• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
Zuzíííí a čemu se řehtal? :grinning: :grinning: :grinning:
4. lis 2009 ve 13:01  • Odpověz
autor
Baru, já tohle od Toma neznám:wink: on je na tohle opatrnej:slight_smile: má problémy s dutinama a jen ho ofoukne, tak ho pak třeští hlava...
4. lis 2009 ve 13:02  • Odpověz
že hodlá Barči manžel lítat venku ve sněhu a dešti:sweat_smile:

tady teda sněží fučí už nějakej ten den od rána do večera:grinning:
4. lis 2009 ve 13:06  • Odpověz
Ahooojky

tak normálně tady svítí slunkooooo :dizzy_face: Dopo lilo jak z konve, ale my jsme stejnak šli :grinning: :grinning: Daník měl pogumobanou bundu, přes to pláštěnku,holinky, já deštník, šli jsme jen do krámu a přišli jsme totálně mokrý, ale alespoň jsem ho protáhla n vzduchu!!!!No a teď to slunko, snad to vydrží :dizzy_face: :dizzy_face:

Evís, kam jsi strkala prstík?? :grinning: :grinning: Hlvaně, že to nemáš nějak moc bolavé

Olísku, Tobě teda nezávidím s tím prstem, pěkně se Ti ta léčba protáhne, co :cry:

Zuzí, to je fajn, že už krk nebolí, no ale zase ten velkej Petr :unamused: vy jste takoví marůdci, co???pamatuju si, jak jste si to předávali minulou zimu, viď?? :pensive: :pensive: Tak ať je mu brzo dobře!!!!!!

Baru, no Tvůj Petr je dobrý pako, ale jakobych to viděla tady u nás :grinning: ten by toho byl taky schopnej :grinning: a já teda mám dvě děti :grinning: :grinning: :grinning: Někdy je to s tím velkým horší, jak s malým..no a piha..věřím, že trpěl, mě ta druhá hlava taky nebyla příjemná!!!! :confounded:
4. lis 2009 ve 13:16  • Odpověz
Tak jsem ráda, že jsem pobavila i přihlížející Zuzi :grinning: Petr je fakt pakouš, ale na druhou stranu je to fakt dříč a chce vydělat peníze za každou cenu. Už prý lítají někde po Karláku s reklamou na zádech. Dali jim teplé bundy prý, tak aspoň něco :grinning: On je fakt dříč, to se musí nechat :wink: Jen mu musim příště dát teplé boty!

Tady taky svítilo sluníčko, tak jsme plánovaly s Evčou prochajdu, ale zase se nějak zatáhlo, tak uvidíme :unamused: Ondráš nespí a spát asi nebude, v postýlce jen řval. Asi má dnes naspáno a nebo vytuhne ve 4hod :angry: Ale Váša ho kdyžtak přepere a spát se nepůjde :grinning:
4. lis 2009 ve 13:44  • Odpověz
kuk, tak jsem zpět od dr. Hezky se mi v tom pošťoural, dal takovou tmavě hnědou blé mastičku a prst mi zavázali, tak že z něj mám obrovskou bakuli - řízení s tím bylo fakt zajímavé, o péči o dítě ani nemluvím. J. navíc spal jen 15 min v autě, pak se probudil a teď jít spát nechce. Super.
Nějak nemám náladu dočítat a reagovat. Tak se omlouvám. :frowning2:
4. lis 2009 ve 14:13  • Odpověz
Olí, myslím na tebe, vím, že to máš s tím prstem těžké!!!! :pensive: Posílám pofoukání, bude to určitě za pár dnů lepší!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
4. lis 2009 v 19:21  • Odpověz
Olí přidávám se k Míše musí to bej hrozný se s bakulí starat o malýho já bych kačku snad ani neoblíkla :frowning2:
4. lis 2009 ve 20:32  • Odpověz
dobrý večer :slight_smile:
Oli nedočítala jsem..co máš s prstem??
4. lis 2009 ve 20:38  • Odpověz
Vladu natekl mi ukazováček, mám tam zánět. Tak mi to řezali min. týd.
Holky děkuju. Naštěstí manža dnes máknul, až mi ho bylo líto - prádlo sebral, pověsil, nádobí umyl, malýho vykoupal. Co přišel z práce, tak se zastavil až v osm. Nadruhou stranu aspoň vidí, co to je být na mateřské.
Nejhorší je, když mi malej nechtíc do toho prstu flákne, to uču... :sweat_smile:
Doufám, že zítra při převazu dostanu bakuli už menší.
4. lis 2009 ve 21:06  • Odpověz
tak jsem ho přechválila, umyl jen hrnky a talíře, hrnce a příbory zas čekaj, až začnou vonět. No já pořád říkám, že chci myčku...Sám to vidí, jakej je to opruz. Ale točí mě, uklizená kuchyń vypadá jinak.chjo
4. lis 2009 ve 21:13  • Odpověz
Oli tak snad se to brzo zlepší..a prstík bude zase v pořádku..
4. lis 2009 ve 21:32  • Odpověz
Olí a jak ti to řezali tak jsi dostala injekci vůbec asi jo vid?je to pech :confused: škoda že ti nemá kdo pomoct

