• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Tak jsem zpět od kadeřnice, jsem spokojená, ale jen mě ostříhala. Blbě si to napsala a nenapsala si, že chci i melír. Tak tam jdu ve čtvrtek znova na melír a barvu :grinning: Ale už vypadám víc jak člověk :grinning:

Taky jsem si domluvila k nám domu mého bývalého šéfa, dělá teď finančního poradce. Už jsme ze všech našich pojistek vyřízený, ze všech splátek atd. A on se na to zkusí juknout a řekne nám co máme dobře, co ne a na čem případně kde ušetřit :slight_smile: Tak jsem zvědavá. Jen tak žádného poradce bych si sem nevzala, ale jeho znám léta a je to super. Tak jsem na to zvědavá, každá ušetřená kačka by byla dobrá :wink:
2. lis 2009 v 18:21  • Odpověz
baru tak aspon střih když nic jinýho hlavně že se ti to líbí! já byla před měsícem na tý trvalý a udělala mi nějakou slabou, a nic nebylo vidět už za týden a prachy v čudu a jinak jsem s ní teda spokojená nevím jeslti jsme si to blbě vysvětlily já chtěla slabou teda, ale tohle bylo extra slabý :grinning:
2. lis 2009 v 19:02  • Odpověz
Jojo Jani, aspoň vypadám o něco víc jako člověk :wink: A holt nejkrásnější budu až ve čtvrtek, až budu komplet :grinning:
2. lis 2009 v 19:04  • Odpověz
tak pak hod fotečku at tě můžeme zdrbnout :grinning: ( vtip)
2. lis 2009 v 19:09  • Odpověz
Baru taky cu fotečku.

Jo dobré ránko, Jajda vstával v šest. A nenechal se ukecat ani o minutu dýl. Venku sněží a já mám letní gumy, takže super.

Eví kdepak jsi, potřebuju radu ohledně prstu, ať k dr. neletím jak "trapka" kvůli kravině. :sweat_smile:
3. lis 2009 v 07:28  • Odpověz
Dobré ranko,

ok ve čtvrtek hodim fotku :grinning: Snad se nebudu za sebe moc stydět :grinning:

Nám tady sice nesněží, zatím ani neprší, ale je to opět hnus :angry: Fakt mě tohle počasí točí. Jinak zítra to je 8 dní od očkování, tak jsem zvědavá jestli dorazí reakce :unamused:
3. lis 2009 v 09:31  • Odpověz
No tady to zase žije :angry:
3. lis 2009 v 10:32  • Odpověz
tady poprchává dopo jsme měly návštěvu ted vaříme a přijde děda a odpo půjdu za babí do nemocnice a ven půjdeme aspon se projít než být doma zavřený.

jinak okna z půli mám a mám radost :dizzy_face: ve čt mám hlídání tak jdu pokračovat a döufám že do vánoc to nebudu dělat ty okna jsou příšerný jak jsou dvojitý tak jsou pořád zamlžený udělám kousek a nic nevidím nadávám jak dlaždič u toho a jak bude větší zima tak to bude horší tak snad to vydrží aspon do vánoc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. lis 2009 v 10:40  • Odpověz
Jani ty mě stresuješ s těma oknama :sweat_smile:
3. lis 2009 v 11:14  • Odpověz
mám jen půl neboj, ale chci stihnout další než bude fakt zima a to neuvidím nic a bude to všude akorát rozpatlaný a kopnu do toho :astonished:
3. lis 2009 ve 12:26  • Odpověz
Holky já se poseru :confounded: , jsem objednala Ondrovi super novou bundu s mašinkou Tomáš a paní mi poslala o číslo menší.Větší samo nemá, tak je to naprd. ALe jelikož broučkovi sluší, tak mu objednám 98 na příští podzim. Ona to totiž je sice zimní bunda, ale je slabší, takže spíš na mírnou zimu či na podzim :slight_smile: Ale teď musim sehnat ještě jednu zimní, chci aby měl náhradní, kdyby tu co už máme ušpinil :grinning:
3. lis 2009 ve 12:35  • Odpověz
jé Baru to je pech. Já sháním taky druhou zimní bundu, ale tchýně říkala, že tam nějaké má po nejmladším švagrovi, tak kuknu. Na lítačku mu bude stačit myslím.
3. lis 2009 ve 12:40  • Odpověz
no baru to je blbý teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
my máme dvě ale jedna je bílá a je krásná jenže hned špinavá jindra si klepal na čelo když jsem jí koupila a ta druhá je taky obyč. a je v ní jako medvěd,ale máme i dvě kombinézy takže nám to stačí bohatě :sweat_smile:
3. lis 2009 ve 12:46  • Odpověz
AHojky

my jsme dneska trochu mimo režim :grinning: Daník zase od půl 4 do půl 6 nespal a pak po mlíčku vytuhl a probudila jsem se přesně v 9 :sweat_smile: a musela jsem ho budit.Teď se mu spát nechtělo a vytuhl až v půl 2, takže v půl 3 ho musím vzbudit, pže by pak zase neusnul večer :grinning:

venku je vážně nevlídno, ale naštěstí neprší, takže jsme byli dopo hodku a půl.Včera jsme vyrazili ven až v pět, to přestalo pršet a dorazili jsme v půl 7, tak seto dalo, celý odpo doma se fakt nedá být!!!!!

