• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
týýýjo jak to dvojče moje ví :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: šikulka :grinning: :grinning: :grinning:

jj 8.12 a taky 30 :grinning: cos nakonec vymyslela za akci a dárky pro Toma?
5. lis 2009 ve 13:50  • Odpověz
autor
Zuzíí, si to pamatuju, že je Péťa o měsíc a kousíneček mladší než Tom :grinning:
a dárky viz předchozí odstavec :grinning:
5. lis 2009 ve 13:54  • Odpověz
jéé sorry,já myslela,že to píšeš jako Vánoční dárky :sweat_smile:
5. lis 2009 ve 13:57  • Odpověz
autor
Vánoční dárky jsem Ti napsala dopo:grinning::grinning::grinning:
posílám oslintanýho hudlana :grinning:
5. lis 2009 ve 13:59  • Odpověz
Míšo to odrážedlo je super, ale my jsme na to fakt ještě asi malý. Myslim, že by se na tom zabil :grinning:

Vladu to bude super takový dárek, já taky na netu objevila jednu paní co takové malby dělá, tak o tom uvažuju :wink:

Mě šíleně začla bolet hlava, tak jsem slupla brufen. Asi změna tlaku a nebo jak málo piju.Jsem hrozná s tím pitím :unamused: Ondra spí, tak aspoň je klídek.
5. lis 2009 ve 14:04  • Odpověz
ahojík holky,
všem dík za pofoukání a podporu. Dnes jsem byla na převazu a zítra jdu zas :angry: takovejch km jsem najezdila tento týden kuwa, dycky celý dopo v tahu. Malýho sebou, hraje si tam se sestřičkama, nadšená z toho nejsem, snad nechytne bacila nějakýho :frowning2: dnes jsem aspoń poprosila a´t mi tu bakuli udělaj menší, pr včera jsem fakt nemohla ani chleba ukrojit, jak mi to překáželo. Pak jsme se stavili u mě v práci na oběd a cestou domů Jajda usnul a ještě chrupe.
Včera si dal fakt jen těch 15 minut. Naštěstí to byla výjimka.
Eví ty jo, máš nějakýho mladýho muže :wink: tomu mému bude na Silvestra 33. Jsem se divila, pr jsem měl pocit, že je mladší - tak si ťukal na čelo, že snad vím, v kt. roce se narodil - no vím...ale stejně :grinning:
Vladu super nápad s tím obrazem, také se těším na výsledek.
Miško kolo-odrážedlo super
Hele Eví neříkalas, že hodíš taky nějaký odkaz kdysi? nebo si to pletu...
U nás jsme zrušili dárky jen se švagrovou a švagrem - pr ty maj děti, tak dáváme jen dětem. Jinak kupujem, ale štve mě to , pr to leze do peněz :frowning2:
5. lis 2009 ve 14:05  • Odpověz
jéé už to jde :sweat_smile: sem fakt ftipná,před sekundou píšu Evče na FB že mám čas a kůň nejde :sweat_smile:

holky rozjela se nám teď plíseň po zdi si představte jak je mokro,mrzne a jsou zkurvený okna v bytě,hlavně,že novostavba :rolling_eyes:řešíme to rok co rok,jak chčije z oken,ale plíseň nebyla nikdy a teď se nám rozjela po obou pokojích,ale brutálně,že jsme museli odstěhovat Péťulu,jak to tam u něj mrtě bylo,tak sem dala malýho babině a vystříkala to teď savem na plísně a větrám,to je smrad,tak sem odstehovaná s noutbůčkem pod otevřeným oknem,chápete :sweat_smile:takže až budu zkuhrat,že mě bolí v krčku,tak budete vědět proč :sweat_smile:
5. lis 2009 ve 14:09  • Odpověz
Olí prej ty máě mladýho může,mýmu je 33 :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: 3 roky to je celé století :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

mě to taky sere,rok co rok se říká,že si nebudeme nic dávat a stejně se na všechno dárky dávaj a i,kdybych měla každýmu kupovat byť"jen" za 500,což je v našem momentálním případě i teď dost :pensive: :cry: tak 12 lidí je prostě masakr :pensive:
5. lis 2009 ve 14:11  • Odpověz
autor
Olí, já jsem si vzala zajíčka, no:grinning::grinning::grinning:
u nás nápad dávat dárky jen dětem tay padl,ale já dostávám dárky ráda :zipper_mouth: takže zatím nic, navíc jsme jediní, kdo má dítě:grinning:

Zuzí, stou plísní je to pech :sweat_smile: se pořádně nabal, ať mi nenastydneš:slight_smile:
Olí, odkaz jsem slíbila, ale už jsem nenašla ten leták:-d navíc Tom teď nějaké objednal, tak čekáme až přijde :grinning: a přiznám se, že netuším, jaký objednal :sweat_smile:
5. lis 2009 ve 14:18  • Odpověz
Zuzi no 3 roky je dost ne :grinning:
5. lis 2009 ve 14:18  • Odpověz
dítě je vzhůru a je protivné - zuby :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
5. lis 2009 ve 14:19  • Odpověz
autor
mně napadlo dát mamce lístek na lord of the dance nebo koncert 4tet...myslíte, že je blbý dát jeden lístek?když dám 2 tak si přijdu, že si říkám o to, aby mně vzala s sebou(no hlavně na ten koncert, kterej je 3 dny po štědrym dnu)
5. lis 2009 ve 14:21  • Odpověz
Olí nám rostou 4 špičáky najednou dávám homeopatika a možná to ale zabírá ted jsem dala kačí ven sestřenici a jdu na ty okna ale nece se mi teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zuzi- s plísní mi povídej taky máme problém stříkáme savem smrdí to jako v cařihradu to je děs, co? ale to savo fakt pomáhá jen se musí pravidelně..

Eví- tak Tomovi vše nej,koukám že nám je všem okolo 30 že? jindra je taky se mnou stejně starej :wink:
5. lis 2009 ve 14:22  • Odpověz
jé Eví díky, žes mi připomněla 4tet - chtěla jsem loni koupit tchýni cdčko ale nebyla jsem si jistá, jestli se jí líběj. Letos už vím, že líběj, ale samo mi ten nápad vypadl. Super. Takže vím co tchýni.
No já taky dostávám dárky ráda, ale je to fakt náročný - u nás je to 14 lidí
5. lis 2009 ve 14:25  • Odpověz
Jinak lístek bych klíďo dala jen jeden.
Jani my taky máme nateklý 4 špičáky a nedoklubanou jednu stoličku - taky dávám homeo i přes den teď, ale moc to nezabírá.
Plíseň - no comment - plastový okna jsou na h...moc těsněj - a nemůžu větrat půl dne.....takže to taky pořád řešíme -letos jsme malovali, dali tam speciální protiplísńový roztok a stejně tam je zas :frowning2:
5. lis 2009 ve 14:27  • Odpověz
Evi jak píše Oli,je to dobrý nápad na dárek a nevadí že bude jen jeden..
Mě bolí dásen,kde byl moudrák :sweat_smile:
5. lis 2009 ve 14:28  • Odpověz
Evi lístky na koncert jsou fajn a určitě ne blbý a určitě to nevypadá jako,kdyby si ji říkala vem mě sebou:grinning::grinning::grinning: spíš by mě napadlo,že jí tím říkáš vem sebou nějakýho přítele či kámošku:slight_smile:

Oli vy i s plastovýma oknama máte plíseň???

Jani je to na piču,pač pravidelně,to nejde přeci,si vem,že bude zima bude minus a mám praivdelně vystříkávat savem a větrat celej den?To prostě nejde.Kokoti to jsou zkurvený,že člověk jde do novostavby,zaplatí takový peníze a rok co rok musí řešit takový problémy :unamused:
5. lis 2009 ve 14:30  • Odpověz
autor
taky máme plastový okna :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Olí, jsem ráda, že jsem pomohla:grinning: a dík za názory k lístku:grinning: :grinning: :grinning:
jdu dodělat ten dort :grinning:
5. lis 2009 ve 14:30  • Odpověz
Zuzi bez plastovejch bychom neměli, oni děsně těsněj - a když dám mikroventilaci tak je v noci kosa. Ráno jsou okna úplně orosený :angry: tak nevím, asi budem muset v noci mrznout aby se tam nesrážela ta voda :frowning2:
5. lis 2009 ve 14:32  • Odpověz
my jsme letos taky konečně řekli,že budem dávat hlavně dětem,když už máme jak my tak švagrovci,tak uvidíme co z toho vyleze :sweat_smile: se vsadím,že,kdyby jsme to fakt dodrželi,že budeme dávat jen dětem a dospělím nic,tak budem jediný kdo nikomu nic nedal:frowning2:no není to na dvě věci toto? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. lis 2009 ve 14:33  • Odpověz
tyjo tak my máme právě dřevěný a že netěsněj jak maj,tak nám furt chčijou vokna,tak doprdela jaký vokna ještě máme koupit? :sweat_smile:

holky víte co mi včera řekl můj muž???!!!!!!!! :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:

ty seš tak sprostá,to je hrozný!Neznám žádnýho chlapa,kterej mluví takhle jak dlaždič,natož ty seš ženská!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :zipper_mouth:

jako já mám fakt nějaký sprostý období :stuck_out_tongue_closed_eyes: všechno mě sere no :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: to je ten sex!!!!!!!!!!!!!!už jenom dva dny MS a pak se určo budou dít věci a barák se otřásat v základech :sweat_smile: že jo holky???!!! :fearful: :fearful: :sweat_smile:
5. lis 2009 ve 14:36  • Odpověz
autor
Olí, já každý ráno utírám okna a pak se plíseň tvoří minimálně:slight_smile:, ale taky skoro netopíme:grinning::grinning::grinning:
Zuzí, my už máme mít ms? :astonished:
5. lis 2009 ve 14:38  • Odpověz
nám se taky rosí jak v zimě topíme a ráno to stěrkou stírám ted ne ale až bude zima úplně, tak to je děs, máme z toho hned vlhko ale my teda půlku dne větráme malým okýnkem, ale větráme barák máme opravenej,jinak je starej sám o sobě ale je v kompletní rekonstrukci ale je to stejně na prd a hlavně je to jen v našem bytě, pže sousedí s domem,kde nemají izolaci a od toho domu chytá plísen náš byt idioti :unamused:

ten lístek já bych dala 2 pže nevím jestli by naše máma šla sama,ale jeslti je Eví tvoje mamina dobrodruh a nevadí jí to tak proč ne nápad je to dobrej! my dostali ke svatbě lístky do kina v pze nějakej gold class s občerstvením a taky se mi to líbí jenže je problém že tam jen tak něco nedávají ted film o M. Jacksonovi ale jinak zatím nic a ty lístky stály taky přes 1000,-
5. lis 2009 ve 14:40  • Odpověz
Evičko my už asi neběžím souběžně,asi určitě,pač já sem si posunula zas cyklus o 3 dny navíc:sweat_smile: takže mě MS už běží od pondělka,takže nevim jak ty:frowning2:

a kdy jí máš mít?

holky mám doma kondomy asi 5 let starý,je to bezpečný?:sweat_smile:
5. lis 2009 ve 14:45  • Odpověz
jé to jsem se zasmála Zuzko 5let starý jo? hele na krabičce je vždycky datum spotřeby tak mrkni aby nebyl hned novej Pétuláček :grinning: my nemáme nic a je to...
5. lis 2009 ve 14:48  • Odpověz
je tam:Exp:2012-08

tak to je asi do 2012 né?By bejt Péťuláček neměl:grinning:
5. lis 2009 ve 14:50  • Odpověz
jo holky už víme asi jak to uděláme s druhým mimiskem:slight_smile:vzhledem k situaci,že jsem bez zaměstnavatele
5. lis 2009 ve 14:52  • Odpověz
My taky zas nějak extra netopíme, v ložnici máme 18,5 a v obýváku tak 20, 21. No budu muset ty okna taky utírat, to mě nějak nenapadlo. Někdy jsem fakt tupoň. V obýváku se nerosej a je fakt, že tam plíseň není.
Zuzííí :grinning: :grinning: :grinning:
U nás po dobu mého prstu sex není - já bych i jo, ale manža je vyčerpanej z práce v domácnosti :frowning2:
5. lis 2009 ve 14:55  • Odpověz
no to já taky a jak?
ta exp je teda do 2012 tak dobrý :wink:
holky já nemám náladu na ty okna umyla jsem půlku mě to štve, jak se mlžej je to jako prase furt já to nesnáším!
ZUzko mě taky jindra vynadal že mluvím jako dobytek a to jsem skoro nic neřekla, takže taky nesmím bejt sprostá :confused:
5. lis 2009 ve 14:56  • Odpověz
chudák manža Olí :grinning: to by tě měl teda pohladit že máš bebí mu to navrhni :grinning:
5. lis 2009 ve 14:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.