my jdeme za chvíli na loutkový divadýlko tak jsem zvědavá :grinning:
5. lis 2009 v 08:34  • Odpověz
Jani jojo dostala jsem dvě, když to řezali tak dobrý, ale jak to přišlo k sobě, tak masakr. Teď už to aspoň nebolí, jen trochu, a to už je v klidu proti předtím. Jen mi to fakt překáží. Snad to bude tento týd. ok, manža jede ten další na cvičení. :cry:
Jé téda, tak povykládej pak, jak se líbilo Kačce.
5. lis 2009 v 08:41  • Odpověz
Oloušku drž se,musí to bejt těžký!Ať to máš co nejdřív zahojený a pryč,ať tě to už nebolí a jsi v pořádku.Myslím na Tebe!!!
5. lis 2009 v 09:10  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Zdravím maminky a jejich děcánka :dizzy_face: Oli tobě posílám pofoukání..
Holky Klárce umřela rybka..Ale až příjde ze školy,bude čučet..V akvárku na ni čekají dvě závojnatky a má tam i hrad :dizzy_face:
5. lis 2009 v 09:14  • Odpověz
Vladu super:dizzy_face:

Evi snad taky prstík už nebolí:slight_smile:

holky co budete dávat k Vánocům rodičům,babičkám a švagrovým?

Miška to má nejlepší,že si dospěláci nic nedávaj.Taky chci:frowning2:
5. lis 2009 v 09:23  • Odpověz
Zuzi ahojky :slight_smile:
Já dnes poslala fotku mému spolužákovi..a ten podle fotografie Klárku namaluje..To bude dárek pro moji babičku a dědu.Zas tak často tam nechodíme..a tak budou mít Klárku na obraze :grinning: Pro moje rodiče nevím..Táta je velký čtenář,takže knížku..aby mutr mohla zase nadávat :grinning:
Mámě nevím...asi by byl pro ni největší dárek,kdybych se odstěhovala pryč :pensive:
5. lis 2009 v 09:26  • Odpověz
autor
ahojda:slight_smile:

jen nakukuju- dítě nespí a já se patlám s dortem pro Toma:slight_smile:

Olinko, vydrž!!!posíláme pofoukání na prst!!!snad už to bude ok!!!
Zuzííí, dostanou kalendáře s Vendovejma fotkama a víc zatím nevím :sweat_smile:
Vladu, to bude Klárka nadšená :dizzy_face:
5. lis 2009 v 11:32  • Odpověz
tak divadýlko bavilo spíš mě než kačí kačí bavilo po divadýlku že se zpívalo a hrálo na nástroje ale měli to hezký holky :dizzy_face: ted dovádí v postýlce tak jsem zvědavá jeslti usne..odpo přijde sestřenice a jdou ven a já jdu na ty okna zrovna je dneska hezky tak mám radost :dizzy_face:

jinak s těma dárkama pro maminu mám zapíkací mísu, něco z avonu a kuchařku kluci v akci má je ráda, pro tátu dvd nohavicu, kosmetiku a takovýho panáka z africkýho krámku, pro babí koupím bylinkovej polštářek a něco na klouby a dědu nemáme :frowning2: takže takhle..
5. lis 2009 ve 12:32  • Odpověz
Ahojky,

tak jsem zpět od kadeřnice, mám komplet účes...hnědě podbarveno, blond melír a pořádně sestříhané :grinning: Minule mi to ostříhala málo, tak jsem chtěla ještě přistřihnout. Pokusim se o nějakou tu fotku, ale jsem bez Petra, tak budu muset sama :grinning:

Evi nenastydli jste ze včerejší prochajdy? Byl to dobrý slejvák. Dnes snad s Ondrou zvládneme lepší prochajdu, i když sluníčko opět zalezlo :angry:

My jsme v rodině mezi dospělýma taky dárky zrušili, teda hlavně mezi sourozencema. Rodičům vždy něco koupíme. :slight_smile:
5. lis 2009 ve 12:48  • Odpověz
Ahoj kočky

Zdravím Vla´dku :dizzy_face: :dizzy_face: to je super dárek s tím obrazem!!!!!!!!!!!!!!Ale je to dost drahé, že????

