• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Kuk

holky mám blbou náladu :frowning2: volal mi šéf, že se stoply pro zatím všechny brigády/výpomoce.Vůbec to nechápu, vo co jako těm Francouzům jde :angry: už se do toho vložili i další vlivní lidé :grinning: tak uvidíme.3.11. mají prý nějakou velkou schůzi, tak se to tam zase probere.Ale nějak z toho nemám dobrý pocit :cry: :cry: já budu muset kouknout po nějaký brigádě, ale vůbec nevím, kde a jak hledat.Po Novém roce mám kupovat od mamky z práce oktávku a jestli nebudu chodit někam makat, tak si to prostě nemůžu dovolit, kurňa....

Zuzo, vložka snad nebyla tak drahá!!!já si to už moc nepamatuju, paní by měla dle typu kočáru vědět rozměry, ale to Ti už asi Evča napsala do IP.

Evísku hezký volníčko a nos čepici venku :grinning: :grinning:

Olčo, jasně, že zábranu máme!!!!bez ní ani ránu, i když teda Daník spí namáčklý na zdi, vůbec ne u zábrany, takže by možná ani nepadal, máme tutohttp://www.promimi.cz/zabrana-na-postel/ a jsem s ní víc než spokojená!!!!!!!!!

Tak dobrou kočky
27. říj 2009 ve 22:25  • Odpověz
ty jo, tak tahle je dobrá. My měli právě takovou nízkou, jako na spaní v poho, ale nepřelezl by ji a kdyby si stoupl a šel přes ní tak by spadl na čumáček. Tak jsme ji sundali a dali k posteli matraci, dvakrát spadl, dvakrát ne, tož řeším, jestli se naučí nepadat, nebo pořídit něco.... ale tohle cos poslala ten odkaz to vypadá dobře
28. říj 2009 v 08:34  • Odpověz
s tou brigádou je to naprd, se nedivím, že tě to štve. Mě by taky nějaká bodla, ale tak na doma něco, což většinou jsou ptákoviny. :frowning2:
28. říj 2009 v 08:36  • Odpověz
Ahojky:slight_smile:

jsme se krásně s Péťulkou vyspali do čtvrt na 9:slight_smile: on teda poslední dny vstává v 5 což nechápu,z ničeho nic,ale pak ještě usnul po pití,takže paráda :slight_smile:

Evi užijte si to na chajdě:slight_smile:

Mišulko to mě mrzí s tou prací:frowning2: třeba to ještě dopadne :unamused:
28. říj 2009 v 09:08  • Odpověz
Ahojky,

Míšo tak jestli narazíš na nějakou brigádu, tak dej vědět prosím. Neboť já se o to snažím pořád a fakt nemůžu nic najít :angry: Jen bych teda mohla dělat otroka vietnamcům že :grinning:

My dnes máme taťku v práci, tak jsme sami. Ondru jsem zrovna dala spát a zapékám těstovinky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. říj 2009 v 11:20  • Odpověz
tak o práci se hlásím i já taky hledám brigošku a nic..)

Míšo- snad to vyjde ještě nezoufej!!

my byly celý den pryč a jsem k.o, dlouho jsme byly venku vymrzla jsem a kačí vstávala po 6 jsem hotovka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. říj 2009 v 19:07  • Odpověz
Ahojky

holky díky.Dnes jsem dost lezla po netu a hledala nějaký přívýdělek a musím říct, že taky nic.Narazila jsem tady na koni na jednu ženskou, co si prý "dobře" vydělává, tak mi poslala víc na mail a bylo to cosi v duchu letadla, zda znáte.Sežeň pod sebe další lidi, nakupuj výrobky, Tví lidi taky nakupují a z nich Ti jde provize :stuck_out_tongue_closed_eyes: do toho nejdu...pak spousta hezkýho kecání na práci z domova na internetu, na to ani nemám chuť, aby mi někdo posílal víc informací.No pak se občas vyskytuje nějaký úklid nebo hlídaní dětí, ale nevím no..někoho hlídat a já jim ho fláknu :sweat_smile: a zavřou mě :grinning: :grinning:
Takže taky nevím...a chodit uklízet nějaký fifleně do rodinnýho domu za 100,- za hodinu...asi si moc vybírám, no :sweat_smile:
28. říj 2009 ve 21:44  • Odpověz
brý den,
tak dnes kontrola s prstem - zatím mi ho nezašili, snad zítra, kuwa, taková blbost a takovýho lítání...dnes mi v tom suprově šťoural stříkačkou s jehlou a jakousi vodičkou, fakt bomba. :frowning2:
29. říj 2009 ve 12:13  • Odpověz
jo a zítra prý tam nebudou pacoši, tak prý můžu vzít dítě sebou, že sestřičky pohlídaj - no když myslej.... :sweat_smile:
29. říj 2009 ve 12:17  • Odpověz
Ahojky