Baru, tak my na focení nepůjdeme :sweat_smile: Večer jsme si k tomu s Petrem sedli a jemu se od té paní ty fotky nelíbí, říká, že mu to nepřijde moc profi :sweat_smile: a je fakt, že na těch jejích stránkách ty vnitřní nejsou vážně moc jako profi, prostě jen všichni vyfocený u bílý stěny, občas tam některá ta holčička má kočárek nebo kytičku, ale je fakt, že jsem už viděla mnohem hezčí foto z vnitřního aťasu!!!A tím, že by to platil Petr, tak se holt musím podřídit :sweat_smile: :sweat_smile:
3. lis 2009 ve 13:50  • Odpověz
tak my jsme před půl hodkou cca došly z venku hnus fialovej ale byla jsem u babí pršelo, kačí mi usnula v kočárku a ted se vzbudila takže jsem taky zvědavá kdy se u nás půjde spinkat večer :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. lis 2009 v 16:13  • Odpověz
autor
ahojky:slight_smile:

my byli dopo na výtvarce(malovalo se prstovejma barvama, ale Venda si nehodlal špinit ruce :grinning:, takže ťupal korkem:grinning:) a pak jsme byli koupit teplejší botky:slight_smile:a nějaký jídlo...jsem dokonale vyšťavená :sweat_smile:

Olí, tak se ptej:slight_smile:
Mišííí, kdy budeš vědět, jak to dopadlo s prací? jinak já bych nebrala ani uklízení kanclů :pensive: už mám zkušenost a bylo to strašný :sweat_smile:
Zuzinko, co krček?už je u vás bílo?
Baru, fotografka mi nepsala...ale o tom atelierovým focení vím...teď se určo fotit nebudem, páč máme ty exteriérový fotky:wink:
Jani, Tys koupila bílou bundu? :grinning:
3. lis 2009 v 16:46  • Odpověz
jo a je náhodou hezká :grinning: brzo to uschne tak to neva :wink:
to malování může bejt hezký to je v mateřským centru nějaká akce?já jsem taky unavená ale tak hezky, no jeslti kačí bude do 9 strašit tak to hezký nebude :unamused: a dneska jsem si všimla že chudince lezou4 špičáky najednou dneska blbě spala chudák a já jí nedala ani sirup :frowning2:
3. lis 2009 v 16:50  • Odpověz
autor
no když rychle oschne, tak to je jiná :grinning: :grinning: :grinning:
chodíme na výtvarnej kroužek :grinning:
3. lis 2009 v 16:56  • Odpověz
aha to je hezký to bych taky chodila kdyby to tady bylo! na kolik vás to tak vyjde kor v praze to musí bejt palice, co?
holky někdy bysme se mohly dohodnout na srázek ale já se bojím s kačí vlakem jet, spíš asi na jaře co? ta je k neuhlídání, ráda bych vás viděla taky naživo :dizzy_face: nebo sami bez dětí?? :sweat_smile:
3. lis 2009 v 17:53  • Odpověz
autor
tak mám právě půl hodinku klidu:grinning: kluci odjeli za babí :grinning:
Jani, platím 70/lekci:slight_smile: pokud bych měla permici, tak to vychází krapet míň...permici na pololetí jsme si nekoupili, páč jsme začali chodit o 3 lekce později.... i těch 70 mi přijde docela akorát vzhledem k cenám těch barviček atd :wink: navíc jsou tam k dispozici i vlhčený ubrousky a tak :grinning:
jo a cena není pražská :grinning: :grinning: :grinning: je to v první vsi těsně za Phou :grinning: :grinning: :grinning:

srázek klíďo:grinning: přijeď do Phy a můžem zajít s dětma zas do nějaký herny:slight_smile:
3. lis 2009 v 18:00  • Odpověz
Ahoj,zdravím než půjdu do práce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Můžu za Vámi přijet taky..do Prahy? :grinning: ale asi bez děcánka..
3. lis 2009 v 18:25  • Odpověz
autor
vladu, můžeš:slight_smile:
3. lis 2009 v 18:27  • Odpověz
a jak je Evi??
3. lis 2009 v 18:28  • Odpověz
autor
vladi, dobře:slight_smile:
Venda dneaska nespal(no moje chyba, ale potřebovala jsem na nákupy), tak jsem teď ráda, že je chvilku pryč :wink: novýho u nás nic není:grinning:
hele tuhle jsi psala, že Klárka brzo vstává...to se nezabaví sama? já měla představu, že v tomhle věku už si pustí tv/dvd a já budu dospávat :grinning:
3. lis 2009 v 18:31  • Odpověz
Jo Evi to ona si pustí tv..pohádky,ale stejně po hodince začne brebentit a vymýšlet kravinky,takže raději vstávám :grinning:
ale jinak je hodná..ve škole ji to jde skvěle a v hudebce se ji taky daří :slight_smile:
3. lis 2009 v 18:33  • Odpověz
autor
jo tak to jo:grinning: už jsem se bála, že přijdu o iluze :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no to je jasný, že Klárce jde škola i hudebka, je to šikulínka po mamince :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: hele a co ex?už nezlobí?
3. lis 2009 v 18:37  • Odpověz
Evi prudí pořád..občas si hraje na velmi starostlivého muže a nějak ho štve,že mám Pepu..občas prohodí nějakou blbou poznámku..Je to prostě magor :grinning: Ale to už víme dávno..
Spíše ted nemluvím s mutr..neustále řeší moji postavu,můj život..takže tam moc nechodím..Ani raději nebudu psát co o mě říká a jak mě nazývá.. :confounded:
3. lis 2009 v 18:39  • Odpověz
autor
no to víme, že je magor :grinning: :grinning: :grinning:
o mámě jsi psala, :sweat_smile: :angry: mrzí mně, že máš takový starosti :frowning2:
3. lis 2009 v 18:43  • Odpověz
no už na to kašlu,sice to bolí..ale nebudu se kvůli tomu stavět na hlavu :wink:
3. lis 2009 v 18:44  • Odpověz
autor
správně!!!
už máš nakoupíno na Vánoce? no vlasně Klárka bude mít ještě před tím narozky, co?:slight_smile:
3. lis 2009 v 18:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.