No dárky u nás, jak psala zuzu, je to vážně zbytečné a hlavně ty prachy.Pro nás je důležité, že se všichni sejdeme mezi svátky na oběd a pokecáme, ale ty dárky si fakt nedáváme, od doby, co jsem odešla k Petrovi, tzn.od r.2004 :slight_smile:

Baru, no super s účesem, jsi určitě kočanda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Eví, proč dort????Svátek ani narozky nemá, ne???Jinak ses ptala nedávno na tu práci, ani jsem nereagovala, promiň :pensive: nic, šéf nevolal, v úterý měli tu schůzi, tak ale asi nic pozitivního, když nezavolal :pensive: :cry: ach jo...

Dnes jsem Dáňu tak protáhla venku, že jsme přišli, ani oběd nechtěl a šel spát :grinning: jeli jsme asi 5 stanic busem do Počernic, měli jsme s sebou jen motorku!!!!!!Ale zvládl to krásně.Tam jsme koupili sandály na doma, měsíc mi tu běhal v těch gumových crokskách a to není to nej na nohu, no a 640,- v hajzlu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: :angry: a zpět jsme jeli vlakem, takže superka, dvě hodky zabitý a kluk utahanej :grinning: :grinning: :grinning: asi to budu dělat častěji, cesta mě stála 26,- což je taky dobrý :dizzy_face:
5. lis 2009 ve 12:58  • Odpověz
autor
Baru, snad jsme nenastydli, ale bundu mám stále vlhkou:grinning::grinning::grinning:
Mišíí, má narozky :wink:
my jeli asi před měsícem na Zbraslav bez kočárku:slight_smile: i bez motorky:-d taky cesta za 26 a dítě utahaný jako kotě :grinning:
5. lis 2009 ve 13:02  • Odpověz
Evíí, já jsem si Toma nějak spletla, s kým????Petr od Zuzky je kozoroh, že????Já měla za to, že Tom je taky v březnu???!!! :fearful:
Tak vše nej taťkovi jednomu :grinning: kolikáté slaví?????
5. lis 2009 ve 13:15  • Odpověz
Miško,výjde to na 5OOKč..plus něco za sklo.
Dnes musím vybrat fotečku a pošlu mu ji..Příští pátek by to mělo být hotové..Tak potom hodím do alba,aby jsi viděla jestli se to povedlo nebo ne :slight_smile:
5. lis 2009 ve 13:18  • Odpověz
autor
Petr od Zuzíí je 8.12. :wink: , Tom má v březnu svátek:slight_smile: a slaví 30. :grinning:
5. lis 2009 ve 13:21  • Odpověz
Vladu, to není tak strašné :wink: ˇmyslela jsem tak kole litru :slight_smile: určitě jí do alba hoď, ráda se juknu :wink:

Eví, to je mlaďoch :grinning: asi jsem si to nějak blbě spojila s tím svátkem :stuck_out_tongue_closed_eyes: a co máš pro něj za dárek???
5. lis 2009 ve 13:23  • Odpověz
Evi co dort?? :grinning: :grinning:
5. lis 2009 ve 13:24  • Odpověz
A Eví a Baru, mamka objevila v DBK na Budějovické dobrou prodejnu kol a odrážedel, Daníkovi koupí na narozky tohle http://www.skibi.cz/detske-odrazedlo-junior-09-modre-2/ cena je super, mají slevy, je to s brzdou, jinak bez brzdy jsem to pod 1500,- zatím neviděla, když to teda už bylo kvalitnější!!!!
Ale Vašík je na to asi ještě vzrůstem malý a Ondra zase věkem, co :unamused:
5. lis 2009 ve 13:27  • Odpověz
autor
Mišší, zatím nic:grinning: chce nějakej model motoru(či co ) a zatím není dostupnej...slavit budem stejnak až za 14 dní o víkendu...dneska dostane dort :grinning:
vladu, už to vypadá o kousek povzbudivěji :wink: :grinning: víceméně ztuhnul :grinning:
5. lis 2009 ve 13:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.