• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Hojky ahojky,

Míšo jojo jsem s paní v kontaktu, měla jsem zájem o focení, ale právě v ateliéru. A za ní se nám jet nechtělo. A ona mi teď psala, že uvažuje o pronájmu nějakého ateliéru v Praze. Ale že by se muselo přihlásit hodně maminek, aby se jí to vyplatilo. Rozdělila by to i do víc dnů případně a cena by se zvýšila tak cca o 200 Kč (dle nájmu v ateliéru). Teď má cenu 1200 Kč. Takže mi dá vědět, slíbila jsem jí, že seženu ještě nějaké zájemkyně. :wink: Tak dej vědět zda by jsi taky chtěla. Termín je zatím ale otevřený!

My jsme dnes ani ven nešli, do té zimy se nechtělo a pak jsem čekala návštěvu. Dorazil kamarád a zkontroloval nám PC, zda tam je vše ok :grinning:

Já musim taky Ondru pochválit, je fakt zlatíčko.Jen si taky říkám, co mě čeká, neboť začíná dělat hrozné lumpárny. Takže si říkám jako Míšo co mě čeká třeba za půl roku :grinning:
1. lis 2009 v 19:10  • Odpověz
bré ránko,
Jajda je vzhůru od 6.15. Jsem k.o. Včera jsem šla spát až po Superstar. :frowning2: A Jajda v noci pořád kručel.
2. lis 2009 v 07:51  • Odpověz
ahojky,
kačí vstávala v 6*45, ted se chystáme na cvičení máme mít besídku na vánoce nevím no jeslti půjdeme kačí cvičí jak kdy aby nepřišly babičky a kačí se na ně nevyprdla se cvičením :grinning:

Míšo- takže já to stejně nechápu ta folie je průhledná prázdná a ještě je zapotřebí ta šablona? barvy mám akrylové ty by asi šly, zeptám se v papírnictví to bude nejjistější :grinning:

Olí- tak co pořád řešíte mít nebo nemít mimi? mě překvapil jindra, byli jsme u tchýně a on že nevím že nemůže chodit do hospody je zakladatel hokeje jednoho klkubu takže o to nechce přijít atd..ale včera jsme se bavili a dobrý :wink:
2. lis 2009 v 08:18  • Odpověz
Jani já to neřeším - prostě to beru tak, že to Járu přejde a až bude mít Jajda 2,5 roku - tak to na něj vybalím :grinning: že jdem dělat mimi :grinning:
2. lis 2009 v 08:22  • Odpověz
Jani jojo ta folie je průhledná a prázdná, do ní šoupneš tu šablonu - z té folie to pak odlepíš - a můžeš šablonu i folii používat víckrát :wink:
2. lis 2009 v 08:23  • Odpověz
Dobré ranko,

my taky vstávali před 7hod.... a na mě je to vždy málo, potřebovala bych tak do 9hod minimálně :grinning:
2. lis 2009 v 09:06  • Odpověz
Baru mi povídej :slight_smile:
2. lis 2009 v 11:49  • Odpověz
Jéé že by tady už někdo byl??? :grinning:

Oli je to děsný, já bych spala pořád. Výhoda je, že když je Petr doma tak si taky kolikrát Ondru vezme a já do těch 9hod spim.Jako Zuzka celé dopoledne teda ne, to bych nevydržela a bylo by mi to blbý, ale tohle mi bohatě stačí :grinning:
2. lis 2009 v 11:51  • Odpověz
já spím jeden den o víkendu, ale taky tak do těch devíti. Jinak mám smolíka.
My byli venku a pak jsem vařila a zabavovala malého "nohsleda", pr furt stál u vrátek do kuchyně a kňučel. Venku byl zlatej a doma se asi nud :frowning2:
Teď chrupe, já setřela a papkám. Ještě vynesu odpadky a půjdu pohledat čepice a rukavice a pak mám vegáč chvíli. :slight_smile:
2. lis 2009 v 11:57  • Odpověz
No já mám taky právě smůlu, Ondra na mě pak klepe, abych vstala a musim dělat oběd :grinning:

Já teď dala Ondru hajat, ale nějak tam stávkuje.Venku leje, takže to bude zase opravdu super odpoledne :angry:
2. lis 2009 v 11:58  • Odpověz
tak tady naštěstí neleje, ale jestli leje v Pze tak tady bude večer nebo zítra :frowning2:
2. lis 2009 ve 12:03  • Odpověz
No tady bohužel jo, takže odpol budeme doma a po 16hod jdu ke kadeřnici, už vypadám jak čarodějnice. Jdu zkusit novou kadeřnici, takže snad bude šikovná a nebudu vypadat ještě hůř :grinning:
2. lis 2009 ve 12:04  • Odpověz
čau:grinning:

mě to teda Baru blbý není vůbec :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
jako,když každej den vstávám v 5,tak si to můžu dopřát že jo :grinning:
2. lis 2009 ve 12:06  • Odpověz
Čááu ospalče, jsi se ozvala jo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Mě by to asi blbý taky nebylo kdybych vydržela, ale už nevydržim. Jooo na střední to jsem spala klidně do oběda :sunglasses: Ale zase můj chlap nevaří, takže musim dělat obídek. Leda když mám navařeno na víc dnů :grinning:

Dnes bych spala teda celý den, tohle počasí je děsný :frowning2:
2. lis 2009 ve 12:10  • Odpověz
můj chlap taky nevaří,to si obstarám den před tím,abych vše bylo připraveno a bez práce,když příjde ten můj den D :grinning: ale například teď jsem nespinkala dle libosti už přes týden,pač měl Péťa přesčas,tak mě to čeká teď ve středu:dizzy_face:se těšíím:grinning:
2. lis 2009 ve 12:13  • Odpověz
:grinning: :grinning: to je příjemný těšení to věřim. Mě Petr dělá na směny, takže buď má ranní a nebo odpolední.A to pak ráno většinou spí.Takže moc možností nemám. A když jí mám tak spim do těch 9hod a to fakt bodne.

Ty jo já peču drůbeží sekanou, děsně to tady voní a já mám hlad :grinning:
2. lis 2009 ve 12:15  • Odpověz
tak jsem pohledala šály atd.. a každý rok mám stejný problém - rukavice prostě nejsou. Našla jsem celkem jedny :grinning: a ještě modré - takže zítra kupím - tradičně :grinning:
2. lis 2009 ve 12:22  • Odpověz
:grinning: s rukavicema mám stejný problém každý rok, takže jsem si koupila raději nové v Tescu :grinning: Taky musim vyndat zimní bundu.Sice je hodně teplá, ale aspoň se pod ní nebudu muset tolik navlíkat. Holky já nesnášim zimu :angry: To bude děs oblékat nás oba ven na prochajdu :grinning:
2. lis 2009 ve 12:27  • Odpověz
Já taky nesnáším zimu :frowning2: jako sníh mi neva, ale kosa a takovejhle hnus - blééé. BUndu už mám vyndanou, já si pod ní beru jen triko a je mi akorát :slight_smile:
2. lis 2009 ve 12:29  • Odpověz
autor
kuk:slight_smile:
nestíhám, jen hlásím, že jsme nezmrzli:slight_smile: bylo to fajn:slight_smile:
2. lis 2009 ve 12:31  • Odpověz
Ahoooooj Evíku, tak to je fajn, že jste nezmrzli :grinning:
2. lis 2009 ve 12:33  • Odpověz
já bych taky brala sníh když už je zima :wink:
doufám,že mi odpo vyjde hlídání a pustím se do oken at jsou na vánoce čistý, už je teda mejt nechci,a ted dokud není až taková kláda to chci stihnout, tak dneska aspon obývák doufám,že dám a pak to ostatní v týdnu..já zase čučím na MMB mají tam na aukci mašinky, tak jí asi kačí kouím a je hotová s dárkama,nechci jí toho kupovat zase moc..vy už něco máte?
2. lis 2009 ve 12:34  • Odpověz
Jani já se taky chystám na okna, ale nechce se mi.Jednou pak zaprší a není to vidět :grinning:

Já už mám vánoce naštěstí skoro z krku, tak jsem ráda. Už jsem to tady jednou vyjmenovávala a holky taky, tak se jukni na zadní stránky :grinning: :grinning: :grinning: Já už ani nevim co jsem vše nakoupila :grinning:

Evi psala ti ta fotografka????
2. lis 2009 ve 12:51  • Odpověz
já myslela že to holky chtějí koupit víš? něco si pamatuju omluvte mou sklerozu :astonished: já vím...žádný nadávání jasný? :grinning:

my jdeme příští pá už na vánoční focení mají plno :grinning:
2. lis 2009 ve 12:58  • Odpověz
Jani já nenadávám, jen jsem se musela smát, protože jsme to tady nedávno všechno vypisovaly a ty se pak zeptáš zda něco máme :grinning: Ti závidim, že máš holčičku, mě ty auta a hračky pro kluky pořád nebaví kupovat. Máme v rodině samé kluky, jen teď teda konečně jednu holčičku :grinning:
2. lis 2009 ve 13:08  • Odpověz
Ahooooj

no počasí zase na pikaču :angry: to si zase zanadáváme celý týden, pže tak má být až do pátku :angry: :angry: :angry: :angry: já teda bych taky raději brala pod nulou a sníh, než tohle mokro zas*aný :angry:
Ráno jsme byli hodinu a totálně durch, teď leje, jak z konve, takže asi nepůjdeme, to zase bude den, ještě, že má P.ranní a od půl 3 bude doma :wink:

Dárky...pro Dádu máme všechno i na narozky a dospělí si dárky nedáváme.Petrovi teda chci objednat dvě knůžky, po kterým touží a v krámě je nemají, tak přes net objednám.

Tak já bych holky asi ani spát nemohla, kdyby kluci vstali, prostě by mi to přišlo divný :sweat_smile: a neusnula bych, ale teda já se vyspím každý den dobře, takže žádný spací den nepotřebuju, dnes jsme vylézali z pelechu v půl 9 :wink:

Baru, já to proberu s Petrem a dám Ti večer vědět, zda se mnou na focení můžeš počítat na 100%, zatím na 85% můžeš :grinning: :grinning: bude to určo o víkendu, že jo??!!!

Ahoj Evíš, to je dobře, že jste nezmrzli :grinning:
2. lis 2009 ve 13:19  • Odpověz
Míšo to já vůbec netušim zda to bude o víkendu či v týdnu :unamused: Já doufám, že to vyjde nějak tak, aby byl doma i Petr.

Venku je to fakt děs, jsem znechucená :angry:
2. lis 2009 ve 13:21  • Odpověz
tady vypadám teď jak nějaká medůza:sweat_smile:

to mi bylo dřív blbý nevstat,když kluci vstali.Jenže to dřív Péťula vstával o půl 8 což byla paráda a teď vstává v 5 ráno holky každej den!A taky jsme to dřív neměli,že jsem jednou za 4 dny se mohla vyspat.To jsme zavedli až před 2 měsícema zhruba tak,co vstává takhle brzo!!!On spí celou noc,ale vstává z ničeho nic takhle brzo.Takže já fakt ani nevnímám,že vylezou z postele a jdou pryč,prostě jsem úplně mimo v tuhle hodinu a spim ani nevim,že sou pryč,chápete :wink:
2. lis 2009 ve 14:05  • Odpověz
Zuzo, jj to bude ono, kdybych byla nevyspalá, tak to asi taky vnímat nebudu :grinning: tak u nás jsme zase většinou vzhůru v noci, dneska např.2x a zase nemohl hodinu usnout, takže stejně spím jak na vodě...no ale zase teda pak spíme do osmi, takže mě to vyhovuje, těch svých 8 hodinek mám odspaných :grinning: :grinning:
2. lis 2009 ve 14:16  • Odpověz
tak nestíhám ani pořádně načíhnout, jak si sem sednu, tak dojde dítko, natáhne ruku a volá eeee eee - neznamená to čurat, ale že něco potřebuje - někam mě odtáhnout apod
2. lis 2009 ve 14:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.