• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Tak my máme celkem velkou postel, ale když mám D u sebe, tak mě vytlačuje, ze spaní se mele a pořád jde blíž a blíž ke mě hlavou po polštáři, až já jí mám mimo postel, ale on je spokojenej a nebo spí kolmo proti mýmu břichu, on dělá hrozný věci, když je u mě..a to je každý den :dizzy_face: po ranním mlíčku , je to bezva, když se pak probudí a ještě se mazlinkuje, už je to fakt dítě, myslím, jako rozumný, že už tomu mazlení rozumí a vyžaduje to..já se fakt těším, až mu bude přes ten rok a bude čím dál víc chytřejší :dizzy_face:
9. lis 2008 v 16:39  • Odpověz
no tak já nevim jak se pozná malá postel :sweat_smile: pro mě je teda velká dost :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale jak si dáme bobiška doprostřed,tak kdyby jsme ho tam položili a on ležel,tak by to bylo jako v pohodě joo :sweat_smile: ale on hodí ruku do prava,tam já,tak se posunu,pak se celej protáhne a spí prohlej :sweat_smile: tak se zase sunu,no a nakonec můžu spát jen na levým boku,aby měl místečko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale velká malá je to fakt krásný když se probudíš s mrňouskem vedle sebe,on otevře očička chytně tě za ručičku a masíruje ti ji :sweat_smile: :grinning: a pak když vedle něj leží ještě vždycky usměvavej tatínek,tak si vždycky uvědomím a letí mi hlavou jak je to krásný mít rodinu,miminko :dizzy_face: jak jsme jako šťastný :dizzy_face: :grinning:
9. lis 2008 v 16:54  • Odpověz
holky a nechcete se složit a poslat mě ji k Vánocům? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

hele dvojčátkoooooo jako zapomeň,že napíše .....tadýýýýý............ a utečeššššš :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
9. lis 2008 v 17:16  • Odpověz
bobšcíííííííííííííííííí :cry: :cry: :cry: :cry:
9. lis 2008 v 17:53  • Odpověz
autor
no když mně se z prochajdy vrátili dva hladoví vlci :grinning: :grinning: :grinning: jsem musela dělat sváču:grinning:

to není vánoční úklid na ten s*ru :grinning: :grinning: :grinning:

taky bych potřebovala větší postel i když ta naše má 200x200 :wink: , ale s větším pelechem bych teda prosila větší byt :grinning: :grinning: :grinning: nechcete se složit a dát mi ho k vánocům? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. lis 2008 v 18:53  • Odpověz
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
píšu si :grinning: mě postel :sweat_smile: Evičce větší byt :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: kdo je další? :sweat_smile: :sweat_smile:
jdeme baštit tak tu nebudu do za 10 osm :grinning:
9. lis 2008 v 19:19  • Odpověz
Zuzí napiš Ježuchovi, že my taky ceme větší byt :wink:
9. lis 2008 v 19:57  • Odpověz
No já to auto :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
9. lis 2008 ve 20:04  • Odpověz
autor
tak kde jsiii, Zůzo:grinning:
10. lis 2008 v 07:55  • Odpověz
autor
máš 5 minut zpoždění:grinning:
10. lis 2008 v 07:56  • Odpověz
autor
tak já zas jdu :grinning:
10. lis 2008 v 08:00  • Odpověz
čus děfčátka
my dnes po O jedeme za tou kámoškou s mimi, tak nakouknu až večer!!!Doufám, že je Petík v pořádku!!!!!!!!!!!!!!!!!
10. lis 2008 v 11:06  • Odpověz
Ahojda :dizzy_face:
Takže píšu si :grinning: :grinning: :grinning: mě postel :grinning: Evičce větší byt :sweat_smile: Oloušek taky větší byt :sweat_smile: a Miška autí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: nejste vůbec skromný holky :sweat_smile: kam se hrabe moje postel :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: tak já chci taky větší byt :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
holky byli jsme u tý dr a máme ATB,pak ještě kapičky na kašel a na rýmu,na plicích to zatím není,ale na průduškách jo :frowning2: ven nesmíme a na kontrolu jdeme ve čtvrtek, představte si,že včera poprvé navečer začal kašlat tak že se zas dusil,ale zvracel z toho,normálně se pořád sekal na jednom místě,bylo vidět,že se přes hlen nedokáže nadechnout chudášek a tak se furt dusil až začal zvracet vššechni i ty hleny :cry: snad půl hodiny to trvalo :cry: a dnes ve 3 ráno v noci to samý zase záchvat takovej,že z toho zvracel a plakal a nemohl dýchat,no strašný :cry: :cry: :cry: tak sem hned koupila tu odsávačku na vysavač a teď jak přišly domů ji hned zkusila.Holky ta je fakt supr!!!! :dizzy_face: sice mi u toho chudínek plakal,ale fakt sem viděla poprvé jak jsem ho odsála,ty vazký táhlý hleny chudák co mu to tam zneprůchodňujou :cry: holky a kdyby jste ho slyšeli,ten má takovej kašel :cry: :cry: chudáček já brečela od 3 do 4 s nim a pak už sem stejně nešla spát,pač on nakonec usnul i stím jak nemohl pořádně dýchat,ale nakonec usnul a spal chudáček jak z toho byl hotovej až do 8 :pensive: a tak sem letěla k dr hned :cry: ať už mu je líp prosím :pensive:
10. lis 2008 v 11:57  • Odpověz
autor
Zuzíííčkuuuuuu, teď už líp bude!!!!!atb a kapky zaberou a bude zas vše ok :dizzy_face: Chudínek malinkej!!!nemoci u mimin zrušíme, žádný už nebudou:slight_smile:
Mišíííí, jsme taky byli za miminkem:grinning: klukovi je rok a kosek a jak si kluci pěkně hráli :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. lis 2008 v 15:27  • Odpověz
bobínku můj už,aby to bylo :cry: nejhorší je,že ty atb mu můžu dát až večer,pač kdybych to dala jak jsme přišli od dr,tak by to špatně vycházelo a musela bych ho budit v noci,tak čekám ať je aspoň 6 :slight_smile:
10. lis 2008 v 15:33  • Odpověz
autor
chápu, no snad už dnešní noc bude lepší :wink:
10. lis 2008 v 15:38  • Odpověz
kéž by,kéž by se mu líp dýchalo a netrápil se :frowning2: :dizzy_face:
10. lis 2008 v 15:41  • Odpověz
koukla ses na svoje dvojčátko? :slight_smile: ať mě taky vidíš :grinning:
10. lis 2008 v 15:42  • Odpověz
autor
a vzduch zvlhčuješ?

