• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Zuzísku ahojky
tak to je pech s tu aukcí, já ty aukce vůbec nesleduju, pže by mě právě nebavilo u toho pořád sedět a pak bych byla nasraná, že mi to někdo vyfoukl :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: tak to je škoda
jj boulí jsem myslela podpaždíčko, to je dobře, že to už nebolí!!!Třeba to bylo jen nějaké natažené, třeba jsi špatně vzala malýho...no a spodek, jen tam sáhni a neblbni!!!!Lepší je s tím kdyžtak dojít k Dr.!!
S Petíkem neporadím, tohle neznám..jako teda nějaký křičení a tak to znám, ale ne už u takhle velikýho a hlavně, Dan, když se už naučil usínat, tak se to nikdy nepokazilo..takže tohle neznám :pensive:

Vašík nosí kalhoty určo 74 :grinning: :sweat_smile: :slight_smile:
27. říj 2009 ve 13:42  • Odpověz
No Ondra to taky nedělal, ale teď se to občas stane. Podle mě je to normální, nemáme přece roboty, ale děti. Takže jak rostou jejich návyky se můžou změnit. :wink: Ondra taky někdy naprosto zoufale brečí, ale vždy se vybrečí a usne. Kdyby mu něco bylo, tak si by už ječel před spaním a né až v postýlce :grinning: Já si spíš Zuzi myslím, že on ví jak na tebe a že nakonec ustoupíš :grinning: :wink:

Ono je to někdy těžký, taky jsem kolikrát zoufalá. Ale vim, že prostě když nespí, tak je pak na pěst. Takže spánek potřebuje.
27. říj 2009 ve 13:44  • Odpověz
no on začne ječet ve chvíli kdy ví,že jde do postýlky,jako by fakt už spát nechtěl,ale na to je ještě malej né:frowning2:

Mišulko já to právě taky neznám,samozřejmě ,že je normální,že to děti dělaj,průběžně to dělá každý dítě,proto je to normální Baru,ale,když tohle rok a půl nikdy nebylo,fakt ani jednou,tak je to pro mě prostě divný.Kdyby to někd bylo,ale já to prostě neznám,proto mi to příjde divný.Normální by to bylo,kdyby to někdy udělal,aspoň občas,jenže nic :unamused:
27. říj 2009 ve 13:48  • Odpověz
Tak u nás to občas je, jednou usne hned a jindy ječí. Tak proto to asi neřešim :wink: Ale ono se říká, že mají růsté růstové vzpůry ( nebo tak nějak) a to asi bude ono.
27. říj 2009 ve 13:49  • Odpověz
autor
Mišíí, Barůůů :grinning: :grinning: :grinning: nosí 86, vybírám z úzkým pasem nebo s takovou tou zužovací gumou+knoflíkama :wink: , ale ouha 86 když si sedne, mu začíná být krutě krátká :sweat_smile: , ale 92 je obří :sweat_smile: 74 jsou v pase úplně ok:grinning:, ale jako 3/4gatě :grinning: :grinning: :grinning: to teď fakt nepotřebujem :sweat_smile:

Jani, znám:slight_smile: kurz u nás je taky..několik 3 hodinovek :sweat_smile: navečer :stuck_out_tongue_closed_eyes: ¨

Zuzíí, ani já s Peťulkou neporadím :sweat_smile: u nás se někdy nespí, ale to je na něm vidět, že se mu spát nechce...Navíc si z postýlky vyleze sám, když tam být nechce :slight_smile:

