• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
no ani mě nemluv o dárkách..mám jen jeden a to vůni Hannah Montany :grinning: nebo jak se to píše..jinak nemám nic..a hlavně nemám žádnou inspiraci :angry: panenky,knížka..a dál nevím..
a ani nemám představu jak to bude o Vánocích probíhat,jestli budeme u našich nebo ne...ale asi ne,před matkou bych se nemohla ani najíst :grinning:
3. lis 2009 v 18:50  • Odpověz
autor
kdo je hanah montana? :grinning: :grinning: :grinning:
3. lis 2009 v 18:55  • Odpověz
Evi ty to nevíš???? :- :grinning: :grinning: :grinning:
No idol malých slečen..herečka,zpěvačka a bůhví co ještě :grinning: :grinning:
3. lis 2009 v 19:05  • Odpověz
Ahojky,

Míšo tak ok, mě se fotky docela líbí, jsou takové přirozené a né naštelované a to se mi líbí. I když jednou jsem viděla fotky dětí, třeba v oblečení kominíčka a to bylo taky hezký :grinning: Já uvidim jestli půjdeme, záleží jaký hodí termín, cenu atd.

Jinak s bundou jsem se s paní domluvila tak, že jí tuhle vrátim a vezmu si velikost 98. Bude ji mít na podzim :wink:
3. lis 2009 v 19:09  • Odpověz
autor
vladu, dík za osvětu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ještěže Tě mám :grinning: :grinning: :grinning:

Baru, to je fajn, že byla paní přístupná domluvě :slight_smile:
3. lis 2009 v 19:12  • Odpověz
Evi jsem taky ráda, ona to asi nebyla její chyba, prý to tak blbě poslali. Ona jí totiž objednávala přímo od výrobce. Tak máme aspoň bundu na podzim. :grinning:
3. lis 2009 v 19:26  • Odpověz
Dobré ranko,

teda tady je zase narváno :grinning: To vás odplavil déšť??? Tady leje naprosto děsně.A to bych potřebovala na poštu. :confounded:

My jsme dnes zlomili rekord ve spaní. Ondra si dal v 6hod mlíko a spali jsme dál do 9hod. Kéž by to takhle bylo každý den :grinning: Jen by to mlíko v 6hod nemuselo být :grinning: Ale naštěstí ho šel udělat Petr, tak to bylo fajn :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. lis 2009 v 09:59  • Odpověz
ahoj Baru,
u nás v noci mručení co chvíli a od půl sedmé je vzhůru :frowning2:
Tady taje sníh, jsme byli venku a Jajda se tím brodil a říkal eee :cry: že to má na botičkách.
Závidím to spaní do devíti, to jsem od změny času teda nezažila. Teda u nás to bylo do osmi tak, ale to mi stačilo.
4. lis 2009 v 10:16  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Tak jsem se probrala z komatu,po noční směně a letím do práce zas :grinning: Mám tam odložené pro Klárku nějaké hračky k Vánocům..Už musím něco kupovat,jinak budu v háji.. :confused: A hlavně to potom ještě rozřtřídit co k narozkám a co pod stromeček :slight_smile:
Venku je hnusně..nikam se mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. lis 2009 v 10:22  • Odpověz
autor
kuk:slight_smile:

Baru, co Ondrášek po očku? nedáme dneska spicha? :wink:
Olí, co prst? se po Tobě opičím :grinning: včera mně začal bolet ukazováček u pravý ruky, byl parádně horkej :sweat_smile: a když jsem ho zmáčkla, tak vylezlo trochu hnisu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. lis 2009 v 10:23  • Odpověz
Eví to máš dobrý, že ti to šlo vymáčknout. Mě nejspíš odvezou - ráno mi to prdlo a vyteklo z toho dost hnisu, tak jsem to vyčistila a namazala Betadine, co mě předepsal dr. Ale radši tam stejně pojedu,ať se na to kukne, bo tam jetě nějaký je a nechci se v tom šťourat, ať si tam něco nezanesu ještě navíc.

ahoj Vladu, já musím taky pomalu začít nakupovat, ať toho v prosinci není moc.
4. lis 2009 v 10:25  • Odpověz
autor
Olí, já se obávám, že tam toho je víc, ale teďka už nic nejde vymáčknout :sweat_smile: ale k dr. nejdu!!! :grinning: :grinning: :grinning: to si radši prst nechám upadnout :zipper_mouth: :grinning:
ale Ty k dr. jeď!!! postup schvaluju :wink:

Vladu, a co teda pro Klárku máš? :grinning:
4. lis 2009 v 10:32  • Odpověz
Evi reakce zatím nic, dnes je to 8.den po očkování, tak se toho každým dnem obávám :confounded: Kdy jste to měli vy? Jinak srazík bych klidně dala, ale musela by jsi ty k nám, mě jen na otočku dorazí kamarádka. Ale Ondra má rýmu, tak nevim zda se nebojíte bacilů. Už jí má teda lepší, ale stále mu teče z nosu :dizzy_face: Ale už jsme byli včera u Zuzky, takže snad jí nešíříme dál :grinning:

Betadin jsem dostala tenkrát na prasklou jizvu po císaři :wink:
4. lis 2009 v 10:37  • Odpověz
Eví šup k dr. - hele ale nedivím se Ti, že se Ti tam nechce.
4. lis 2009 v 10:41  • Odpověz
autor
Olííí, néééé s takovým pidibebí fakt nikam nejdu:slight_smile:
Baru, my měli reakci přesně od 8.dne :grinning: jestli Ti to neva a nijak Ti nezhatíme nějaký plány, tak odpo přijedem :slight_smile:
4. lis 2009 v 10:48  • Odpověz
Tak doufám, že reakce nenastane, ale když tak to holt přežijeme :wink: Tak klidně doražte, já jen nevim jak to bude mít Ondra se spaním, když vstával tak pozdě :grinning: Jak vy to tak vidíte?
4. lis 2009 v 10:50  • Odpověz
autor
u nás se spí teď:grinning:
takže asi to nechám podle vás:wink:
4. lis 2009 v 10:52  • Odpověz
aha :grinning: :grinning:

Já právě u nás nevim jak to bude, ale ráda bych aby spinkal :rolling_eyes: Takže toť otázka :grinning:
4. lis 2009 v 10:53  • Odpověz
autor
hele, když jsem se pozvala na návštěvu :grinning: , tak si aspoň řekni, kdy máme dorazit :grinning:
4. lis 2009 v 10:54  • Odpověz
Eví no já se cítila trapně, že jdu s prkotinou a pak valila bulvy, když si chystal stoleček a skalpel :confused: :frowning2:
4. lis 2009 v 10:57  • Odpověz
:grinning: :grinning: tak doražte třeba kolem té 14hod, kdyžtak v nejhorším vy přijdete a Ondra půjde spát :grinning: A nebo ho spát nedám. Zkusim ho dát spát tak ve 12.30 a uvidim :wink: Potkáš se tady s tou Kristýnou, jak s náma měla v létě jet.Veze nějaké věci po Natálce na prodej, budu je nabízet kamarádce.
4. lis 2009 v 10:59  • Odpověz
autor
Olí, to věřím :grinning: :grinning: :grinning: já jsem si to namatlala bactrobanem(atb v masti) a je to mnohem lepší(ani ťukání na klávesnici mi neva :wink: ), takže myslím, že dr. není třeba :grinning:
4. lis 2009 v 11:00  • Odpověz
Manžílek šel dnes na vyndání stehů, odstraňovali mu pihu a psal jak hrozně trpěl, že ho musim pak politovat :grinning:
4. lis 2009 v 11:03  • Odpověz
nojo ty jsi vybavená vlastně a zkušená jako zdr. sestra, takže se ošetříš správně.
4. lis 2009 v 11:04  • Odpověz
autor
Baru, ok:slight_smile: dorazíme:slight_smile:
chudinka manžílek :grinning: :grinning: :grinning:
Olí :grinning: :grinning: :grinning: no tak bych to neviděla :grinning: :grinning: :grinning: spíš mám strach z dr., takže radši budu dělat stojku, kdybych věděla, že to pomůže :grinning: než bych šla k dr. :zipper_mouth:
4. lis 2009 v 11:07  • Odpověz
Evi kdyby něco tak písnu. Docela se obávám, že by mohl dorazit manžílek domu. Jel kvůli brigádě, má nosit nějakou světelnou reklamu na zádech a chodit po Praze. Ale v tomhle počasí je to o nemoc a nevim zda je někam pošlou. Ale oni asi počasí neřeší a Petr to nechce rušit, protože potřebujeme prachy. Ale já se bojim, že to jen omarodí :rolling_eyes:
4. lis 2009 v 11:13  • Odpověz
autor
ok:slight_smile:
4. lis 2009 v 11:18  • Odpověz
Evi zatím mám tu voňavku,šachy + dáma,plyšáka..a dvě trička,to je zatím vše :unamused: Takže moc kreativní nejsem :grinning:
4. lis 2009 v 11:23  • Odpověz
Holky taky máte pocit, že doma máte dvě děti? Já s mým manželem ano. On jde na tu brigádu, kde bude chodit venku a ona tam leje v takových plátěných keckách :angry: No mě klepne!
4. lis 2009 v 11:38  • Odpověz
čááááááuuuuuu:grinning:

Péťa tu teď seděl 10 sekund a koukal jak si vás čtu a normálně se začal smát nad jedním příspěvkem:grinning: prdlouš jeden:grinning:

Evi já už jsem z krkem dlouho úplně v poho,ani nevim,že mě už bolel:grinning:ale Péťa je nemocnej 4 dny,jako velkej,asi to chytl od malýho jak měl rýmu a malej je teď v poho,ale on má chřipajznu či co.Chudáčkovi není dobře :fearful: :stuck_out_tongue_closed_eyes: si to jako předávaj:sweat_smile: fakt vtipný v týhle domácnosti:grinning:
4. lis 2009 ve 12:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.