • Odpověz
Evi já právě vim, že u nás na chatě vždy bylo teplo až skoro při odjezdu po dvou dnech, takže jsme tam vždy spala nabalená jak pumpa :grinning:

Jinak jsem to holky včera dostala a dnes zase nic :grinning: Takže fakt nevim. Doktorka říkala, že to u těch prášků tak prostě být může a že si mám ještě raději udělat těhu test. Ale ten jsem si udělala když jsem to nedostala zase po druhé a opět nic. Tak ho teda zkusim ještě jednou, ale je to blbost :grinning:

Jinak jsem Ondrovi koupila super zateplené rifle a mají nějak malý pas. Je to spíš na hubenďoury :grinning: Tak je zkusím prodat, ale je mi jich líto. :frowning2: Teď abych scháněla zase jiné.
27. říj 2009 ve 13:05  • Odpověz
autor
Baru, jak moc hubený pas?:grinning:
oni tam teď o víkendu byli tchánovci a topili, navíc teď nebyla taková zima...počítám s tím, že zítra tam bude chladno, ale ve čt už to bude ok a v ne budem už chodit v šortkách :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale Vendovi vezmu zimní oblečení :sweat_smile: tam je venku tak o 5 stupňů míň než v Pze...

ááá slyším kroky, takže dítě je asi vzhůru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. říj 2009 ve 13:14  • Odpověz
Tak to máte ok, my tam vždy měli problém to vytopit. :slight_smile:

Kalhoty mají v pase 26cm. Ondra je zapne, ale když sedí tak ho škrtí. Vám by myslím byly. Mám je nafocené jestli chceš. Je na nich malá vada, která nám vůbec nevadila a nebyla vidět, ale to mám taky nafocené :grinning: Chybí tam na každé nohavici cvoček a je tam pididírka, ale fakt to není skoro vidět a já to ani neřešila, protože jinak jsou super. A paní mi je za 100 Kč nechala :wink:
27. říj 2009 ve 13:19  • Odpověz
mě asi ani nespí nevím radši nechci vědět,zalezla s tatínkem do ložnice že jdou spolu dělat hají..

tak jsem se přihlásila na seminář Respektovat a být respektován je tö od autorů této knížky, nevím zda vám něco říká je to o výchově a tak všeobecně o vztazích, a čučím na další knížky..mám poznatek jak kačí bije děti tak to podle mě vůbec nechápe,ais by měla ve všem ostatním je šikovná, ale tohle jí nějak nedochází, pohladí na můj popud, ale všimla jsem si že to dělá dětem, který má ráda, se kterýma se scházíme nejvíc, jeslti to není její způsob jak dát najevo že má někoho ráda, možná se zasmějete, ale mě to tak přijde..

Baru- s tou tvojí ms to je teda pech ani se nedivím,že jsi zmatená..to je divný a co brát jiný prášky?

Evi- na chajdu si vem i ty teplý oblečení at ještě víc neomarodíš :wink:
27. říj 2009 ve 13:21  • Odpověz
autor
26 v pase je moc :sweat_smile:

celou chalupu je problém vytopit, ale budem v jedný místnosti, takže to zvládnem:slight_smile:
27. říj 2009 ve 13:22  • Odpověz
Moc jo :grinning: :grinning: Mě to přijde extra malý teda :grinning: A to jsem to trochu natáhla při focení :grinning:
27. říj 2009 ve 13:25  • Odpověz
Čau holky:slight_smile:

jsem před hodinkou vstávala:sweat_smile: tak sem se musela nejdřív ptobrat:grinning:

k včerejšku...:grinning: snad ani nemluvim:sweat_smile: sem si chtěla s vámi povídat,jsem měla chuť,ale zrovna jsme měli vytipovanou aukci a seděla jsem u ní už 4 hodiny!!!!A předhazovala se s nějakým pičusem a nemohla nic..no kokot,vzdala sem to a nic nevyhrála a den byl v řiti :frowning2: hlavně,že jsme na to čekali :unamused: takže nic zajímavýho jak jste asi čekali:sweat_smile:

Oloušku týjo chudáčku,to mě moc mrzí,takový blbý bolístko,to musí být náročný s malým,když máš zranění na ruce:frowning2: tak se drž,ať ti to pořádně a bezbolestně vyčistěj a je co nejdřív líp!!!