no nic, jdu vařit na dny příští :stuck_out_tongue_closed_eyes: tchánovci dorazí až v so :wink:
27. říj 2009 ve 13:50  • Odpověz
No Evi to je fakt blbý, v pase mu to je velký a na délku krátký :grinning: Nám je vše ok, jen tyhle kalhoty jsou jaksi divný :grinning:
27. říj 2009 ve 13:52  • Odpověz
Zuzi- Kačí taky brečí někdy,že nechce do postýlky, asi je to fakt jen období, my ještě hezky spát nezačaly, párkrát spí hezky a pak zase prd, jenže já vůl si jí naučila že jí pak v noci dám k sobě a chci to odbourat a to jsou muka, nechce spát sama, brečí, prostě ne a pak tam po mě kolikrát rajtuje a spát nechce, už mě to taky zmáhá..nejdřív my to vyhovovalo a ted..škoda mluvit!!
27. říj 2009 ve 13:57  • Odpověz
Evi a to ho v tom případě nenecháváš vůbec přes den spát?Péťula taky totiž vypadá na to,že nechce,tak myslíš,že,když ho nedám,že na to není malej ještě?Jenže on vypadá,že nechce,já ho nedám a zalomí mě to o dvě hodiny dýl v kočárku,že jo:frowning2:

ale takhle nějak to asi máme my.Vám to právě příjde normál,že to občas tak máte,což je normální,my to,ale tak nikdy neměli,tak nevim co s tim:frowning2:
27. říj 2009 ve 14:09  • Odpověz
tak snad to bude jen ten růstovej spurt nebo něco,ale to maj i takhle velký míma? :confused:
27. říj 2009 ve 14:09  • Odpověz
Zuzi tak ho spát teda nedávej, nic jiného na výběr už teda nemáš :grinning: Já Ondru nedala spát takhle už 2x.Jednou byl v pohodě a podruhý byl desně protivnej :grinning: Tak těžko říct.
27. říj 2009 ve 14:12  • Odpověz
kačí mi taky kolikrát neusne doma a když jdeme ven, tak usne v kočárku,jestli se mu Zuzko pak bude chtít spát, tak ti usne v kočárku i třeba v nevhodnou dobu- vím o čem mluvím s tím musíš počítat!!
27. říj 2009 ve 14:14  • Odpověz
autor
tak rizotko v mikrovlnce :grinning:

Zuzíí, mně v kočárku neusne:sweat_smile: (teda občas jo, ale je to hrozivej boj i když je unavenej :sweat_smile: ). Když nevypadá, že bude spát, tak mi z tý postýlky vyleze a nespí :slight_smile: k večeru je protivnej, ale zvládá to:slight_smile:
mám několik známejch, kterým dítě nespí od roku a půl :wink:
27. říj 2009 ve 14:27  • Odpověz
kuk,
jsem chrupala s Jajdou. Dopo jsem ho dala do školky, tak jsme ten den pěkně zvládli. Ted půjdem ven, což bude obtížnější, ho oblíct atd.
Zuzi Jajda měl podobné období, dělal mi to večer a v noci, normálně usínal sám dřív. Teďka jde někdo s ním a čte mu říkanky, on i když brečel, tak se tím čtením uklidnil a nakonec udělal hají a odcházíme ještě než usne. Ted je to v pohodě, řeknu pár říkanek, akorát ted jak spí ve velké, tak počkám až začne zabírat. Aby neodcházel.

Jo Miško, máte zábranu u postele Daníkovo nebo ne? Padá Dáňa?

Jani knížku trochu znám, ale nečetla jsem jí. Nicméně se s ní moc neztotožňuju.
27. říj 2009 ve 14:28  • Odpověz
Tak mě Ondra usnul až teď a já bych spala taky teda :grinning: Ale pak bych nespala večer zase!
27. říj 2009 ve 14:37  • Odpověz
holky díky,jestli to fakt nebude jak říká Evča,že už třeba nechce přes poledne spát,ale proč mi o pár hodin dýl usne v kočárku nebo po téměř hodinovým boji pak v posteli to nevim,kdyby nechtěl spát,tak nakonec přece neusne né?Já fakt nevim co chce:frowning2::sweat_smile:
27. říj 2009 ve 14:38  • Odpověz
a večer,když začne,tak co mám dělat?Já tohle fakt neznám a přece jen večer spát musí tak jak je zvyklej né?Ho nebudu kvůli scénám dávat spát o hodinu dýl třeba ne?
27. říj 2009 ve 14:39  • Odpověz
Zuzi s našima dětičkama to je fakt někdy těžký no :grinning: Tak ho přes den spát prostě nedávej a uvidíš. Ale večer bych být tebou byla tvrdá. Mě teda hrozně vyhovuje, když jde Ondra brzo spát a je klid.Takže je tak naučený. Někdy prostě usne třeba až po hodině v postýlce, někdy si povídá, jindy se rozčiluje, ale už prostě ví, že se z postýlky fakt nedostane :grinning: Možná jsem tvrdá matka, ale vychovávám já jeho a né on mě :grinning: :grinning:
27. říj 2009 ve 14:42  • Odpověz
však Péťula den co den krátce před 8 byl položenej do postýlky,otočil se na bok a do sekundy tuhej,v 8 tu byl klid a ticho,nestalo se nikdy,že by si tam povídal,brečel,broukal,řval,nic a ted najednou toto :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. říj 2009 ve 14:44  • Odpověz
No to by ti nejlépe řekl on co se děje, ale to ti asi ještě neřekne :grinning:
27. říj 2009 ve 14:45  • Odpověz
jako mám náladu pod bodem mrazu :unamused:

byla jsem se paní ptát co se od ní kupoval ten sporťák na tu vložku,tak za litr.Chápete to?Celej kočárek stál 4000 a vložka to nejmenší co se tam nalepí na sucháč je za litr?nechápu:frowning2:

Evi od tý paní na kolik tě to vyšlo? :unamused:
27. říj 2009 v 16:50  • Odpověz
a ještě jdu do lékárny pro Coldrex hot drink a nurofen grip a dvě věci za 300,mám dost :unamused:
27. říj 2009 v 16:51  • Odpověz
autor
¨Zuzííí, já si to nepamatuju :sweat_smile: ale litr to určo nebyl:slight_smile:
mně dostala cena pláštěnky na můj sporťák :sweat_smile: 1700 :sweat_smile:
a lékárna?no škoda mluvit :sweat_smile:
27. říj 2009 v 17:07  • Odpověz
jé a jak to vypadá bobi?Jak by mě tu vložku udělala?A co jí mám říct,když jí zavolám?A jak bude vědět jak ta vložka vypadá?

no strašný,jako kočárek velkej jak kráva a vložtička,co tam jen na něm leží za litr.Mi hlava fakt nebere:frowning2:
27. říj 2009 v 17:50  • Odpověz
autor
Zuzí:slight_smile: vše ad IP, ale to už víš:slight_smile:
no vložtičky jsou drahý, no:grinning: hele a kus igelitu na kočár za 1700 Ti nepřijde hustý?:grinning:

jinak já se loučím:slight_smile: mám uvařeno, poklizeno, napůl zabaleno :grinning: ráno můžem vyrazit :dizzy_face: pa v pondělí po o:slight_smile:
27. říj 2009 v 19:00  • Odpověz
jé promiň já na to zapoměla reagovat,sem myslela,že sem na to reagovala.....no 1700 za kus igelitu mi příjde kurva hustý :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :sweat_smile: to je drsný toto no na piču to je tady všechno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

tak čááu teda a laskavě mě vezmi sebou jo nebo se tady z toho nespícího ukňouranýho dítěte poseru :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2009 v 19:02  • Odpověz
autor
tak pojeď:grinning: zabal a ráno vyraž:grinning:
27. říj 2009 v 19:08  • Odpověz
autor
kecám:grinning:pláštěnku zlevnili:grinning: už stojí "jen" 1500 :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2009 v 19:12  • Odpověz
no paráda!!! :grinning: :grinning: :grinning:

si mě snad vyzvedneš né? :sweat_smile:
27. říj 2009 v 19:13  • Odpověz
autor
nevyzvednu :sweat_smile: máme auto nabalený až po střechu( no vlastně i střecha bude plná :grinning: ), takže se mi tam nevejdeš :cry:
27. říj 2009 v 19:15  • Odpověz
Evi tak krásný volníčko a hezky si to užijte. :wink: Cena za pláštěnku je fakt drsná :grinning:

Zuzi a jaký máš kočárek? Mě by zajímalo kolik by to stálo na můj, ale naštěstí to zatím nepotřebuju a prát to budu raději na rychlý program na 30 :grinning:
27. říj 2009 ve 20:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.