Oli, no taky si s tím teda užíváš :confounded: fuj, to muselo být taky moc nepříjemný :frowning2: proč to budou zašívat až zítra???? :confused:
Tak snad Jajdu uhlídají :grinning:

Tady se chrní, dnes šel spát i Petr, má celý týden noční, ale jak z úterka na středu v práci nebyl, díky svátku a spal v noci doma, tak si to nějak rozhodil a byl jaksi znaven, tak mám klid od obou :grinning: Dáda je vzhůru od šesti, ale jako hodný hošík zase nechal maminku spát až do půl 8 :sunglasses: tak teď to bude určo dohánět a spát dvě hodky

A já jdu malovat broučky, mám zase nasbírané kamínky :grinning:
29. říj 2009 ve 12:56  • Odpověz
Miško aby asi vytekl ještě nějaký hnus :frowning2:
Jajda spal 40 min, dnes se nejspíš zblázním, J. je ve škole a dojede večer. :angry:
29. říj 2009 ve 12:58  • Odpověz
teda tady mrtvo. Jajda dnes vstával v 6 uááááááááááááááááááá. Teda ale zas na druhou stranu spal celou noc od osmi do šesti.
30. říj 2009 v 07:48  • Odpověz
Míšo nejsi náročná mě by se taky nechtělo teda uklízet po nějaký fifleně, do školy bych uklízet šla nebo kanceláře ale tohle teda nee!!

Olí co prstík to je v pytli to musí bolet :frowning2: kačí blbě spala a vstávala v7 ted čekáme na tatku a jdou na plavečák včera byli taky,kačí je nadšená :dizzy_face: a já půjdu asi za babí do nemocnice se podívat aspon si v klidu popovídáme
30. říj 2009 v 09:28  • Odpověz
Ahojky,

tak hlásíme, že už taky máme rýmu jak trám :frowning2:

Jé Oli to tě lituju a posílám pofoukání na prstíček. Mě včera večer neuvěřitelně bolela ta zlomená noha, nechápu proč.Ale bylo to fakt nepříjemný, jako by mi někdo tahal vevnitř za nervy :angry:

Míšo je to fakt těžký něco najít, já byla jednou i uklízet v bytě jedné fiflenky, ale pak jsem tam už nešla. Neměla jsem z toho dobrý pocit a hlavně Petrovi se to nelíbilo. Hlídání dětí je fakt těžký najít a nic jiného mě fakt nenapadá :frowning2: Taky pořád hledám.
30. říj 2009 v 10:11  • Odpověz
Baru to může být změnou počasí ne, ta noha? i když teda žádná změna u nás, ale třeba v Pze jo :slight_smile:

K těm brigádám, já našla ještě nějaké výzkumy, zasílaj dotazníky přes mejl prý a odměna tak 40 Kč za jeden. Nemáte z tím někdo zkušenost? no asi to na větší přivýdělek nebude,pr počítám, že nebudou dotazník posílat každý den,ani týden...no jen mě napadlo, jestli jste to někdo nezkoušel?
30. říj 2009 ve 13:45  • Odpověz
Ahojky

Oli, tohle jsem ještě neslyšela!!!!Tak zase záleží, kolik jich pošlou a zda u toho nebudš muset sedět půl dne :unamused: včera jsem šla tady u nás kolem restaurace, ktrá se bude otvírat až v neděli a na okně cedule"přijeme kuchaře a uklízečku" a uklízečka přeškrtlá, tak nevím, zda mě to mrzí nebo ne :grinning: :grinning: Na jednu stranu by to bylo fajn, mám to 5 min.od baráku ale zase uklízet poblitý a posraný záchody?? :sweat_smile: :confused: toť otázka....