Miško jsem včera přemejšlela před spaním jaká boule a jakej spodek :confused: :sweat_smile: ale pak mi to došlo:grinning: boule jako podpaží a spodek jako to tamto divný co sem myslela,že tam nepatří,že?:slight_smile:já neměla bouli v podpaží,jen mi to tam bolelo přeci,ale už 4 dny nebolí,na spodek se raději nekoukám a nešahám,takže v pohodě:grinning: k dr. nejdu:slight_smile:
krk taky dobrý,asi jednodenní bolest v krčku,večer rýma,dnes huhňám,takže pohoda,ale Péťula má zas plnej nos:frowning2:

holky a nevim co to je,ale asi má nějaký období nebo nevim:frowning2: něco přes týden se s ním trápíme s odpoledním spánkem,vždycky stačilo položit ve 12 a do sekundy tuhej bez jedinýho zvuku takhle to šlo od jakživa a poslední týden,položim,neskutečnej řev,tak ho vezmu,lehnu si s nim do naší postele,první 3 dny se nechal na mě uhoupat a spal ve velký odpol,ale potom i se mnou,na mě v posteli řev jak prase a ne ne ne mi říkal,že spát nechce prostě,pak byl schopnej na mě půl hodiny neskutečně brečet,přitom se ho houpala,hladila a nic,nechce spát prostě ale nakonec vždycky usnul,ale pak že né,že vůbec spát nebude,tak jsme ho nechali,bez poledního spánku,jenže pak jsme šli ven a sotva jsme ho dali do kočárku tak byl tuhej,někde ve čtvrt na 4.Tak sem si říkala,že nějaký období asi a ještě,že večer aspoň usínání bez problému.Chyba 3 dny co začlo tohle období večer krásně usínal jak dycky,ale po 3 dnech nám dělá večer před spaním to samé co odpo,neskutečnej řev,přitom stačilo fakt dycky položit otočil se na bok a spal ještě jsem ani nezavřela dveře.Nevim vůbec co s tim,jak reagovat,chyba je,že ho vezmu z postýlky,to si zas zvykne do velký,ale přece ho nenechám řvát,že jo.Jenže on mi řve i v tý posteli,jako,že spát nechce.Nemáte s tim někdo zkušenosti?Nevim co s tim:frowning2:

Evi dobře,že už je dobře:slight_smile: jj tu rýmu měl i Péťula:slight_smile:

Baru super,žes to dostala :slight_smile:
27. říj 2009 ve 13:29  • Odpověz
Ahojky

Baru ta tvoje mrcha, to je něco :unamused: ale tak hlavně, že nejsi těhu :grinning: :grinning:

Eví, budou tam i tchánovci????Zase nějak velká zima snad nemá být, ne??!!Lepší zase někam vypadnout, než trčet v Pze, že jo!!!!

Jani, tak knihu znám, nemám jí teda koupenou, ale vím vo co gou, takže jsem moc zvědavá, co pak po semináři řekneš!!!!!!!!!!!!!!!!!!
27. říj 2009 ve 13:31  • Odpověz
Zuzi u nás je to občas taky tak. Někdy usne hned a jindy tam huláká. Jak v poledne tak večer. Ale na mě to holt neplatí. Prostě ho nechám vyřvat, po chvilce tam vždy jdu, dám dudlíka, položim, nebo ho na chvilku pochovám a tím to pro mě hasne. Tak si holt pořve. :grinning: Třeba dneska tam už je od 12hod a ještě nespí. Chvilku řve a chvilku si povídá. ALe vim, že spát potřebuje, jinak je protivnej. A on nakonec vždy usne. Pokud mě nic nehoní ven a nikam nespěchám tak to fakt neřešim. :wink: Večer taky někdy řve, ale prostě je naučený,že řvát může jak chce a z postýlky se už stejně nedostane :grinning:
27. říj 2009 ve 13:32  • Odpověz
Hele Evi a co Vašík nosí za velikost? To ještě tak 80 ne podle pasu :grinning: :grinning: To je fakt sranda, ti závidim toho drobečka :wink:
27. říj 2009 ve 13:33  • Odpověz
nojo jenže mě to příjde nepřirozený to jeho spaní.Za prvý to nikdy nikdy neudělal a teď z ničeho nic,že by to zkoušel?Mi příjde divný prostě.Navíc se nevzteká nebo tak,ale vyloženě brečí a když ho vezmu mi dělá a říká rád rád rád,navíc jak má rýmu nebylo mu dobře,tak nevim jestli mu fakt nemůže být dobře apod. Nezdá se mi,že by si chtěl po jeho vyřvat,že spát nebude:frowning2:
27. říj 2009 ve 13:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.