my jdem svačit :wink:
10. lis 2008 v 15:42  • Odpověz
větrám :slight_smile:
my jdeme spinkat :slight_smile:
máte se jinak dobře bobi? :slight_smile:
později se snad ukážu,doufám,že už tu budete :unamused: :slight_smile:
10. lis 2008 v 15:45  • Odpověz
autor
už jsem tu:slight_smile: manža dnes přijde z práce později, takže tu snad budu:slight_smile:
lepší je když mu kolem postýlky pověsíš mokrej ručník(plínky, prádlo), ten vzduch je pak chladnější a vlhčí, takže se líp dýchá:slight_smile:
máme se fajn, měla jsem spicha s kámoškou(neplánovanýho a o to lepšího), měla s sebou jen jedno ze svých 3 dětí :grinning: :grinning: :grinning: bylo to fajn,
Venda se naučil dělat pápá :grinning: , ale ne klasicky jako všichni-tj. mávání rukou:slight_smile:, ale on to rovnou říká :grinning: :grinning: :grinning: jsem si myslela, že je to náhoda, ale fakt není :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. lis 2008 v 16:11  • Odpověz
autor
jo a koupila jsem mu boží svetr a manžestráky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. lis 2008 v 16:11  • Odpověz
ajooo,

Zuzo téda vám to sluší. Peťuláček má pořádný háro :wink:
10. lis 2008 v 16:24  • Odpověz
autor
Zuzííí, ten slintá jak bernardýn :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ahoj Oloušku:slight_smile:
10. lis 2008 v 16:25  • Odpověz
Zuzí- chudák malej, to je dobře, že aspoň ta odsávačka pomáhá, to mu bude trochu líp :sweat_smile: tak mu dej pusinečku od nás, ať se brzy vyléčíte :wink:
Evi- to je šikula Vašík :dizzy_face: my taky děláme pápá, ale jen ručičkou a jen když chce Kačenka sama :grinning:
JInak už máme ohrádku, chvíli v ní vydrží, má tam hračky, kolotoč z postýlky, tam se na něj moc nekouká, tak chvíli to jde, ale pak už chce k mamince :wink:
holky myslíte, že to hodně vadí, když nemáme ten koberec a Kačka není na zemi, aby lezla, je akorát na gauči, nebo teď v té ohrádce nebo v křesílku, abysme jí nějak nezpomalovali vývoj, snad ne, že? :confused:
10. lis 2008 v 16:37  • Odpověz
Eví to je Vašíček šikuláček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Oloušku děěěkuju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jani děěkujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jinak my jsme taky doteď pořád měli malýho na gauči,tak snad je nebudeme mít pomalejší :fearful: :sweat_smile:
Evííí jj hele to mělo průměr snad půl metru :sweat_smile: :grinning: :grinning: né,ale jako Labe to bylo :grinning:
10. lis 2008 v 17:23  • Odpověz
autor
Jani, myslím, že by měla být na zemi, co nejvíc....tys říkala, že máte studenou dlažbu viď?
10. lis 2008 v 17:24  • Odpověz
autor
Zůzooo, myslíš na tom vašem mega rozloženým gauči? :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2008 v 17:25  • Odpověz
zase stejně :grinning: :dizzy_face:
jj na tom :grinning:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.