Barčo, to bylo určitě ze změny!!!!mě bylo odpoledne tak divně, záda mě bolela zase jak čert a hlava taky!!!!Ochldilo se a vyjasnilo, na mě to teda působí vždy ta změna...
30. říj 2009 ve 13:51  • Odpověz
Miško právě si myslím jestli pošlou tak jeden do měsíce...no uvidím, zaregistrovala jsem se a jsem zvědavá zda něco přijde
30. říj 2009 v 16:10  • Odpověz
Oli těžko říct, takových brigád je hodně a nevim co je z toho pravda a co ne :angry:

Holky asi to byla změna počasí, dnes je to fakt lepší :wink:

Míšo já jsem občas brigádně při škole uklízela hospodu a je fakt, že vše je pohoda...až na ty WC :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak možná ani nelituj!
30. říj 2009 v 18:58  • Odpověz
Olí mě něco podobnýho taky došlo párkrát jsem to vyplnila ted se o to ani moc nesnažím, pže vždy když to vyplním tak mi napíšou že hledají jinýho kandidáta tak na to pěkně prdím :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jsem nějaká mimo chtěla jsem mezi lidi a nesehnala jsem nikoho kdo by šel věříte tomu, tak tady hniju..poslala jsem aspon jindru pro víno do tesca a něco na zub, zítra jde ven on, tka mám smolíka..

Míšo- co kamínky dělala jsi? co tě to chytlo najednou? já asi zítra když budu sama udělám kaíč obrázek teda spíš se o to pokusím :sweat_smile:
30. říj 2009 v 19:05  • Odpověz
Kuk

tak dneska bylo tak krásně venku, sice trochu zimně, ale to slunko :dizzy_face: balada!!!má tak být ještě několik dnů, tak nasávejte ty paprsky, pak je zase dlouho neuvidíme :frowning2: :frowning2:

Jani, jj každý den dělám kamínky, tak 2-3 už jich mám pěknou kupu :grinning: no to jsem celá já víš..něco mě chtyne, tak se tím zabývám a pak mě to pustí a nevrátím se k tomu :grinning: ale tohle je fakt příjemný relax, dnes jsem ještě koupila barvy na sklo, tak podle šablon budu vytvářet ještě tohle :wink:

Holky zítra nebudu, pže petík jede na chalupu vrátit dědovi míchačku a vezme staříky zpět do Phy, děda na zimu nechává auto tam a neplatí za něj pov.ručení, takže my s Danem budeme u mamky.

Takže hezkou sobotu :dizzy_face:
30. říj 2009 ve 21:20  • Odpověz
Ahojky:slight_smile:

Oloušku moc na Tebe myslim,snad už prstíček tolik nebolí a ať jsi co nejdřív zdravá:slight_smile:

holky já nechodim,mě nic neba,je mi zima,nic se mi nechce:sweat_smile:
31. říj 2009 v 09:17  • Odpověz
bré ránko,

Zuzí kuji, prstík už moc nebolí, takže mi otrnulo, včera jsem pinglovala celý byt, vysávala atd... no a večer si převazuju prst a strup prdlej - jsem pako no - takže se zas házím do poloklídečku. Nic nedělat teda neumím. Ale nebudu to přehánět. Chtěla jsem jít už v út cvičit, ale asi bych to měla ještě odložit co?

Miško jsi šikula s kamínkama, jakýma barvama na to maluješ?
Já se těším, až budu mít prst ok, bo ty barvy na okna mám taky a než se mi to stalo - tak mám akorát kuře namalovaný :grinning:
31. říj 2009 v 09:35  • Odpověz
to je dobře Olí že je ti líp :wink:

Míšo- a ty kupuješ jako prázdný folie a vybarvíš to sama? to bych taky mohla zkusit nějakej vánoční motiv..

jindra je s kačí na fotbale já vařím a odpo jedeme do poděbrad na koníčky je ukončení sezony,to bude hezký akorát je zima jako v pr....pěkně se ochladilo teda :astonished:
31. říj 2009 v 10:34  • Odpověz
Ahooojky,

Míšo ty jsi fakt šikula, jsem koukala jestli ještě nemáš nějaké fotky v albu těch kamínků a už asi ne viď. Taky bych to mohla zkusit. :wink: Jo a psala mi ta paní jak se u ní Evča nechávala fotit, že plánuje v Praze pronájem ateliéru na pár dnů a že by fotila vevnitř. Což by bylo super :wink:

My jsme dnes byli na hřbitovech, nejdřív u Petrovo mamky a pak u mojí babičky a dědy. Tak z toho máme tak nějak smutnou náladu, ale to k tomu asi patří :frowning2:

Venku je teda pěkná kláda, to je fakt děsný. Já chci jarooooooooooooooooooooo :grinning:
31. říj 2009 v 18:38  • Odpověz
Dobré ráno,omlouvám se za nepřítomnost.V práci inventura,uzávěrky..nevím co dřív..
Do toho mě chytla záda,takže trpím :frowning2:
Dnes jdu do práce..potom dorazí Klárka a jdeme ještě na hřbitov.
Včera jsem byla za Pepčou v Praze a bylo to super :dizzy_face:
1. lis 2009 v 08:38  • Odpověz
Ahojky kočky moje milovaný :dizzy_face:

jsem tu nebyla včera a přijde mi to, že jsem nebyla týden :grinning:

Barčo, Ty jsi s tou paní v kontaktu????hele kdyby měla v Pze atelier na vevbitř, tak bych o tom vážně uvažovala :dizzy_face: !!!!tak mi dej plís vědět!!!dík

Holky, holky, jakápak já šikula :grinning: já jsem vážně na malování dost nenadaná!!!!Ač můj děda od mamky je na malování machr, tak já chtyla muzikální sklony po druhým dědovi..tzn.že malování na ty kamínky není fakt nic složitýho!!!maluju na ně temperama.Najdete kamínek, omyjete mýdlem, pak v roztoku vody a octa a pak už malujete, po zaschnutí přelakuju bezbarvým lakem na nehty, ten ale šíleně smrdí a určitě se dá sehnat nějaký speš bezbarvý lak, např.na tu decoupage, ten určo tak nepáchne!!!!!

Jani, hele to malování na sklo je ještě primitivnější, pže se prodávají šablony, které obkresluješ :grinning: :grinning: já ho sehnala v Globusu za asi 45,- je tam strašně moc obrázků i Vánoční, velikonoční...a i folie, barvy jsem koupila za 60,- ale jsou tam jen dvě kontury a 5 barev, což je málo, ale lze to dokoupit samostatně :wink:
1. lis 2009 ve 13:59  • Odpověz
kuk,

Miško super, tempery ještě mám, z dob kdy mě malování celkem bralo, tož pohledám, jestli teda nevyschli :frowning2:
Jo a to malování na sklo, teda udělat tu konturu stejně silnou :grinning: to je pro mě dřina, asi mám stařecký třes bo co :grinning: :frowning2:

Vladu se zádama tě chápu,trpěla jsem nedávno a není to nic příjemného. Ale supr, že aspoň s Pepčou jste měli pěkný den.

Holky Jajda byl včera úplný zlato, ani jednou se nevztekal, tak jsem si libovala, že výchova zabrala...
a dnes hysáky jak blázen, venku bulel a najednou sebou flákl vzteky o zem, zabořil hlavu do trávy - takže čumáček od hlíny...a jak celej vypadal ani nemluvím. Dostane na ven kombinézu ať se pak klidně válí frajer. Ale zřejmě mu zas rostou zuby,pr vyšiloval i doma, tak jsme mázli zoubky a jsem zvědavá s jakou se vzbudí... :confused:

Venku je hnus - mlha, kosa, ráno mrzlo - to bude krušné tohle období do jara s prckama přežít :frowning2:
1. lis 2009 ve 14:12  • Odpověz
Olí, Dáda je poslední dny taky super :dizzy_face: teda je divokej jak ďas :confused: dělá šílený věci a já se děsím toho, co mě čeká za rok, když teď vyvádí samý hovadiny :sweat_smile: ale jinak byl včera celý den bez dudu, byli jsme u mamky a já mu prostě řekla, že dudu zůstal doma, trochu to zkoušel, ale když pochopil, že není, tak byl ok :grinning: dokonce bez něj i usnul po O!!!!A večer, jak jsme přijeli, tak tak řádil, že si na něj ani nevzpomněl, až v posteli, když šel chrnět :wink: a to měl včera 4x srajdu, klasika smrad, co je k zubům!!!takže na to byl vážně úplně suprovej!!!

Ještě k těm barvám na sklo, doporučují, že se má kontura nechat zaschnout 2hod a pak tepve vymalovávat, z mé zkušenosti stačí hodina :grinning: a strhávat z folie za 24hod po vymalování, z mé zkušenosti stačí 16 hod :grinning: :grinning: :grinning: dnes jsem to tak strhávala a šlo to krásně, není prostě čas, čekat 24 hod :grinning: :grinning: :grinning: a Oli, mě ta kontura taky nejde krásně rovně, taky mám rukotřes :grinning: ale když Ti to někde hodně ujede, tak chvilku počkej, tak 15-20 min. a pak to nejhorší můžeš odstarnit párátkem!!!!
1. lis 2009 v 16:37  • Odpověz
Jo a chudák naše bývalá kombinéza, jestli se v ní bude Jája válet v bahně :grinning: :grinning: :grinning: :cry: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
1. lis 2009 v 16:37  • Odpověz
tak dítko se vyspinkalo do růžova, spal 3 a čtvrt hodiny, v půl čtvrté jsme šli ven a na teploměru 1,5 stupně. Kosa jak blázen.
Miško jsi říkala, že je dobře očistitelná ta kombinéza :wink: :grinning:
1. lis 2009 v 17:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.